• Неодамнешно
Rear View Camera За Chevy Chevrolet Плови Назад До Паркинг Камера HD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет Автомобил Обратна Камера

Rear View Camera За Chevy Chevrolet Плови Назад До Паркинг Камера HD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет Автомобил Обратна Камера

DEN 937.00
DEN 1487.52
-37 %
Достапно

Количина на стоки


Автомобил Rear View Camera - HD широк агол 170 ноќ визија водоотпорен
За Chevy Chevrolet Плови 2010~2014
Прецизност дизајн, водоотпорен и прашина, автомобил мие, дожд не се плашат
Обратен камера големина на табелата како референца
Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.
HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен Возило Широк Агол Rearview Слика Обратен Камера За Chevy Chevrolet Плови 2010~2014
Инсталации Дијаграм :
Конекција Водич :

Пакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабел 1 x напојување кабел 1 x упатство
Карактеристики :
1.Инсталација Iocation : Табличка Светилка
2.High-definition и широк агол на гледање,Леќа Агол : 170°
3.Водоотпорен/Dustproof
4.Shakeproof/Анти Магла
5. Поддржува NTSC/PAL Видео системот
6.Ноќ визија
Параметарот :
Слика сензори : 1/3" CCD Боја
ТВ Систем : NTSC/PAL( ако сте треба ДРУГАР,Pls напишете во цел за детали или ќе испрати NTSC)
Уникатен Дизајн,Со посебен осврт линија функции
Минимална осветлување.
AGC : Автоматски
BLC : Автоматски
Баланс На Белата Боја : Автоматски
Видео Боја : Шарени
Ефективни Пиксели : 752*582
Резолуција : 520 TV линии
Видео Излез : 1.0 Vp-p,75?
Електронски Shutter : 1/60(NTSC)-1/10000 S, 1/50(PAL)-1/10000 S
S/N сооднос : Подобро Од 48db
Леќа Агол : 170 Степен
Водоотпорен Класа : Ip 68
Операција Температура : -20 C+80 C RH95%
Температура на чување : -30 C+80 C
Работна Сила (DCV) : 12
Тековната потрошувачка : 90m A Max Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Карактеристики на понудата

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
yeshibation
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Се вклопуваат во автомобил:
За Chevy Chevrolet Плови 2010~2014
Автомобил Производител:
Chevrolet

Слични понуди

JiaYiTian rear view camera За Мерцедес Бенц V Класа W639 / Вито/ Viano / Valente CCD/Ноќ Визија/Бекап на Камерата/Обратна Камера
 • Неодамнешно

JiaYiTian rear view camera За Мерцедес Бенц V Класа W639 / Вито/ Viano / Valente CCD/Ноќ Визија/Бекап на Камерата/Обратна Камера

DEN 1217.00 1280.64

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

Стаклена леќа материјал 170 степен hd ccd image sensor автомобил rearview камера 8 led го користите за ОПЕЛ Astra H/Meriva A/Zafira Б,ФИАТ Гранде
 • Неодамнешно

Стаклена леќа материјал 170 степен hd ccd image sensor автомобил rearview камера 8 led го користите за ОПЕЛ Astra H/Meriva A/Zafira Б,ФИАТ Гранде

DEN 670.00 1314.24

Добредојдовте на нашата продавницаЗа вашиот референцаОва е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Детали за производот : автомобил rearview камераПроизвод параметри : автомобил rearview камера170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Погоден за оригинални автомобилSnapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

Yeshibation Безжична HD Назад До Обратна Камера За Nissan Qashqai J10 J11/Dualis CCD Ноќ Визија Обратна Камера
 • Неодамнешно

Yeshibation Безжична HD Назад До Обратна Камера За Nissan Qashqai J10 J11/Dualis CCD Ноќ Визија Обратна Камера

DEN 1393.00 1809.12

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Одговара М odels : За Nissan Qashqai J10 2007~2013За Nissan Dualis J10 2007~2013За Nissan Qashqai J11 / Dualis 2012~2015Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

YESSUN За Ауди А3 S5 2012 2013 Rear View Camera Паркинг Камера HD CCD Прашина-доказ, Вода-доказ Широк Агол
 • Неодамнешно

YESSUN За Ауди А3 S5 2012 2013 Rear View Camera Паркинг Камера HD CCD Прашина-доказ, Вода-доказ Широк Агол

DEN 1061.00 1326.72

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Ауди А3 S5 2012 2013Повеќе Јасна Слика За Различни Агли За Ауди А3 S5 2012 2013Како да се инсталира : 1...

