• Неодамнешно
Feitong Нерѓосувачки Челик Шампањ Затка Пенливо Вино Шише Plug Sealer Бесплатен Превозот И Wholesales

Feitong Нерѓосувачки Челик Шампањ Затка Пенливо Вино Шише Plug Sealer Бесплатен Превозот И Wholesales

DEN 5911.00
DEN 6288.00
-6 %
Достапно

Количина на стоки


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 50
Оваа специјална затка за шишиња шампањ,се Вклопува безбедно во вратот на вашето шише да се задржи вашата меурчиња како свежо како што беше кога ќе се појави на корк
Погоден за повеќето Шампањ и пенливо вино во шишиња
Може да се користат дома или во барови
Материјал : не ' Рѓосувачки челик и силикони
Боја : Сребрена
Пакет Содржина :
1 XStainless Челик Шампањ Затка Пенливо Вино Шише Plug Sealer(НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба

Карактеристики на понудата

Тип:
Лентата За Алатки
Дијаметар:
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Лентата За Алатки Тип:
Вино Затки
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
818

Слични понуди

Нерѓосувачки Челик Вино Шише Затка Plug Шише Прелива Капа Пумпа Sealer Вакуум Запечатени
  • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Вино Шише Затка Plug Шише Прелива Капа Пумпа Sealer Вакуум Запечатени

DEN 23.00 30.72

Нерѓосувачки Челик Вино Шише Затка Plug Шише Прелива Капа Пумпа Sealer Вакуум Запечатени MYDING Опис : Карактеристики : Нов & Висок Квалитет.Боја : Како на сликата.Како да го користите : копчето за Ослободување на врвот.Материјал : не ' Рѓосувачки челик (површина), засилен пластика (внатрешно).Големина : Прибл...

Шампањ Пенливо Вино Шише Затка Sealer Plug Нерѓосувачки Челик
  • Неодамнешно

Шампањ Пенливо Вино Шише Затка Sealer Plug Нерѓосувачки Челик

DEN 3456.00 4320.00

Шампањ Пенливо Вино Шише Затка Sealer Plug Нерѓосувачки ЧеликСостојба : Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Како што е прикажано на сликатаУкината должина : Стан...

Мала Шапка Во Облик На Силиконски Шише Вино Затка Plug Плута Романот Во Облик На Птица Силикони Шише Вино Затка За Одржување На Свеж
  • Неодамнешно

Мала Шапка Во Облик На Силиконски Шише Вино Затка Plug Плута Романот Во Облик На Птица Силикони Шише Вино Затка За Одржување На Свеж

DEN 75.00 88.80

Карактеристики на производот : (1) Направени од храна одделение силиконски(2) Господин капа или птица форма(3)...

Ново Шише Затка Вино Складирање Пресврт Капа Приклучок За Обновливи Вакуум Запечатени P31
  • Неодамнешно

Ново Шише Затка Вино Складирање Пресврт Капа Приклучок За Обновливи Вакуум Запечатени P31

DEN 41.00 49.92

Ново Шише Затка Вино Складирање Пресврт Капа Приклучок за Обновливи Вакуум Запечатени VBP65 P31Материјал : ABS Големина : 9*2.3 см / 3.51"*0.89" Боја : Сребро Пакет се Вклучени : 1 X вино затка Feacture : Brand new висок квалитет...

4pcs/многу Longming Домашна Кујна Силикони Леќата Пиво Вино, Плута Затка Plug Шише Капаче Покрие Совршен Дом Кујна Алатка LB 274
  • Неодамнешно

4pcs/многу Longming Домашна Кујна Силикони Леќата Пиво Вино, Плута Затка Plug Шише Капаче Покрие Совршен Дом Кујна Алатка LB 274

DEN 132.00 143.52

Опис : Член име : Вино ЗаткаМатеријал : ФДУ СиликониБоја : сина,розова,зелена,виолетоваГолемина : 50x32mm,кол.20mmЕдиница тежина : околу 15g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...