• Неодамнешно
100*35CM Мода Бар Црвено Вино Goblet Стакло Закачалка Носителот Виси Рек Полица на ѕидот вино решетката чаша носителот

100*35CM Мода Бар Црвено Вино Goblet Стакло Закачалка Носителот Виси Рек Полица на ѕидот вино решетката чаша носителот

DEN 7440.00
Достапно

Количина на стоки


Кога нарачување на нашите предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.
Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.
Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.
Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 5-15 дена.
Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )
Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат. Ние ќе се обидеме најдобро за пребарување од нашите соработуваа фабрики и купување за вас.
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно да се информираат.
Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ви благодариме : )
Објектот Спецификации : 100cm(L) *35cm(W)
Бесплатни лифт на висина 30 CM-60 CM
(Производ големина може да се прилагоди,pls контактирајте со нас ако сакате другите големина)
Боја : бела, мат црно, бронза направи стариот боја-базирани. (бои може да се прилагоди)
Боја ракување : Hannaford производи сето тоа е направено рѓа третман, висока температура спреј.

Карактеристики на понудата

боја:
црна, бронза, бела
Тип:
Кофи, Ладилници & Носители
Кофи, Ладилници & Тип На Носители:
Вино Носители
Бренд Име:
DesserXixi
Материјал:
Метал
сертификација:
CE / ЕУ
Метал Тип:
Железо
Број На Модел На:
Нови

Слични понуди

180*35CM надградби Бар Црвено Вино Goblet Стакло Закачалка Носителот Виси Рек Полица на ѕидот вино решетката чаша носителот
  • Неодамнешно

180*35CM надградби Бар Црвено Вино Goblet Стакло Закачалка Носителот Виси Рек Полица на ѕидот вино решетката чаша носителот

DEN 9120.00

Кога нарачување на нашите предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

Гроздобер Сирена Скулптура Шише Вино Носителот Декоративни Смола Море Слугинката Drinkware и Barware Кујна Украс Занает Додатоци
  • Неодамнешно

Гроздобер Сирена Скулптура Шише Вино Носителот Декоративни Смола Море Слугинката Drinkware и Barware Кујна Украс Занает Додатоци

DEN 4039.00 4752.00

1 Опис : Гроздобер Сирена Скулптура Шише Вино Носителот Декоративни Смола Море Слугинката Drinkware и Barware Кујна Украс Занает Додатоци.2...

Рачно изработени сопствен креативен дрвени вино решетката дома декорација цврсто дрво вино за нега на вино решетката
  • Неодамнешно

Рачно изработени сопствен креативен дрвени вино решетката дома декорација цврсто дрво вино за нега на вино решетката

DEN 2021.28

Производот е убава и нула дефекти, намерно господар нагоре да се направи, се посветува повеќе внимание на чувството за дизајн и vicissitudes на историјата, видете назад во тоа време, кога ќе се земе лупа picky, но ќе изгуби убавината на рачно изработени производи, како што претпочитаат да го цениме и вкус на вашиот споделат и да го сподели!

27/35/55CM Чаша Вино Багажник, Виси Stemware Носителите на Лентата Под Кабинет Дома Многу C 42
  • Неодамнешно

27/35/55CM Чаша Вино Багажник, Виси Stemware Носителите на Лентата Под Кабинет Дома Многу C 42

DEN 210.00 233.76

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Идеален за прикажување на вашите Стаклена Чаша,дизајн за вино љубовник Дизајниран да слајд очила многу лесно, со минимални шанси за кршење на Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : (должина)прибл...