• Неодамнешно
НОВИ 4Pcs 6-16mm Јаглероден Челик Чекор Вежба Малку Дрво Хексадецимален месо тело Plug Машина Алатка за Сечење H15

НОВИ 4Pcs 6-16mm Јаглероден Челик Чекор Вежба Малку Дрво Хексадецимален месо тело Plug Машина Алатка за Сечење H15

DEN 199.00
DEN 223.68
-11 %
Достапно

Количина на стоки


100% сосема нов и висок квалитет
Спецификации :
Предмет тип : Јаглероден Челик, Дрво Plug Машина
Материјал : Јаглероден Челик
Боја : (се прикажува како на сликата)
Големина на : (Како на сликата покажува) Должина : Околу. 6cm/2.36 инчи Земе дрво приклучок(дијаметар) : Прибл. 6mm/0.34"; 10мм/0.39"; 13mm/0.51"; 16mm/0.63"
Карактеристики :
Месо тело : 10мм, може да се блокира до 27mm.
Месо тело карактеристики : Хексагонална месо тело
Јаглероден челик е издржлив.
Прецизност производство, мазна површина.
Хексагонална месо тело за практично користење.
Оваа група ги вклучува 4 стандард plug секачи.
Користи стандардни секачи за да се искоренат слабости во дрво.
4-парче plug машина поставете го прави совршен приклучоци за контра-досадно дупки.
На машина поставите постигнува одличен финиш кога се користи истото дрво.
Голема алатки за машини.
Внимание : Погоден за клупата, брзина, не премногу брзо, во спротивно ќе чад, печени, итн.
Количина : 1 Set (Нема мало пакет)
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Други
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
6A60309
Материјал:
Други
Употреба:
Други
Должина:
Прибл. 6cm

Слични понуди

Нови Hotsale Најдобра Цена Во Aliexpress промоција Стакло Плочки Дупка Сечење Saw Дупчење Алатка w Дијаметар 32-милиметри
 • Неодамнешно

Нови Hotsale Најдобра Цена Во Aliexpress промоција Стакло Плочки Дупка Сечење Saw Дупчење Алатка w Дијаметар 32-милиметри

DEN 76.32

* Стаклена Плочка Дупка Сечење Saw Дупчење Алатка w Дијаметар 32милиметри* Со високи перформанси во сечење стакло* Мал дијамант честички обложени совет нуди остри сечење* Да се продолжи својата користење на животот, ве молиме да се сетам да го задржи тоа со coolant понекогаш* Тежина : 51g* Пакет Содржина : 1 x 32милиметри Стакло Дупка Видов

0.3-3мм Keyless Вежба Чак Шрафцигер Влијание Возачот Адаптер 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Вежби Алатка Стегање Опсег
 • Неодамнешно

0.3-3мм Keyless Вежба Чак Шрафцигер Влијание Возачот Адаптер 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Вежби Алатка Стегање Опсег

DEN 106.00 127.20

Опис : Веднаш да се конвертира влијание возачот да се одржи небрзи промени вежба & возачот битови Брзо да ги конвертирате вашите брзи промени хексадецимален месо тело возач во вежба! Keyless чак прстстегната за лесно малку промени Неограничено Користење во Automotives, Гаражи, Магацини, Канцеларии, Домови и сл...

Бесплатен превозот DIY дома декорација користење 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 21*50*10мм за дупчење стакло/плочка/керамика
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот DIY дома декорација користење 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 21*50*10мм за дупчење стакло/плочка/керамика

DEN 105.12

Производи Спецификации : 21*50mm за домашна декорација DIY стакло плочки дупка отворање треба работа со полевањеСтандард дијаметар : 21mmВкупна должина : 50mmсе справи со дијаметар : 10ммПримена : Нашите стакло дупка видов emery монистра керамичка плочка керамички дупка дупчење reamer.Стакло керамичка плочка отворот ултра ниска Beckoning цената на овој производ усвојува advancednatural дијамант материјали, со посебен зајакнување electroplating вшмукување sandsolidification обработка и...

