• Неодамнешно
6.7 mm Природни Вистински Турмалин Дама Женски Шарени Камен Круг Лабава Мушка Шарм Жените Водат Кристал Влакно Нараквици

6.7 mm Природни Вистински Турмалин Дама Женски Шарени Камен Круг Лабава Мушка Шарм Жените Водат Кристал Влакно Нараквици

DEN 5660.00
DEN 7075.20
-20 %
Достапно

Количина на стоки


6.7 mm Природни Вистински Турмалин Дама Женски Шарени Камен Круг Лабава Мушка Шарм Жените Водат
Лето Стил ,Жените Еластична Нараквици,Природни Кристал Хривнија
Вистински Слики :
Ставка Детали BX00145 :
Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.5 mm разликуваат со вистинската големина.искрено се надевам дека ќе може да се разбере. Боја Како слика Жените Нараквици Големина За Мушка 6.7 mm Тежина за Нараквица 12.28 грама Број на монистра 27beads Материјал Турмалин Внатрешен Дијаметар 6.35 инчен Точка Име Мода Жените Мушка Хривнија Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Воведувањето На Турмалин
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка.Ви благодариме однапред.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Ова е линкот за тоа како да ја платите вашата нарачка,pls љубезно ја видите that : http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Број На Модел На:
BX00145 Жените Водат Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
LIZIFANG
Должина:
16cm
Метали Тип:
Турмалин Камен Нараквици
реден број:
BX00145 Жените Водат Нараквици
боја:
Како Што Е Прикажано На Жените Мода Нараквици
Точка име :
Кристал Влакно Нараквици
Монистра Број:
27 Круг Монистра Накит
Мушка големина:
6.7 mm Жените Лабава Монистра
внатрешниот дијаметар на Хривнија:
6.35 инчи
Тежина на Хривнија:
12.28 грама
Количина:
Само Еден
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Слични понуди

Промет на големо со Зелена Вода калцедон Кристал Нараквици Монистра Тибетански Сребрен Лист Pendant Среќа за Жените Кристал Хривнија Накит
 • Неодамнешно

Промет на големо со Зелена Вода калцедон Кристал Нараквици Монистра Тибетански Сребрен Лист Pendant Среќа за Жените Кристал Хривнија Накит

DEN 441.00 489.60

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 100% Нов со Висок Квалитет име на Производ : Зелена вода калцедон кристал нараквици Мушка големина:6mm Пакување : кутија за Накит *****Реална Слика*****

ROXI нараквици & алка за Жените Вистински Австриската Кристали Домот Белегзии се Зголеми Златна Боја, Рачно Изработени Модни Накит pulseras
 • Неодамнешно

ROXI нараквици & алка за Жените Вистински Австриската Кристали Домот Белегзии се Зголеми Златна Боја, Рачно Изработени Модни Накит pulseras

DEN 120.00 239.52

ROXI Бренд Хривнија за Жени Вистински Австриската Кристали Домот Хривнија Розово Злато / Платина Позлатен Рачно Изработени Модни Накит Бренд : ROXI Стил : Braceket Пол : Жените & Девојка Материјал : Алуминиум & Кристал Боја : Бело Злато / Розово Злато Позлатен Должина : Околу 20 cm ( Прирачник за Мерење дозволена грешка ) Повод : Свадба / Ангажирање / Празник / Купување Подарок за : Жени / Жена / Мајка / ДевојкаПРЕВОЗОТ : 1.Цел 2...

Ailatu Мажите Накит Море Слоевита Камен Микро Циркон внесува Леопард Главата Хривнија Животински Облик
 • Неодамнешно

Ailatu Мажите Накит Море Слоевита Камен Микро Циркон внесува Леопард Главата Хривнија Животински Облик

DEN 560.64

Висок Степен на Mens Накит, 8mm Море Слоевита Камен Микро Циркон внесува Леопард Главата ХривнијаМушка големина : 8mmЛеопард главата мушка големина : 7x12x12mmМатеријал : Море слоевита камен монистра100% сосема нов, Навистина висок квалитет

Ailatu Верски Минималистички Стил Мажите Beaded Хривнија 8мм Lapis Lazuli Dzi Камен Јога Черепот Накит
 • Неодамнешно

Ailatu Верски Минималистички Стил Мажите Beaded Хривнија 8мм Lapis Lazuli Dzi Камен Јога Черепот Накит

DEN 215.00 239.04

Мажите Beaded Нараквици 8мм Монистра Јога Черепот НараквициХривнија Материјал : Природата КаменПовод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / ПодарокОбрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако таму не мора вашата големина,pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, ви благодариме!!Ние Сопствена Фабрика...

