• Неодамнешно
Yeshibation Безжична CCD Обратна Назад До Камерата За Chevrolet Град Изразат 2009~2015 Паркинг Камера Табличка Светлина

Yeshibation Безжична CCD Обратна Назад До Камерата За Chevrolet Град Изразат 2009~2015 Паркинг Камера Табличка Светлина

DEN 1620.00
DEN 1800.48
-10 %
Достапно

Количина на стоки

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е вклопуваат модели : За Chevrolet Град Изразат 2009~2015
За Ashok Лејланд Stile 2009~215
За Nissan NV200 Vanette 2009~2015
За Nissan Evalia 2009~2015
Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.
Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс. Ве молиме наведете каков вид на интерфејс, ако цел, без порака, ресторан default РКА комплет. За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Превозот-начини Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mailand Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачи. Соединетите американски Држави, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашиот водечки на пазарот. Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.

Карактеристики на понудата

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
yeshibation
Алармот Тип:
Алармни Системи,Опрема,Возила Копија Камери
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Слични понуди

CCD HD ноќ визија автомобил камера авто DVD GPS за во автомобил rear view /Пред view /Страна приказот на камерата за Универзален автомобил камера водоотпорен
 • Неодамнешно

CCD HD ноќ визија автомобил камера авто DVD GPS за во автомобил rear view /Пред view /Страна приказот на камерата за Универзален автомобил камера водоотпорен

DEN 622.00 1296.00

Нов ПроизводТопла продажбаПосебен Автомобил Задните Видите обратна копија Камера (rear view / пред view / side view ), можете слободно да дефиниратеако ви се сече на мали линија кога камерата на работа ,се што треба да направите следат подолу водителкаВе молиме имајте предвид : ( Ако сакате да се купи безжична камера ,ве молиме прво ќе стави на две производ линкови во "add to автомобил" тогаш да се купиВодич : изберете вашиот производбезжична камера вклучуваат : камера ,безжични reciever и Предавателот,прирачник ,не се вклучуваат жица.CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS and CMD БЕЛЕШКИ : безжичните задна камера е како стандардно,ако треба пред .ве молиме оставете порака за нас.Кабелот како што е подолу (6m AV кабел како стандардно)(тоа е стандардно)Ако ви треба ,вие треба да остави порака за нас ,само може да се испрати од Кина ,не Може да го одберете за руски и НИ пратката)Заеднички проблеми и решенија( Љубезно одговори на вашите прашања : )(1) Може да оваа камера се инсталира на р earview огледало рекордер ?НЕ, тоа не може ,Обично тоа може да се поврзе TFT монитор, огледало монитор,РКА DVD ,но не може да се поддржат 5 V Возачот recorder.(2) Е камерата предна / страна или задното видите?камерата може да се rear view / пред view / страна поглед ...

Водоотпорен IP 69K автомобил задните обратен камера со пластична обвивка материјал 8 led светла стаклена леќа користат за Мицубиши lancer
 • Неодамнешно

Водоотпорен IP 69K автомобил задните обратен камера со пластична обвивка материјал 8 led светла стаклена леќа користат за Мицубиши lancer

DEN 670.00 1314.24

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДеталите на камераПараметрите на камерата170 степен задна камера РКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 23 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

Yeshibation Безжична RearView Назад До Камерата За Nissan Sylphy G11 2005~2012 Автомобил Камера
 • Неодамнешно

Yeshibation Безжична RearView Назад До Камерата За Nissan Sylphy G11 2005~2012 Автомобил Камера

DEN 1393.00 1809.12

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е вклопуваат модели : За Nissan Sylphy G11 2005~2012Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

Lyudmila Моќ Реле За Мерцедес Бенц CLK500 CLK55/63 AMG 2002~2009 Автомобил Rear View Camera / Назад Камерата / HD CCD НОЌ ВИЗИЈА
 • Неодамнешно

Lyudmila Моќ Реле За Мерцедес Бенц CLK500 CLK55/63 AMG 2002~2009 Автомобил Rear View Camera / Назад Камерата / HD CCD НОЌ ВИЗИЈА

DEN 1179.00 1571.52

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна Камера HD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Мерцедес Бенц CLK270 CLK320 CLK350 CLK500 CLK55 / 63 AMG 2002~2009Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Мерцедес Бенц CLK270 CLK320 CLK350 CLK500 CLK55 / 63 AMG 2002~2009Како да се инсталира : 1...

Мини Купола камера за видео надзор, за такси внатре користи, ноќно гледање, со 700TVL HD резолуција Модел КАМ-606
 • Неодамнешно

Мини Купола камера за видео надзор, за такси внатре користи, ноќно гледање, со 700TVL HD резолуција Модел КАМ-606

DEN 1680.00

1 Ние секогаш се обидуваат најдобро да им помогне на купувачот да се минимизира ризикот од плаќање данок на плаќање...

Lyudmila Безжична Камера За Мерцедес Бенц E Класа W211 2002~2008 / Автомобил Rear view Camera / HD CCD Назад до Обратна Камера
 • Неодамнешно

Lyudmila Безжична Камера За Мерцедес Бенц E Класа W211 2002~2008 / Автомобил Rear view Camera / HD CCD Назад до Обратна Камера

DEN 1370.00 1734.72

HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа Мерцедес Бенц E Класа W211 2002~2008Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

CCD HD Автомобил Задните Видите Копија Камера паркинг камера во автомобил камера задните следење на Hyundai нови Santafe/За Hyundai Santa Fe /Azera
 • Неодамнешно

CCD HD Автомобил Задните Видите Копија Камера паркинг камера во автомобил камера задните следење на Hyundai нови Santafe/За Hyundai Santa Fe /Azera

DEN 555.00 1087.68

CCD HD Автомобил Задните Видите Копија Камера за паркирањекамерата во автомобил камера задните следење на Hyundai новиSantafe / За Hyundai Santa Fe / AzeraСпецификации : Автомобил rear view camera Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика сензор : Боја CCDТВ систем : NTSC / PALЕфективни пиксели : 658 x 462 Пиксели / 628 x 586 ПикселиХоризонтална резолуција500 TVLShutter speed1 / 6020usМинимална осветлување : 0.2 Лукс / Ф1.8=1.2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на белата бојаАвтоБојацрнаВодоотпорен : IP69kВидео излез : 1.0 Vpp, 75ohmТековната Потрошувачка : Нема Повеќе 80m AНапојување : DC 12 VТемпературата На Работа : 20°C~ 60°C, RH95% Макс.Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс.Видео кабел должина : 6mНапојување кабел должина : 1.5 мМногу Лесно да се инсталираПо инсталацијата Ефект на СликаДодатоци : 1...

FUWAYDA CCD ноќ визија водоотпорен автомобил обратна копија паркинг заден поглед на камерата ЗА Хонда Спогодба Пилот Граѓански Одисеја Акура TSX
 • Неодамнешно

FUWAYDA CCD ноќ визија водоотпорен автомобил обратна копија паркинг заден поглед на камерата ЗА Хонда Спогодба Пилот Граѓански Одисеја Акура TSX

DEN 709.00 875.04

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( http : / / www.aliexpress.com / store / 404383 ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD CCD Автомобил задните видите автомобил камера за : Акура TSX (20042011) Хонда Спогодба (19982011) Хонда Пилот (20032011) Хонда Граѓански EK (19992000) Хонда Граѓански FD (20062011) Хонда Одисеја (19992003) Главни Карактеристики на Високо Јасно,Ноќ Визија,Вода Доказ, Пластичен материјал.170 степен поглед агол,многу мали,и лесен за инсталирање.Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски,водоотпорен.Дизајниран според licese светлина дупка инсталирате...

Безжична CCD Песна Автомобил Rear View Camera За Buick Regal 12/13 Паркинг Помош на Камерата Trackline Ноќ Визија Водоотпорен
 • Неодамнешно

Безжична CCD Песна Автомобил Rear View Camera За Buick Regal 12/13 Паркинг Помош на Камерата Trackline Ноќ Визија Водоотпорен

DEN 979.00 1440.00

Безжична CCD Песна Автомобил Rear View Camera За Buick Regal 12 / 13 Паркинг Помош Камера со Песна линијаНоќно LED Светло ВодоотпоренПогоден За Автомобил : За Buick Regal 12 / 13Карактеристики : Висока дефиниција CCD Камера во Боја визија ноќ Водоотпорен Шокдоказ 170 Степен Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСпецификација : · Сликата Сензор : 1 / 3 "ОВ Боја CCD· Хоризонтална Резолуција : 600 TVL· Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F=1.2 (0 Lux со IR за)· Ноќ Визија : 510meters· Леќи : 2.8 mm· Дијагонала Агол на Гледање : 170 степен· Синхронизација : Внатрешни синхронизација· Јачина на бучава сооднос : >48db· Сигнал Систем : PAL / NTSC· Електронски Shutter : Автоматски· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 Ohm· Баланс На Белата Боја : Автоматски· Светлото Надомест : Автоматски· Напојување : DC 12 V· Тековна Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR на· Температурата на работа : 20 C~ +60 C, RH95% Max· Температура на чување : 30 C ~ +80 C, RH95% Max· Видеокабел должина : 6m· Напојување кабел должина : 150cmПакет Содржина : Постојат две опции ( а и Б) вие можете да изберете кога ќе го поставите цел.A...

LiisLee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 5G 2012 2013 2014 2015 2017 назад до Обратна CAM
 • Неодамнешно

LiisLee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 5G 2012 2013 2014 2015 2017 назад до Обратна CAM

DEN 1134.00 1435.68

Liis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 5 G 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAMLiis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 5 G 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAMLiis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 5 G 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAMLiis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 5 G 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAMИнсталација : Liis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 5 G 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAM

Eunavi 170 Мини Боја CCD Обратна Копија Автомобил Rear View Camera Водоотпорен 30 милиони пиксели
 • Неодамнешно

Eunavi 170 Мини Боја CCD Обратна Копија Автомобил Rear View Camera Водоотпорен 30 милиони пиксели

DEN 308.00 380.64

2017 Нови Практични Обратна Копија ПОЕВТИНИ Боја Камера 170 Степен Ноќ Визија Автомобил Задните ВидитеОпис На Производот : Сосема Нов, ОЕМ ДизајнТВ систем : NTSCЕфективни пиксели : 658 x 462 ПикселиХоризонтална резолуција : 420 TVLShutter speed : 1 / 6020usКамера : F= 2.1 MMЛеќа Агол : 170°Баланс на белата боја : АвтоматскиБоја : ЦрнаВодоотпорен : IP66Видео излез : 1.0 Vpp, 75ohmТековната Потрошувачка : Нема Повеќе 300m AНапојување : DC 12 VОперативен Температура : 20°C~ 60°C, RH95% Макс.Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс.Водоотпорен, shockproof, Отпорност на висока температура, висока влажност, Висок Квалитет.Инсталација : 1.Користете дупка бормашина да се качи на камера на задната страна на возилото (на табличка назад прозорец или друго соодветно место)2.Поврзете ја силата на камерата на вашиот обратна lights (светла) црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни.3.Поврзете го видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот.4.Поврзете продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор.5.Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.6.Answer : ___________________________ NOTE : може да поддржува NTSC и PAL систем!Пакет Информации : 1 x Автомобил Rear View Camera1 x Видео Кабел1 x Моќ Кабел2 x Завртки1 x англиски јазик прирачник за корисникотПревозот Термини : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата...

EEMRKE Автомобил Задните Видите Камери за Fiat Freemont 2009 2010 2011 2012 2013 2014 CCD HD Копија Обратно Паркинг Камера
 • Неодамнешно

EEMRKE Автомобил Задните Видите Камери за Fiat Freemont 2009 2010 2011 2012 2013 2014 CCD HD Копија Обратно Паркинг Камера

DEN 762.00 929.76

ee Mrke Rear View Camera Обратен Паркинг Камера Водоотпорен HD CCD Ноќ Визија NTSC Тип со РКА Конектор Видео Кабел Автомобил Rear View Camera Копија Паркинг Камера за Fiat Freemont 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Главниот Спецификација Optical формат : 1 / 3 инчен или 1 / 4 инчи Типичен тип : Highsensitivity режим за нискосветлосни услови (Night Vision) Степен на заштита : IP67 (Водоотпорен) Систем формат : NTSC (Стандардно), ПАЛ(опционално, ве молиме оставете порака на нас, ако ти треба, слободно трошоци) Напојување : 12 VDC Областа видите агол : 170deg (Дијагонала), 138deg (H), 125deg(V) Оптички нарушување : 88% Хоризонтална резолуција : 520 TV линии (Пиксели) Излез : RGB 728 H x 500 [email protected], 720 H x 582 [email protected](за PAL,оставете порака) Паркинг линија : НА...

ANSHILONG Автомобил Задните Видите Комплет 4.3 Екран TFT LCD Автомобил Задните Видите Rearview DVD Огледало Монитор + Бекап Камера
 • Неодамнешно

ANSHILONG Автомобил Задните Видите Комплет 4.3 Екран TFT LCD Автомобил Задните Видите Rearview DVD Огледало Монитор + Бекап Камера

DEN 2112.00 2399.52

4.3" Екран TFT LCD Автомобил Задните Видите Rearview DVD Огледало Монитор + Бекап Камера Спецификации : Следење : Големина на екранот : 4.3 инченЕкран : TFTLCDРезолуција на екранот : 480 x RGB x 272pixelsAspect Ratio : 16 : 9Потрошувачка На Енергија : Сосема Нова Универзална Clipза 4.3" ретровизорот Автомобил Монитор " 2 CH Видео Влез Бесплатен Превозот Dropship парче4.3" инчен Rear view Monitor Посебни Видео Паркинг Сензор Систем вграден во Откривање на Далечина Индикација & Ѕвончето Бесплатен Превозот САД$ 92.00 / парче7" Колор TFT LCD Задните Видите Автомобил Следи 4 CH Видео Влезот Четири Поделба на Екранот Quad Режим на Набљудувачите на Бесплатен Превозот САД$ 76.00 / парчеАвтомобил Возило Боја, Заден Поглед Назад до Камерата Sharp 420 TVL CCD 18 IR LED Ноќ Визија парчеУниверзална 4.3" инчен Автомобил Rear View Monitor Видео Камера Паркинг Сензор Систем Бесплатен Превозот САД$ 87.00 / парчеБесплатен превозот Најновите 4.3" инчен Автомобил на ретровизорот Следи Возење со Видео Рекордер со 4 GB картичка, Автомобил DVR Следи парче2.4 GHz 7" инчен TFT LCD Монитор Безжична Автомобил Задните Приказ на системот Со Водоотпорна 15 LEDs IR Ноќ Визија за Паркирање Наназад Камера парчеБесплатен превозот Сосема Нов 4.3" TFTLCD Посебни ретровизорот Автомобил Следи со Заградата парче1...

FUWAYDA Безжична CCD Автомобил RearView Обратна Со Водич Линија КАМЕРА за Nissan Tiida Sylphy Teana Maxima Паладин Suzuki SX4 Sedan3C
 • Неодамнешно

FUWAYDA Безжична CCD Автомобил RearView Обратна Со Водич Линија КАМЕРА за Nissan Tiida Sylphy Teana Maxima Паладин Suzuki SX4 Sedan3C

DEN 1220.00 1525.44

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( http : / / www.aliexpress.com / store / 404383 ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD CCD Автомобил задните видите автомобил камера за : TEANA 2003~2008 (MODE : J31) TEANA 2009~ (MODE : J32) Maxima 2003~2012 (MODE : J31) Cefiro 2003~2008 (MODE : J31) Bluebird Sylphy (2006 Тековно) Tiida Насад (2004 Денес) Tiida Седан Паладинсо 2.4 GHz безжична модул, нема потреба да го вклучите видео кабел во внатрешноста на carless труд работа, лесно се инсталираГлавните Карактеристики Висока Јасно,Ноќ Визија,Вода Доказ, Пластичен материјал.170 степен поглед агол,многу мали,и лесен за инсталирање.Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски,водоотпорен.Дизајниран според licese светлина дупка инсталирате...

бесплатен превозот gision автомобил автобус камера,zx-835 метал водоотпорен ir ноќ визија ccd камера,евтини цена security monitor камера
 • Неодамнешно

бесплатен превозот gision автомобил автобус камера,zx-835 метал водоотпорен ir ноќ визија ccd камера,евтини цена security monitor камера

DEN 1184.00 1184.16

Бесплатен превозот gision автомобил автобус камера,zx835 метал водоотпорен ir ноќ визија ccd камера,евтини цена security monitor камераAnswer : ___________________________ NOTE : Леќи : 2.8 mm / 3.6 mm / 6mm факултативнаКонективност : за Воздухопловство интерфејс / BNC интерфејс / AV интерфејс opitonal( ако не да ми кажете што сакате...

жица безжична Автомобил Задна паркинг камера Приказ Обратна копија сензор за Kia 2012 2013 K5 /киа Оптима
 • Неодамнешно

жица безжична Автомобил Задна паркинг камера Приказ Обратна копија сензор за Kia 2012 2013 K5 /киа Оптима

DEN 660.00 1200.00

ТОП продажба на производотПосебен Автомобил Задните Видите обратна копија на Камерата за 2012 2013 KIA K5 / / Оптима Во различни земји, автомобил модели може да се разликуваатВе молиме проверете го вашиот автомобил оригинални задржани камера позиција големина пред да ја купите ,ви благодариме...