• Неодамнешно
DIATOOL Dia65mm Црвена Боја Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со М14 Конекција, 10мм Сегмент Висина Дупчење Битови

DIATOOL Dia65mm Црвена Боја Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со М14 Конекција, 10мм Сегмент Висина Дупчење Битови

DEN 1259.00
DEN 1430.40
-12 %
Достапно

Количина на стоки


Предмет : Вакуум brazed дијамант core битови со М14 конекција, професионални и квалитетни
Количина : 1pc целосно (Dia65mm)
Specificiation : Дијаметар 65mm, Сегменти висина 10мм, Врска M14
Примена : Суво/влажно дупчење за порцелански плочки, гранит, мермер, керамички
Функција :
1.Брзо и лесно дупчење,
2.Долг животен век
3.Помалку Chipping
4.Минимизирање на сите кршење на
5.Помалку губење на материјал
6.Помалку топлина
7.Подобро заврши квалитет
================КРАЈОТ================
Други достапни дијаметар : Dia6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 20mm, 25мм, 30мм, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm, 55мм, 60mm, 65mm, ве Молиме 75mm
Забелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд. Ако не сакате нашиот бренд име, ве молиме да ни остават порака, ние би можеле да испратите производи без бренд.
Персонализација на услуга : Ако цел 20pcs ние би можеле да го обележите вашето бренд име на нашите производи
1. Ако сте задоволни со вашиот купување на било кои причини, на пример : производи не се исти како и опис или скршен во транзит, ние повторно ќе се испрати на нов производ за вас, или ние, исто така, ја прифати враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање превозот цена. Кога ќе се примени вратени пакет, ние ќе рефундирање на пари за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress,Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа,а во рок од 36 часа за време на викендите.

Карактеристики на понудата

Материјал:
дијамант
Бренд Име:
DIATOOL
Употреба:
Ѕидот И За Дупчење
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A8536510
Тип:
Основни Вежба Малку
DIY Материјали:
Облицовка

Слични понуди

Бесплатен превозот 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 26*50*10мм за дупчење стакло керамичка плочка дупка дома, diy цел комунални
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 26*50*10мм за дупчење стакло керамичка плочка дупка дома, diy цел комунални

DEN 143.52

Производи Спецификации : 1pc на Дијамант дупка видов 26*50*10мм за домашна декорација DIY стакло плочки дупка отворање треба работа со полевањеДијаметар : 26mmДолжина : 55ммсе справи со дијаметар : 10ммПримена : Нашите стакло дупка видов emery монистра керамичка плочка керамички дупка дупчење reamer.Стакло керамичка плочка отворот ултра ниска Beckoning цената на овој производ усвојува advancednatural дијамант материјали, со посебен зајакнување electroplating вшмукување sandsolidification обработка и...

140mm 5.6 инчен Electroplated сад Дијамант основни делови ECD140 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло, мермер coring битови
 • Неодамнешно

140mm 5.6 инчен Electroplated сад Дијамант основни делови ECD140 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло, мермер coring битови

DEN 1657.44

140mm 5.6" инчен Electroplated сад Дијамант основни делови ECD140 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло, мермер coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

Црна Гора Keyless Вежба Чак 2mm-13mm 1/2 x 20 UNF Тема Висока Јачина Вежба Битови За Ротари Влијание Моќ Вежби Mayitr
 • Неодамнешно

Црна Гора Keyless Вежба Чак 2mm-13mm 1/2 x 20 UNF Тема Висока Јачина Вежба Битови За Ротари Влијание Моќ Вежби Mayitr

DEN 326.00 501.60

HW0001928Спецификација : Бренд новиБоја : црнаДолжина : околу 63mmЧак капацитет : 2mm13mmФункција : 13mm 1 / 220 UNF keyless чак.Висока јакост и цврстина.Никогаш не го изгуби чак копчето повторно.Ви даде голема потпора кога затегнување / олабавување на главата да се менуваат со текот на вежба битови.Добар квалитет појачани и зацврстен челик се користи за малку стеги на главата и се заби за да бидете сигурни дека ќе имаат цврста контрола врз вашиот вежба малку.За употреба на ротари и влијание моќ вежби, cordless вежби и вежба возачи.Издржливи во употреба.За 13mm (1 / 2") вежби.Пакет се вклучени : 1 x Keyless Вежба ЧакAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15мм грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