Eunavi 170 Мини Боја CCD Обратна Копија Автомобил Rear View Camera Водоотпорен 30 милиони пиксели
 • Неодамнешно

Eunavi 170 Мини Боја CCD Обратна Копија Автомобил Rear View Camera Водоотпорен 30 милиони пиксели

DEN 308.00 380.64

2017 Нови Практични Обратна Копија ПОЕВТИНИ Боја Камера 170 Степен Ноќ Визија Автомобил Задните ВидитеОпис На Производот : Сосема Нов, ОЕМ ДизајнТВ систем : NTSCЕфективни пиксели : 658 x 462 ПикселиХоризонтална резолуција : 420 TVLShutter speed : 1 / 6020usКамера : F= 2.1 MMЛеќа Агол : 170°Баланс на белата боја : АвтоматскиБоја : ЦрнаВодоотпорен : IP66Видео излез : 1.0 Vpp, 75ohmТековната Потрошувачка : Нема Повеќе 300m AНапојување : DC 12 VОперативен Температура : 20°C~ 60°C, RH95% Макс.Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс.Водоотпорен, shockproof, Отпорност на висока температура, висока влажност, Висок Квалитет.Инсталација : 1.Користете дупка бормашина да се качи на камера на задната страна на возилото (на табличка назад прозорец или друго соодветно место)2.Поврзете ја силата на камерата на вашиот обратна lights (светла) црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни.3.Поврзете го видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот.4.Поврзете продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор.5.Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.6.Answer : ___________________________ NOTE : може да поддржува NTSC и PAL систем!Пакет Информации : 1 x Автомобил Rear View Camera1 x Видео Кабел1 x Моќ Кабел2 x Завртки1 x англиски јазик прирачник за корисникотПревозот Термини : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата...

за sonyCCD Автомобил Задните Видите Обратна Камера за Kia K5 Оптима 2010-2014 , Cerato(2013-) за Hyundai i40 седан(2011-) копија камера
 • Неодамнешно

за sonyCCD Автомобил Задните Видите Обратна Камера за Kia K5 Оптима 2010-2014 , Cerato(2013-) за Hyundai i40 седан(2011-) копија камера

DEN 726.00 1344.00

Топ продажба7colors 360degree универзална камераПред|Страна|Странично46% попуст на продажбата Автомобил Видео Паркинг Сензор Обратна Копија Радар им Помогне на Авто паркинг Дигитален Дисплеј радар За DVD TFT 15% попуст за продажба4 камери контрола кутија со ТФкартичка четири видео recor d четири начин DVR25% попуст за продажбаЗабелешка : поради нашата компанија производи се постојано ажурирање, кога чип надградба, водич линија може да биде малку различни ,ние не се посебни го забележи тоа ,ние ќе ги ажурира брзо нашите опис иста како и надградена производ ...

Водоотпорен IP 69K автомобил задните обратен камера со пластична обвивка материјал 8 led светла стаклена леќа користат за Мицубиши lancer
 • Неодамнешно

Водоотпорен IP 69K автомобил задните обратен камера со пластична обвивка материјал 8 led светла стаклена леќа користат за Мицубиши lancer

DEN 670.00 1314.24

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДеталите на камераПараметрите на камерата170 степен задна камера РКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 23 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

жица безжична HD автомобил задна камера lincense плоча светлина камера ноќ визија за SONY CCD АУДИ A4L А5 TT паркинг помогне
 • Неодамнешно

жица безжична HD автомобил задна камера lincense плоча светлина камера ноќ визија за SONY CCD АУДИ A4L А5 TT паркинг помогне

DEN 778.00 1440.00

ТОП продажба на производот(Ве молиме Имајте на ум : поради нашата компанија производи се постојано ажурирање, кога чип надградба, водич линија може да биде малку различни ,ние не се посебни го забележи тоа ,ние ќе ги ажурира брзо нашите опис иста како и надградена производ ...