Нови Професионални 6Pcs Титаниум Обложена ХСС Вежба & Видов Столарски Машини за Дрво, Пластика, Метал Дупка Grooving
 • Неодамнешно

Нови Професионални 6Pcs Титаниум Обложена ХСС Вежба & Видов Столарски Машини за Дрво, Пластика, Метал Дупка Grooving

DEN 274.00 288.00

Сосема нов и висок квалитет.Погоден за тенки дрвени,метални, пластични плочи се повлече grooving.Материјал : ХСС 4241.Површински третман : Титаниум Обложена.Големина : 3мм,4mm,5mm,6mm,за 6.5 mm,8mm.Количина : 1 сет (6pcs).6 x Вежба Битови

Бесплатен превозот 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 26*50*10мм за дупчење стакло керамичка плочка дупка дома, diy цел комунални
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 26*50*10мм за дупчење стакло керамичка плочка дупка дома, diy цел комунални

DEN 143.52

Производи Спецификации : 1pc на Дијамант дупка видов 26*50*10мм за домашна декорација DIY стакло плочки дупка отворање треба работа со полевањеДијаметар : 26mmДолжина : 55ммсе справи со дијаметар : 10ммПримена : Нашите стакло дупка видов emery монистра керамичка плочка керамички дупка дупчење reamer.Стакло керамичка плочка отворот ултра ниска Beckoning цената на овој производ усвојува advancednatural дијамант материјали, со посебен зајакнување electroplating вшмукување sandsolidification обработка и...

80mm 3.2 инчен Electroplated дијамант coring битови ECD80 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ вода стакло конкретни core битови
 • Неодамнешно

80mm 3.2 инчен Electroplated дијамант coring битови ECD80 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ вода стакло конкретни core битови

DEN 982.08

80mm 3.2" инчен Electroplated дијамант coring битови ECD80 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ вода стакло конкретни основни делови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

13 компјутери/lote ацо де алта velocidade хсс вежба малку сет 1/4 хексадецимален месо тело титан revestido 1.5-6.5 mm
 • Неодамнешно

13 компјутери/lote ацо де алта velocidade хсс вежба малку сет 1/4 хексадецимален месо тело титан revestido 1.5-6.5 mm

DEN 218.00 263.04

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Челик Спецификација : 1.5 мм, 2.0 mm, 2,5 mm, 3.0 mm, 3.2 мм, 3.5 мм, 4.0 mm, 4.5 мм, 4.8 мм, 5.0 мм, 5.5 мм, 6.0 mm, 6.5 mm Должина : 6~11.7 cm / 2.36"~4.61"(Прибл.) Количина : 1 сет(13pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

145mm 5.8 инчен Electroplated компресија Дијамант основни делови ECD145 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло jade coring битови
 • Неодамнешно

145mm 5.8 инчен Electroplated компресија Дијамант основни делови ECD145 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло jade coring битови

DEN 1703.52

145mm 5.8" инчен Electroplated компресија Дијамант основни делови ECD145 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло jade coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

Топла 15pc 6mm-50мм Дијамант Дупка Видов Мермер Вежба Малку Керамички Плочки Стаклени Порцелански
 • Неодамнешно

Топла 15pc 6mm-50мм Дијамант Дупка Видов Мермер Вежба Малку Керамички Плочки Стаклени Порцелански

DEN 443.00 476.16

100% сосема нов и висок квалитет на Овој дијамант обложени core вежба малку отстранува полн круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамички или други Материјали и само потребите за вода за подмачкување Може да се користи со стандардните електрични вежба Секогаш користете лубриканти (вода), инаку дијамант core вежба ќе изгори Започнете ја вашата дупка дијагонално, направи круг трага и потоа држете притиснато вежба директно Големина : 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm,25мм, 26mm, 28mm, 30мм,40mm, 50mm...

115mm 4.6 инчен Electroplated асфалт и бетон дијамант core вежба битови ECD115 БЕСПЛАТЕН превозот |ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови
 • Неодамнешно

115mm 4.6 инчен Electroplated асфалт и бетон дијамант core вежба битови ECD115 БЕСПЛАТЕН превозот |ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови

DEN 1201.92

115mm 4.6" инчен Electroplated асфалт и бетон дијамант core вежба битови ECD115 БЕСПЛАТЕН превозот |ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

155mm 6.2 инчен Electroplated брза ncctec Дијамант core вежба битови ECD155 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло ѕид coring битови
 • Неодамнешно

155mm 6.2 инчен Electroplated брза ncctec Дијамант core вежба битови ECD155 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло ѕид coring битови

DEN 1739.04

155mm 6.2" инчен Electroplated брза ncctec Дијамант core вежба битови ECD155 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло ѕид coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

Црна Гора Keyless Вежба Чак 2mm-13mm 1/2 x 20 UNF Тема Висока Јачина Вежба Битови За Ротари Влијание Моќ Вежби Mayitr
 • Неодамнешно

Црна Гора Keyless Вежба Чак 2mm-13mm 1/2 x 20 UNF Тема Висока Јачина Вежба Битови За Ротари Влијание Моќ Вежби Mayitr