5pcs ХСС Countersink Вежба Малку Сет Брзи Промени 1/4 Хексадецимален месо тело Дрво Counterbores Вежба Дрво Дупка Машина 6 10 13 16
 • Неодамнешно

5pcs ХСС Countersink Вежба Малку Сет Брзи Промени 1/4 Хексадецимален месо тело Дрво Counterbores Вежба Дрво Дупка Машина 6 10 13 16

DEN 228.00 240.00

Карактеристики : Вежба Машини Вежба Дрво Завртка Countersunk Head Дупчење Дупка Reamer Коси.Месо тело : круг месо телоМатеријал : 4241 високобрзински челик ХСС,Црна chamfer Материјал е 45# челик.погоден за цврстина во 25 HRC како јаглероден челик, од плоча, изолација одбор, ПВЦ одбор,дрво, итн.големина : 6# вежба со дијаметар од 2,5 mm 10# вежба дијаметар 3.15 mm 13# вежба дијаметар 3.65 mm 16# вежба со дијаметар од 4.5 ммВежба, countersink или counterbore во дрвоСовршен за countersinkingЕфект : исто така, може да се вежба завртка дупка и завртка дупка и чувајте ги во иста оска, завртка завртка капи наоѓа под нивото на одборот откако!Погоден за машини за дупчење со chucks или адаптери, погоден за дупчење во тешко дрво и дрвени слојпакет се вклучени : 4pcs Дрво Countersink Вежба Reamer Коси( 6# 10# 13# 16# ) +1pc клуч

DIATOOL 2 парчиња Кол 14mm Вакуум Brazed Дијамант Дупчење Core Битови Со М14 Конекција, Сува Дупчење
 • Неодамнешно

DIATOOL 2 парчиња Кол 14mm Вакуум Brazed Дијамант Дупчење Core Битови Со М14 Конекција, Сува Дупчење

DEN 676.00 768.00

Предмет : професионален квалитет Вакуум brazed дијамант core битови со М14 конекција, сува дупчење битовиКоличина : 2 парчињаSpecificiation : Кол 14mm М14 конекција, Дијамант висина 10ммПримена : Суво / влажно дупчење за порцелански плочки, гранит, мермер, керамичкиФункција : 1.Брзо и лесно дупчење,2.Долг животен век3.Помалку Chipping4.Минимизирање на сите кршење на5.Помалку губење на материјал6.Помалку топлина7.Подобро заврши квалитетДруги достапни дијаметар : Dia6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 20mm, 25мм, 30мм, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm, 55мм, 60mm, 65mm, ве Молиме 75mmЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

10Pcs/многу 0.1 mm-1.0 mm PCB Печати Коло Карбид Микро Вежба Битови Алатка
 • Неодамнешно

10Pcs/многу 0.1 mm-1.0 mm PCB Печати Коло Карбид Микро Вежба Битови Алатка

DEN 111.00 156.00

10 Pcs / многу 0.1 mm1.0 mm PCB Печати Коло Карбид Микро Вежба Битови АлаткаКарактеристики : Оваа микро пресврт вежба битови во собата е направен од Волфрам челик (вежба малку совет) и high speed челик (контрола), која е на висока јачина и висока цврстина перформанси.Прецизен и професионален направени, спецификација на вежба битови се движи од 0.1 mm до 1.0 mm.Примена : за сите видови на индустриски и механички целите употреба.Параметри : Материјал : Волфрам челик + Highspeed челикСпецификација : за 0.11.0 mm (0.1 mm, 0.2 мм, 0,3 mm, 0.4 mm, 0.5 mm, 0.6 mm, 0.7 мм, 0.8 mm, 0.9 милиметри, 1.0 mm)Количина : 1 сет (10 ПАРЧИЊА)Забелешки : Објектот боја прикажува може да биде малку поинаков од вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

