• Неодамнешно
Голем Плус Големина на чевли жените сандали 2017 високи потпетици сандали sapato feminino лето лето чевли chaussure femme 33-3

Голем Плус Големина на чевли жените сандали 2017 високи потпетици сандали sapato feminino лето лето чевли chaussure femme 33-3

DEN 1048.00
DEN 2016.00
-48 %
Достапно

Количина на стоки


започнете
крајот
ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Карактеристики на понудата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Стил:
Слатка
Сандала Тип:
Гладијатор
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
LANYUXUAN
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
ST-33-3
Горниот Материјал:
Стадото
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Обична
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Пол:
Жените
Кожа Стил:
Мека Кожа

Слични понуди

Новиот Дизајн на Жените Мода Отвори Пети Бран Точка Дебели Пета Сандали кроена Глуждот Рака Висока Пета Сандали Облечи Чевли
 • Неодамнешно

Новиот Дизајн на Жените Мода Отвори Пети Бран Точка Дебели Пета Сандали кроена Глуждот Рака Висока Пета Сандали Облечи Чевли

DEN 4103.00 5470.08

добредојдовте на нашата продавницаВе молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќеима и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Новиот Дизајн на Жените Мода Отвори Пети Бран Точка Дебели Пета Сандали кроена Глуждот Рака Висока Пета Сандали Облечи ЧевлиОпис : Име : Нов Дизајн на Жените Мода Отвори Пети Бран Точка Дебели Пета Сандали кроена Глуждот Рака Висока Пета Сандали Облечи ЧевлиТочка Бр : RY011Боја : како на сликиГолемина : 3542Користење На Логото : RousmeryПревозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,eПакет,DHL,EMSГолемина На Табелата : Слики Покажуваат : >>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.EMS : околу 7 до 10 дена.DHL : околу 46 денаHavve убаво време!!!

WETKISS Висока Револвер Т Рака Жените Сандали Отвори Пети Тенки Потпетици Tassel Кристал Патент Обувки 2018 Лето Дами Гладијатор Чевли
 • Неодамнешно

WETKISS Висока Револвер Т Рака Жените Сандали Отвори Пети Тенки Потпетици Tassel Кристал Патент Обувки 2018 Лето Дами Гладијатор Чевли

DEN 1347.00 2449.44

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА Америка Големина ЕВРА Големина Нога должина (CM) Ако вашата нога е широк, можете да изберете една големина поголема...

Hongyi Платформа Мода Ѕиркаат Пети Високо-револвер Сандали Секси Отвори Пети 16CM Високи Потпетици Сандали Партија се Облекуваат Жените Чевли Бело Злато
 • Неодамнешно

Hongyi Платформа Мода Ѕиркаат Пети Високо-револвер Сандали Секси Отвори Пети 16CM Високи Потпетици Сандали Партија се Облекуваат Жените Чевли Бело Злато

DEN 3348.00 4464.00

ве молиме изберете големина accordding да ми големина на табелата не и на другите големина на табелата ,ви благодариме !ве молиме изберете ја вашата големина според вашиот Евра големина или footlength ,ако билопрашање или проблеми , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактиратеПлаќање Политика на Плати во aliexpress е првиот избор за сите клиенти!Превозот и пакување Политика Брза и Безбедна Превозот 1, Ние брод во рамките вети време по добивањето на плаќање...

Жените Убава Розова Назад Кристал Пеперутка Висока Пета Сандали Stiletto Пета Една Рака Сандали Свадба Партија Облечи Чевли
 • Неодамнешно

Жените Убава Розова Назад Кристал Пеперутка Висока Пета Сандали Stiletto Пета Една Рака Сандали Свадба Партија Облечи Чевли

DEN 4031.00 5374.08

добредојдовте на нашата продавницаВе молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќеима и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Жените Убава Розова Назад Кристал Пеперутка Висока Пета Сандали Stiletto Пета Една Рака Сандали Свадба Партија Облечи ЧевлиОпис : Име : Жените Убава Розова Назад Кристал Пеперутка Висока Пета Сандали Stiletto Пета Една Рака Сандали Свадба Партија Облечи ЧевлиТочка Бр : RY015Боја : како на сликиГолемина : 3542Користење На Логото : RousmeryПревозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,eПакет,DHL,EMSГолемина На Табелата : Слики Покажуваат : >>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.EMS : околу 7 до 10 дена.DHL : околу 46 денаHavve убаво време!!!