DEN 326.00 501.60

HW0001928Спецификација : Бренд новиБоја : црнаДолжина : околу 63mmЧак капацитет : 2mm13mmФункција : 13mm 1 / 220 UNF keyless чак.Висока јакост и цврстина.Никогаш не го изгуби чак копчето повторно.Ви даде голема потпора кога затегнување / олабавување на главата да се менуваат со текот на вежба битови.Добар квалитет појачани и зацврстен челик се користи за малку стеги на главата и се заби за да бидете сигурни дека ќе имаат цврста контрола врз вашиот вежба малку.За употреба на ротари и влијание моќ вежби, cordless вежби и вежба возачи.Издржливи во употреба.За 13mm (1 / 2") вежби.Пакет се вклучени : 1 x Keyless Вежба ЧакAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15мм грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Нови 5Pcs Титаниум Обложена Хексадецимален месо тело Анти Лизга Електрични Шрафцигер Битови PH2 50mm
 • Неодамнешно

Нови 5Pcs Титаниум Обложена Хексадецимален месо тело Анти Лизга Електрични Шрафцигер Битови PH2 50mm

DEN 83.00 99.36

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : S2 Титаниум обложена & Челик Боја : како на сликата покажува Титаниум обложена Анти лизга хексадецимален месо тело електрични шрафцигер малку...

95mm 3.8 инчен Electroplated core дијамант цени започнете влажни делови ECD95 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови
 • Неодамнешно

95mm 3.8 инчен Electroplated core дијамант цени започнете влажни делови ECD95 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови

DEN 1043.52

95mm 3.8" инчен Electroplated core дијамант цени започнете влажни делови ECD95 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

10Pcs/многу 0.1 mm-1.0 mm PCB Печати Коло Карбид Микро Вежба Битови Алатка
 • Неодамнешно

10Pcs/многу 0.1 mm-1.0 mm PCB Печати Коло Карбид Микро Вежба Битови Алатка

DEN 111.00 156.00

10 Pcs / многу 0.1 mm1.0 mm PCB Печати Коло Карбид Микро Вежба Битови АлаткаКарактеристики : Оваа микро пресврт вежба битови во собата е направен од Волфрам челик (вежба малку совет) и high speed челик (контрола), која е на висока јачина и висока цврстина перформанси.Прецизен и професионален направени, спецификација на вежба битови се движи од 0.1 mm до 1.0 mm.Примена : за сите видови на индустриски и механички целите употреба.Параметри : Материјал : Волфрам челик + Highspeed челикСпецификација : за 0.11.0 mm (0.1 mm, 0.2 мм, 0,3 mm, 0.4 mm, 0.5 mm, 0.6 mm, 0.7 мм, 0.8 mm, 0.9 милиметри, 1.0 mm)Количина : 1 сет (10 ПАРЧИЊА)Забелешки : Објектот боја прикажува може да биде малку поинаков од вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

2pk 25мм Дијаметар Дијамантски Слој Совет Стакло Плочки Дупка Видов
 • Неодамнешно

2pk 25мм Дијаметар Дијамантски Слој Совет Стакло Плочки Дупка Видов

DEN 432.00

25мм Дијаметар Дијамантски Слој Совет Стакло Плочки Дупка ВидовИме на производ : Стакло Дупка Видел Дупка со Дијаметар : 25mm; Материјал : Метал, Дијамантски Честички Боја : Сребро Тон; месо тело Големина : 24mm x 8mm / 0.95" x 0.32" (L*D) Вкупна Должина : 55мм(2.18") Пакет Содржина : 1 x 25мм Стакло Дупка ВидовИдеален за стакло, крајната дупка видов за е тешко да се намали материјали...

75mm 3 инчен Electroplated дијамант вежба битови ЗАШТЕДИТЕ ВРЕМЕ ECD75 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ вода стакло конкретни coring битови
 • Неодамнешно

75mm 3 инчен Electroplated дијамант вежба битови ЗАШТЕДИТЕ ВРЕМЕ ECD75 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ вода стакло конкретни coring битови

DEN 961.44

75mm 3" инчен Electroplated дијамант вежба битови ЗАШТЕДИТЕ ВРЕМЕ ECD75 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ вода стакло конкретни coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

Стаклена Плочка Вежба Битови 3/4/5/6/8/10/12mm За Керамички/Плочка/Стакло Триаголник Карбид Core Вежба Малку алат
 • Неодамнешно

Стаклена Плочка Вежба Битови 3/4/5/6/8/10/12mm За Керамички/Плочка/Стакло Триаголник Карбид Core Вежба Малку алат

