• Неодамнешно
Професионални 5pcs Bi-метал 32-милиметри Универзална Осцилирачки мулти Алатка Видов Ножеви Прибор погодни за Црно-Декер итн,најдобар квалитет

Професионални 5pcs Bi-метал 32-милиметри Универзална Осцилирачки мулти Алатка Видов Ножеви Прибор погодни за Црно-Декер итн,најдобар квалитет

DEN 449.00
DEN 528.00
-15 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Големина:
10-88
Сечилото Материјал:
Други
Број На Модел На:
хл-C-18
Бренд Име:
NEWONE
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
DIY Материјали:
Дрво

Слични понуди

SHGO ТОПЛО-10pcs 16mm Дијамант Отсечени Диск Тркало Ротари Сечење Алатки Со Две Mandrel Arbors
 • Неодамнешно

SHGO ТОПЛО-10pcs 16mm Дијамант Отсечени Диск Тркало Ротари Сечење Алатки Со Две Mandrel Arbors

DEN 75.84

Одличен прилог на вашето хоби занает алатка за полнењеДијамантски слој е од двете страни на дискотИдеален За Сечење : Gem камен, метал, стакло, карбид и други тешко материјалОпис На ПроизводотДиск Дијаметар : Прибл...

BOSWEI 10pcs/set Reciprocating Виде Ножот Мулти Сечење Убодни Видов Ножеви За Метал Дрво Машина Алатки Додатоци
 • Неодамнешно

BOSWEI 10pcs/set Reciprocating Виде Ножот Мулти Сечење Убодни Видов Ножеви За Метал Дрво Машина Алатки Додатоци

DEN 436.00 854.40

Карактеристики : Видов bladesfor сечење дрво и метал Сечилото висока цврстина, трајни подолготрајни biметал ножеви за лим , ребар , и цевки Солиден калено високојаглерод челични ножеви за дрво општа намена Пакет се вклучени : 2*18 TPI 150mm ножеви 2*10 TPI 150mm ножеви 2*6 TPI 200mm ножеви 4*6 TPI 150mm ножеви​

DIATOOL Дијаметар 100mm Дијамант топла притисне superthin дијамант турбо сечилото Супер-Тенок дијамант турбо тревите сечење дискови
 • Неодамнешно

DIATOOL Дијаметар 100mm Дијамант топла притисне superthin дијамант турбо сечилото Супер-Тенок дијамант турбо тревите сечење дискови

DEN 256.00 312.00

СОДРЖИНА : 1 компјутер 100mm СуперТенок дијамант турбо тревитеСпецификација : Кол 100mm / 4" Сегмент висина 8мм сегменти дебелина 1.2 mm понесе : 20mmРедуктор за миење : 16mmПримена : ефикасни во керамички / плочка, тврд материјал за сечење, чипбесплатноФункција : Топло притисне на ножот се обезбедат долг животПрофесионални qualtiy, многу брзо сечењевлажни и Суви сечење, чипбесплатноКрајотВе молиме кликнете на следната слика за повеќе избор

10pcs 16 20 25 30 mm, Дијамант Метал Cutting Диск Видов Ножеви Тркала Метал За Dremel Ротари Алатки Додатоци со Mandrel
 • Неодамнешно

10pcs 16 20 25 30 mm, Дијамант Метал Cutting Диск Видов Ножеви Тркала Метал За Dremel Ротари Алатки Додатоци со Mandrel

DEN 134.00 161.76

wyприклучокstartЖешка Стока$17.85 $беа 25,5$59.40 $84.86$28.69 $47.81$10.50 $14$40.25 $57.5$45.49 $64.99wyприклучоккрајdianxiaobao_1dianxiaobao_2 10pcs 16 20 25 30 mm, Дијамант Метал Cutting Диск Видов Ножеви Тркала Метал За Dremel Ротари Алатки Додатоци со MandrelКарактеристики : 100% Сосема Нов DIY Моќ Алатка Додатоци...

бесплатен превозот BOSI 110mm сува сечилото дијамант бетонски плочи за сечење тркала видов
 • Неодамнешно

бесплатен превозот BOSI 110mm сува сечилото дијамант бетонски плочи за сечење тркала видов

DEN 523.68

Дијамант Сува сечење и тркала1.Diamention : дијаметар 110mm,отворот 20mm,дебелина на сечилото 1.8 mm,ширина на сечилото 10мм2.овој дијамант воланот е за сечење мелење потешко од бетон,гранит,камен блок,плочки,мермер итн...

Z-ЛАВ 125mm 3pcs/Многу Дијамант Ножот за Сечење Диск Најдобро За Порцелански Плочки Мермер Керамички Влажни Користи Супер Тенок Кружен Видов Ножеви
 • Неодамнешно

Z-ЛАВ 125mm 3pcs/Многу Дијамант Ножот за Сечење Диск Најдобро За Порцелански Плочки Мермер Керамички Влажни Користи Супер Тенок Кружен Видов Ножеви

DEN 1452.00 1595.04

ZЛАВ 125mm 3pcs / Многу Дијамант Ножот за Сечење Диск Најдобро За Порцелански Плочки Мермер Керамички Влажни Користи Супер Тенок Кружен Видов НожевиФункција : Топло притисне на ножот се обезбедат долг живот Професионални qualtiy, многу брзо сечење влажни сечење Важат за Порцелански плочки, Мермер, керамички Производи информацииНадворешниот Дијаметар 125mm големина : (инчи) 5" Сегмент Висина 8мм сегмент Дебелина 1.4 mm Арбор 7 / 8" (22.23 mm) Пакет 3 Парчиња G...