Franxois Римски сандали лето стил на жените отвори пети сандали на платформа чевли женски дебели пета платформа високи потпетици женски сандали
 • Неодамнешно

Franxois Римски сандали лето стил на жените отвори пети сандали на платформа чевли женски дебели пета платформа високи потпетици женски сандали

DEN 734.00 863.52

Оглас Година Сезона : Пролет 2015Стил : КорејскиИм помогне на површината материјал : СТПCortical карактеристики : мека површинаЕдинствена Материјал : ГумаСтил : на фонтотСо максимална : високореволверПета облик : падина соПопуларната елементи : водоотпоренБоја Категорија : Сина, БелаГолемина : 35 , 36, 37 , 38, 392014 жените летни чевли газа отвори пети сандали на платформа чевли женски дебели пета платформа високи потпетици женски сандали ве Молиме потврдете ќе големина!Бидејќи ние сме една меѓународна компанија, нашите чевли може да се изврши поголем или помал од големината нормално абење...

DongCiTaCi Жените Високи Потпетици Сандали Чевли Жена Пумпи Транспарентен Дебели Пета Дами Ѕиркаат Пети Slingback Глуждот Рака Тока Чевли
 • Неодамнешно

DongCiTaCi Жените Високи Потпетици Сандали Чевли Жена Пумпи Транспарентен Дебели Пета Дами Ѕиркаат Пети Slingback Глуждот Рака Тока Чевли

DEN 1107.00 1383.84

Добредојдовте на Dong Ci Ta Ci е продавницаDong Ci Ta Ci Жените Високи Потпетици Сандали Чевли Жена Пумпи Транспарентен Дебели Пета Дами Ѕиркаат Пети Slingback Глуждот Рака Тока ЧевлиПакет : Без кутија,ако сакате кутија ве молиме контактирајте со нас треба да додадете 5$Напомена : ве молиме проверете ја вашата големина befor цел !овозможи 0.5 cm грешкаСовети Боја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори.Ве молиме да се разбере...

голи патент кожа висока пета чевли за жена секси отвори пети cutouts пантофли лето нова мода тенки потпетици слајдови сандала
 • Неодамнешно

голи патент кожа висока пета чевли за жена секси отвори пети cutouts пантофли лето нова мода тенки потпетици слајдови сандала

DEN 3420.00 3600.00

Weclome на нашата продавница!!!ние може да ви помогне да добиете најновите топлипродажба дами високи потпетицичевли,чизми , сандали Можете да ги купите нешто што ќесакате,само што неочекувано.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобар qualitry дека можеме.Сите наши производи се произведени со современа опремаи строга КК процедури со цел да се обезбеди висок квалитет.Слики покажуваат

2017 Нови Лето Стил Сандали Жени Секси мода Голема Големина 32-43 Дама Чевли Супер Висока Пета Жените Пумпи свадба Партија чевли 037
 • Неодамнешно

2017 Нови Лето Стил Сандали Жени Секси мода Голема Големина 32-43 Дама Чевли Супер Висока Пета Жените Пумпи свадба Партија чевли 037

DEN 730.00 768.00

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Топла Продажба Новите Летни Чевли Жена Секси Ултра Високи Потпетици Женски Сандали На Платформа Оптоварување Отвори Пети Жените Чевли Принцеза Чевли
 • Неодамнешно

Топла Продажба Новите Летни Чевли Жена Секси Ултра Високи Потпетици Женски Сандали На Платформа Оптоварување Отвори Пети Жените Чевли Принцеза Чевли

DEN 1231.00 1809.60

Кога ќе нарачате ,ве молиме да обрнете внимание на следниве точки !1.За практичноста на транспорт, пакувањето е пластична пена, пакување,, не кутија!2...

2017 Секси Високи Потпетици Сандали Зелено Кадифе Жените Сандали Гладијатор Сандали Жените Лето Партија Чевли size33-41 42 43
 • Неодамнешно

2017 Секси Високи Потпетици Сандали Зелено Кадифе Жените Сандали Гладијатор Сандали Жените Лето Партија Чевли size33-41 42 43