DEN 130.00 254.40

Карактеристики : Професионални и квалитетни плочки и стакло вежби Идеален за керамички плочки, огледало и стакло Одлична алатка за да се направи фантастичен работи Оваа Вежба малку е погодна да се вежба дупки Стакло, Плочки, Керамички Тие се добри алатки за да се направи фантастичен работи Оваа вежба малку се користи во градење индустрија, како тие се брза акција долг живот Совети : Додадете малку вода кога се работи

10Pcs Титаниум Мини Хсс Рутер Битови Тример месо тело 1/8 3мм Fr Ротари Алатка
 • Неодамнешно

10Pcs Титаниум Мини Хсс Рутер Битови Тример месо тело 1/8 3мм Fr Ротари Алатка

DEN 285.00 316.80

10pcs 1 / 8" Хсс Cnc Рутер Битови Еден Flute Алатки 1 / 8" месо тело ХСС Рутер Dremel Ротари ХСС Дрво Вежба Битови Поставите 3мм Мини месо тело ХСС Рутер Битови Датотеки се Вклопува Dremel Ротари Алатка за Поставување Мини Рутер Битови во Собата За Dremel Алатки High Speed Челик 1 / 8" месо тело Мини Рутер Битови се Вклопува Dremel Столарија Машини за 1 / 8" Shanks (Одговара на Ротари Алатки) Како Dremel Предност : Пакет Од Десет 1 / 8" Хсс Гравирање Битови Еден Flute Замена За Вашиот Cnc Машини, Овие Долготрајни Делови Се Направени Од Високо Квалитетни Хсс За Прецизни, Лесно Сечење Искуство...

Бесплатен превозот 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 25*55*10мм за дупчење стакло/плочка/керамика DIY квалитет одделение
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 25*55*10мм за дупчење стакло/плочка/керамика DIY квалитет одделение

DEN 133.92

Спецификација На Производот : Дијамант дупка видов 25*55*10мм за домашна декорација DIY стакло плочки дупка отворање треба работа со полевањеСтандард дијаметар : 25mmсе справи со дијаметар : 10ммПримена : Нашите стакло дупка видов emery монистра керамичка плочка керамички дупка дупчење reamer.Стакло керамичка плочка отворот ултра ниска Beckoning цената на овој производ усвојува advancednatural дијамант материјали, со посебен зајакнување electroplating вшмукување sandsolidification обработка и...

Dovetail Ритам Мелење машина Машини за Мелење Машина Средување на Машина за Сечење Нож Гонг Нож Устата Xun Дао
 • Неодамнешно

Dovetail Ритам Мелење машина Машини за Мелење Машина Средување на Машина за Сечење Нож Гонг Нож Устата Xun Дао

DEN 120.00

Онлајн маркетинг платформа на "Столар е Работилница" на Aliexpress беше основана во јуни, 5, 2015 година Имаме професионален развој и производство на тимот, па ние може да гарантира за квалитетот на производите, како и безбедноста и ефикасноста на превозот процес.Услугата филозофијата на нашата "Столар е Работилница" е да обезбеди најдобра услуга за столарија љубители целиот свет со нашите најдобри производи...

За 3 компјутери Брзо-промена Хексадецимален месо тело поголеми Титаниум Обложена Вежба Малку Сет Промоција
 • Неодамнешно

За 3 компјутери Брзо-промена Хексадецимален месо тело поголеми Титаниум Обложена Вежба Малку Сет Промоција

DEN 238.00 279.84

Вежба 28 Дупка ГолеминиОвој компактен Сет Заменува 28 Индивидуална Вежба БитовиАвтоматски Deburrs Дупки како што ВежбаДвеflute Дизајн Ви Дава Побрзо, Неспокојот СечењеТитаниум Нитрид Слој за Ладилникот РаботиБрзпромена 1 / 4" Хексадецимален месо телоHigh Speed Челик за Долг ЖивотСпецификација : На оваа аукција е за Три (3) прекин на Нови Титаниум Обложена Чекор Вежба Малку што го покрива 28 големиниОвие Чекор Вежба Јогурт се идеални за различни материјали од метал, пластика, fiberglass на дрвоТие исто така помагаат за зголемување на постоечките дупкиДве flute дизајн совети направени пенетрација побрзо, без chippingДимензии на Чекор 3 Вежба Делови : 6 Чекор Малку од 3 / 16" да 1 / 2"9 Чекор Малку од 1 / 4" да 3 / 4"13 Чекор Малку од 1 / 8" да 1 / 2"Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...