• Неодамнешно
Црна Гора Keyless Вежба Чак 2mm-13mm 1/2 x 20 UNF Тема Висока Јачина Вежба Битови За Ротари Влијание Моќ Вежби Mayitr

Црна Гора Keyless Вежба Чак 2mm-13mm 1/2 x 20 UNF Тема Висока Јачина Вежба Битови За Ротари Влијание Моќ Вежби Mayitr

DEN 326.00
DEN 501.60
-35 %
Достапно

Количина на стоки


HW0001928
Спецификација :
Бренд нови
Боја : црна
Должина : околу. 63mm
Чак капацитет : 2mm-13mm
Функција :
13mm 1/2-20 UNF keyless чак.
Висока јакост и цврстина.
Никогаш не го изгуби чак копчето повторно.
Ви даде голема потпора кога затегнување/олабавување на главата да се менуваат со текот на вежба битови.
Добар квалитет појачани и зацврстен челик се користи за малку стеги на главата и се заби за да бидете сигурни дека ќе имаат цврста контрола врз вашиот вежба малку.
За употреба на ротари и влијание моќ вежби, cordless вежби и вежба возачи.
Издржливи во употреба.
За 13mm (1/2") вежби.
Пакет се вклучени :
1 x Keyless Вежба Чак
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
keyless вежба чак
Тип:
Други
Должина:
прибл. 63mm
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Други
is_customized:
Yes
Употреба:
Метал Дупчење

Слични понуди

Стаклена Плочка Вежба Битови 3/4/5/6/8/10/12mm За Керамички/Плочка/Стакло Триаголник Карбид Core Вежба Малку алат
 • Неодамнешно

Стаклена Плочка Вежба Битови 3/4/5/6/8/10/12mm За Керамички/Плочка/Стакло Триаголник Карбид Core Вежба Малку алат

DEN 130.00 254.40

Карактеристики : Професионални и квалитетни плочки и стакло вежби Идеален за керамички плочки, огледало и стакло Одлична алатка за да се направи фантастичен работи Оваа Вежба малку е погодна да се вежба дупки Стакло, Плочки, Керамички Тие се добри алатки за да се направи фантастичен работи Оваа вежба малку се користи во градење индустрија, како тие се брза акција долг живот Совети : Додадете малку вода кога се работи

LA VIE 8мм месо тело Прст Заеднички Лепак Рутер Малку Мелење Машина Tenon нож Конус Tenon Дограма Секачи алат MC02003
 • Неодамнешно

LA VIE 8мм месо тело Прст Заеднички Лепак Рутер Малку Мелење Машина Tenon нож Конус Tenon Дограма Секачи алат MC02003

DEN 605.00 840.00

LA VIE 8мм месо тело Прст Заеднички Лепак Рутер Малку Мелење Машина Tenon нож Конус Tenon Дограма Секачи алат MC02003Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет ...

85mm 3.4 инчен Electroplated core дијамант време битови ECD85 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови
 • Неодамнешно

85mm 3.4 инчен Electroplated core дијамант време битови ECD85 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови

DEN 1002.72

85mm 3.4" инчен Electroplated core дијамант време битови ECD85 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

145mm 5.8 инчен Electroplated компресија Дијамант основни делови ECD145 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло jade coring битови
 • Неодамнешно

145mm 5.8 инчен Electroplated компресија Дијамант основни делови ECD145 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло jade coring битови

DEN 1703.52

145mm 5.8" инчен Electroplated компресија Дијамант основни делови ECD145 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло jade coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

За 3 компјутери Брзо-промена Хексадецимален месо тело поголеми Титаниум Обложена Вежба Малку Сет Промоција
 • Неодамнешно

За 3 компјутери Брзо-промена Хексадецимален месо тело поголеми Титаниум Обложена Вежба Малку Сет Промоција

