• Неодамнешно
2017 Нов Дизајн и Висок Степен на Накит 8мм Розова Слоевита Камен Мушка со Бронза Златен и Сребрен Лав Шарм Рака Хривнија

2017 Нов Дизајн и Висок Степен на Накит 8мм Розова Слоевита Камен Мушка со Бронза Златен и Сребрен Лав Шарм Рака Хривнија

DEN 111.00
DEN 142.56
-22 %
Достапно

Количина на стоки


Драги пријатели, добредојдовте на ЛИНКОВИ продавница,можете да изберете било накит ви се допаѓа тука. можете да се меша со цел, да изберете боја ви треба.ако имате било какви прашања, можете да ме контактирате .Се очекува преку
-Коко
lapis lazuli хривнија природен камен монистра природен камен хривнија накит мажите златна нараквица мажите црвен камен хривнија монистра камен хривнија црн камен хривнија полу скапоцен камен хривнија сина камен хривнија тиркизна камен хривнија лава камен хривнија вистински камен хривнија црна ахат хривнија оникс хривнија мала хривнија јога хривнија бела тиркизна сина, тиркизна черепот хривнија уроци хривнија мала хривнија јога хривнија
2017 Нов Дизајн и Висок Степен на Накит 8мм Розова Слоевита Камен Мушка со Бронза Златен и Сребрен Лав Шарм Рака Хривнија
Облик : шарм хривнија
Боја : Како што е прикажано на сл
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kejialai
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Стил:
Гроздобер
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
T057
боја:
Сина
Материјал:
ТИРКИЗНА
Обликот:
Лав
Должина:
Adjustable

Слични понуди

Ailatu Мода Хематит Камен и Црни Стаклени Монистра со Магија Черепот Јога Хривнија Мажите Pulseras Hombre Bracciali Мажите Накит
 • Неодамнешно

Ailatu Мода Хематит Камен и Црни Стаклени Монистра со Магија Черепот Јога Хривнија Мажите Pulseras Hombre Bracciali Мажите Накит

DEN 95.52

Новиот Дизајн на Накит 8мм Мат Стакло со Вистински Среброобложено Бронза Направени Јога Черепот НараквициМушка големина : 8mm; черепот големина : 9x11mmХривнија Материјал : Природата КаменПовод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / ПодарокОбрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако таму не мора вашата големина,pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, ви благодариме!!Ние Сопствена Фабрика...

ROXI нараквици & алка за Жените Вистински Австриската Кристали Домот Белегзии се Зголеми Златна Боја, Рачно Изработени Модни Накит pulseras
 • Неодамнешно

ROXI нараквици & алка за Жените Вистински Австриската Кристали Домот Белегзии се Зголеми Златна Боја, Рачно Изработени Модни Накит pulseras

DEN 120.00 239.52

ROXI Бренд Хривнија за Жени Вистински Австриската Кристали Домот Хривнија Розово Злато / Платина Позлатен Рачно Изработени Модни Накит Бренд : ROXI Стил : Braceket Пол : Жените & Девојка Материјал : Алуминиум & Кристал Боја : Бело Злато / Розово Злато Позлатен Должина : Околу 20 cm ( Прирачник за Мерење дозволена грешка ) Повод : Свадба / Ангажирање / Празник / Купување Подарок за : Жени / Жена / Мајка / ДевојкаПРЕВОЗОТ : 1.Цел 2...

Ailatu Shackle Внатрешна Вина Јога Черепот Хривнија 8мм Симулирани Бела Howlite Камен Темно Лава Камен Молитва Накит
 • Неодамнешно

Ailatu Shackle Внатрешна Вина Јога Черепот Хривнија 8мм Симулирани Бела Howlite Камен Темно Лава Камен Молитва Накит

DEN 95.04

Новиот Дизајн Јога Черепот Нараквици 8мм Бела Howlite Камен монистра и лава камен Накитчерепот големина на : 8*9*12100% сосема нов, Навистина висок квалитетХривнија Материјали : Камен и цинк легураЧерепот Големина : 8x9x12mm, Монистра, Големина : 8mmПовод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / ПодарокОбрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако таму не мора вашата големина,pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, ви благодариме!!Ние Сопствена Фабрика...

Природен Камен Сребро Злато 3D Плоштадот Метал Шарм Хривнија 7 Чакра Јога Прилагодливи Хривнија Накит За Жена Човек
 • Неодамнешно

Природен Камен Сребро Злато 3D Плоштадот Метал Шарм Хривнија 7 Чакра Јога Прилагодливи Хривнија Накит За Жена Човек

DEN 81.00 104.16

Материјали : КаменХривнија големина : 18cmЛава мушка големина : 8mm Процес На ПроизводствоМетоди за плаќањеСамо се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери...