DEN 1944.00 2160.00

Подолу е да ве научи како да се избере точниот обувка : Големина на бројот тука е сосема поинаков од чевли големина на табелата во вашата земја, но вашиот гола нога должина никогаш нема да се промени , па мора да се измери вашиот гола нога со владетел , а потоа изберете големина со табелата подолу .Единица : mm millimeter , Гола нога должина ≠ Insole должина ≠ Единствена должинаголемина на овој чевли : Гола нога должина 201205, Кина обувка 31, Изберете 3Гола нога должина 206210, Кина обувка 32, Изберете 3.5Гола нога должина 211215, Кина обувка 33, Изберете 4Гола нога должина 216220, Кина обувка 34, Изберете 4.5Гола нога должина 221225, Кина обувка 35, Изберете 5Гола нога должина 226230, Кина обувка 36, Изберете 6Гола нога должина 231235, Кина обувка 37, Изберете 6.5Гола нога должина 236240, Кина обувка 38, Изберете 7.5Гола нога должина 241245, Кина обувка 39, Изберете 8.5Гола нога должина 246250, Кина обувка 40, Изберете 9Гола нога должина 251255, Кина обувка 41, Изберете 9.5Гола нога должина 256260, Кина чевли со големина 42, Изберете 10Гола нога должина 261265, Кина обувка 43, Изберете 10.5Ве молиме имајте во предвид : Ако вашите нозе се на масти, ве молиме изберете поголема големинаСовети : Нашите Чевли Големина Е Кинески Големина .Ве молиме Изберете Чевли Големина Според Вашиот Метри Должина...

Оригиналната Намера Домот, Жените Сандали Мода Посочи Пети Тенки Потпетици Сандали Црна, Црвена Голи Розови Чевли Жена Плус Големина 4-15
 • Неодамнешно

Оригиналната Намера Домот, Жените Сандали Мода Посочи Пети Тенки Потпетици Сандали Црна, Црвена Голи Розови Чевли Жена Плус Големина 4-15

DEN 1646.00 2351.52

Нови Пристигнување Домот, Жените Сандали Мода Посочи Пети Тенки Потпетици Сандали Црна, Црвена Голи Розови Чевли Плус Големина 415...

Rousmery Жените Убави Цвеќиња Дизајн Отвори Пети Дебели Потпетици Сандали Лизга-на Повик Влечки Високо Квалитетни Чевли
 • Неодамнешно

Rousmery Жените Убави Цвеќиња Дизајн Отвори Пети Дебели Потпетици Сандали Лизга-на Повик Влечки Високо Квалитетни Чевли

DEN 3347.00 4462.08

добредојдовте на нашата продавницаВе молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќеима и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Rousmery Жените Убави Цвеќиња Дизајн Отвори Пети Дебели Потпетици Сандали Лизгана Повик Влечки Високо Квалитетни ЧевлиОпис : Име : Rousmery Жените Убави Цвеќиња Дизајн Отвори Пети Дебели Потпетици Сандали Лизгана Повик Влечки Високо Квалитетни ЧевлиТочка Бр : RY083Боја : како на сликиГолемина : 3542Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,eПакет,DHL,EMSГолемина На Табелата : Слики Покажуваат : >>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.EMS : околу 7 до 10 дена.DHL : околу 46 денаHavve убаво време!!!

2017 Жените Сандали Отвори Пети Чипка Сандала Жена Кристал Sandalias Bling Високи Потпетици Летни Чевли Zapatos Mujer Големина 35-42 DFS257
 • Неодамнешно

2017 Жените Сандали Отвори Пети Чипка Сандала Жена Кристал Sandalias Bling Високи Потпетици Летни Чевли Zapatos Mujer Големина 35-42 DFS257

DEN 3745.00 7344.00

Добредојдовте во посета натрговија на големо & drop превозот се на располагање.голема цел, голем попуст.2017 Жените Сандали Отвори Пети Чипка Сандала Жена Кристал Sandalias Bling Високи Потпетици Летни Чевли Zapatos Mujer Големина 3542 DFS257Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер...

Лето Нова Мода Отвори Пети Тексас Сино Бела Црните Сандали На Работ Глуждот Рака Висока Пета Сандали Облечи Чевли
 • Неодамнешно

Лето Нова Мода Отвори Пети Тексас Сино Бела Црните Сандали На Работ Глуждот Рака Висока Пета Сандали Облечи Чевли

DEN 3696.00 7247.04

Добредојдовте во посета натрговија на големо & dropshipping се достапни.голема цел, голем попуст.Лето Нова Мода Отвори Пети Тексас Сино Бела Црните Сандали На Работ Глуждот Рака Висока Пета Сандали Облечи ЧевлиПратката 1.Превозот Метод;Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet,DHL,EMS 2.Dlivery Време.DHL обично трае 35 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) б.EMS обично трае 610 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) c.e Packet обично трае 1015 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) d.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 1)715 работни дена да Азија 2)1030 работни дена да Запад Евра, Океанија и во Средината на Исток 3)3045 работни дена да Јужна Americe и во Африка, Наплата и Враќање 1.Ако постои било каков проблем со цел,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне...

