• Неодамнешно
DIATOOL 1pc Dia75mm Црвена Боја Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со М14 Конекција, 10мм Сегмент Висина Дупчење Битови

DIATOOL 1pc Dia75mm Црвена Боја Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со М14 Конекција, 10мм Сегмент Висина Дупчење Битови

DEN 1464.00
DEN 1663.20
-12 %
Достапно

Количина на стоки


Предмет : Професионален Вакуум brazed дијамант core битови со М14 конекција, професионални и квалитетни
Количина : 1pc целосно ( dia75mm)
Спецификација : Дијаметар 75mm, Сегменти висина 10мм, Врска M14
Примена : Суво/влажно дупчење за порцелански плочки, гранит, мермер, камен, Ѕидарија, тули..
Функција :
1.Брзо и лесно дупчење
2.Долг животен век
3.Помалку Chipping
4.Минимизирање на сите кршење на
5.Помалку губење на материјал
6.Помалку топлина
7.Подобро заврши квалитет
================КРАЈОТ================
Други достапни дијаметар : Dia6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 20mm, 25мм, 30мм, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm, 55мм, 60mm, 65mm, ве Молиме 75mm
Забелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд. Ако не сакате нашиот бренд име, ве молиме да ни остават порака, ние би можеле да испратите производи без бренд.
Персонализација на услуга : Ако цел 20pcs ние би можеле да го обележите вашето бренд име на нашите производи
1. Ако сте задоволни со вашиот купување на било кои причини, на пример : производи не се исти како и опис или скршен во транзит, ние повторно ќе се испрати на нов производ за вас, или ние, исто така, ја прифати враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање превозот цена. Кога ќе се примени вратени пакет, ние ќе рефундирање на пари за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress,Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа,а во рок од 36 часа за време на викендите.

Карактеристики на понудата

Материјал:
дијамант
Бренд Име:
DIATOOL
Употреба:
Ѕидот И За Дупчење
is_customized:
Yes
Тип:
Основни Вежба Малку
DIY Материјали:
Облицовка
Број На Модел На:
A8537510

Слични понуди

Топла 15pc 6mm-50мм Дијамант Дупка Видов Мермер Вежба Малку Керамички Плочки Стаклени Порцелански
 • Неодамнешно

Топла 15pc 6mm-50мм Дијамант Дупка Видов Мермер Вежба Малку Керамички Плочки Стаклени Порцелански

DEN 443.00 476.16

100% сосема нов и висок квалитет на Овој дијамант обложени core вежба малку отстранува полн круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамички или други Материјали и само потребите за вода за подмачкување Може да се користи со стандардните електрични вежба Секогаш користете лубриканти (вода), инаку дијамант core вежба ќе изгори Започнете ја вашата дупка дијагонално, направи круг трага и потоа држете притиснато вежба директно Големина : 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm,25мм, 26mm, 28mm, 30мм,40mm, 50mm...

Стаклена Плочка Вежба Битови 3/4/5/6/8/10/12mm За Керамички/Плочка/Стакло Триаголник Карбид Core Вежба Малку алат
 • Неодамнешно

Стаклена Плочка Вежба Битови 3/4/5/6/8/10/12mm За Керамички/Плочка/Стакло Триаголник Карбид Core Вежба Малку алат

DEN 130.00 254.40

Карактеристики : Професионални и квалитетни плочки и стакло вежби Идеален за керамички плочки, огледало и стакло Одлична алатка за да се направи фантастичен работи Оваа Вежба малку е погодна да се вежба дупки Стакло, Плочки, Керамички Тие се добри алатки за да се направи фантастичен работи Оваа вежба малку се користи во градење индустрија, како тие се брза акција долг живот Совети : Додадете малку вода кога се работи

115mm 4.6 инчен Electroplated асфалт и бетон дијамант core вежба битови ECD115 БЕСПЛАТЕН превозот |ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови
 • Неодамнешно

115mm 4.6 инчен Electroplated асфалт и бетон дијамант core вежба битови ECD115 БЕСПЛАТЕН превозот |ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови

DEN 1201.92

115mm 4.6" инчен Electroplated асфалт и бетон дијамант core вежба битови ECD115 БЕСПЛАТЕН превозот |ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

Бесплатен превозот 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 25*55*10мм за дупчење стакло/плочка/керамика DIY квалитет одделение
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 25*55*10мм за дупчење стакло/плочка/керамика DIY квалитет одделение

DEN 133.92

Спецификација На Производот : Дијамант дупка видов 25*55*10мм за домашна декорација DIY стакло плочки дупка отворање треба работа со полевањеСтандард дијаметар : 25mmсе справи со дијаметар : 10ммПримена : Нашите стакло дупка видов emery монистра керамичка плочка керамички дупка дупчење reamer.Стакло керамичка плочка отворот ултра ниска Beckoning цената на овој производ усвојува advancednatural дијамант материјали, со посебен зајакнување electroplating вшмукување sandsolidification обработка и...