10Pcs 2.35 мм Мини Дијамант Сечење Диск За Ротари Мини Вежби Отсечени Тркала
 • Неодамнешно

10Pcs 2.35 мм Мини Дијамант Сечење Диск За Ротари Мини Вежби Отсечени Тркала

DEN 242.00 255.36

Материјал : Алуминиум Боја : како што е прикажано на сл Пердув Екстра мали дијаманти сечење дискови сечење дискови мелење 10pc Поставите Мелење (мокра и сува) од прав легура топло пресување, остар, без chipping, долг живот, висока цврстина, отпорност на абење, и одлична отпорност, има мали дупчиња, средно острина, итн...

Најлон Влакна Тркала Нерѓосувачки Агол Мелница Челик Агол На Полирање Воланот Не Ткаени Агол Мелење Таблети Носат-Отпорни,
 • Неодамнешно

Најлон Влакна Тркала Нерѓосувачки Агол Мелница Челик Агол На Полирање Воланот Не Ткаени Агол Мелење Таблети Носат-Отпорни,

DEN 538.00 566.40

Најлон Влакна Тркала Нерѓосувачки Агол Мелница Челик Агол На Полирање Воланот Не Ткаени Агол Мелење Таблети НосатОтпорни,Почитувани : ви Благодарам многу за вашата посета на нашата продавница! Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме! Ви благодариме повторно следниве е нашата продавница посветеност! Ве молиме продолжете...

JLI 6Pcs/Set 22/25/32/35/44mm Кружни пили Ножеви ХСС Дијаметар на Сечење на Дискови За Електрична Вежба Намали Ротари Алатки
 • Неодамнешно

JLI 6Pcs/Set 22/25/32/35/44mm Кружни пили Ножеви ХСС Дијаметар на Сечење на Дискови За Електрична Вежба Намали Ротари Алатки

DEN 477.00 732.96

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Направени од силна ХСС високобрзински челик, трајни и фирма...

DIATOOL 2 парчиња 4 Инчен Супер-Тенок Дијамант Турбо тревите за Керамички Плочки Гранит Сечење Ramic Гранит Плочка Сечење
 • Неодамнешно

DIATOOL 2 парчиња 4 Инчен Супер-Тенок Дијамант Турбо тревите за Керамички Плочки Гранит Сечење Ramic Гранит Плочка Сечење

DEN 461.00 524.16

ПРЕДМЕТ : 2 buc 105mm СуперТенок дијамант турбо тревитеСпецификација : Кол 105mm / 4"Сегмент висина 8ммСегменти дебелина 1.11.2 mmСоздаден 20 мм со редуктор за миење 16mmПримена : Ефикасни во керамички / гранит плочка, тврд материјал за сечење, чипбесплатноФункција : Топло притисне на ножот се обезбедат долг животПрофесионални qualtiy, многу брзо сечењеВлажни и Суви сечење, чипбесплатно

5pcs/set ХСС T118A Убодни Видов Ножеви Дрво, Метал Брзо Сечење Reciprocating Виде Ножот
 • Неодамнешно

5pcs/set ХСС T118A Убодни Видов Ножеви Дрво, Метал Брзо Сечење Reciprocating Виде Ножот

DEN 50.00 64.80

Карактеристики : за сечење дрво, ПВЦ, пластика, тенок метал (Помалку од 3мм), итн Спецификации : Име На Производ : Сложувалка СечилотоТип : T118 AМатеријал : ХСС (High Speed Челик)Боја : Сина, Сребрена На ЅвонењеЗабот Проред : 2mm / 0.08"Работна Должина : 53mm / 2.13"Вкупна Должина : 76mm / 3"Количина : 5 Компјутери / 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Бесплатен превозот 1PC 30 4*20 себе се придржуваат камен конкретни кат полирање пршлен,железо мелење сечење диск за подот мелење работа
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 1PC 30 4*20 себе се придржуваат камен конкретни кат полирање пршлен,железо мелење сечење диск за подот мелење работа

DEN 671.52

Опис на производот : 4инчен полирање камен кат реновирање пршлен, железо, мелење, дробење на диск со само да се придржуваат на една страна за да се придржуваат до чакРонки : 30 #Да се придржуваат : само да се придржуваатКОЛИЧИНА : 1 PCМетал мелење ( лим рецки ) за гранит, мермер кат рецки преработка , или за отстранување на лабава површинскиот слој кога индустриски подови, магацини, паркинзите и други конкретни подот и голем број на агрегатната hardener реновирање на земјата ракување и израмнување процес , препорачливо е со камен обновена машини , кат мелење машина.Appliaiton : Може да се монтира на реновирана машина, да носат заштитна опрема кога се користиИмајте во предвид дека децата не може да се затвори , со цел да се избегнат непотребни несреќи ;Додадете вода за ладење операција ;Ве молиме да се напомене пред ставање на ред,бојата на купот на тркала ќе биде по случаен кога испорака на стоката.Ако имате строги барање на боја, ве молиме да не понуда...

