• Неодамнешно
9mm Вистински Природен Камен Мешавина Боја Турмалин Камења, Камен Круг Монистра Накит Шарм Водат Жени е Кристално Хривнија

9mm Вистински Природен Камен Мешавина Боја Турмалин Камења, Камен Круг Монистра Накит Шарм Водат Жени е Кристално Хривнија

DEN 7154.00
DEN 8942.40
-20 %
Достапно

Количина на стоки


Нова Мода 9mm Вистински Природен Камен Мешавина Боја Турмалин Камења, Камен Круг Монистра Накит Шарм
Лето Стил ,Жените Еластична Нараквици,Природни Кристал Хривнија
Вистински Слики :
Ставка Детали BX05045 :
Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.5 mm разликуваат со вистинската големина.искрено се надевам дека ќе може да се разбере. Боја Како слика Жените Нараквици Големина За Мушка 9mm Тежина за Нараквица 24.3 грама Број на монистра 21beads Материјал Турмалин Внатрешен Дијаметар 6.60 инчен Точка Име Мода Жените Мушка Хривнија Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Воведувањето На Турмалин
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка.Ви благодариме однапред.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Ова е линкот за тоа како да ја платите вашата нарачка,pls љубезно ја видите that : http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
BX05045 Жените Водат Нараквици
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
LIZIFANG
Должина:
16cm
Метали Тип:
Турмалин Камен Нараквици
реден број:
BX05045 Жените Водат Нараквици
боја:
Како Што Е Прикажано Нараквици За Жени
Точка име :
Жените е Кристално Хривнија
Монистра Број:
21 Круг Кристал Монистра
Мушка големина:
9mm Мода Накит Монистра
внатрешниот дијаметар на Хривнија:
6.60 инчи
Тежина на Хривнија:
24.30 грама
Количина:
Само Еден
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Слични понуди

Промет на големо со Зелена Вода калцедон Кристал Нараквици Монистра Тибетански Сребрен Лист Pendant Среќа за Жените Кристал Хривнија Накит
 • Неодамнешно

Промет на големо со Зелена Вода калцедон Кристал Нараквици Монистра Тибетански Сребрен Лист Pendant Среќа за Жените Кристал Хривнија Накит

DEN 441.00 489.60

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 100% Нов со Висок Квалитет име на Производ : Зелена вода калцедон кристал нараквици Мушка големина:6mm Пакување : кутија за Накит *****Реална Слика*****

HYHONEY 8ММ Beaded црна Природен Камен монистра Еластична Нараквици за жените и мажите Тигар Око Нараквици Pulseras mujer
 • Неодамнешно

HYHONEY 8ММ Beaded црна Природен Камен монистра Еластична Нараквици за жените и мажите Тигар Око Нараквици Pulseras mujer

DEN 61.00 94.56

Напомена : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7 .САД Може да се испраќаат преку eпакет ако износот на повеќе од $5...

Трговија на големо 10мм Вистински Пурпурна Природни Kunzite Нараквици За Жените Дама Шарм Водат Круг Кристално Мушка Хривнија
 • Неодамнешно

Трговија на големо 10мм Вистински Пурпурна Природни Kunzite Нараквици За Жените Дама Шарм Водат Круг Кристално Мушка Хривнија

DEN 6720.00 8400.00

Трговија на големо 10мм Вистински Пурпурна Природни Kunzite Нараквици За Жените Дама Шарм Водат во КругЖените Влакно Нараквици,Кварцен Кристал Нараквица,Природни Larimar Нараквици АлкиСинџир Водат ХривнијаВистински Слики : Ставка Детали ZLH05033 : Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.5 mm разликуваат со вистинската големина.искрено се надевам дека ќе може да се разбере...

StoneFans Шарм Ред Мода Кристал 10 Ред Хривнија Циркон Хривнија Алка Синџири Влакно ab Нараквици За Жените Pulseiras Bijoux
 • Неодамнешно

StoneFans Шарм Ред Мода Кристал 10 Ред Хривнија Циркон Хривнија Алка Синџири Влакно ab Нараквици За Жените Pulseiras Bijoux

DEN 228.00 239.52

Бренд : Stone Fansfashioh кристал тенис хривнија циркон монистра хривнија алка синџири влакно нараквици за жените pulseiras bijouxОд : Производителот ,Ние Увоз На Кристал Накит Од 2005 Година,Ние Може да Обезбеди ОЕМ И ODM Со Најдобра ЦенаХривнија Дијаметар : 6cm / 2.36 ИнченМатеријал : Висок Квалитет Јасно Кристал AB Или Шарени КристалПредмет Тип : Ред Хривнија За ДамиОблик : ТркалезнаМоден Трендовски СтилБои : Сребрена / Злато Позлатен / кристал AB ХривнијаПрилики : Свадбена / Партија / Матурска / Годишнината / АнгажманПодарок за : Невестата / Деверуша / Божиќ Подарок / Нова ГодинаAnswer : ___________________________ Note : Имате Било какви Прашања Pls Падна Слободни Да Контакт Со Мене ,Без Разлика Видео Мојата Фабрика Или Прашања во врска со производот.

CSJA Пријателство Diffuser Нараквици за Девојки Реики Исцелување 7 Чакра Мала Јога Монистра, Розе Кварц Gem Камен Multilayer Алка E659
 • Неодамнешно

CSJA Пријателство Diffuser Нараквици за Девојки Реики Исцелување 7 Чакра Мала Јога Монистра, Розе Кварц Gem Камен Multilayer Алка E659

DEN 247.00 353.28

Купување Забелешка : Слики за повикување само, не е вистински производ големина, Производ Големина, ве Молиме да се види Точка Специфики.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1)...

BRO657 Природна Бела Bodhi Семе на Молитва Зглоб Malas Talipot Bodhi Хривнија за Gilrs Момчиња 10pcs многу
 • Неодамнешно

BRO657 Природна Бела Bodhi Семе на Молитва Зглоб Malas Talipot Bodhi Хривнија за Gilrs Момчиња 10pcs многу

DEN 955.20

Нови Пристигнување!многу убава bodbi овошје монистра,од Talipot дланка семе.многу убава бела jade боја,бела восок сјај.природни растителни монистра.*прекрасна големина...

YH-PB31 5pcs/многу Злато се Зголеми Аллах Исламската Молитва Монистра Муслиман, Аллах Misbaha Sibha
 • Неодамнешно

YH-PB31 5pcs/многу Злато се Зголеми Аллах Исламската Молитва Монистра Муслиман, Аллах Misbaha Sibha

DEN 1668.00

СпецификацијаТочка Бр.YHPB31Материјалкристал го отвори АЛЛАХ 8мм монистра, 3мм мали l монистраДолжиназа 16inchtassel должинаоколу 2,6 инчиТежина60gТопла Продажба Странично Крстот НараквициYHAB02 Сребро Аллах Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB01 Златна Аллах Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB06 Џет Црна Аллах Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB10 Gunblack Јасно Кристал, Отворајќи Аллах хривнија Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB04 Пиштол Црна Аллах Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB03 Злато се Зголеми на Ѕвонење Аллах Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB09 Tibeten Dzi Ахат Злато Аллах Хривнија Муслиман, Аллах Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB08 Розова Ахат Сребро Аллах Хривнија Муслиман, Аллах Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB20 Праска Аллах Shamballa Хривнија Кристал Аллах Шарм Musilim Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB19 Светло Сина Аллах Shamballa Хривнија Аллах Шарм Musilim Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB18 Розова Слатка Shamballa Нараквица со Кристал Аллах Шарм Musilim Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB15 Изгорени Портокал, Отворајќи Аллах Shamballa Хривнија Муслимански Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB16 Топла Зелена Аллах Shamballa Хривнија Кристал Муслимански Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB17 Лимон Жолта Најновите Shamballa Хривнија Кристал Аллах Муслимански Хривнија многу5 парчиња / многуYHAB07 Тиркизна Злато Аллах Хривнија Муслиман, Аллах Хривнија

2018 Природни опал 8мм монистра нараквици кристал мода жените алка гроздобер сребро позлатен срце љубов шарм ткаенината хривнија XY160357
 • Неодамнешно

2018 Природни опал 8мм монистра нараквици кристал мода жените алка гроздобер сребро позлатен срце љубов шарм ткаенината хривнија XY160357

DEN 116.64

2018 Природни опал 8мм монистра нараквици кристал мода жените алка гроздобер сребро позлатен срце љубов шарм ткаенината хривнија XY160357

30ММ Голема Монистра, Природно Дрво Злато Сандаловина Beaded Водат Нараквици Mens Beaded Нараквици Машки Накит Буда Подарок
 • Неодамнешно

30ММ Голема Монистра, Природно Дрво Злато Сандаловина Beaded Водат Нараквици Mens Beaded Нараквици Машки Накит Буда Подарок

DEN 143.52

Природно Дрво Мушка ХривнијаГолемина : 12mm(17 Монистра),15mm (15 Монистра), 18mm(13 Монистра) ,20mm(12 Зрнца),25mm(10 Бисери),30мм(9 монистра)Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

1 buc Anil Бренд Мажите хривнија Микро отвори Циркони Бар Алка ЧЕШКА го Отвори & Бакар злато Мажите Плетење Ресни Хривнија
 • Неодамнешно

1 buc Anil Бренд Мажите хривнија Микро отвори Циркони Бар Алка ЧЕШКА го Отвори & Бакар злато Мажите Плетење Ресни Хривнија

DEN 245.00 350.40

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Име : Ресни Нараквица,Мажите Нараквици,Бренд Хривнија Материјал Павер Поставување CZ монистра,5mm Круг бакар монистра,Црна cz монистра Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет,Боја, чување на Зглобовите големина : Бесплатно да се прилагоди на големината,1720 CMЦел повеќе од 3 еез ,Попуст 5% попуст повторноdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Фини мешани ориз Слатководни бисер Хривнија бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Фини мешани ориз Слатководни бисер Хривнија бесплатен превозот

DEN 1413.00 1536.00

ПревозотНие обично превозот од регистрирани воздух mail од Кина се земе 725days Ова стандардниот превозот метод ве молиме контактирајте со нас ако не можете да ги добиете над 30 дена поради лошите временски услови или Кинески традиционален фестивали на пример, Пролетниот Фестивал, Фестивалот Фенер ,Кинг Минг Фестивал, Mid Autumn Фестивал, и така натаму, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби и барања, ако ни email, не со негативни повратни информации или спорако ви треба други превозот метод ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.Политика На ВраќањеВашиот задоволителен е многу важна за нас...

Бохемија стил природни црниот бисер 7-8мм abacus зелена калцедон jades монистра 2*4mm нараквици домот diy накит 7.5 инчен B2933
 • Неодамнешно

Бохемија стил природни црниот бисер 7-8мм abacus зелена калцедон jades монистра 2*4mm нараквици домот diy накит 7.5 инчен B2933

DEN 200.00 333.60

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DOUVEI 2017 Етнички Жени 8мм Браун Дрво Монистра Нараквици Сребро&Злато Рака Монистра Молитва Хривнија За Мажи ABJ015
 • Неодамнешно

DOUVEI 2017 Етнички Жени 8мм Браун Дрво Монистра Нараквици Сребро&Злато Рака Монистра Молитва Хривнија За Мажи ABJ015

DEN 84.00 115.68

Реден Број : ABJ015 Пакет се Вклучени : 1 Парче Боја : сребро,злато Материјали : Дрво монистра, ве Молиме да Не ни Остави негативни повратни информации или Неутрален повратни информации или ниска оценка на детали оценка продажба, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да се прави ова, ви благодарам многу за вашето разбирање...

ROXI нараквици & алка за Жените Вистински Австриската Кристали Домот Белегзии се Зголеми Златна Боја, Рачно Изработени Модни Накит pulseras
 • Неодамнешно

ROXI нараквици & алка за Жените Вистински Австриската Кристали Домот Белегзии се Зголеми Златна Боја, Рачно Изработени Модни Накит pulseras

DEN 120.00 239.52

ROXI Бренд Хривнија за Жени Вистински Австриската Кристали Домот Хривнија Розово Злато / Платина Позлатен Рачно Изработени Модни Накит Бренд : ROXI Стил : Braceket Пол : Жените & Девојка Материјал : Алуминиум & Кристал Боја : Бело Злато / Розово Злато Позлатен Должина : Околу 20 cm ( Прирачник за Мерење дозволена грешка ) Повод : Свадба / Ангажирање / Празник / Купување Подарок за : Жени / Жена / Мајка / ДевојкаПРЕВОЗОТ : 1.Цел 2...

Бесплатен Превозот 8,10,12,14 mm Мазна, Природна Здружени Зелен Камен Камења Еластичност Нараквици 7.5 w3507
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 8,10,12,14 mm Мазна, Природна Здружени Зелен Камен Камења Еластичност Нараквици 7.5 w3507

DEN 230.00 288.00

започнетекрајотЦена : $04.46 Цена : $07.26 Цена : $04.98 Цена : $05.66 Цена : $07.66 Цена : $04.98Производ Детали Бесплатен Превозот 8,10,12,14 mm Мазна, Природна Здружени Зелена Ахат Камења Еластичност Нараквици 7.5" w3507 ID : w3507 Приближно на Големината : Монистра : 8,10,12,14 мм, Нараквица должина : 7.5"=19cm Материјал : Ахат На бразлетна е e lasticityНие се утврди објектот е природен камен, а Не пластика, стакло синтетички камен, Ако објектот има незадоволителна дефекти, ве Молиме контактирајте со нас, ви благодариме Боја : Погледнете фотографииЗабелешка : Боја може многу малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг, Ако примите некој објект боја е многу различен, ве Молиме контактирајте со нас за информации, благодарение Количина : Една понуда за 1 Pcs Забелешка : Квалитетот скапоцен камен монистраВе молиме имајте во предвид : Ние сме професионални и интегритетот на големо, Ние нема да ги измами купувачитеАко ви треба големо, ве Молиме контактирајте со нас, јас ќе ви даде најниска ценаДоколку ги имате било каков проблем, ве молиме да контактирате со нас, ние ќе направиме се најдобро услуга за вашиот, ви благодаримеПревозот1...

Ailatu Верски Минималистички Стил Мажите Beaded Хривнија 8мм Lapis Lazuli Dzi Камен Јога Черепот Накит
 • Неодамнешно

Ailatu Верски Минималистички Стил Мажите Beaded Хривнија 8мм Lapis Lazuli Dzi Камен Јога Черепот Накит

DEN 215.00 239.04

Мажите Beaded Нараквици 8мм Монистра Јога Черепот НараквициХривнија Материјал : Природата КаменПовод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / ПодарокОбрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако таму не мора вашата големина,pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, ви благодариме!!Ние Сопствена Фабрика...

Ailatu Shackle Внатрешна Вина Јога Черепот Хривнија 8мм Симулирани Бела Howlite Камен Темно Лава Камен Молитва Накит
 • Неодамнешно

Ailatu Shackle Внатрешна Вина Јога Черепот Хривнија 8мм Симулирани Бела Howlite Камен Темно Лава Камен Молитва Накит

DEN 95.04

Новиот Дизајн Јога Черепот Нараквици 8мм Бела Howlite Камен монистра и лава камен Накитчерепот големина на : 8*9*12100% сосема нов, Навистина висок квалитетХривнија Материјали : Камен и цинк легураЧерепот Големина : 8x9x12mm, Монистра, Големина : 8mmПовод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / ПодарокОбрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако таму не мора вашата големина,pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, ви благодариме!!Ние Сопствена Фабрика...

Гем-внатре 7.5 инчен Природен Камен Монистра Trinket Браун Bronzite Монистра DIY Нараквици За Жените Еластична Јаже Накит За Мажи Закачам
 • Неодамнешно

Гем-внатре 7.5 инчен Природен Камен Монистра Trinket Браун Bronzite Монистра DIY Нараквици За Жените Еластична Јаже Накит За Мажи Закачам

DEN 274.00 537.60

П : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?А : П : Колку Монистра во едно влакно?А :

Sauvoo Гроздобер Црната Лава Камен Монистра Влакно Хривнија Закачам со Антички Сребрена Боја Леопард Главата Шарм за Мажи Накит Подароци
 • Неодамнешно

Sauvoo Гроздобер Црната Лава Камен Монистра Влакно Хривнија Закачам со Антички Сребрена Боја Леопард Главата Шарм за Мажи Накит Подароци

DEN 128.00 182.40

Sauvoo Гроздобер Црната Лава Камен Монистра Влакно Хривнија Закачам со Антички Сребрена Боја Леопард Главата Шарм за Мажи Накит Подароци1)Материјал : lave камен+алуминиумски2)Монистра, големина : 8mm3)Бои : сребрена боја4)Пакување : 1 влакно / многу5)Тежина : 1 влакно / opp вреќа6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPSот, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).

Природен Камен Сребро Злато 3D Плоштадот Метал Шарм Хривнија 7 Чакра Јога Прилагодливи Хривнија Накит За Жена Човек
 • Неодамнешно

Природен Камен Сребро Злато 3D Плоштадот Метал Шарм Хривнија 7 Чакра Јога Прилагодливи Хривнија Накит За Жена Човек

DEN 81.00 104.16

Материјали : КаменХривнија големина : 18cmЛава мушка големина : 8mm Процес На ПроизводствоМетоди за плаќањеСамо се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери...

Шарм 8мм природен камен црвено калцедон jades круг монистра нараквици & алка бисер cloisonne жените мода накит 7.5 инчен B2945
 • Неодамнешно

Шарм 8мм природен камен црвено калцедон jades круг монистра нараквици & алка бисер cloisonne жените мода накит 7.5 инчен B2945

DEN 264.00 376.80

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...