• Неодамнешно
[Haotian вегетаријанска] антички бакар монистра допир / антички мебел бакар фитинзи бакар 3.8 cm допир Картичка / HTL-041

[Haotian вегетаријанска] антички бакар монистра допир / антички мебел бакар фитинзи бакар 3.8 cm допир Картичка / HTL-041

DEN 2160.00
Достапно

Количина на стоки


Модел : HTL-041
[Size] : Должина 3.8 cm, 0.8 см широк
[Материјал] : бакар рафинирање, Монистра се железо
Факултативна боја : месинг, бронза, црна
[Description] : цена за цената
Производ димензии прирачник за мерење, има некои грешки, податоците за повикување само,
Ве молиме преовладуваат во вид, ве молиме да се разбере!

Карактеристики на понудата

Тип:
Вратата Closers
DIY Материјали:
Електрични
Материјал:
Железо
Модел:
HTL-041

Слични понуди

Топла Продажба Автоматско вратата closers безбедносен систем 25-35KG Алуминиум
  • Неодамнешно

Топла Продажба Автоматско вратата closers безбедносен систем 25-35KG Алуминиум

DEN 705.12

*Автоматско вратата closers безбедносен систем 2535 KG АлуминиумМатеријал : most recent алуминиум за тело Со брзина на затворање и заклучување може да се прилагоди Solide и издржливи, Главно, за Rion врата, од нерѓосувачки челик врата, оган врата, врата тежина изнесува 25 килограми 35 кг Материјал : most recent алуминиум за телоБрзината на затворање и заклучување може да се прилагодиSolide и издржливГлавно за Rion врата, од нерѓосувачки челик врата, оган врата, врата на телесната тежина е 25 kg kg 35Две брзина прилагодувања, силно се вклучениПогоден за врати во дрво и стакло со метални рамки и дрвена рамкаClosers во 1154 Оди во стандард и во согласност со стандардот мкс EN 1634 на стандардот оганМаксимална тестирани 500,000 циклусиОтворен со непречено движење, отворање на дискретни опцијаЗатворање брзина и функција на меморија, брзо се прилагодува, Британска Колумбија факултативна функцијаАлуминиум исклучително отпорни со сликарството на пари или многу боиРазлични методи на инсталацијата за напојување на различни големина за да се затвориНафта и запечатени германски прстени машинска хидраулика за задржување на работа совршен во разладниотпакет содржина : 1 x вратата closers1 x рокер1 x Додаток за Полнење1 x упатство на англиски јазикAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Automatische Tuerschliesser Sicherheitssystem 25-35KG Алуминиум SODIAL
  • Неодамнешно

Automatische Tuerschliesser Sicherheitssystem 25-35KG Алуминиум SODIAL

DEN 886.00 1042.56

cierrapuertas automaticos cierrapuertas Sistema de Seguridad со 2535 KG aluminioМатеријал : aluminio mas nuevo para el cuerpoUmsetzung фон GA932004 und QB / T 26982005 intermediater стандардFuertemente incluido dos ajustes де velocidadesAdecuado став puertas де madera y puertas de cristal един марко де метал y марко де maderaCierra puertas norma EN 1154 GB y cumplir един fuego estandar EN1634Probado он maximo де 500.000 ciclosУно abierto един movimiento гревот friccion, conservando opcional abiertoVelocidad де cierre y funcion де memoria, velocidad ajustable, П.Н.Е.funcion opcionalCarcasa де aluminio де алта calidad disponible един plata о pintura де diferentes coloresDiferentes metodos де instalacion став diferentes tamanos де energia став cerrarMaquina hidraulica aleman Ноел y sellado anillos para la celebracion де obra perfecta en frio1 x cierra puertas1 x Balancin1 x Комплет де accesorios1 x Ingles Manual de usuario ел agua a la izquierda direccion 42 Blanca agua se mueven на derecha43 Blanca agua se mueven a la izquierda direccion 44 siete colores acuatico ciclismo traslado на

[Haotian вегетаријанска] бакар вратата трим / антички бакар декоративни додатоци / антички бакар фитинзи HTJ-018
  • Неодамнешно

[Haotian вегетаријанска] бакар вратата трим / антички бакар декоративни додатоци / антички бакар фитинзи HTJ-018

DEN 88320.00

Високо препорачливо јас исто така би бесплатно тука! / / / ХТ ¥ 1.90 10 CM ¥ 16.00 Антички бакар заклучување / Минг и Кинг антички мебел, месинг фитинзи / Кинески декорација бакар фитинзи ХТ ¥ 35.00 / / / / ¥ 38.00 / / ХТ ¥ 70.00 HTB ¥ 32.50 ¥ 1.00 / / / / ¥ 8.00 јас исто така би бесплатно тука! Колекција на продавницата]HTJ018 Спецификации : според нивната врата големина Материјал : Месинг рафинирани Боја : месинг Наслов : Антички вратата фитинзи Достапни бои : месинг, црна, бронза Опис : цената е врз основа на нивните врати да им понуди, постои потреба, ве молиме да се јавите на сопственикот, ние ќе ги поврзе на вашата врата Нашата посветеност : Следниот ден бев во вашата продавница да се купи стока од седум дена од денот на приемот на стоката да не се носат, абразија, кршете околности, ако било која им припаѓа на имателите на квалитетот на самиот производ, како и што би сакал да го седум дена нема причина да се вратат ве Молиме контактирајте со нас продажба на услуги на клиентите, ние ќе ви обезбедиме со најбрзо време за наплата или размена : 1...

[Haotian вегетаријанска] антички бакар заврши агол / агол парче / антички мебел бакар фитинзи / Кинески фитинг HTG-035
  • Неодамнешно

[Haotian вегетаријанска] антички бакар заврши агол / агол парче / антички мебел бакар фитинзи / Кинески фитинг HTG-035

DEN 1821.60

Модел : HTG035Спецификации : Монолитна, две правоаголни должина од 8.5 cm, должината на hypotenuse на 10.2 cmМатеријал : Месинг рафинираниБоја : БронзениНаслов : антички месинг еден леб агол, облаците шемаДостапни бои : месинг, црна, бронзаОпис : фабрика од продажба на производот, стандардна цена е цена која може да се користи антички кутии, кабинети, мебел и други украсни агли, исто така можете да направите декоративни parquet

Тешки Оптоварување Алуминиум Вратата Поблиску Две Indepent Половини Автоматско Затворање Издржам 25-45KG
  • Неодамнешно

Тешки Оптоварување Алуминиум Вратата Поблиску Две Indepent Половини Автоматско Затворање Издржам 25-45KG

DEN 1460.16

Опис : Прилагодлив завртки за latching и затворање на брзина, може да носи тежината на 2045kg; Висок квалитет на алуминиум, анти ' рѓа премачкување на телото; Две половини одделување на ротирачки раце; Универзален дизајн, десно или лево нишалка врата, за дома, хотели, куќи за гости, стоковна, компанија, и др. Лесна инсталација настава;Спецификација : Материјал : Алуминиум 2545 KG : Големина На : Прибл...