Шарм 8мм природен камен црвено калцедон jades круг монистра нараквици & алка бисер cloisonne жените мода накит 7.5 инчен B2945
 • Неодамнешно

Шарм 8мм природен камен црвено калцедон jades круг монистра нараквици & алка бисер cloisonne жените мода накит 7.5 инчен B2945

DEN 264.00 376.80

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Трговија на големо Мода Шарм 10 MM Портокал Природен Камен Монистра Нараквици Линија Еластична Хривнија Накит Жени Мажи, Па Wristband Хривнија
 • Неодамнешно

Трговија на големо Мода Шарм 10 MM Портокал Природен Камен Монистра Нараквици Линија Еластична Хривнија Накит Жени Мажи, Па Wristband Хривнија

DEN 106.00 143.04

Трговија на големо 10 MM Портокал Ахат Монистра Нараквици Природен Камен Линија Еластична Хривнија Накит Жени Мажи, Па Wristband ХривнијаИме : портокал Шарени Ахат Хривнија Materria : портокал Шарени Ахат кругот на хривнија, околу 19 cm...

Бохемија стил природни црниот бисер 7-8мм abacus зелена калцедон jades монистра 2*4mm нараквици домот diy накит 7.5 инчен B2933
 • Неодамнешно

Бохемија стил природни црниот бисер 7-8мм abacus зелена калцедон jades монистра 2*4mm нараквици домот diy накит 7.5 инчен B2933

DEN 200.00 333.60

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

YH-PB31 5pcs/многу Злато се Зголеми Аллах Исламската Молитва Монистра Муслиман, Аллах Misbaha Sibha
 • Неодамнешно

YH-PB31 5pcs/многу Злато се Зголеми Аллах Исламската Молитва Монистра Муслиман, Аллах Misbaha Sibha

DEN 1668.00

СпецификацијаТочка Бр.YHPB31Материјалкристал го отвори АЛЛАХ 8мм монистра, 3мм мали l монистраДолжиназа 16inchtassel должинаоколу 2,6 инчиТежина60gТопла Продажба Странично Крстот НараквициYHAB02 Сребро Аллах Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB01 Златна Аллах Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB06 Џет Црна Аллах Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB10 Gunblack Јасно Кристал, Отворајќи Аллах хривнија Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB04 Пиштол Црна Аллах Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB03 Злато се Зголеми на Ѕвонење Аллах Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB09 Tibeten Dzi Ахат Злато Аллах Хривнија Муслиман, Аллах Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB08 Розова Ахат Сребро Аллах Хривнија Муслиман, Аллах Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB20 Праска Аллах Shamballa Хривнија Кристал Аллах Шарм Musilim Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB19 Светло Сина Аллах Shamballa Хривнија Аллах Шарм Musilim Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB18 Розова Слатка Shamballa Нараквица со Кристал Аллах Шарм Musilim Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB15 Изгорени Портокал, Отворајќи Аллах Shamballa Хривнија Муслимански Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB16 Топла Зелена Аллах Shamballa Хривнија Кристал Муслимански Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB17 Лимон Жолта Најновите Shamballa Хривнија Кристал Аллах Муслимански Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB07 Тиркизна Злато Аллах Хривнија Муслиман, Аллах Хривнија

Овална Симулирани Восок Боја Смола Влакно Нараквици За Жените Цвет Мушка Гроздобер Антички Сребрен Позлатен Мода Накит TB293
 • Неодамнешно

Овална Симулирани Восок Боја Смола Влакно Нараквици За Жените Цвет Мушка Гроздобер Антички Сребрен Позлатен Мода Накит TB293

DEN 191.52

Предмет бр : TB292Количина : 1pcМатеријал : Цинк легура,симулирани восок боја лежиште(направени од смола) со најновиот антички сребрен позлатен занаетГолемина : 21+2cm,ве молиме видете слика за детали.Тежина : Околу 21g / pcДизајн : гроздобер изглед тема Накит,па можеби и некои мали точка или пукнатина во површинатаБоја : ве молиме љубезно ја прифати малку боја разлика како светлина состојба и screem.ве молиме да ни испратите порака пред повратни информации кога имате проблеминие ќе се реши проблемот на 24 часа, како и временската разлика.Ве молиме да се грижи за вашиот накит, направи нешто да се задржи во добра состојба.Избегнувајте хемикалии; Avaid бања,несреќа, пот,влагаИзбришете со мека крпа, чувајте го во кутија или opp вреќа, и да ги Заменат со носење

1 buc Anil Бренд Мажите хривнија Микро отвори Циркони Бар Алка ЧЕШКА го Отвори & Бакар злато Мажите Плетење Ресни Хривнија
 • Неодамнешно

1 buc Anil Бренд Мажите хривнија Микро отвори Циркони Бар Алка ЧЕШКА го Отвори & Бакар злато Мажите Плетење Ресни Хривнија

