• Неодамнешно
V88 Висок квалитет на виолина лак Големина 4/4 violino Црвено сандала дрво Лак Коњ коса, виолина додаток лак додатоци став violino

V88 Висок квалитет на виолина лак Големина 4/4 violino Црвено сандала дрво Лак Коњ коса, виолина додаток лак додатоци став violino

DEN 1562.40
Достапно

Количина на стоки


Пакет : 1 buc виолина лак
Ве молиме имајте во предвид : ние ќе испратиме големина 4/4 за вас ! ако ви треба уште една големина, pls внесете нашата продавница да се избере! ви благодариме !
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам.

Карактеристики на понудата

Употреба:
Виолина Употреба
Број На Модел На:
4/4

Слични понуди

Нови 4/4 Виолина Лак Црна Карбонски Влакна Цвет инкрустирани Златна Боја Лак string
 • Неодамнешно

Нови 4/4 Виолина Лак Црна Карбонски Влакна Цвет инкрустирани Златна Боја Лак string

DEN 2832.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

4/4 Виолина Лак SnakeWood Барок Стил Виолина Лак
 • Неодамнешно

4/4 Виолина Лак SnakeWood Барок Стил Виолина Лак

DEN 4150.00 4368.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

Thomastik Визија Титаниум Соло Виолина Стрингови (VIT100),Целосен сет ,Поставете 4/4 Медиум. Произведено во Австрија. бесплатен превозот,
 • Неодамнешно

Thomastik Визија Титаниум Соло Виолина Стрингови (VIT100),Целосен сет ,Поставете 4/4 Медиум. Произведено во Австрија. бесплатен превозот,

DEN 3119.52

Објектот Се Испраќаат По Случаен ИзборНие ги испратите на мали додатоци од Воздухопловната стандардно.Ако сакате брза испорака метод, ве молиме контактирајте со мене.

4/4 Виолина Лак Бразил дрво Лак Полжав Вол рог Жаба
 • Неодамнешно

4/4 Виолина Лак Бразил дрво Лак Полжав Вол рог Жаба

DEN 2554.00 2688.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

Нови 4/4 Виолина Лак добие квалитет избалансирани Абонос Жаба Сребрена Боја Лак string
 • Неодамнешно

Нови 4/4 Виолина Лак добие квалитет избалансирани Абонос Жаба Сребрена Боја Лак string

DEN 1870.00 1968.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

1x Нови 4/4 Виолина Лак Барок Модел крава коска Жаба Бразил дрво
 • Неодамнешно

1x Нови 4/4 Виолина Лак Барок Модел крава коска Жаба Бразил дрво

DEN 3055.00 3216.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

Нови 4/4 Виолина Лак Бразил Дрво Висок квалитет Сребрена Боја Лак string
 • Неодамнешно

Нови 4/4 Виолина Лак Бразил Дрво Висок квалитет Сребрена Боја Лак string

DEN 2143.00 2256.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

4/4 Виолина Лак добие квалитет Ретки Жаба Сребрена Боја Лак string
 • Неодамнешно

4/4 Виолина Лак добие квалитет Ретки Жаба Сребрена Боја Лак string

DEN 3840.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

Нови 4/4 Виолина Лак добие квалитет Барок Модел крава коска Жаба Бразил дрво
 • Неодамнешно

Нови 4/4 Виолина Лак добие квалитет Барок Модел крава коска Жаба Бразил дрво

DEN 3238.00 3408.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

Нови Виолина Лак Црна Карбонски Влакна Сребрена Боја Лак string
 • Неодамнешно

Нови Виолина Лак Црна Карбонски Влакна Сребрена Боја Лак string

DEN 3055.00 3216.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

1x Виолина Лак Црна Карбонски Влакна Shield инкрустирани Жаба Сребрена Боја Лак string
 • Неодамнешно

1x Виолина Лак Црна Карбонски Влакна Shield инкрустирани Жаба Сребрена Боја Лак string

DEN 2592.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

3 Еез за Квалитет Црна Карбонски Влакна Виолина лак 4/4 со gribs Абонос жаба цвет
 • Неодамнешно

3 Еез за Квалитет Црна Карбонски Влакна Виолина лак 4/4 со gribs Абонос жаба цвет

DEN 5249.76

3 Еез за Квалитет Црна Карбонски Влакна Виолина лак 4 / 4 со gribs Абонос жаба цветЗабелешка : сликата на објектот е само за ваша референца, БОЈАТА на цел ние пак може да бидат различни од слики(Освен постои посебна ознака)...