DEN 238.00 279.84

Вежба 28 Дупка ГолеминиОвој компактен Сет Заменува 28 Индивидуална Вежба БитовиАвтоматски Deburrs Дупки како што ВежбаДвеflute Дизајн Ви Дава Побрзо, Неспокојот СечењеТитаниум Нитрид Слој за Ладилникот РаботиБрзпромена 1 / 4" Хексадецимален месо телоHigh Speed Челик за Долг ЖивотСпецификација : На оваа аукција е за Три (3) прекин на Нови Титаниум Обложена Чекор Вежба Малку што го покрива 28 големиниОвие Чекор Вежба Јогурт се идеални за различни материјали од метал, пластика, fiberglass на дрвоТие исто така помагаат за зголемување на постоечките дупкиДве flute дизајн совети направени пенетрација побрзо, без chippingДимензии на Чекор 3 Вежба Делови : 6 Чекор Малку од 3 / 16" да 1 / 2"9 Чекор Малку од 1 / 4" да 3 / 4"13 Чекор Малку од 1 / 8" да 1 / 2"Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Бесплатен превозот 1pc DIY користење дијамант вежба малку core малку дупка видов 19*50*10мм за дупчење стакло/плочка/керамика/Jade/shell/ахат
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 1pc DIY користење дијамант вежба малку core малку дупка видов 19*50*10мм за дупчење стакло/плочка/керамика/Jade/shell/ахат

DEN 100.32

Производи Спецификации : Дијамант стакло дупка видов 19*50*8мм за домашна декорација DIY стакло плочки дупка отворање треба работа со полевањеСтандард дијаметар : 19mmДолжина : 55ммсе справи со дијаметар : 8mmПримена : Нашите стакло дупка видов emery монистра керамичка плочка керамички дупка дупчење reamer.Стакло керамичка плочка отворот ултра ниска Beckoning цената на овој производ усвојува advancednatural дијамант материјали, со посебен зајакнување electroplating вшмукување sandsolidification обработка и...

Нови Професионални 6Pcs Титаниум Обложена ХСС Вежба & Видов Столарски Машини за Дрво, Пластика, Метал Дупка Grooving
 • Неодамнешно

Нови Професионални 6Pcs Титаниум Обложена ХСС Вежба & Видов Столарски Машини за Дрво, Пластика, Метал Дупка Grooving

DEN 274.00 288.00

Сосема нов и висок квалитет.Погоден за тенки дрвени,метални, пластични плочи се повлече grooving.Материјал : ХСС 4241.Површински третман : Титаниум Обложена.Големина : 3мм,4mm,5mm,6mm,за 6.5 mm,8mm.Количина : 1 сет (6pcs).6 x Вежба Битови

70mm 2.8 инчен Electroplated дијамант вежба битови се ЗАШТЕДАТ ПАРИ ECD70 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ вода стакло конкретни coring битови
 • Неодамнешно

70mm 2.8 инчен Electroplated дијамант вежба битови се ЗАШТЕДАТ ПАРИ ECD70 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ вода стакло конкретни coring битови

DEN 940.80

70mm 2.8" инчен Electroplated дијамант вежба битови се ЗАШТЕДАТ ПАРИ ECD70 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ вода стакло конкретни coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

10Pcs/Set Мултифункционален Мали Микро ХСС 0.8 mm Директно месо тело Пресврт Дупчење Малку
 • Неодамнешно

10Pcs/Set Мултифункционален Мали Микро ХСС 0.8 mm Директно месо тело Пресврт Дупчење Малку

DEN 39.00 43.68

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Мали ХСС вежба битови, ги понудиме најдобрите отпорност на топлина и добри перформанси за дупчење Добра цврстина, отпорност на абење, силен капацитет на дупчење Целосна стругање, дупчење брзо Висок квалитет и екстра долг живот 10 вежба битови се чуваат во затворен пакет со добра заштита за Апликација : Одговара за дупчење железо, челик, алуминиум, пластика, дрво и други Погоден за мал објект за обработка на Спецификации : месо тело со Дијаметар : 0.8 mm дијаметар на Дупчење : 2.1 mm Секој кофа 10 вежби вкупна Должина : 29.5 милиметри Кол : 10 Компјутери / Set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Нови Hotsale Најдобра Цена Во Aliexpress промоција Стакло Плочки Дупка Сечење Saw Дупчење Алатка w Дијаметар 32-милиметри
 • Неодамнешно