НОВИ 120pcs/многу Мешавина Боја Rosary Монистра Хривнија Католичката Дрвени Света Икона Исус и Дева Марија Нараквици Верски Накит
 • Неодамнешно

НОВИ 120pcs/многу Мешавина Боја Rosary Монистра Хривнија Католичката Дрвени Света Икона Исус и Дева Марија Нараквици Верски Накит

DEN 2879.52

Продажбата на моделот : микс цел обично ние испрати 10 бои најмалку .Висок квалитет и прифатлива цена.Обезбедување на вредност за пари.Ви благодариме за вашето внимание!Ќе задоволството на Нашите Извршување!Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме!КУПИ ТОА СЕГА!Превозот : 1...

StoneFans Шарм Ред Мода Кристал 10 Ред Хривнија Циркон Хривнија Алка Синџири Влакно ab Нараквици За Жените Pulseiras Bijoux
 • Неодамнешно

StoneFans Шарм Ред Мода Кристал 10 Ред Хривнија Циркон Хривнија Алка Синџири Влакно ab Нараквици За Жените Pulseiras Bijoux

DEN 228.00 239.52

Бренд : Stone Fansfashioh кристал тенис хривнија циркон монистра хривнија алка синџири влакно нараквици за жените pulseiras bijouxОд : Производителот ,Ние Увоз На Кристал Накит Од 2005 Година,Ние Може да Обезбеди ОЕМ И ODM Со Најдобра ЦенаХривнија Дијаметар : 6cm / 2.36 ИнченМатеријал : Висок Квалитет Јасно Кристал AB Или Шарени КристалПредмет Тип : Ред Хривнија За ДамиОблик : ТркалезнаМоден Трендовски СтилБои : Сребрена / Злато Позлатен / кристал AB ХривнијаПрилики : Свадбена / Партија / Матурска / Годишнината / АнгажманПодарок за : Невестата / Деверуша / Божиќ Подарок / Нова ГодинаAnswer : ___________________________ Note : Имате Било какви Прашања Pls Падна Слободни Да Контакт Со Мене ,Без Разлика Видео Мојата Фабрика Или Прашања во врска со производот.

11mm Вистински Deep Blue Lapis Lazuli Природен Камен Нараквици За Жените Женски Шарм Круг Кристално Мушка Водат Хривнија
 • Неодамнешно

11mm Вистински Deep Blue Lapis Lazuli Природен Камен Нараквици За Жените Женски Шарм Круг Кристално Мушка Водат Хривнија

DEN 7488.00 9360.00

11mm Вистински Deep Blue Lapis Lazuli Природен Камен Нараквици За Жените Женски Шарм Круг Кристално Мушка Водат ХривнијаЖените Влакно Нараквици,Природен Камен Мушка Нараквица,Лето Стил Мода НакитНараквици За Жените,Монистра Влакно Нараквици,Лето Стил ХривнијаВистински Слики : Ставка Детали QJ0010 : Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.5 mm разликуваат со вистинската големина.искрено се надевам дека ќе може да се разбере...

30ММ Голема Монистра, Природно Дрво Злато Сандаловина Beaded Водат Нараквици Mens Beaded Нараквици Машки Накит Буда Подарок
 • Неодамнешно

30ММ Голема Монистра, Природно Дрво Злато Сандаловина Beaded Водат Нараквици Mens Beaded Нараквици Машки Накит Буда Подарок

DEN 143.52

Природно Дрво Мушка ХривнијаГолемина : 12mm(17 Монистра),15mm (15 Монистра), 18mm(13 Монистра) ,20mm(12 Зрнца),25mm(10 Бисери),30мм(9 монистра)Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BRO657 Природна Бела Bodhi Семе на Молитва Зглоб Malas Talipot Bodhi Хривнија за Gilrs Момчиња 10pcs многу
 • Неодамнешно

BRO657 Природна Бела Bodhi Семе на Молитва Зглоб Malas Talipot Bodhi Хривнија за Gilrs Момчиња 10pcs многу

DEN 955.20

Нови Пристигнување!многу убава bodbi овошје монистра,од Talipot дланка семе.многу убава бела jade боја,бела восок сјај.природни растителни монистра.*прекрасна големина...

Трговија на големо Мода Шарм 10 MM Портокал Природен Камен Монистра Нараквици Линија Еластична Хривнија Накит Жени Мажи, Па Wristband Хривнија
 • Неодамнешно

Трговија на големо Мода Шарм 10 MM Портокал Природен Камен Монистра Нараквици Линија Еластична Хривнија Накит Жени Мажи, Па Wristband Хривнија

DEN 106.00 143.04

Трговија на големо 10 MM Портокал Ахат Монистра Нараквици Природен Камен Линија Еластична Хривнија Накит Жени Мажи, Па Wristband ХривнијаИме : портокал Шарени Ахат Хривнија Materria : портокал Шарени Ахат кругот на хривнија, околу 19 cm...