Виолина Лак Карбонски Влакна Shield инкрустирани Жаба Добар Баланс Лак string
 • Неодамнешно

Виолина Лак Карбонски Влакна Shield инкрустирани Жаба Добар Баланс Лак string

DEN 2918.00 3072.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

1x Нови Виолина Лак Висок квалитет на Карбонски Влакна Златна Боја Лак string
 • Неодамнешно

1x Нови Виолина Лак Висок квалитет на Карбонски Влакна Златна Боја Лак string

DEN 4176.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

Виолина Задржете Лак Претставуваат Апаратот Виолина Додатоци Зафат Лак Уред за Корекција на Држење на телото
 • Неодамнешно

Виолина Задржете Лак Претставуваат Апаратот Виолина Додатоци Зафат Лак Уред за Корекција на Држење на телото

DEN 216.96

ОписКарактеристики : Контрола на првата дупка позиција усогласување лак насока, во собата во лак. Фатете долниот лак на поклон со цел за 10 милиметри над длабок поклон на поклон. На виолина контрола им овозможува почетници да се сфати лак претставуваат и рака форма директно и во голема мера се забрза со брзина на учење на виолина. Ќе ја вратите оригиналната лак лак, ја зајакнат лак опашка завртки, можете да го користите.Име На Производ : Виолина Зафат Лак УредМатеријал : ГумаБоја : ЦрнаПроизвод Големина : L Големина : 3 / 4 и 4 / 4 М Големина : 1 / 4 и 1 / 2 S Големина : 1 / 8 и 1 / 10Примена : Почетник Пакетот вклучува1 x Виолина Зафат Лак Уред1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Нови Виолончело Лак добие квалитет Барок Модел крава коска Жаба Бразил дрво
 • Неодамнешно

Нови Виолончело Лак добие квалитет Барок Модел крава коска Жаба Бразил дрво

DEN 3192.00 3360.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

4/4 Нови Виолина Лак Карбонски Влакна Добар Баланс Црна
 • Неодамнешно

4/4 Нови Виолина Лак Карбонски Влакна Добар Баланс Црна

DEN 2599.00 2736.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

Нови Виолончело Гитара Алатки Dial индикатор Точно Метално Тело 17
 • Неодамнешно

Нови Виолончело Гитара Алатки Dial индикатор Точно Метално Тело 17

DEN 5426.00 5712.00

Карактеристики : 1) Сосема Нов Виолончело & Гитара Tools.Точната Големина.Dial индикатор Tools.2) Метално Тело, да се Добие вистинската големина на вашиот intruments.3)Силен И издржлив да ја користите.4)Ако ви треба други информации, ве молиме контактирајте ме.Политика на враќање И Превозот Информации : 1] Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

100PCs на ВИОЛА опашка црева ВИОЛА делови најлон стомакот
 • Неодамнешно

100PCs на ВИОЛА опашка црева ВИОЛА делови најлон стомакот

DEN 1416.96

100 PCs на ВИОЛА опашка црева Забелешка : сликата на објектот е само за ваша референца, БОЈАТА на цел ние пак може да бидат различни од слики(Освен постои посебна ознака)...

Нови 4/4 Виолина Лак Карбонски Влакна Висок квалитет Цвет инкрустирани
 • Неодамнешно

Нови 4/4 Виолина Лак Карбонски Влакна Висок квалитет Цвет инкрустирани

DEN 2782.00 2928.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

1x Нови 4/4 Виолончело Лак прилично Полжав Ретки Жаба Златна Боја Лак string
 • Неодамнешно

1x Нови 4/4 Виолончело Лак прилично Полжав Ретки Жаба Златна Боја Лак string

DEN 4104.00 4320.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

5 Компјутери Карбонски Влакна ВИОЛА Опашка парче со 5 Ps Најлон Виола стомакот
 • Неодамнешно

5 Компјутери Карбонски Влакна ВИОЛА Опашка парче со 5 Ps Најлон Виола стомакот

DEN 996.96

торба5 Компјутери Карбонски Влакна ВИОЛА Опашка парче за 151 / 2 да 161 / 3 и 5 Ps Најлон Виола стомакотЗабелешка : сликата на објектот е само за ваша референца, БОЈАТА на цел ние пак може да бидат различни од слики(Освен постои посебна ознака)...

2 парчиња Pernambuco Кожата Виолина Лакови Карбонски Влакна се Држи јадрото Висок квалитет
 • Неодамнешно

2 парчиња Pernambuco Кожата Виолина Лакови Карбонски Влакна се Држи јадрото Висок квалитет

DEN 4560.00 4800.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

Еден 4/4 Виолончело Лак Карбонски влакна Абонос жаба Цвет Шема
 • Неодамнешно

Еден 4/4 Виолончело Лак Карбонски влакна Абонос жаба Цвет Шема

DEN 3511.00 3696.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

Нови 4/4 Виолина Лак Висок квалитет на Карбонски Влакна Златна Боја Лак string
 • Неодамнешно

Нови 4/4 Виолина Лак Висок квалитет на Карбонски Влакна Златна Боја Лак string

DEN 3010.00 3168.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...

Нови 4/4 Pernambuco Кожата Виолина Лак Карбонски Влакна се Држи јадрото Абонос жаба
 • Неодамнешно

Нови 4/4 Pernambuco Кожата Виолина Лак Карбонски Влакна се Држи јадрото Абонос жаба

DEN 3696.00

Зошто Да Се Купи Од Бесконечна(Традиционална Работилница) : * Над 25 години Искуство музички инструмент Господар Создателот! 100% рачно изработени со традиционалните висока Технологија.* Работилница Производи! Многу вид на Производи...