Нови Hotsale Најдобра Цена Во Aliexpress промоција Стакло Плочки Дупка Сечење Saw Дупчење Алатка w Дијаметар 32-милиметри

DEN 76.32

* Стаклена Плочка Дупка Сечење Saw Дупчење Алатка w Дијаметар 32милиметри* Со високи перформанси во сечење стакло* Мал дијамант честички обложени совет нуди остри сечење* Да се продолжи својата користење на животот, ве молиме да се сетам да го задржи тоа со coolant понекогаш* Тежина : 51g* Пакет Содржина : 1 x 32милиметри Стакло Дупка Видов

Нови 5 Автоматско Центар Удар со Тешки Пролет Натоварени Метал Дрво Притиснете Дент Маркер топла
 • Неодамнешно

Нови 5 Автоматско Центар Удар со Тешки Пролет Натоварени Метал Дрво Притиснете Дент Маркер топла

DEN 125.00 179.04

Материјал : ХСС high speed челик Боја : како што е прикажано на сл Спецификации : Цврстина : HRC58°~65° Надворешниот Дијаметар : Прибл...

42mm Дијаметар Дијамантски Слој Совет Стакло Плочки Дупка Видов
 • Неодамнешно

42mm Дијаметар Дијамантски Слој Совет Стакло Плочки Дупка Видов

DEN 403.20

42mm Дијаметар Дијамантски Слој Совет Стакло Плочки Дупка ВидовИме на производ : Стакло Дупка Видел Дупка со Дијаметар : 42mm; Материјал : Метал, Дијамантски Честички Боја : Сребро Тон; месо тело Големина : 25мм x 9.5 mm / 0.95" x 0.37" (L*D) Вкупна Должина : 55мм(2.18") Пакет Содржина : 1 x 42mm Стакло Дупка ВидовИдеален за стакло, крајната дупка видов за е тешко да се намали материјали...

Бесплатен превозот 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 25*55*10мм за дупчење стакло/плочка/керамика DIY квалитет одделение
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 25*55*10мм за дупчење стакло/плочка/керамика DIY квалитет одделение

DEN 133.92

Спецификација На Производот : Дијамант дупка видов 25*55*10мм за домашна декорација DIY стакло плочки дупка отворање треба работа со полевањеСтандард дијаметар : 25mmсе справи со дијаметар : 10ммПримена : Нашите стакло дупка видов emery монистра керамичка плочка керамички дупка дупчење reamer.Стакло керамичка плочка отворот ултра ниска Beckoning цената на овој производ усвојува advancednatural дијамант материјали, со посебен зајакнување electroplating вшмукување sandsolidification обработка и...

Нови 5Pcs Титаниум Обложена Хексадецимален месо тело Анти Лизга Електрични Шрафцигер Битови PH2 50mm
 • Неодамнешно

Нови 5Pcs Титаниум Обложена Хексадецимален месо тело Анти Лизга Електрични Шрафцигер Битови PH2 50mm

DEN 83.00 99.36

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : S2 Титаниум обложена & Челик Боја : како на сликата покажува Титаниум обложена Анти лизга хексадецимален месо тело електрични шрафцигер малку...

115mm 4.6 инчен Electroplated асфалт и бетон дијамант core вежба битови ECD115 БЕСПЛАТЕН превозот |ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови
 • Неодамнешно

115mm 4.6 инчен Electroplated асфалт и бетон дијамант core вежба битови ECD115 БЕСПЛАТЕН превозот |ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови

DEN 1201.92

115mm 4.6" инчен Electroplated асфалт и бетон дијамант core вежба битови ECD115 БЕСПЛАТЕН превозот |ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.