3Pcs Мини Кружни пили Ножеви Dremel Сечење Диск Машина Мелење Тркала Поставени Dremel Додатоци Моќ Алатка за Dremel Ротари Алатка
 • Неодамнешно

3Pcs Мини Кружни пили Ножеви Dremel Сечење Диск Машина Мелење Тркала Поставени Dremel Додатоци Моќ Алатка за Dremel Ротари Алатка

DEN 285.00 335.52

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Наредби износ од помалку од ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .(Парцели ќе се донесе до вашиот дом, но не може да го пратите по парцели пристигне во вашата земја) и Наредби износ повеќе од ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух mail со следење на број, можете да ги пратите на стоки.Руски Клиенти ќе ја испрати со Посебни YW со следење на број...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од дома, DIY декорација користење 100*22*4 турбо првенство мелење тркала за мелење мермер/гранит/керамички/бетон
 • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од дома, DIY декорација користење 100*22*4 турбо првенство мелење тркала за мелење мермер/гранит/керамички/бетон

DEN 287.52

Опис На ПроизводотДијаметар : 100mm (4 инчи) со турбо редАрбор : 22mm (7 / 8"), со адаптерот прстен да се 20 / 3 / 4" .Answer : ___________________________ Note : 1, Овој производ е погоден за полиран гранит, тешко ќерамиди, тули, бетон, terrazzo.2, дискот може да биде сува мелење, ако сакате да ја подобри резултати, ве молиме додадете вода за ладење употреба.3, инсталација диск, ќе биде толку означени на диск мелење мелница е во согласност со насоката на ротација насока.4, користењето на лизга случи за време на приклучокот, диск станува тапи, ве молиме да користите керамика тркала или firebrickreотворете го ножот.5, дискот не треба да се користи прекумерна сила во процесот.Апликации : Дијамант Мелење првенство тркала се најефикасен начин за мелење сите видови на Камен како Мермер Гранит, Песочник, Варовник итн...

DIATOOL 1pc Вакуум Brazed Дијамант Ножот за Сите Намена Уривање на Ножот За камен железо челик
 • Неодамнешно

DIATOOL 1pc Вакуум Brazed Дијамант Ножот за Сите Намена Уривање на Ножот За камен железо челик

DEN 630.00 768.00

ПРЕДМЕТ : 1pc Вакуум Brazed Дијамант Ножот за Сите НаменаКоличина : 1pc (имаме 4 видови на siz e : 4.5" / 115 MM , 5" / 125 MM, 7" / 180 MM , 9" / 230 MM, ве Молиме изберете вистинската големина)Спецификација : Дијаметар, Дебелината Понесе 4.5" / 115 MM 2,5 mm 22.23 mm / 7 / 8" 5" / 125 MM 2,5 mm 22.23 mm / 7 / 8" 7" / 180 MM 2.62.7 mm 22.23 mm / 7 / 8" 9" / 230 MM 2.62.7 mm 22.23 mm / 7 / 8"Тема : Користење на вакуум brazed технологија, висока концентрација на индустриски премиум дијамантски честички се трајно brazed до работ на челик core создавање на трајни и исклучително отпорни на топлина сегменти што може да fastcut речиси сите материјали без вода за ладењеКонструирани за употреба еден нож за сите намена...

Нови Абразивни Полиран Авион Emery Крпа Круг 100 Тип Црна Песок Калциниран Lobes Нерѓосувачки Челик Посебни Нема Рѓа 5 КОМПЈУТЕРИ Виде ножот
 • Неодамнешно

Нови Абразивни Полиран Авион Emery Крпа Круг 100 Тип Црна Песок Калциниран Lobes Нерѓосувачки Челик Посебни Нема Рѓа 5 КОМПЈУТЕРИ Виде ножот

DEN 305.00 324.00

Нови Абразивни Виде ножот Полиран Авион Emery Крпа Круг 100 Тип Црна Песок Калциниран Lobes Нерѓосувачки Челик Посебни Нема Рѓа 5 КОМПЈУТЕРИПочитувани : ви Благодарам многу за вашата посета на нашата продавница! Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме! Ви благодариме повторно следниве е нашата продавница посветеност! Ве молиме продолжете...

240mm Висока Јаглероден Челик Reciprocating Видов Ножеви Sabre За Дрво 5PCS/SET D29
 • Неодамнешно

240mm Висока Јаглероден Челик Reciprocating Видов Ножеви Sabre За Дрво 5PCS/SET D29

DEN 351.00 423.36

240mm Висока Јаглероден Челик Reciprocating Видов НожевиSabre За Дрво 5 PCS / SET D29Карактеристики : Универзална виде ножот е погодна за различни сабја видов reciprocating пили Serrated крупни и брзо сечење брзина Погоден за дрво со ноктите, дрво, иверица, пластични иверица, итн...