DEN 245.00 350.40

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Име : Ресни Нараквица,Мажите Нараквици,Бренд Хривнија Материјал Павер Поставување CZ монистра,5mm Круг бакар монистра,Црна cz монистра Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет,Боја, чување на Зглобовите големина : Бесплатно да се прилагоди на големината,1720 CMЦел повеќе од 3 еез ,Попуст 5% попуст повторноdianxiaobao_3dianxiaobao_4

2 Парчиња/постави Нови 7 Чакра Тигар Око Мушка Исцелување Рамнотежа Монистра Нараквици За Жените Реики Буда Молитва Природен Камен Јога Хривнија
 • Неодамнешно

2 Парчиња/постави Нови 7 Чакра Тигар Око Мушка Исцелување Рамнотежа Монистра Нараквици За Жените Реики Буда Молитва Природен Камен Јога Хривнија

DEN 128.00 197.28

2 Парчиња / постави Нови 7 Чакра Тигар Око Мушка Исцелување Рамнотежа Монистра Нараквици За Жените Реики Буда Молитва Природен Камен Јога Хривнија Забелешка : 1) имаме соработка со фабриката, цената е многу поволни...

BRO657 Природна Бела Bodhi Семе на Молитва Зглоб Malas Talipot Bodhi Хривнија за Gilrs Момчиња 10pcs многу
 • Неодамнешно

BRO657 Природна Бела Bodhi Семе на Молитва Зглоб Malas Talipot Bodhi Хривнија за Gilrs Момчиња 10pcs многу

DEN 955.20

Нови Пристигнување!многу убава bodbi овошје монистра,од Talipot дланка семе.многу убава бела jade боја,бела восок сјај.природни растителни монистра.*прекрасна големина...

Природни Црна Вулканска Лава Камен Гира Хривнија црна Мат Монистра Нараквици За Жени Мажи Фитнес Barbell Накит Pulseras
 • Неодамнешно

Природни Црна Вулканска Лава Камен Гира Хривнија црна Мат Монистра Нараквици За Жени Мажи Фитнес Barbell Накит Pulseras

DEN 46.00 73.44

Природни Црна Вулканска Лава Камен Гира Хривнија црна Мат Монистра Нараквици За Жени Мажи Фитнес Barbell Накит Pulseras Забелешка : 1) имаме соработка со фабриката, цената е многу поволни...

StoneFans Шарм Ред Мода Кристал 10 Ред Хривнија Циркон Хривнија Алка Синџири Влакно ab Нараквици За Жените Pulseiras Bijoux
 • Неодамнешно

StoneFans Шарм Ред Мода Кристал 10 Ред Хривнија Циркон Хривнија Алка Синџири Влакно ab Нараквици За Жените Pulseiras Bijoux

DEN 228.00 239.52

Бренд : Stone Fansfashioh кристал тенис хривнија циркон монистра хривнија алка синџири влакно нараквици за жените pulseiras bijouxОд : Производителот ,Ние Увоз На Кристал Накит Од 2005 Година,Ние Може да Обезбеди ОЕМ И ODM Со Најдобра ЦенаХривнија Дијаметар : 6cm / 2.36 ИнченМатеријал : Висок Квалитет Јасно Кристал AB Или Шарени КристалПредмет Тип : Ред Хривнија За ДамиОблик : ТркалезнаМоден Трендовски СтилБои : Сребрена / Злато Позлатен / кристал AB ХривнијаПрилики : Свадбена / Партија / Матурска / Годишнината / АнгажманПодарок за : Невестата / Деверуша / Божиќ Подарок / Нова ГодинаAnswer : ___________________________ Note : Имате Било какви Прашања Pls Падна Слободни Да Контакт Со Мене ,Без Разлика Видео Мојата Фабрика Или Прашања во врска со производот.

CSJA Пријателство Diffuser Нараквици за Девојки Реики Исцелување 7 Чакра Мала Јога Монистра, Розе Кварц Gem Камен Multilayer Алка E659
 • Неодамнешно

CSJA Пријателство Diffuser Нараквици за Девојки Реики Исцелување 7 Чакра Мала Јога Монистра, Розе Кварц Gem Камен Multilayer Алка E659

DEN 247.00 353.28

Купување Забелешка : Слики за повикување само, не е вистински производ големина, Производ Големина, ве Молиме да се види Точка Специфики.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1)...

Гем-внатре 7.5 инчен Природен Камен Монистра Trinket Браун Bronzite Монистра DIY Нараквици За Жените Еластична Јаже Накит За Мажи Закачам
 • Неодамнешно

Гем-внатре 7.5 инчен Природен Камен Монистра Trinket Браун Bronzite Монистра DIY Нараквици За Жените Еластична Јаже Накит За Мажи Закачам

DEN 274.00 537.60

П : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?А : П : Колку Монистра во едно влакно?А :