Бесплатен превозот 1pc DIY користење дијамант вежба малку core малку дупка видов 19*50*10мм за дупчење стакло/плочка/керамика/Jade/shell/ахат
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 1pc DIY користење дијамант вежба малку core малку дупка видов 19*50*10мм за дупчење стакло/плочка/керамика/Jade/shell/ахат

DEN 100.32

Производи Спецификации : Дијамант стакло дупка видов 19*50*8мм за домашна декорација DIY стакло плочки дупка отворање треба работа со полевањеСтандард дијаметар : 19mmДолжина : 55ммсе справи со дијаметар : 8mmПримена : Нашите стакло дупка видов emery монистра керамичка плочка керамички дупка дупчење reamer.Стакло керамичка плочка отворот ултра ниска Beckoning цената на овој производ усвојува advancednatural дијамант материјали, со посебен зајакнување electroplating вшмукување sandsolidification обработка и...

10Pcs/Set Мултифункционален Мали Микро ХСС 0.8 mm Директно месо тело Пресврт Дупчење Малку
 • Неодамнешно

10Pcs/Set Мултифункционален Мали Микро ХСС 0.8 mm Директно месо тело Пресврт Дупчење Малку

DEN 39.00 43.68

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Мали ХСС вежба битови, ги понудиме најдобрите отпорност на топлина и добри перформанси за дупчење Добра цврстина, отпорност на абење, силен капацитет на дупчење Целосна стругање, дупчење брзо Висок квалитет и екстра долг живот 10 вежба битови се чуваат во затворен пакет со добра заштита за Апликација : Одговара за дупчење железо, челик, алуминиум, пластика, дрво и други Погоден за мал објект за обработка на Спецификации : месо тело со Дијаметар : 0.8 mm дијаметар на Дупчење : 2.1 mm Секој кофа 10 вежби вкупна Должина : 29.5 милиметри Кол : 10 Компјутери / Set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Нови Hotsale Најдобра Цена Во Aliexpress промоција Стакло Плочки Дупка Сечење Saw Дупчење Алатка w Дијаметар 32-милиметри
 • Неодамнешно

Нови Hotsale Најдобра Цена Во Aliexpress промоција Стакло Плочки Дупка Сечење Saw Дупчење Алатка w Дијаметар 32-милиметри

DEN 76.32

* Стаклена Плочка Дупка Сечење Saw Дупчење Алатка w Дијаметар 32милиметри* Со високи перформанси во сечење стакло* Мал дијамант честички обложени совет нуди остри сечење* Да се продолжи својата користење на животот, ве молиме да се сетам да го задржи тоа со coolant понекогаш* Тежина : 51g* Пакет Содржина : 1 x 32милиметри Стакло Дупка Видов

KSOL 21mm Дијаметар Дупка Видов Вежба Малку Машина за Стакло Керамичка Плочка
 • Неодамнешно

KSOL 21mm Дијаметар Дупка Видов Вежба Малку Машина за Стакло Керамичка Плочка

DEN 80.64

Име На Производ : Дупка Видел;Материјал : МеталСечење Дијаметар : 21mm / 0.83";месо тело Големина : 8 x 23mm / 0.3" x 0.9" (D * L)Вкупна Должина : 53mm / 2.1";Боја : Сребро на ЅвонењеТежина : 21gПакет Содржина : 1 x Дупка Видов Карактеристики дијамантски слој на оваа дупка видов даваат супериорни перформанси и подолг живот.Одлична за правење чисти и точни дупка на стакло, керамика и плочки.Работи подобро со електрична вежба(тука не е вклучен).Боја : Сребрена

Стаклена Плочка Вежба Битови 3/4/5/6/8/10/12mm За Керамички/Плочка/Стакло Триаголник Карбид Core Вежба Малку алат
 • Неодамнешно

