• Неодамнешно
KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 23+18 За Алфа Romeo Spider,(2006-)Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 23+18 За Алфа Romeo Spider,(2006-)Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

DEN 599.00
DEN 758.40
-21 %
Достапно

Количина на стоки


Почитувани Купувачот,
Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.
Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.
Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.
Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи :
http : //www.aliexpress.com/store/1033177
Ви благодарам многу.
ЗА Алфа Ромео Spider Година Модел : Од 2006 - Големина : 23 "+18" за возачот и совозачот

Карактеристики на понудата

Објектот Должина:
23 and 18 inch
За Возило Брендови/Модел:
Алфа Ромео
Година:
2017Year
Spider-Година:
2011,2009,2006,2007,2008,2010
Име На Модел:
КА-RMOQ-09
Специјални Функции:
HD чистење на ветробранското стакло
Материјал Тип:
Природна Гума
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Алфа Ромео Модел:
spider
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
KAWOO
Големина:
23''+18''
Година:
2006-

Слични понуди

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 26+14 За Хонда Џез (2008-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил
 • Неодамнешно

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 26+14 За Хонда Џез (2008-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

DEN 599.00 758.40

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многу.За Хонда Џез Година Модел : Од 2008 Size : 26"+14" за возачот и совозачот

S590 Стакло Големина:22+15Фит За Lancia Муса(2007 Наваму)Wiper сечилото Limpador de para brisa Ruitenwisser
 • Неодамнешно

S590 Стакло Големина:22+15Фит За Lancia Муса(2007 Наваму)Wiper сечилото Limpador de para brisa Ruitenwisser

DEN 872.00 1103.52

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

Комбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За KIA Soul,2010-2013 ,ветробранското стакло Стакло Автомобил Додатоци
 • Неодамнешно

Комбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За KIA Soul,2010-2013 ,ветробранското стакло Стакло Автомобил Додатоци

DEN 911.52

Fitment : За KIA SoulГодина : 20102013Возачот Големина : 24inch(60cm)Патникот Големина : 20inch(50cm)Задните Wiper Големина на Ножот : 11inch(28cm)Се продаваат во Парче / Пар / Set / КомбинацијаМеѓународни Големина На : Производот Се ПокажеКомбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За KIA Soul,20102013 ,ветробранското стакло Стакло Автомобил ДодатоциНашите Производи : Пакет : Вашиот поволни коментар : Времето за испорака е познато како што е подолуЗемјата Прибл.Време на испорака сад 815 работни дена Велика Британија / Австралија 1021 работни дена Канада / Европа / Русија / Шпанија Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија / Блискиот Исток Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил / Јужна Америка Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција2...

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Hyundai Verna RV Hatchback (2017 Наваму) 280mm Автоматски Бришачи Сечилото
 • Неодамнешно

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Hyundai Verna RV Hatchback (2017 Наваму) 280mm Автоматски Бришачи Сечилото

DEN 337.00 379.20

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Hyundai Verna RV Hatchback (2017 Наваму) 280mm Автоматски Бришачи Сечилото

12 Задните Wiper Ножот За Мицубиши outlander ЕКС 2007 - 2015 Шофершајбната ветробранското стакло Заден Прозорец
 • Неодамнешно

12 Задните Wiper Ножот За Мицубиши outlander ЕКС 2007 - 2015 Шофершајбната ветробранското стакло Заден Прозорец

DEN 295.00 335.52

Меѓународни wiper големина : За Мицубиши outlander ЕКС 2007 2015 годинаЗадните wiper сечилото : 12 инченДетали За Производот : Инсталација метод : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

Комбо Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Mazda 6 2002 2003 2004 2005 2006 2007,Ветробранското Стакло Стакло Автомобил Додатоци
 • Неодамнешно

Комбо Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Mazda 6 2002 2003 2004 2005 2006 2007,Ветробранското Стакло Стакло Автомобил Додатоци

DEN 662.00 959.52

Fitment : За Mazda 6Година : 20022007Возачот Големина : 22inch(55cm)Патникот Големина : 18inch(45cm)Задните Wiper Големина на Ножот : 12inch(30cm)Меѓународни Големина На : Производот Се ПокажеКомбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Mazda 6 20022004,Ветробранското Стакло Стакло Автомобил ДодатоциНашите Производи : Пакет : Вашиот поволни коментар : Времето за испорака е познато како што е подолуЗемјата Прибл.Време на испорака сад 815 работни дена Велика Британија / Австралија 1021 работни дена Канада / Европа / Русија / Шпанија Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија / Блискиот Исток Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил / Јужна Америка Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција2...

Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножеви за Ssangyong Rodius(2005-), 18+24,3 Дел Гума, шофершајбната, wiper гума
 • Неодамнешно

Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножеви за Ssangyong Rodius(2005-), 18+24,3 Дел Гума, шофершајбната, wiper гума

DEN 614.00 1097.28

Боја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : За Ssangyong Rodius(2005)Големина : 18"+24"Посебна функција : highdefinition, трајниМила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател : 1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е ДесноСтрана Диск или ЛевоСтрана Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и ЛевоСтрана Диск5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!Меѓународни wiper големина на : 100% На ctual снимање : Wiper компонента : Производ предност : Инсталација метод : Шоу на автомобил : Фабриката фото : Производ на сертификатот : Оригиналното пакување : Оригиналното пакување .( Пратката од Русија ) :

Предните и Задните Wiper Ножеви За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 2002 -2005 Силиконска Гума ветробранското стакло на Автомобилот Додатоци
 • Неодамнешно

Предните и Задните Wiper Ножеви За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 2002 -2005 Силиконска Гума ветробранското стакло на Автомобилот Додатоци

DEN 285.00 335.52

Меѓународни wiper големина : За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 2002 2003 2004 2005 Возачот Големина : 21 инченПатникот Големина : 21 инченЗадните wiper големина : 11 инченДетали За Производот : Производ Phopo : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Hyundai Гранд i10 Hatchback (2013 Наваму) 310mm Автоматски Бришачи Сечилото
 • Неодамнешно

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Hyundai Гранд i10 Hatchback (2013 Наваму) 310mm Автоматски Бришачи Сечилото

DEN 337.00 379.20

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Hyundai Гранд i10 Hatchback (2013 Наваму) 310mm Автоматски Бришачи Сечилото

Задните Wiper Рака со Ножот за Citroen C2 Hatchback (2003-2009) 1pc 12 290mm,Заден Wiper Рака & Задните Wiper Ножеви
 • Неодамнешно

Задните Wiper Рака со Ножот за Citroen C2 Hatchback (2003-2009) 1pc 12 290mm,Заден Wiper Рака & Задните Wiper Ножеви

DEN 378.00 479.04

Одговара за : Citroen C2 HatchbackГодина : 2003 > 2009Задните Wiper Сечилото Големина : 12" / 29 CMЗАДНИТЕ WIPER + РАКАЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

Автомобил Авто Терминал Рака Почиста Смена Ролери Extractor 6-28mm Поправка Алатка за ветробранското стакло Стакло Пад на превозот
 • Неодамнешно

Автомобил Авто Терминал Рака Почиста Смена Ролери Extractor 6-28mm Поправка Алатка за ветробранското стакло Стакло Пад на превозот

DEN 473.00 647.52

Карактеристики : 1 Совршена алатка за да се отстрани заробени во th e чистење рака дека раце 2 Стегне serrated конус на сила под вилиците на кабел менгеме 3...

Toocene Wiper Ножеви за Фолксваген Буба 2010- 22+22 ветробранското стакло Гума Автомобил Додатоци
 • Неодамнешно

Toocene Wiper Ножеви за Фолксваген Буба 2010- 22+22 ветробранското стакло Гума Автомобил Додатоци

DEN 648.00 809.28

Меѓународни wiper големина на : За Фолксваген Буба 20102016 22"+22"Возачот Големина : 22 inchПатникот Големина : 22 inchДетали За Производот : Product Phopo : Инсталација метод : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

Toocene Шофершајбната Wiper ножеви за Акура MDX (2008-), size21+26автомобил wiper ножеви авто додатоци
 • Неодамнешно

Toocene Шофершајбната Wiper ножеви за Акура MDX (2008-), size21+26автомобил wiper ножеви авто додатоци

DEN 615.00 768.48

Меѓународни wiper големина на : За Акура MDX (20082016) 26"+21" Возачот Големина : 26 инчи Патникот Големина : 21 инченДетали За Производот : Стр roduct Phopo : Инсталација метод : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

Legua Wiper ножеви за PEUGEOT 807 (2002-2010), 26+26,автомобил wiper,3 Дел Гума, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток
 • Неодамнешно

Legua Wiper ножеви за PEUGEOT 807 (2002-2010), 26+26,автомобил wiper,3 Дел Гума, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток

DEN 709.00 1267.20

Боја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : За PEUGEOT 807 (20022010)Големина : 2 6 "+26"Посебна функција : highdefinition, трајниМила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател : 1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е ДесноСтрана Диск или ЛевоСтрана Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и ЛевоСтрана Диск5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!Меѓународни wiper големина на : 100% На ctual снимање : Wiper компонента : Производ предност : Инсталација метод : Шоу на автомобил :

12C ЗА Saab 9-3 Имот (2005-2012),ГОЛЕМИНА: 12 (305MM), ЗАДЕН ПРОЗОРЕЦ ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER СЕЧИЛОТО
 • Неодамнешно

12C ЗА Saab 9-3 Имот (2005-2012),ГОЛЕМИНА: 12 (305MM), ЗАДЕН ПРОЗОРЕЦ ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER СЕЧИЛОТО

DEN 479.52

Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!За Saab 93 ИмотГодина : 20052012Големина : 12"(305 MM)Можеби, исто така, треба пред wiper сечилотоЗА SAAB 93 (Cabrio) ЗА SAAB 93 ЗА SAAB 93 Имот&Hatchback&салон(20032007 година) (2007наваму) (20022008)Производ ДеталиПосебни пластични+Стаклени влакна скелет.Материјали(PBT+30%GF) се Прилагодат на различни срединиИзградиво Висок Степен на Пролет ЧеликНерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третманНашите гума е направен од 100% natual гума,соС...

3 Дел Гума ветробранското стакло Стакло За Hyundai IX35 (2010-2017),големина на 24+16
 • Неодамнешно

3 Дел Гума ветробранското стакло Стакло За Hyundai IX35 (2010-2017),големина на 24+16

DEN 633.60

Материјал : висок квалитет гума Com patibility : За Hyundai IX35 (20102017)Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 24" *1Wiper Нож 16" *1 Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

S610 26+14 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Toyota AURIS E18 (2012 наваму), ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло WIPER
 • Неодамнешно

S610 26+14 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Toyota AURIS E18 (2012 наваму), ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло WIPER

DEN 850.00 1103.52

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

S610 26+20АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Lancia Zeta (2000-2010) ,2 ПАРЧИЊА МНОГУ,ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER
 • Неодамнешно

S610 26+20АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Lancia Zeta (2000-2010) ,2 ПАРЧИЊА МНОГУ,ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER

DEN 872.00 1103.52

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

S610 22+20 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Infiniti FX35/45 (2003-2008), ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER
 • Неодамнешно

S610 22+20 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Infiniti FX35/45 (2003-2008), ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER

DEN 872.00 1103.52

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло За Hyundai Акцент Hatchback (2012-2013) 305mm Автоматски Бришачи Сечилото
 • Неодамнешно

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло За Hyundai Акцент Hatchback (2012-2013) 305mm Автоматски Бришачи Сечилото

DEN 337.00 379.20

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло За Hyundai Акцент Hatchback (20122013) 305mm Автоматски Бришачи СечилотоВе молиме Кликнете на линкот Подолу за Hyundai Акцент пред стакло :

Шофершајбната за Миење Пумпа За Chevrolet Астро 1990-2005 Изразат 1996-2010 Потфат 1997 - 2005 Beretta Corvette РБС
 • Неодамнешно

Шофершајбната за Миење Пумпа За Chevrolet Астро 1990-2005 Изразат 1996-2010 Потфат 1997 - 2005 Beretta Corvette РБС

DEN 318.00 345.60

ШОФЕРШАЈБНАТА ЗА МИЕЊЕ ПУМПАЗА CHEVROLETСостојба : 100% Нов Производ ОЕМ БР : 22127652 22127653Објектот се вклучени : 1x за Миење Пумпа1x Гума GrommetФункција : 1...

Висок квалитет на Автомобил ветробранското стакло Wiper За Toyota Prado (2003-2007 Година),Големина 22+21
 • Неодамнешно

Висок квалитет на Автомобил ветробранското стакло Wiper За Toyota Prado (2003-2007 Година),Големина 22+21

DEN 624.00

Компатибилност : За Toyota Prado (20032007 Година),Големина 22"+21" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 22" *1 Wiper Сечилото 21" *1 Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

Бесплатен превозот автомобил wiper ножот за Lancia Муса (2007 Наваму) 22+16 фит push копчето wiper грб 2 парчиња/пар
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот автомобил wiper ножот за Lancia Муса (2007 Наваму) 22+16 фит push копчето wiper грб 2 парчиња/пар

DEN 589.00 719.04

Опис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)(Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B)За Lancia Муса2007 годинаГолемина : 22"+16"Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...