пластика Бела транспарентен изглед на автомобилот задни обратен камера донесе широк агол леќа и 8 led за Бенц Viano Вито
 • Неодамнешно

пластика Бела транспарентен изглед на автомобилот задни обратен камера донесе широк агол леќа и 8 led за Бенц Viano Вито

DEN 670.00 1314.24

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДеталите на камераПараметрите на камерата170 степен задна камера РКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 23 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

LEEWA HD Копија Задните Видите Автомобил Камера За Мицубиши/Pajero/Montero/Nativa/Дакар/Предизвикувач/Grandis Паркинг Камера CA4546
 • Неодамнешно

LEEWA HD Копија Задните Видите Автомобил Камера За Мицубиши/Pajero/Montero/Nativa/Дакар/Предизвикувач/Grandis Паркинг Камера CA4546

DEN 526.00 633.60

Општи Информации Компатибилност За Мицубиши Pajero Sport (Бангладеш,Индија,Русија,Кина,АСЕАН) 2008тековноЗа Мицубиши Montero Спорт (Северна Америка,Филипини и латинска За Америка) 2008тековно 2008тековноЗа Мицубиши Nativa (латинска Америка и Блискиот Исток) 2008тековноЗа Мицубиши Pajero Дакар(латинска Америка) 2008тековноЗа Предизвикувач (Австралија) 2008тековноЗа Мицубиши Grandis 20032011 Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа Со LED Светло БЕЗ Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68

ANSHILONG Автомобил Задните Видите Комплет 4.3 Екран TFT LCD Автомобил Задните Видите Rearview DVD Огледало Монитор + Бекап Камера
 • Неодамнешно

ANSHILONG Автомобил Задните Видите Комплет 4.3 Екран TFT LCD Автомобил Задните Видите Rearview DVD Огледало Монитор + Бекап Камера

DEN 2112.00 2399.52

4.3" Екран TFT LCD Автомобил Задните Видите Rearview DVD Огледало Монитор + Бекап Камера Спецификации : Следење : Големина на екранот : 4.3 инченЕкран : TFTLCDРезолуција на екранот : 480 x RGB x 272pixelsAspect Ratio : 16 : 9Потрошувачка На Енергија : Сосема Нова Универзална Clipза 4.3" ретровизорот Автомобил Монитор " 2 CH Видео Влез Бесплатен Превозот Dropship парче4.3" инчен Rear view Monitor Посебни Видео Паркинг Сензор Систем вграден во Откривање на Далечина Индикација & Ѕвончето Бесплатен Превозот САД$ 92.00 / парче7" Колор TFT LCD Задните Видите Автомобил Следи 4 CH Видео Влезот Четири Поделба на Екранот Quad Режим на Набљудувачите на Бесплатен Превозот САД$ 76.00 / парчеАвтомобил Возило Боја, Заден Поглед Назад до Камерата Sharp 420 TVL CCD 18 IR LED Ноќ Визија парчеУниверзална 4.3" инчен Автомобил Rear View Monitor Видео Камера Паркинг Сензор Систем Бесплатен Превозот САД$ 87.00 / парчеБесплатен превозот Најновите 4.3" инчен Автомобил на ретровизорот Следи Возење со Видео Рекордер со 4 GB картичка, Автомобил DVR Следи парче2.4 GHz 7" инчен TFT LCD Монитор Безжична Автомобил Задните Приказ на системот Со Водоотпорна 15 LEDs IR Ноќ Визија за Паркирање Наназад Камера парчеБесплатен превозот Сосема Нов 4.3" TFTLCD Посебни ретровизорот Автомобил Следи со Заградата парче1...

Lyudmila Моќ Реле За Мерцедес Бенц E Класа W211 2002~2008 / Автомобил Rear View Camera / Назад Камерата / HD CCD НОЌ ВИЗИЈА
 • Неодамнешно

Lyudmila Моќ Реле За Мерцедес Бенц E Класа W211 2002~2008 / Автомобил Rear View Camera / Назад Камерата / HD CCD НОЌ ВИЗИЈА

DEN 1179.00 1571.52

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна Камера HD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Мерцедес Бенц E Класа W211 2002~2008Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Мерцедес Бенц E Класа W211 2002~2008Како да се инсталира : 1...