5pcs ХСС Countersink Вежба Малку Сет Брзи Промени 1/4 Хексадецимален месо тело Дрво Counterbores Вежба Дрво Дупка Машина 6 10 13 16
 • Неодамнешно

5pcs ХСС Countersink Вежба Малку Сет Брзи Промени 1/4 Хексадецимален месо тело Дрво Counterbores Вежба Дрво Дупка Машина 6 10 13 16

DEN 228.00 240.00

Карактеристики : Вежба Машини Вежба Дрво Завртка Countersunk Head Дупчење Дупка Reamer Коси.Месо тело : круг месо телоМатеријал : 4241 високобрзински челик ХСС,Црна chamfer Материјал е 45# челик.погоден за цврстина во 25 HRC како јаглероден челик, од плоча, изолација одбор, ПВЦ одбор,дрво, итн.големина : 6# вежба со дијаметар од 2,5 mm 10# вежба дијаметар 3.15 mm 13# вежба дијаметар 3.65 mm 16# вежба со дијаметар од 4.5 ммВежба, countersink или counterbore во дрвоСовршен за countersinkingЕфект : исто така, може да се вежба завртка дупка и завртка дупка и чувајте ги во иста оска, завртка завртка капи наоѓа под нивото на одборот откако!Погоден за машини за дупчење со chucks или адаптери, погоден за дупчење во тешко дрво и дрвени слојпакет се вклучени : 4pcs Дрво Countersink Вежба Reamer Коси( 6# 10# 13# 16# ) +1pc клуч

10Pcs Титаниум Мини Хсс Рутер Битови Тример месо тело 1/8 3мм Fr Ротари Алатка
 • Неодамнешно

10Pcs Титаниум Мини Хсс Рутер Битови Тример месо тело 1/8 3мм Fr Ротари Алатка

DEN 285.00 316.80

10pcs 1 / 8" Хсс Cnc Рутер Битови Еден Flute Алатки 1 / 8" месо тело ХСС Рутер Dremel Ротари ХСС Дрво Вежба Битови Поставите 3мм Мини месо тело ХСС Рутер Битови Датотеки се Вклопува Dremel Ротари Алатка за Поставување Мини Рутер Битови во Собата За Dremel Алатки High Speed Челик 1 / 8" месо тело Мини Рутер Битови се Вклопува Dremel Столарија Машини за 1 / 8" Shanks (Одговара на Ротари Алатки) Како Dremel Предност : Пакет Од Десет 1 / 8" Хсс Гравирање Битови Еден Flute Замена За Вашиот Cnc Машини, Овие Долготрајни Делови Се Направени Од Високо Квалитетни Хсс За Прецизни, Лесно Сечење Искуство...

95mm 3.8 инчен Electroplated core дијамант цени започнете влажни делови ECD95 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови
 • Неодамнешно

95mm 3.8 инчен Electroplated core дијамант цени започнете влажни делови ECD95 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови

DEN 1043.52

95mm 3.8" инчен Electroplated core дијамант цени започнете влажни делови ECD95 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло конкретни coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

80mm 3.2 инчен Electroplated дијамант coring битови ECD80 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ вода стакло конкретни core битови
 • Неодамнешно

80mm 3.2 инчен Electroplated дијамант coring битови ECD80 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ вода стакло конкретни core битови

DEN 982.08

80mm 3.2" инчен Electroplated дијамант coring битови ECD80 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ вода стакло конкретни основни делови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

10Pcs 3-13mm Дијамант Обложени Core Видел Дупка Вежба Постави Алатка За Стакло Мермерни Плочки
 • Неодамнешно

10Pcs 3-13mm Дијамант Обложени Core Видел Дупка Вежба Постави Алатка За Стакло Мермерни Плочки

DEN 117.00 141.12

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум Боја : како што е прикажано на сл Функција : Погоден за употреба во дупка во стакло, мермер, керамика или гранит Овој дијамант обложени core вежба отстранува полн круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамички или други материјали и само потребите за вода за подмачкување Може да се користи со стандардните електрични вежба (Не се Вклучени) Секогаш користете лубриканти (вода), спротивно на суштината на дијамант вежба ќе изгори Започнете ја вашата дупка дијагонално, направи круг на индексирање и потоа држете притиснато директно вежбаВкупно 10 различни големини 3мм / 4mm / 5mm / 6mm / 7mm / 8мм / 9mm / 10мм / 11mm / 13mm Количина : 10pcs answer : ___________________________ Note : : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

13 компјутери/lote ацо де алта velocidade хсс вежба малку сет 1/4 хексадецимален месо тело титан revestido 1.5-6.5 mm
 • Неодамнешно

13 компјутери/lote ацо де алта velocidade хсс вежба малку сет 1/4 хексадецимален месо тело титан revestido 1.5-6.5 mm

