• Неодамнешно
Feitong Нерѓосувачки Челик Шампањ Затка Пенливо Вино Шише Plug Sealer Бесплатен Превозот И Wholesales

Feitong Нерѓосувачки Челик Шампањ Затка Пенливо Вино Шише Plug Sealer Бесплатен Превозот И Wholesales

DEN 5911.00
DEN 6288.00
-6 %
Достапно

Количина на стоки


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 100
Оваа специјална затка за шишиња шампањ,се Вклопува безбедно во вратот на вашето шише да се задржи вашата меурчиња како свежо како што беше кога ќе се појави на корк
Погоден за повеќето Шампањ и пенливо вино во шишиња
Може да се користат дома или во барови
Материјал : не ' Рѓосувачки челик и силикони
Боја : Сребрена
Пакет Содржина :
1 XStainless Челик Шампањ Затка Пенливо Вино Шише Plug Sealer(НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба)

Карактеристики на понудата

Тип:
Лентата За Алатки
Дијаметар:
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CIQ
Лентата За Алатки Тип:
Вино Затки
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
356

Слични понуди

4pcs/многу Longming Домашна Кујна Силикони Леќата Пиво Вино, Плута Затка Plug Шише Капаче Покрие Совршен Дом Кујна Алатка LB 274
  • Неодамнешно

4pcs/многу Longming Домашна Кујна Силикони Леќата Пиво Вино, Плута Затка Plug Шише Капаче Покрие Совршен Дом Кујна Алатка LB 274

DEN 132.00 143.52

Опис : Член име : Вино ЗаткаМатеријал : ФДУ СиликониБоја : сина,розова,зелена,виолетоваГолемина : 50x32mm,кол.20mmЕдиница тежина : околу 15g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Freeshipping 200pcs Нерѓосувачки Челик Шампањ Затка Пенливо Вино Шише Plug Sealer
  • Неодамнешно

Freeshipping 200pcs Нерѓосувачки Челик Шампањ Затка Пенливо Вино Шише Plug Sealer

DEN 11506.00 12240.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 200Оваа специјална затка за шишиња шампањ,се Вклопува безбедно во вратот на вашето шише да се задржи вашата меурчиња како свежо како што беше кога ќе се појави на коркПогоден за повеќето Шампањ и пенливо вино во шишињаМоже да се користат дома или во баровиМатеријал : не ' Рѓосувачки челик и силикониБоја : СребренаПакет Содржина : 1 XStainless Челик Шампањ Затка Пенливо Вино Шише Plug Sealer(НЕМА Мало Поле...

Ново Шише Затка Вино Складирање Пресврт Капа Приклучок За Обновливи Вакуум Запечатени P31
  • Неодамнешно

Ново Шише Затка Вино Складирање Пресврт Капа Приклучок За Обновливи Вакуум Запечатени P31

DEN 41.00 49.92

Ново Шише Затка Вино Складирање Пресврт Капа Приклучок за Обновливи Вакуум Запечатени VBP65 P31Материјал : ABS Големина : 9*2.3 см / 3.51"*0.89" Боја : Сребро Пакет се Вклучени : 1 X вино затка Feacture : Brand new висок квалитет...

Бесплатен Превозот! Нова 6 Круг Жица Цинк Легура Шупливи Вино Шише Шампањ Затка Свежи 301-0611
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот! Нова 6 Круг Жица Цинк Легура Шупливи Вино Шише Шампањ Затка Свежи 301-0611

DEN 110.88

Состојба : Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : Цинк Легура Боја : Како што е прикажано на сликата Лесен и удобен за употреба и го однесе далеку...

Нерѓосувачки Челик Вино Шише Затка Plug Шише Прелива Капа Пумпа Sealer Вакуум Запечатени
  • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Вино Шише Затка Plug Шише Прелива Капа Пумпа Sealer Вакуум Запечатени

DEN 23.00 30.72

Нерѓосувачки Челик Вино Шише Затка Plug Шише Прелива Капа Пумпа Sealer Вакуум Запечатени MYDING Опис : Карактеристики : Нов & Висок Квалитет.Боја : Како на сликата.Како да го користите : копчето за Ослободување на врвот.Материјал : не ' Рѓосувачки челик (површина), засилен пластика (внатрешно).Големина : Прибл...

Шампањ Пенливо Вино Шише Затка Sealer Plug Нерѓосувачки Челик
  • Неодамнешно

Шампањ Пенливо Вино Шише Затка Sealer Plug Нерѓосувачки Челик

DEN 3456.00 4320.00

Шампањ Пенливо Вино Шише Затка Sealer Plug Нерѓосувачки ЧеликСостојба : Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Како што е прикажано на сликатаУкината должина : Стан...

Нерѓосувачки Челик Шампањ Затка Пенливо Вино Шише Plug Sealer Бесплатен Превозот И Wholesales
  • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Шампањ Затка Пенливо Вино Шише Plug Sealer Бесплатен Превозот И Wholesales

DEN 3384.00 3600.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 50Оваа специјална затка за шишиња шампањ,се Вклопува безбедно во вратот на вашето шише да се задржи вашата меурчиња како свежо како што беше кога ќе се појави на коркПогоден за повеќето Шампањ и пенливо вино во шишињаМоже да се користат дома или во баровиМатеријал : не ' Рѓосувачки челик и силикониБоја : СребренаПакет Содржина : 1 XStainless Челик Шампањ Затка Пенливо Вино Шише Plug Sealer(НЕМА Мало Поле...

Мала Шапка Во Облик На Силиконски Шише Вино Затка Plug Плута Романот Во Облик На Птица Силикони Шише Вино Затка За Одржување На Свеж
  • Неодамнешно

Мала Шапка Во Облик На Силиконски Шише Вино Затка Plug Плута Романот Во Облик На Птица Силикони Шише Вино Затка За Одржување На Свеж

DEN 75.00 88.80

Карактеристики на производот : (1) Направени од храна одделение силиконски(2) Господин капа или птица форма(3)...

Feitong Нерѓосувачки Челик Шампањ Затка Пенливо Вино Шише Plug Sealer Бесплатен Превозот И Wholesales
  • Неодамнешно

Feitong Нерѓосувачки Челик Шампањ Затка Пенливо Вино Шише Plug Sealer Бесплатен Превозот И Wholesales

DEN 5911.00 6288.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 50Оваа специјална затка за шишиња шампањ,се Вклопува безбедно во вратот на вашето шише да се задржи вашата меурчиња како свежо како што беше кога ќе се појави на коркПогоден за повеќето Шампањ и пенливо вино во шишињаМоже да се користат дома или во баровиМатеријал : не ' Рѓосувачки челик и силикониБоја : СребренаПакет Содржина : 1 XStainless Челик Шампањ Затка Пенливо Вино Шише Plug Sealer(НЕМА Мало Поле...