BigBigRoad Автомобил Заден Поглед Наназад Копија Камера со моќ реле / Филтер За Hyundai ix35 / Tucson 2009 2010 2011 2012-- година
 • Неодамнешно

BigBigRoad Автомобил Заден Поглед Наназад Копија Камера со моќ реле / Филтер За Hyundai ix35 / Tucson 2009 2010 2011 2012-- година

DEN 1306.00 1554.24

За Hyundai ix35 / Tucson 2009 2010 2011 20122016 годинаЗа да се избегне грешка и спор .pls бидете сигурни дека големината пред да нарачате...

CCD HD Автомобил Задните Видите Копија Камера паркинг камера во автомобил камера задните следење на Hyundai нови Santafe/За Hyundai Santa Fe /Azera
 • Неодамнешно

CCD HD Автомобил Задните Видите Копија Камера паркинг камера во автомобил камера задните следење на Hyundai нови Santafe/За Hyundai Santa Fe /Azera

DEN 555.00 1087.68

CCD HD Автомобил Задните Видите Копија Камера за паркирањекамерата во автомобил камера задните следење на Hyundai новиSantafe / За Hyundai Santa Fe / AzeraСпецификации : Автомобил rear view camera Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика сензор : Боја CCDТВ систем : NTSC / PALЕфективни пиксели : 658 x 462 Пиксели / 628 x 586 ПикселиХоризонтална резолуција500 TVLShutter speed1 / 6020usМинимална осветлување : 0.2 Лукс / Ф1.8=1.2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на белата бојаАвтоБојацрнаВодоотпорен : IP69kВидео излез : 1.0 Vpp, 75ohmТековната Потрошувачка : Нема Повеќе 80m AНапојување : DC 12 VТемпературата На Работа : 20°C~ 60°C, RH95% Макс.Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс.Видео кабел должина : 6mНапојување кабел должина : 1.5 мМногу Лесно да се инсталираПо инсталацијата Ефект на СликаДодатоци : 1...

Бесплатен превозот за Geely Emgrand ES8 Gleagle GC 313-RV Gleagle GX2 GMC Savana SC6 EC8 HD CCD Задните видите копија камера од Hetida
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот за Geely Emgrand ES8 Gleagle GC 313-RV Gleagle GX2 GMC Savana SC6 EC8 HD CCD Задните видите копија камера од Hetida

DEN 866.00 911.52

Паркинг Заден Поглед на Камерата за Geely Emgrand ES8 Gleagle GC 313RV Gleagle GX2 GMC Savana SC6 EC825(За референца, истиот бренд автомобил во различни држави може да се јавите друго име, ве молиме проверете ја камерата димензија и инсталација внимателно во вашиот автомобил пред да го купат,Благодарам.)1...

FUWAYDA CCD ноќ визија водоотпорен автомобил обратна копија паркинг заден поглед на камерата ЗА Хонда Спогодба Пилот Граѓански Одисеја Акура TSX
 • Неодамнешно

FUWAYDA CCD ноќ визија водоотпорен автомобил обратна копија паркинг заден поглед на камерата ЗА Хонда Спогодба Пилот Граѓански Одисеја Акура TSX

DEN 709.00 875.04

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( http : / / www.aliexpress.com / store / 404383 ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD CCD Автомобил задните видите автомобил камера за : Акура TSX (20042011) Хонда Спогодба (19982011) Хонда Пилот (20032011) Хонда Граѓански EK (19992000) Хонда Граѓански FD (20062011) Хонда Одисеја (19992003) Главни Карактеристики на Високо Јасно,Ноќ Визија,Вода Доказ, Пластичен материјал.170 степен поглед агол,многу мали,и лесен за инсталирање.Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски,водоотпорен.Дизајниран според licese светлина дупка инсталирате...

Yeshibation Безжична RearView Назад До Камерата За Nissan Sylphy G11 2005~2012 Автомобил Камера
 • Неодамнешно

Yeshibation Безжична RearView Назад До Камерата За Nissan Sylphy G11 2005~2012 Автомобил Камера

DEN 1393.00 1809.12

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е вклопуваат модели : За Nissan Sylphy G11 2005~2012Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

Lyudmila Безжична Камера За Мерцедес Бенц E Класа W211 2002~2008 / Автомобил Rear view Camera / HD CCD Назад до Обратна Камера
 • Неодамнешно

Lyudmila Безжична Камера За Мерцедес Бенц E Класа W211 2002~2008 / Автомобил Rear view Camera / HD CCD Назад до Обратна Камера