Стаклена Плочка Вежба Битови 3/4/5/6/8/10/12mm За Керамички/Плочка/Стакло Триаголник Карбид Core Вежба Малку алат

DEN 130.00 254.40

Карактеристики : Професионални и квалитетни плочки и стакло вежби Идеален за керамички плочки, огледало и стакло Одлична алатка за да се направи фантастичен работи Оваа Вежба малку е погодна да се вежба дупки Стакло, Плочки, Керамички Тие се добри алатки за да се направи фантастичен работи Оваа вежба малку се користи во градење индустрија, како тие се брза акција долг живот Совети : Додадете малку вода кога се работи

85mm 3.4 инчен Electroplated core дијамант време битови ECD85 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови
 • Неодамнешно

85mm 3.4 инчен Electroplated core дијамант време битови ECD85 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови

DEN 1002.72

85mm 3.4" инчен Electroplated core дијамант време битови ECD85 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

Бесплатен превозот DIY дома декорација стакло дупка 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 28*50*10мм за дупчење стакло/плочка/керамика
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот DIY дома декорација стакло дупка 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 28*50*10мм за дупчење стакло/плочка/керамика

DEN 143.52

Спецификација На Производот : Дијамант стакло дупка видов со 28 мм дијаметар со вкупно 50mm вкупната должина на вратило должина 310cm.Дијаметар : 28mmсе справи со дијаметар : 310ммПримена : Овој објект не е погоден за стакло, плочка,керамика,не за гранит / мермер / бетон и сл.Производи покаже : Како да се вежба на стакло како следново : Земете внимание ве молам.оваа дупка видов може да се користи на електрична вежба за да вежба...

75mm 3 инчен Electroplated дијамант вежба битови ЗАШТЕДИТЕ ВРЕМЕ ECD75 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ вода стакло конкретни coring битови
 • Неодамнешно

75mm 3 инчен Electroplated дијамант вежба битови ЗАШТЕДИТЕ ВРЕМЕ ECD75 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ вода стакло конкретни coring битови

DEN 961.44

75mm 3" инчен Electroplated дијамант вежба битови ЗАШТЕДИТЕ ВРЕМЕ ECD75 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ вода стакло конкретни coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

НОВИ 4Pcs 6-16mm Јаглероден Челик Чекор Вежба Малку Дрво Хексадецимален месо тело Plug Машина Алатка за Сечење H15
 • Неодамнешно

НОВИ 4Pcs 6-16mm Јаглероден Челик Чекор Вежба Малку Дрво Хексадецимален месо тело Plug Машина Алатка за Сечење H15

DEN 199.00 223.68

100% сосема нов и висок квалитетСпецификации : Предмет тип : Јаглероден Челик, Дрво Plug МашинаМатеријал : Јаглероден ЧеликБоја : (се прикажува како на сликата)Големина на : (Како на сликата покажува) Должина : Околу...

Бесплатен превозот 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 25*55*10мм за дупчење стакло/плочка/керамика DIY квалитет одделение
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 25*55*10мм за дупчење стакло/плочка/керамика DIY квалитет одделение

DEN 133.92

Спецификација На Производот : Дијамант дупка видов 25*55*10мм за домашна декорација DIY стакло плочки дупка отворање треба работа со полевањеСтандард дијаметар : 25mmсе справи со дијаметар : 10ммПримена : Нашите стакло дупка видов emery монистра керамичка плочка керамички дупка дупчење reamer.Стакло керамичка плочка отворот ултра ниска Beckoning цената на овој производ усвојува advancednatural дијамант материјали, со посебен зајакнување electroplating вшмукување sandsolidification обработка и...

Нови 5 Автоматско Центар Удар со Тешки Пролет Натоварени Метал Дрво Притиснете Дент Маркер топла
 • Неодамнешно

Нови 5 Автоматско Центар Удар со Тешки Пролет Натоварени Метал Дрво Притиснете Дент Маркер топла

DEN 125.00 179.04

Материјал : ХСС high speed челик Боја : како што е прикажано на сл Спецификации : Цврстина : HRC58°~65° Надворешниот Дијаметар : Прибл...