Оригиналната Намера Жените Сандали Плоштадот Потпетици Сандали Домот Патент Кожа Црно Бела Сребро Сиви Чевли Жена НИ Големина 4-13
 • Неодамнешно

Оригиналната Намера Жените Сандали Плоштадот Потпетици Сандали Домот Патент Кожа Црно Бела Сребро Сиви Чевли Жена НИ Големина 4-13

DEN 1848.00 2639.52

Топла Продажба на Жените Сандали Плоштадот Потпетици Сандали Домот Патент Кожа Црно Бела Сребро Сиви Чевли НАС Големина 413...

Жените Летни Чевли за Дами ПВЦ Платформа Секси Бело Висока Пета Партија Жените Сандали Чевли 14cm Транспарентен Влечки MRNS-A0042
 • Неодамнешно

Жените Летни Чевли за Дами ПВЦ Платформа Секси Бело Висока Пета Партија Жените Сандали Чевли 14cm Транспарентен Влечки MRNS-A0042

DEN 1599.00 2460.48

ЕУР 33 = НАС 3.5 = Нога Должина 21.5 cm ЕВРА 34 = НАС 4 = Нога Должина 22.0 cmЕУР 35 = НАС 5 = Нога Должина 22.5 cm ЕВРА 36 = НАС 6 = Нога Должина 23.0 cmЕУР 37 = НАС 6.5 = Нога Должина 23.5 cm EUR 38 = НАС 7.5 = Нога Должина 24.0 cmЕУР 39 = НАС 8.5 = Нога Должина 24.5 cm ЕУР 40 = НАС 9 = Нога Должина 25.0 cmЕУР 41 = НАС 9.5 = Нога Должина беа 25,5 см ЕВРА 42 = НАС 10 = Нога Должина 26.0 cmЕУР 43 = НАС 10.5 = Нога Должина 26.5 cm ЕВРА 44 = НАС 12 = Нога Должина 27.0 cmВе Молиме Проверете Ја Големината На Табелата Внимателно Пред Да Го Купат...

Бесплатен Превозот Лето Нов Луксузен Жените Мода Голи Круши Тока Zip Назад Ленти Stiletto Пета Партија Свадба Сандали Пумпи Чевли
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Лето Нов Луксузен Жените Мода Голи Круши Тока Zip Назад Ленти Stiletto Пета Партија Свадба Сандали Пумпи Чевли

DEN 3852.00 6528.00

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашањаГолемина На Табела : Производ покажува : Напомена : ние обично продаваат во Европската големина,можете да ме контактирате пред цел.Превозот време : Кина Пост(826 дена, EMS(510 дена),DHL(37 дена),понекогаш тоа одложувања како некои причини,молам контактирајте ме на првиот пат.РазменаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти на најдобар квалитет што можеме...

Batzuzhi 2018 Нови cm 10.7 Железо Тенки Потпетици Жените Чевли Посочи Пети Сребро Жените Свадба Чевли италијански Стил Дизајнер на Чевли, 35-43
 • Неодамнешно

Batzuzhi 2018 Нови cm 10.7 Железо Тенки Потпетици Жените Чевли Посочи Пети Сребро Жените Свадба Чевли италијански Стил Дизајнер на Чевли, 35-43

DEN 2115.00 3467.04

Добредојдовте дојде до Batzuzhi Официјалната ПродавницаДраги Ценети Клиенти,1) ве Молиме изберете големина според вашите голи нозе должина, што е повеќе точни...

Sorbern Црна Глуждот Ремени Летни Чевли Жените Сандали На Високи Потпетици Една Рака Пвц Slingbacks Дами Партија Сандала Чевли Големина 41
 • Неодамнешно

Sorbern Црна Глуждот Ремени Летни Чевли Жените Сандали На Високи Потпетици Една Рака Пвц Slingbacks Дами Партија Сандала Чевли Големина 41

DEN 3482.00 3744.00

12388 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 57 работни обработка дена да се направи чевли за вас.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.За екстра големи чевли, тоа треба подолго време на процесот,ве молиме да се прошири цел превозот време за нас по цел.【 Стил 】 : Лето Сандала 【 Големина 】 : EUR33#46# 【 Пета 】 : 1114 CM (различни од големината) 【 Платформа 】 : 0 CM (различни од големината) 【 Забелешка 】 : Пета & Платформа ќе биде малку различен од големината 【 Горниот 】 : Faux Велур+ПВЦ【 Обичај Услуга 】 : ДАСкенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот...