• Неодамнешно
MUMIAN Топката Носи Торба има Филе, Најлон Мрежа за Одбојка Кошарка Фудбал

MUMIAN Топката Носи Торба има Филе, Најлон Мрежа за Одбојка Кошарка Фудбал

DEN 44.16
Достапно

Количина на стоки


кошарка најлон кеса Корисни и практични мрежа торба За фудбал, кошарка, одбојка, или сите со иста големина топката Може да содржат само еден куршум Направени од силни и издржливи најлон meshbasketball најлон кеса
Корисна и практична торба мрежа
За фудбал, кошарка, одбојка, или сите со иста големина топка
Може да содржат само еден куршум
Направени на силни и издржливи најлон мрежа
Кабелот затворање
Перат
Вкупната должина на кеса : прибл.14 инчи (укината)
Синџир должина : околу.16 инчи (укината)
Материјали : Најлон
Боја : Црна и жолта
Пакетот вклучува : 1 x мрежа торба на топката
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.

Карактеристики на понудата

категорија:
Затворен Compitition Топка
Тип:
одбојка нето
Број На Модел На:
SZ-ODP-I004910
Бренд Име:
MUMIAN

Слични понуди