115mm 4.6 инчен Electroplated асфалт и бетон дијамант core вежба битови ECD115 БЕСПЛАТЕН превозот |ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови
 • Неодамнешно

115mm 4.6 инчен Electroplated асфалт и бетон дијамант core вежба битови ECD115 БЕСПЛАТЕН превозот |ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови

DEN 1201.92

115mm 4.6" инчен Electroplated асфалт и бетон дијамант core вежба битови ECD115 БЕСПЛАТЕН превозот |ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

10Pcs Титаниум Мини Хсс Рутер Битови Тример месо тело 1/8 3мм Fr Ротари Алатка
 • Неодамнешно

10Pcs Титаниум Мини Хсс Рутер Битови Тример месо тело 1/8 3мм Fr Ротари Алатка

DEN 285.00 316.80

10pcs 1 / 8" Хсс Cnc Рутер Битови Еден Flute Алатки 1 / 8" месо тело ХСС Рутер Dremel Ротари ХСС Дрво Вежба Битови Поставите 3мм Мини месо тело ХСС Рутер Битови Датотеки се Вклопува Dremel Ротари Алатка за Поставување Мини Рутер Битови во Собата За Dremel Алатки High Speed Челик 1 / 8" месо тело Мини Рутер Битови се Вклопува Dremel Столарија Машини за 1 / 8" Shanks (Одговара на Ротари Алатки) Како Dremel Предност : Пакет Од Десет 1 / 8" Хсс Гравирање Битови Еден Flute Замена За Вашиот Cnc Машини, Овие Долготрајни Делови Се Направени Од Високо Квалитетни Хсс За Прецизни, Лесно Сечење Искуство...

145mm 5.8 инчен Electroplated компресија Дијамант основни делови ECD145 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло jade coring битови
 • Неодамнешно

145mm 5.8 инчен Electroplated компресија Дијамант основни делови ECD145 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло jade coring битови

DEN 1703.52

145mm 5.8" инчен Electroplated компресија Дијамант основни делови ECD145 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло jade coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

Нови 5Pcs Титаниум Обложена Хексадецимален месо тело Анти Лизга Електрични Шрафцигер Битови PH2 50mm
 • Неодамнешно

Нови 5Pcs Титаниум Обложена Хексадецимален месо тело Анти Лизга Електрични Шрафцигер Битови PH2 50mm

DEN 83.00 99.36

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : S2 Титаниум обложена & Челик Боја : како на сликата покажува Титаниум обложена Анти лизга хексадецимален месо тело електрични шрафцигер малку...

За 3 компјутери Брзо-промена Хексадецимален месо тело поголеми Титаниум Обложена Вежба Малку Сет Промоција
 • Неодамнешно

За 3 компјутери Брзо-промена Хексадецимален месо тело поголеми Титаниум Обложена Вежба Малку Сет Промоција

DEN 238.00 279.84

Вежба 28 Дупка ГолеминиОвој компактен Сет Заменува 28 Индивидуална Вежба БитовиАвтоматски Deburrs Дупки како што ВежбаДвеflute Дизајн Ви Дава Побрзо, Неспокојот СечењеТитаниум Нитрид Слој за Ладилникот РаботиБрзпромена 1 / 4" Хексадецимален месо телоHigh Speed Челик за Долг ЖивотСпецификација : На оваа аукција е за Три (3) прекин на Нови Титаниум Обложена Чекор Вежба Малку што го покрива 28 големиниОвие Чекор Вежба Јогурт се идеални за различни материјали од метал, пластика, fiberglass на дрвоТие исто така помагаат за зголемување на постоечките дупкиДве flute дизајн совети направени пенетрација побрзо, без chippingДимензии на Чекор 3 Вежба Делови : 6 Чекор Малку од 3 / 16" да 1 / 2"9 Чекор Малку од 1 / 4" да 3 / 4"13 Чекор Малку од 1 / 8" да 1 / 2"Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