DEN 218.00 263.04

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Челик Спецификација : 1.5 мм, 2.0 mm, 2,5 mm, 3.0 mm, 3.2 мм, 3.5 мм, 4.0 mm, 4.5 мм, 4.8 мм, 5.0 мм, 5.5 мм, 6.0 mm, 6.5 mm Должина : 6~11.7 cm / 2.36"~4.61"(Прибл.) Количина : 1 сет(13pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DIATOOL 2 парчиња Кол 14mm Вакуум Brazed Дијамант Дупчење Core Битови Со М14 Конекција, Сува Дупчење
 • Неодамнешно

DIATOOL 2 парчиња Кол 14mm Вакуум Brazed Дијамант Дупчење Core Битови Со М14 Конекција, Сува Дупчење

DEN 676.00 768.00

Предмет : професионален квалитет Вакуум brazed дијамант core битови со М14 конекција, сува дупчење битовиКоличина : 2 парчињаSpecificiation : Кол 14mm М14 конекција, Дијамант висина 10ммПримена : Суво / влажно дупчење за порцелански плочки, гранит, мермер, керамичкиФункција : 1.Брзо и лесно дупчење,2.Долг животен век3.Помалку Chipping4.Минимизирање на сите кршење на5.Помалку губење на материјал6.Помалку топлина7.Подобро заврши квалитетДруги достапни дијаметар : Dia6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 20mm, 25мм, 30мм, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm, 55мм, 60mm, 65mm, ве Молиме 75mmЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

Бесплатен превозот 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 26*50*10мм за дупчење стакло керамичка плочка дупка дома, diy цел комунални
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 1pc дијамант вежба малку core малку дупка видов 26*50*10мм за дупчење стакло керамичка плочка дупка дома, diy цел комунални

DEN 143.52

Производи Спецификации : 1pc на Дијамант дупка видов 26*50*10мм за домашна декорација DIY стакло плочки дупка отворање треба работа со полевањеДијаметар : 26mmДолжина : 55ммсе справи со дијаметар : 10ммПримена : Нашите стакло дупка видов emery монистра керамичка плочка керамички дупка дупчење reamer.Стакло керамичка плочка отворот ултра ниска Beckoning цената на овој производ усвојува advancednatural дијамант материјали, со посебен зајакнување electroplating вшмукување sandsolidification обработка и...

Нови 5 Автоматско Центар Удар со Тешки Пролет Натоварени Метал Дрво Притиснете Дент Маркер топла
 • Неодамнешно

Нови 5 Автоматско Центар Удар со Тешки Пролет Натоварени Метал Дрво Притиснете Дент Маркер топла

DEN 125.00 179.04

Материјал : ХСС high speed челик Боја : како што е прикажано на сл Спецификации : Цврстина : HRC58°~65° Надворешниот Дијаметар : Прибл...

145mm 5.8 инчен Electroplated компресија Дијамант основни делови ECD145 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло jade coring битови
 • Неодамнешно

145mm 5.8 инчен Electroplated компресија Дијамант основни делови ECD145 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло jade coring битови

DEN 1703.52

145mm 5.8" инчен Electroplated компресија Дијамант основни делови ECD145 БЕСПЛАТЕН превозот | ВЛАЖНИ стакло jade coring битови.погоден за брз дупчење дупки во жад, стакло, мермер , вештачки камен , бетон,цемент одбор , гранит , керамика , порцелан, плочки,итн.

За 3 компјутери Брзо-промена Хексадецимален месо тело поголеми Титаниум Обложена Вежба Малку Сет Промоција
 • Неодамнешно

За 3 компјутери Брзо-промена Хексадецимален месо тело поголеми Титаниум Обложена Вежба Малку Сет Промоција

DEN 238.00 279.84

Вежба 28 Дупка ГолеминиОвој компактен Сет Заменува 28 Индивидуална Вежба БитовиАвтоматски Deburrs Дупки како што ВежбаДвеflute Дизајн Ви Дава Побрзо, Неспокојот СечењеТитаниум Нитрид Слој за Ладилникот РаботиБрзпромена 1 / 4" Хексадецимален месо телоHigh Speed Челик за Долг ЖивотСпецификација : На оваа аукција е за Три (3) прекин на Нови Титаниум Обложена Чекор Вежба Малку што го покрива 28 големиниОвие Чекор Вежба Јогурт се идеални за различни материјали од метал, пластика, fiberglass на дрвоТие исто така помагаат за зголемување на постоечките дупкиДве flute дизајн совети направени пенетрација побрзо, без chippingДимензии на Чекор 3 Вежба Делови : 6 Чекор Малку од 3 / 16" да 1 / 2"9 Чекор Малку од 1 / 4" да 3 / 4"13 Чекор Малку од 1 / 8" да 1 / 2"Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...