DEN 1370.00 1734.72

HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа Мерцедес Бенц E Класа W211 2002~2008Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

LiisLee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 5G 2012 2013 2014 2015 2017 назад до Обратна CAM
 • Неодамнешно

LiisLee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 5G 2012 2013 2014 2015 2017 назад до Обратна CAM

DEN 1134.00 1435.68

Liis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 5 G 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAMLiis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 5 G 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAMLiis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 5 G 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAMLiis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 5 G 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAMИнсталација : Liis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 5 G 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Резервна копија од Обратна Паркинг Единица CAM

Безжична CCD Песна Автомобил Rear View Camera За Фолксваген Passat 2009 Паркинг Помош на Камерата Trackline Ноќ Визија LED Светло
 • Неодамнешно

Безжична CCD Песна Автомобил Rear View Camera За Фолксваген Passat 2009 Паркинг Помош на Камерата Trackline Ноќ Визија LED Светло

DEN 979.00 1440.00

Безжична CCD Песна Автомобил Rear View Camera За "Фолксваген" Sagitar 2009 / Touran 2013 / Passat 2009 Паркинг Помош Камера со Песна линијаНоќно LED Светло ВодоотпоренПогоден За Автомобил : За "Фолксваген" Sagitar 2009 / Touran 2013 / Passat 2009 Карактеристики : Висока дефиниција CCD Камера во Боја визија ноќ Водоотпорен Шокдоказ 170 Степен Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСпецификација : · Сликата Сензор : 1 / 3 "ОВ Боја CCD· Хоризонтална Резолуција : 600 TVL· Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F=1.2 (0 Lux со IR за)· Ноќ Визија : 510meters· Леќи : 2.8 mm· Дијагонала Агол на Гледање : 170 степен· Синхронизација : Внатрешни синхронизација· Јачина на бучава сооднос : >48db· Сигнал Систем : PAL / NTSC· Електронски Shutter : Автоматски· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 Ohm· Баланс На Белата Боја : Автоматски· Светлото Надомест : Автоматски· Напојување : DC 12 V· Тековна Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR на· Температурата на работа : 20 C~ +60 C, RH95% Max· Температура на чување : 30 C ~ +80 C, RH95% Max· Видеокабел должина : 6m· Напојување кабел должина : 150cmПакет Содржина : Постојат две опции ( а и Б) вие можете да изберете кога ќе го поставите цел.A...

Yeshibation 2.4 G Безжичен предавател примачот за полнење За Мицубиши Lancer Fortis/iO/GT Автомобил Паркинг Безжична задна камера
 • Неодамнешно

Yeshibation 2.4 G Безжичен предавател примачот за полнење За Мицубиши Lancer Fortis/iO/GT Автомобил Паркинг Безжична задна камера

DEN 1393.00 1809.12

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Одговара М odels : За Мицубиши Galant Fortis (Јапонија) 2007~2015За Мицубиши Lancer Fortis (Тајван) 2007~2015За Мицубиши Lancer i O (Тајван) 2007~2015За Мицубиши Lancer GT (Хонг Конг) 2007~2015За Протон Inspira (Малезија) 2007~2015За Мицубиши EX / Evolution X 2007~2015Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

Yeshibation Безжична CCD Обратна Назад До Камерата За Chevrolet Град Изразат 2009~2015 Паркинг Камера Табличка Светлина
 • Неодамнешно

Yeshibation Безжична CCD Обратна Назад До Камерата За Chevrolet Град Изразат 2009~2015 Паркинг Камера Табличка Светлина

DEN 1620.00 1800.48

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е вклопуваат модели : За Chevrolet Град Изразат 2009~2015За Ashok Лејланд Stile 2009~215За Nissan NV200 Vanette 2009~2015За Nissan Evalia 2009~2015Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

JIAYITIAN Rear View Camera За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Голф Плус/ ФОЛКСВАГЕН Зајакот /Крст Голф Ноќ Визија CCD Обратна Камера лиценца плитка Камера
 • Неодамнешно

JIAYITIAN Rear View Camera За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Голф Плус/ ФОЛКСВАГЕН Зајакот /Крст Голф Ноќ Визија CCD Обратна Камера лиценца плитка Камера

DEN 1125.60

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...