20PCS 3.175 mm 10-60 Степен V-Форма Рамен Дното Карбид PCB Гравирање Мелење Секачи Спирала Малку CNC Рутер Алатка
 • Неодамнешно

20PCS 3.175 mm 10-60 Степен V-Форма Рамен Дното Карбид PCB Гравирање Мелење Секачи Спирала Малку CNC Рутер Алатка

DEN 489.00 549.60

Vформа карбид рамен дното гравирање битови замена за вашиот CNC / PCB машини, овие долготрајни делови се направени од високо квалитетни карбид за прецизна, лесна за сечење искуство...

Dovetail Ритам Мелење машина Машини за Мелење Машина Средување на Машина за Сечење Нож Гонг Нож Устата Xun Дао
 • Неодамнешно

Dovetail Ритам Мелење машина Машини за Мелење Машина Средување на Машина за Сечење Нож Гонг Нож Устата Xun Дао

DEN 120.00

Онлајн маркетинг платформа на "Столар е Работилница" на Aliexpress беше основана во јуни, 5, 2015 година Имаме професионален развој и производство на тимот, па ние може да гарантира за квалитетот на производите, како и безбедноста и ефикасноста на превозот процес.Услугата филозофијата на нашата "Столар е Работилница" е да обезбеди најдобра услуга за столарија љубители целиот свет со нашите најдобри производи...

1.0-13.0 mm ХСС Дрво, Метал Дупчење Алатка ХСС Пресврт Вежба Малку Дупка Здодевни Вежба Битови Поставува
 • Неодамнешно

1.0-13.0 mm ХСС Дрво, Метал Дупчење Алатка ХСС Пресврт Вежба Малку Дупка Здодевни Вежба Битови Поставува

DEN 638.00 672.00

Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри За било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : .ХСС Директно месо тело Пресврт Вежба во Собата13pcs : 1.5 mm 2.0 mm 2,5 mm 3.0 mm 3.2 3.5 mm mm 4.0 mm 4.5 мм 4.8 мм 5.0 5.5 мм мм 6.0 mm 6.5 mm19pcs : 1.0 1.5 mm mm 2.0 mm 2,5 mm 3.0 mm 3,5 мм 4.0 mm 4.5 мм 5.0 5.5 мм мм 6.0 mm 6.5 mm 7.0 7.5 mm mm 8.0 8.5 mm mm 9.0 mm 9.5 mm 10.0 mm25pcs : 1.0 1.5 mm mm 2.0 mm 2,5 mm 3.0 mm 3,5 мм 4.0 mm 4.5 мм 5.0 5.5 мм мм 6.0 mm 6.5 mm 7.0 7.5 mm mm 8.0 8.5 mm mm 9.0 mm 9.5 mm 10.0 mm 10.5 mm 11.0 mm 11.5 12.0 mm mm 12.5 mm 13.0 mm

20 Компјутери 0.5 mm Дијаметар Права месо тело Метална Спирала Пресврт Вежба Малку
 • Неодамнешно

20 Компјутери 0.5 mm Дијаметар Права месо тело Метална Спирала Пресврт Вежба Малку

DEN 57.12

Име на производ : Пресврт Вежба Малку; Материјал : Метал месо тело со Дијаметар : 0.5 mm; Малку Дијаметар : 0.5 mm Вкупна Должина : 21mm / 0.83"; Име на Производ : Пресврт Вежба Малку;Материјал : МеталМесо тело со Дијаметар : 0.5 mm;Малку Дијаметар : 0.5 mmВкупна Должина : 21mm / 0.83";Пресврт вежба малку побрзо со електрична вежба која не е вклучена овде.Остри и извртени нож, тоа ви помага да се вежба дупки брзо.Боја : СиваПакет Содржина : 20 x Пресврт Вежба МалкуAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...