6.7 mm Природни Вистински Турмалин Дама Женски Шарени Камен Круг Лабава Мушка Шарм Жените Водат Кристал Влакно Нараквици
 • Неодамнешно

6.7 mm Природни Вистински Турмалин Дама Женски Шарени Камен Круг Лабава Мушка Шарм Жените Водат Кристал Влакно Нараквици

DEN 5660.00 7075.20

6.7 mm Природни Вистински Турмалин Дама Женски Шарени Камен Круг Лабава Мушка Шарм Жените ВодатЛето Стил ,Жените Еластична Нараквици,Природни Кристал ХривнијаВистински Слики : Ставка Детали BX00145 : Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.5 mm разликуваат со вистинската големина.искрено се надевам дека ќе може да се разбере...

CSJA Природни Gem Камен 7 Чакра Јога Сина Буда Нараквици за Жени Мажи Медитација Реики Исцелителна Моќ Мала Мушка Тигар Око E694
 • Неодамнешно

CSJA Природни Gem Камен 7 Чакра Јога Сина Буда Нараквици за Жени Мажи Медитација Реики Исцелителна Моќ Мала Мушка Тигар Око E694

DEN 94.00 133.92

Купување Забелешка : Слики за повикување само, не е вистински производ големина, Производ Големина, ве Молиме да се види Точка Специфики.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1)...

Природни Црна Вулканска Лава Камен Гира Хривнија црна Мат Монистра Нараквици За Жени Мажи Фитнес Barbell Накит Pulseras
 • Неодамнешно

Природни Црна Вулканска Лава Камен Гира Хривнија црна Мат Монистра Нараквици За Жени Мажи Фитнес Barbell Накит Pulseras

DEN 46.00 73.44

Природни Црна Вулканска Лава Камен Гира Хривнија црна Мат Монистра Нараквици За Жени Мажи Фитнес Barbell Накит Pulseras Забелешка : 1) имаме соработка со фабриката, цената е многу поволни...

Рачно изработени Тибетската Сребро НП Монистра Хривнија Племенски Beaded Хривнија Кокос Школка Монистра Хривнија
 • Неодамнешно

Рачно изработени Тибетската Сребро НП Монистра Хривнија Племенски Beaded Хривнија Кокос Школка Монистра Хривнија

DEN 2533.00 2784.00

САД Големина 5 5.5 6 7 7 7.5 7 3 / 4 8 8.5 9 9.5 10 10 1 / 4 10.5 11 11.5 12 12.5 13 Дијаметар(mm) 16 16.1 17 17 17 18 18 18.2 19 19 19 20 20.02 20.3 21 21.08 21.5 21.9 22.3 Дебелина (mm) 49 50.3 52 53 55 56 56.7 57 59 60 61 62 63 63.8 65 66 67.8 68.9 70Рачно изработени Тибетската Сребро НП Монистра Хривнија Племенски Beaded Нараквица...

HYHONEY 8ММ Beaded црна Природен Камен монистра Еластична Нараквици за жените и мажите Тигар Око Нараквици Pulseras mujer
 • Неодамнешно

HYHONEY 8ММ Beaded црна Природен Камен монистра Еластична Нараквици за жените и мажите Тигар Око Нараквици Pulseras mujer

DEN 61.00 94.56

Напомена : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7 .САД Може да се испраќаат преку eпакет ако износот на повеќе од $5...

6mm Вистински Природен Coloful Турмалин Кристал Круг Монистра Хривнија За Жени Femme Шарм Водат Хривнија Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

6mm Вистински Природен Coloful Турмалин Кристал Круг Монистра Хривнија За Жени Femme Шарм Водат Хривнија Бесплатен Превозот

DEN 4830.00 6036.96

6mm Вистински Природен Coloful Турмалин Кристал Круг Монистра Хривнија За Жени Femme Шарм Бесплатен ПревозотЛето Стил ,Жените Еластична Нараквици,Природни Кристал ХривнијаВистински Слики : Ставка Детали BX00149 : Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.5 mm разликуваат со вистинската големина.искрено се надевам дека ќе може да се разбере...

Гем-внатре 7.5 инчен Природен Камен Монистра Trinket Браун Bronzite Монистра DIY Нараквици За Жените Еластична Јаже Накит За Мажи Закачам
 • Неодамнешно

Гем-внатре 7.5 инчен Природен Камен Монистра Trinket Браун Bronzite Монистра DIY Нараквици За Жените Еластична Јаже Накит За Мажи Закачам

DEN 274.00 537.60

П : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?А : П : Колку Монистра во едно влакно?А :

9mm Вистински Природен Камен Мешавина Боја Турмалин Камења, Камен Круг Монистра Накит Шарм Водат Жени е Кристално Хривнија
 • Неодамнешно

9mm Вистински Природен Камен Мешавина Боја Турмалин Камења, Камен Круг Монистра Накит Шарм Водат Жени е Кристално Хривнија

DEN 7154.00 8942.40

Нова Мода 9mm Вистински Природен Камен Мешавина Боја Турмалин Камења, Камен Круг Монистра Накит ШармЛето Стил ,Жените Еластична Нараквици,Природни Кристал ХривнијаВистински Слики : Ставка Детали BX05045 : Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.5 mm разликуваат со вистинската големина.искрено се надевам дека ќе може да се разбере...