• Неодамнешно
автомобил додатоци Моторот се Издише Циркулација Гумени Црева За Мерцедес M112 M113 Мотор 1120180282 Авто Делови

автомобил додатоци Моторот се Издише Циркулација Гумени Црева За Мерцедес M112 M113 Мотор 1120180282 Авто Делови

DEN 538.00
DEN 566.40
-5 %
Достапно

Количина на стоки


Овој дел е компатибилен со 129 возило(s) .
Белешки Година Направи Модел Трим Мотор Важен дел детали Дел Тип : Моторот Cr.. 2007 Година Мерцедес-Бенц ML500 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2007 Година Мерцедес-Бенц R500 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2007 Година Мерцедес-Бенц SLK55 AMG сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2006 Година Мерцедес-Бенц C55 AMG сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2006 Година Мерцедес-Бенц CL500 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2006 Година Мерцедес-Бенц CLK500 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2006 Година Мерцедес-Бенц CLK55 AMG сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2006 Година Мерцедес-Бенц CLS500 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2006 Година Мерцедес-Бенц E500 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2006 Година Мерцедес-Бенц ML500 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2006 Година Мерцедес-Бенц R500 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2006 Година Мерцедес-Бенц S350 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2006 Година Мерцедес-Бенц S430 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2006 Година Мерцедес-Бенц S500 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2006 Година Мерцедес-Бенц SLK55 AMG сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2005 Година Мерцедес-Бенц C240 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2005 Година Мерцедес-Бенц C320 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2005 Година Мерцедес-Бенц C55 AMG сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2005 Година Мерцедес-Бенц CL500 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2005 Година Мерцедес-Бенц CLK320 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2005 Година Мерцедес-Бенц CLK500 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2005 Година Мерцедес-Бенц CLK55 AMG сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2005 Година Мерцедес-Бенц E320 Сите 3.2 L 3199 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated Дел Тип : Моторот Cr.. 2005 Година Мерцедес-Бенц E500 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2005 Година Мерцедес-Бенц G500 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2005 Година Мерцедес-Бенц ML350 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2005 Година Мерцедес-Бенц ML500 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2005 Година Мерцедес-Бенц S430 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2005 Година Мерцедес-Бенц S500 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2005 Година Мерцедес-Бенц SLK55 AMG сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.. 2004 Година Мерцедес-Бенц C240 сите Сите Дел Тип : Моторот Cr.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
EUSTEIN
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Висина:
20inch
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
25cm
Модел Година:
1997-1998
Име На Модел:
1120180282
Тип На Објект:
Воздухот Дози

Слични понуди

Турбо кертриџ chra Турбополнач Турбина Core RHF5 8973125140 VA430015 VB430015 За ISUZU Полицаец 3.0 L DTI 1999-04 4JX1T 4JX1TC
  • Неодамнешно

Турбо кертриџ chra Турбополнач Турбина Core RHF5 8973125140 VA430015 VB430015 За ISUZU Полицаец 3.0 L DTI 1999-04 4JX1T 4JX1TC

DEN 4009.00 4405.92

НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО! Топла Продажба !!Трговија На Големо / Мало , Повеќе Нарачки+Повеќе Попуст !Повеќе Вистински турбо фотографии,Повеќе увери Шопинг чувство.Турбо кертриџ Турбина chra Турбополнач јадрото на RHF5 8973125140 VA430015 VB430015 VC430015 VD430015 VE430015 VF430015 VA430070 VA430064 8971371093 8971371094 8971371095 8971371096 8971371097 8971371098 8971371099 8973125140 8972572000 За ISUZU Полицаец За HOLDEN Jackaroo За "ОПЕЛ" Монтереј Моторот : 4 JX1 T 4 JX1 TC 3.0 L 157 HP НОВИ Турбо модел : RHF5 Дел Број : 8971371093 8971371094 8971371095 8971371096 8971371097 8971371098 8971371099 8973125140 8972572000 8972503640 8972503641 8972503642 ОЕМ Број : VA430015 VB430015 VC430015 VD430015 VE430015 VF430015 VA430070 VA430064 Апликација : За ISUZU Bighorn Полицаец За "ОПЕЛ" Монтереј Б За HOLDEN Jackaroo 3.0 L DTI 199904 За HOLDEN Jackaroo 4 JX1 T 3.0 L 157 HP За ISUZU Bighorn / Полицаец 4 JX1 T 3.0 L 157 HP 199904 За "ОПЕЛ" Монтереј Б DTI 3.0 L 114 HP 19982005 Моторот : 4 JX1 TC 4 JX1 T 3.0 L DTI 199904 157 HP Материјал : К18 Гаранција : 12 Месеци Турбо Модел RHF5 Дел Број VA430015 Претходниот Дел Број VA430015 VB430015 VC430015 VE430015 VF430015 VG430015 VH430015 VI430015 VJ430015 VL430015 VSPEC...

Турбо Кертриџ CHRA RHV4 VJ38 VFD20011 WE01 Турбополнач За ФОРД Ренџер 06 - WLAA WEAT MAZDA 6 BT50 BT-50 НИЕ-Т WL-C J97MU 2.5 L
  • Неодамнешно

Турбо Кертриџ CHRA RHV4 VJ38 VFD20011 WE01 Турбополнач За ФОРД Ренџер 06 - WLAA WEAT MAZDA 6 BT50 BT-50 НИЕ-Т WL-C J97MU 2.5 L

DEN 5822.00 6469.44

НОВИ Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA RHV4 VJ38 VFD20011 VHD20011 WE01 За ФОРД Ренџер 2006 WLAA WEAT За MAZDA 6 2007 BT50 BT50 НИЕТ WLC J97 MU 2.5 L 115 KWОбјектот е 100% Сосема НовVJ38 RHFV4 ТурбополначТурбо Код : VJ38Дел Број : VJ38 03051 M WE01 WE01 F 0703 VBD20021ОЕМ Број : VFD20011 VFD20021 VGD20011 VGD20021 VAD20011 VAD20021 VBD20011VHD20011 VID20021 VCD20011 VCD20021 VDD20021 VED20011 VED20021Мотор : WLAA WEAT BT50 BT50 НИЕТ WLC J97 MU 2.5 LГодина : 2006 годинаМоќност : 115 KW Турбо Модел RHV4 VSPEC...

GTA2052V 752610-5025S 752610-5009S 752610-5010S YC1Q6K682DA 752610 Турбо За Land Rover Defender Транзит VI 2006 - Пума 2.4 L TDCi
  • Неодамнешно

GTA2052V 752610-5025S 752610-5009S 752610-5010S YC1Q6K682DA 752610 Турбо За Land Rover Defender Транзит VI 2006 - Пума 2.4 L TDCi

DEN 21816.00 24239.52

Турбо GT20 GTA2052 V GT2052 V 752610 7526105032 S 7526105025 S 7526105009 S 7526105010 S 7526105015 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100015 7526100025 7526100029 7526100032 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 EL YC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF 1355066 1219310 1020183 1355059 YC1 Q6 K682 AE 3 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE Турбополнач За Ford Transit VI За ЗемјиштеRover Defender Пума Dura Torq 2.4 L TDCi 143 HP Со електронски ActuatorОбјектот е 100% Сосема НовGT20 GT2052 S GTA2052 V турбополнач со електронски actuatorДел NO...

Турбополнач core кертриџ GT2056V 14411EB71C 14411-EB70C 14411-EB70B 767720 турбо chra за Nissan Навара 2.5 ДИ YD25 144HP
  • Неодамнешно

Турбополнач core кертриџ GT2056V 14411EB71C 14411-EB70C 14411-EB70B 767720 турбо chra за Nissan Навара 2.5 ДИ YD25 144HP

DEN 4183.00 5040.00

Дел број : 7677205005 S , 7677205003 S , 7677200005 , 7677200003 , 767720 CHRA 7677205004 S , 7677200004 , 7677200002 , 7677200001 ОЕМ број : 14411 EB71 C , 14411EB70 C , 14411EB70 B , 14411EB70 A , 14411 EB70 C ,14411 EB70 B , турбо core 14411 EB70 A Одговара за : Турбо кертриџ за Nissan Навара 2.5 ДИ 144 HP YD25 2007 Турбо кертриџ за Nissan Pathfinder 2.5 ДИ 171 HP YD25 2007Каде е дел број?Бројот е обично се наоѓаат на компресор за домување на мали правоаголни дел на станбениот која е машински рамни или на метална ознака во прилог на домување...

GTA2052 752610-0029 752610-0032 1355066 1219310 1020183 752610 Турбо За Земјиште-Rover Defender За Ford Transit Пума Duratorq 2.4 L
  • Неодамнешно

GTA2052 752610-0029 752610-0032 1355066 1219310 1020183 752610 Турбо За Земјиште-Rover Defender За Ford Transit Пума Duratorq 2.4 L

DEN 16433.00 18258.72

Турбо GT20 GTA2052 V GT2052 V 752610 7526105032 S 7526105025 S 7526105009 S 7526105010 S 7526105015 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100015 7526100025 7526100029 7526100032 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 EL YC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF 1355066 1219310 1020183 1355059 YC1 Q6 K682 AE 3 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE Турбополнач За Ford Transit VI За ЗемјиштеRover Defender Пума Dura Torq 2.4 L TDCi 143 HPОбјектот е 100% Сосема НовGT20 GT2052 S GTA2052 V турбополнач нема електронски actuatorДел NO...

ТУРБО GT2052V 705954-0009/14411-VC100 ЗА НУ SSAN ПАТРОЛА/MISTERAL/NI SSAN TERRANO 3.0 СО 229 ZD30ETI МОТОР
  • Неодамнешно

ТУРБО GT2052V 705954-0009/14411-VC100 ЗА НУ SSAN ПАТРОЛА/MISTERAL/NI SSAN TERRANO 3.0 СО 229 ZD30ETI МОТОР

DEN 12960.00

Опис На ПроизводотТУРБО GT2052 V 7059540009 / 14411VC100 ЗА N ISSAN ПАТРОЛА / MISTERAL / TERRANO 3.0 W О 229 ZD30 ETI МОТОР на ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ на АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД ДА NI SSAN МИСТРАЛ 3.0 D 2001 NI SSAN ПАТРОЛА 3.0 D 2000 NI SSAN ПАТРОЛА 3.0 ДИ 2000 NI SSAN ПАТРОЛА ГР II V6 3.0 DTI 2000 NI SSAN TERRANO 3.0 ДИ 1999 N ISSAN TERRANO II 4 W D L4 3.0 ДИ 2002 Слични Производи се Препорачува ТУРБО МОДЕЛ Дел Број OE БРОЈ на МОТОР МОДЕЛ АПЛИКАЦИЈА TA4507 4663140004 1420196563 PE6 T КАМИОН TA5103 4662420016 1420196607 PF6 UD КАМИОН TO4 E Т3 / Т4 HT18 1441162 T001 1441162 T00 047090 TD42 T Патрола Safari Цивилни автобус Y61 Y60 4.2 L TB2505 4710247Б 1441124 D00 FD46 КАМИОН TD04 L 4937702600 144117 T600 QD32 Навара Пикап TD27 TD04 L 4937702605 144117 T605 QD32 TI Навара Пикап TD27 HT1219 B / D 144119 S000 ZD30 ETI Навара Камион GT2052 V 7264420001 144112 W 204 ZD30 ETI GT2052 V70595400157246395006 144112 W 203 ZD30 ETI МИСТРАЛ КАМИОН / ПАТРОЛА / TERRANO 3.0 L TE0644 4061300008 1420196003 KLD85 Z КАМИОН GT1849 V 7274775006 S 14411A W 40 A YD1 PRIMERA / ALMERA / XTRAIL 2.0 DРастенијата Профил1~~Нашата Компанија Име : FENGCHENG TENGYUE ТУРБОПОЛНАЧ MAFATURER.Ние сме производител на турбополнач и турбо резервни делови.2~~Главно се користи во градежната машина,генератор,камион,автомобил итн.3~~Нашите produts може да одговара со следнава моторот : Cum минути / Kom ats u / Мачка / Hitachi / Бенц / Volvo / като / Мицубиши / Hyundai / Iveco / Јп rkins / Да yota / Човек / Isuzu / Hino / Daewoo / Scania / Sumitomo / Au ди / Liebherr / Niss и / Tarta,итн.4~~Ние, исто така, може да обезбеди турбо делови како што следува : Поправка комплет,патрон,Заптивка,Компресор Тркала,Турбина тркала,Роторот вратило,Компресор домување,Турбина домување,Ќе се Лого,Весник лого,Удар јака,Oring печатот,Итн...

Турбополнач Core 713673 Турбо Кертриџ 454232-0002 Chra за Шкода Octavia јас 1.9 TDI AUY ЗНМ Мотор 85Kw Turbolader 038253019NV
  • Неодамнешно

Турбополнач Core 713673 Турбо Кертриџ 454232-0002 Chra за Шкода Octavia јас 1.9 TDI AUY ЗНМ Мотор 85Kw Turbolader 038253019NV

DEN 4080.00

Турбополнач Core 713673 Турбо Кертриџ 4542320002 Chra за "Шкода" Octavia јас 1.9 TDI AUY ЗНМ Мотор 85 Kw Turbolader 038253019 NV7136735006 S 7136735005 S 7136730004 7136730001 7136730002 71367300034542325011 S 4542320002 4542320006038253019 D 038253019 DX 038253019 DV 038253019 N 038253019 NX 038253019 NVАко сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.​

Турбополнач кертриџ core CHRA TB25 452162 / 452162-5001S / 452162-0001 / 14411-7F400 за Nissan Terrano II 2.7 ТД (1997-)
  • Неодамнешно

Турбополнач кертриџ core CHRA TB25 452162 / 452162-5001S / 452162-0001 / 14411-7F400 за Nissan Terrano II 2.7 ТД (1997-)

DEN 4013.00 5280.00

Турбополнач кертриџ core CHRA TB25 452162 / 4521625001 S / 4521620001 / 144117 F400 за Nissan Terrano II 2.7 ТД (1997)1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 144117 F400 / 4521625001 S / 4521620001, 4521621 4521622 4521623 4521624 4521625, 4521626 4521627 4521628 4521629 45216210Услови на продажба 1...

54399880022/54399700022/038253014G ТУРБО BV39 ЗА ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ/PASSAT 1.9 Т,О ДИ А3/СЕДИШТЕ/S KODA 1.9 TDI СО BJB/BKC/BXE/BLS МОТОР
  • Неодамнешно

54399880022/54399700022/038253014G ТУРБО BV39 ЗА ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ/PASSAT 1.9 Т,О ДИ А3/СЕДИШТЕ/S KODA 1.9 TDI СО BJB/BKC/BXE/BLS МОТОР

DEN 16800.00

Опис На Производот54399880022 / 54399700022 / 038253014 G ТУРБО BV39 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ / PASSAT 1.9 Т,О ДИ А3 / СЕДИШТЕ / S KODA 1.9 TDI СО BJB / BKC / BXE / BLS МОТОР на ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ на АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД НА AUDI A3 L4 1.9 TDI 2003 AUDI A3 SPORTBACK L4 1.9 TDI 2004 СЕДИШТЕ ЛЕОН L4 1.9 TDI 2005 S KODA OCTAVIA L4 1.9 TDI 2004 S KODA OCTAVIA COMBI L4 1.9 TDI 2004 "ФОЛКСВАГЕН" CADDY III КУТИЈА L4 1.9 TDI 2004 "ФОЛКСВАГЕН" CADDY III ИМОТ L4 1.9 TDI 2004 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ V L4 1.9 TDI 2003 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ V L4 1.9 TDI 2004 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ V 4 MOTION L4 1.9 TDI 2004 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ V ПЛУС L4 1.9 TDI 2005 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ V ПЛУС L4 1.9 TDI 2005 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA V III L4 1.9 TDI 2005 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT L4 1.9 TDI 2005 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT VARIANT L4 1.9 TDI 2005 "ФОЛКСВАГЕН" TOURAN 1.9 D 90 КС 2003 "ФОЛКСВАГЕН" TOURAN L4 1.9 TDI 2003 "ФОЛКСВАГЕН" TOURAN L4 1.9 TDI 2003 "ФОЛКСВАГЕН" TOURAN L4 1.9 TDI 2004 Слични Производи Се ПрепорачуваРастенијата Профил1~~Нашата Компанија Име : FENGCHENG TENGYUE ТУРБОПОЛНАЧ MAFATURER.Ние сме производител на турбополнач и турбо резервни делови.2~~Главно се користи во градежната машина,генератор,камион,автомобил итн.3~~Нашите produts може да одговара со следнава моторот : Cu mmins / Kom atsu / C на / Hitachi / Бенц / Volvo / като / Mitsu bishi / Hyu ndai / Iveco / Јп rkins / T oyota / Човек / Isu zu / Hino / Daewoo / Scania / Sumitomo / A udi / Liebherr / Ni ssan / Tarta,итн.4~~Ние, исто така, може да обезбеди турбо делови како што следува : Поправка комплет,патрон,Заптивка,Компресор Тркала,Турбина тркала,Роторот вратило,Компресор домување,Турбина домување,Ќе се Лого,Весник лого,Удар јака,Oring печатот,Итн...

автомобил додатоци МОТОР CRANKCASE ИЗДИШЕ ЦРЕВО 1110181082 ЗА МЕРЦЕДЕС БЕНЦ
  • Неодамнешно

автомобил додатоци МОТОР CRANKCASE ИЗДИШЕ ЦРЕВО 1110181082 ЗА МЕРЦЕДЕС БЕНЦ

DEN 447.00 470.40

Овој дел е компатибилен со 8 возило(s) .Белешки Година Направи Модел Трим Мотор 1998 Година МерцедесБенц C230 База Седан Со 4 Врати 2.3 L 2295 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 1998 Година МерцедесБенц C230 Класичен Седан Со 4 Врати 1998 Година МерцедесБенц C230 Kompressor Елеганција Седан Со 4 Врати 1998 Година МерцедесБенц C230 Kompressor Спортски Седан Со 4 Врати 1997 Година, МерцедесБенц C230 База Седан Со 4 Врати 2.3 L 2295 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 1997 Година, МерцедесБенц C230 Класичен Седан Со 4 Врати 1997 Година, МерцедесБенц C230 Kompressor Елеганција Седан Со 4 Врати 1997 Година, МерцедесБенц C230 Kompressor Спортски Седан Со 4 Врати ПРЕВОЗОТ 1...

ТУРБО TD025M-09T-3.3 49173-02412 ЗА 2002 H YUNDAI Elantra/STAREX/Santa Fe 2.0 CRDi
  • Неодамнешно

ТУРБО TD025M-09T-3.3 49173-02412 ЗА 2002 H YUNDAI Elantra/STAREX/Santa Fe 2.0 CRDi

DEN 9120.00

Опис На ПроизводотТУРБО TD025 M09 T3.3 ЗА 2002 ГОДИНА HYUNDAI Elantra / STAREX / Santa Fe 2.0 CRDi ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ на АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД ДА H YUNDAI STAREX 2.0 CRDi 2002 H YUNDAI Elantra 2.0 CRDi 2000 H YUNDAI Santa Fe 2.0 CRDi 2000Слични Производи Се ПрепорачуваРастенијата Профил1~~Нашата Компанија Име : FENGCHENG TENGYUE ТУРБОПОЛНАЧ MAFATURER.Ние сме производител на турбополнач и турбо резервни делови.2~~Главно се користи во градежната машина,генератор,камион,автомобил итн.3~~Нашите produts може да одговара со следнава моторот : Cu mmins / Ko matsu / Мачка / Hitachi / Бенц / Vo lvo / като / Mits ubishi / Hyu ndai / Iveco / P erkins / Играчка ota / Човек / Isuzu / Hino / Daewoo / Scania / Sumitomo / Audi / Liebherr / Ниш сан / Tarta,итн.4~~Ние, исто така, може да обезбеди турбо делови како што следува : Поправка комплет,патрон,Заптивка,Компресор Тркала,Турбина тркала,Роторот вратило,Компресор домување,Турбина домување,Ќе се Лого,Весник лого,Удар јака,Oring печатот,Итн...

ТУРБО K03-0106 5303-970-0106 53039880106 53039700106 5303-988-0106 06D145701GX ЗА 2005-2008 ГОДИНА НА UDI B7 A4 2.0 BWE МОТОР
  • Неодамнешно

ТУРБО K03-0106 5303-970-0106 53039880106 53039700106 5303-988-0106 06D145701GX ЗА 2005-2008 ГОДИНА НА UDI B7 A4 2.0 BWE МОТОР

DEN 18240.00

Опис На ПроизводотТУРБО K03 53039700106 53039880106 53039700106 53039880106 06 D145701 G 06 D145701 GX ЗА 20052008 ГОДИНА НА UDI B7 A4 TFSI BWE МОТОР на ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ на АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД ДО UDI B7 A4 2.0 TFSI 2005 2008Слични Производи Се ПрепорачуваРастенијата Профил1~~Нашата Компанија Име : FENGCHENG TENGYUE ТУРБОПОЛНАЧ MAFATURER.Ние сме производител на турбополнач и турбо резервни делови.2~~Главно се користи во градежната машина,генератор,камион,автомобил итн.3~~Нашите produts може да одговара со следнава моторот : Cu mmins / Komu / Мачка / Hitachi / Б enz / Volvo / като / Mit subishi / H yundai / Iveco / Јп rkins / T oyota / Човек / Isuzu / Hino / Daewoo / Scania / Sumitomo / A udi / Liebherr / Niss и / Tarta,итн.4~~Ние, исто така, може да обезбеди турбо делови како што следува : Поправка комплет,патрон,Заптивка,Компресор Тркала,Турбина тркала,Роторот вратило,Компресор домување,Турбина домување,Ќе се Лого,Весник лого,Удар јака,Oring печатот,Итн...

GTA2052V 752610-0009 752610-0010 YC1Q6K682BF 6C1Q6K682EM 752610 Турбо За Land Rover Defender Транзит VI Пума Duratorq 2.4 L TDCi
  • Неодамнешно

GTA2052V 752610-0009 752610-0010 YC1Q6K682BF 6C1Q6K682EM 752610 Турбо За Land Rover Defender Транзит VI Пума Duratorq 2.4 L TDCi

DEN 16433.00 18258.72

Турбо GT20 GTA2052 V GT2052 V 752610 7526105032 S 7526105025 S 7526105009 S 7526105010 S 7526105015 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100015 7526100025 7526100029 7526100032 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 EL YC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF 1355066 1219310 1020183 1355059 YC1 Q6 K682 AE 3 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE Турбополнач За Ford Transit VI За ЗемјиштеRover Defender Пума Dura Torq 2.4 L TDCi 143 HPОбјектот е 100% Сосема НовGT20 GT2052 S GTA2052 V турбополнач нема електронски actuatorДел NO...

Турбополнач електромагнетниот IHI RHF55V VIET 8980277725 8980277722 8980277721 VAA40016 турбополнач за Isuzu NQR 75L 4HK1-E2N 150 КС
  • Неодамнешно

Турбополнач електромагнетниот IHI RHF55V VIET 8980277725 8980277722 8980277721 VAA40016 турбополнач за Isuzu NQR 75L 4HK1-E2N 150 КС

DEN 19083.00 22992.00

Референца OE / OEM Број : Турбо VIET / VKA40016 / VDA40016 / VCA40016, VBA40016 / VAA40016 / 8980277725, 8980277722 / 8980277721 / 8980277720, RHF55 V Одговара за Isuzu NQR 75 L 150 HP 4 HK1E2 N 2006Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Турбо Кертриџ CHRA 53049880008 53049700008 53049880017 53049700017 974F6K682AB 974F6K682AA 974F6K682AE 954F6K682AD 974F6K682AF
  • Неодамнешно

Турбо Кертриџ CHRA 53049880008 53049700008 53049880017 53049700017 974F6K682AB 974F6K682AA 974F6K682AE 954F6K682AD 974F6K682AF

DEN 4199.00 4665.12

Турбо кертриџ chra Турбополнач јадрото На K04 53049880001 53049700001 53049880006 53049700006 53049880008 53049700008 53049880017 53049700017 914 F6 K682 AG 914 F6 K682 AF 914 F6 K682 AB 1113104 1057139 6611235 914 F6 K682AG 914 F6K682БОЛЕСТ 914 F6 K682AB 1050656 954 F6 K682 AA 954 F6 K682 AB 954 F6 K682 AD 954 F6K682АА 954 F6 K682AB 954 F6 K682АД 1114282 1057140 1063309 974 F6 K682 AB 974 F6 K682 AA 974 F6 K682 AE 974 F6 K68 974 F6 K682 AF 974 F6 K682БОЛЕСТ 984 F6 K682 AG 984 F6 K682 AF 984 F6 K682AG 984 F6 K682БОЛЕСТ 974 F6 K682AB 974 F6 K682АА 974 F6 K682AE За Ford Transit IV ФТ 190 4 EB 4 EA 4 EC 1991 2.5 L ТД 75 HP 85 HP 100 HP 117 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : K04 K04001 k04001 k04006 k04008 k04017, KKK K0453049880001 53049700001 5304 988 0001 5304 970 0001 53049880001 5304970000153049880006 53049700006 53049880006 53049700006 5304 988 0006 5304 970 000653049880008 53049700008 53049880008 53049700008 5304 988 0008 5304 970 000853049880017 53049700017 5304 988 0017 5304 970 0017 53049880017 53049700017914 F6 K682 AG 914 F6 K682 AF 914 F6 K682 AB 1113104 1057139 6611235914 F6 K682AG 914 F6K682БОЛЕСТ 914 F6 K682AB 1050656 954 F6 K682 AA 954 F6 K682 AB 954 F6 K682 AD 954 F6K682АА 954 F6 K682AB 954 F6 K682АД 1114282 1057140 1063309 974 F6 K682 AB 974 F6 K682 AA 974 F6 K682 AE 974 F6 K68 974 F6 K682 AF 974 F6 K682БОЛЕСТ 984 F6 K682 AG 984 F6 K682 AF 984 F6 K682AG 984 F6 K682БОЛЕСТ 974 F6 K682AB 974 F6 K682АА 974 F6 K682AEЗа Ford Transit IV 1991 ФТ 190 FT190 4 EB 4 EA 4 EC 4 GA 4 GB 4 GC 4 HC 4 GD 74 Kw 2496 кзм 75 HP 85 HP 100 HP 117 HP 2.5 L ТДПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Нови BV43 турбина core assy CHRA за Шкода Yeti 2.0 TDI CBAB CBDA CBDB 140HP - Кертриџ турбо полнач 53039880205 / 03L253056A
  • Неодамнешно

Нови BV43 турбина core assy CHRA за Шкода Yeti 2.0 TDI CBAB CBDA CBDB 140HP - Кертриџ турбо полнач 53039880205 / 03L253056A

DEN 4013.00 5280.00

Нови BV43 турбина core assy CHRA за "Шкода" Yeti 2.0 TDI CBAB CBDA CBDB 140 HP Кертриџ турбо полнач 53039880205 / 03 L253056 A ве Молиме проверете дел број на вашиот стар турбо компресор домување пред купувањеТурбополнач Дел Број : 53039880139 / 53039700139 / 53039880139 / 53039700139 / 5303 988 0139 / 5303 970 0139 / 53039700139 53039880139 / 53039700139 / 53039880132 / 53039700132 / 53039880132 / 53039700132 / 53039880132 53039700132 / BV430139 BV430132 / BV43b0139 / BV43b0132 / 53039880205 / 53039700205 / BV43 B0205ОЕМ Број : 03 L253056 A / 03 L253056 AX / 03 L253056 AV / 03 L253019 J / 03 L253019 T / 03 L253016 F1.За Ауди А3 2.0 TDI (8 P / АП) 103 kw 2.За "Шкода" Yeti 2.0 TDI 103 kw 3.За "Фолксваген" Eos 2.0 TDI 103 kw 4.За Фолксваген Голф V / VI 2.0 TDI 103 kw 5.За "Фолксваген" Passat B6 2.0 TDI 103 kw 6.За "Фолксваген" Scirocco 2.0 TDI 103 kw 7.За "Фолксваген" Tiguan 2.0 TDI 103 kw Услови на продажба 1...

K27.2 5327-970-7120 ТУРБО ЗА Мерцедес Б-enz Atego/ Unimog КАМИОН 2001-2009 со OM906LA-E3 Мотор
  • Неодамнешно

K27.2 5327-970-7120 ТУРБО ЗА Мерцедес Б-enz Atego/ Unimog КАМИОН 2001-2009 со OM906LA-E3 Мотор

DEN 10944.00

Опис На ПроизводотK27.2 53279707120 ТУРБО ЗА Мерцедес Б enz Atego / Unimog КАМИОН 20012009 со OM906 LAE3 Мотор на ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ на АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД НА Мерцедес Б enz Atego / Unimog КАМИОН 6.37 L 2001 година 2009Слични Производи Се ПрепорачуваРастенијата Профил1~~Нашата Компанија Име : FENGCHENG TENGYUE ТУРБОПОЛНАЧ MAFATURER.Ние сме производител на турбополнач и турбо резервни делови.2~~Главно се користи во градежната машина,генератор,камион,автомобил итн.3~~Нашите produts може да одговара со следнава моторот : Cum минути / Koma цу / Мачка / Hitachi / Бенц / Volvo / като / Mi tsubishi / Хјун dai / Iveco / По kins / Играчка ota / Човек / Isuzu / Hino / Daewoo / Scania / Sumitomo / Au ди / Liebherr / Niss и / Tarta,итн.4~~Ние, исто така, може да обезбеди турбо делови како што следува : Поправка комплет,патрон,Заптивка,Компресор Тркала,Турбина тркала,Роторот вратило,Компресор домување,Турбина домување,Ќе се Лого,Весник лого,Удар јака,Oring печатот,Итн...