• Неодамнешно
[Haotian вегетаријанска 13cm] долго бакар зглоб вратата зглоб Кинески декорација бакар во живо на HTF-051

[Haotian вегетаријанска 13cm] долго бакар зглоб вратата зглоб Кинески декорација бакар во живо на HTF-051

DEN 1915.20
Достапно

Количина на стоки


Модел : HTF-051 Спецификации : должина од околу 13cm, ширина 8cm се прошири Материјал : Месинг рафинирани Наслов : Антички месинг зглоб
Достапни бои : месинг, црна, бронза (се Земе предвид кога на потребите на клиентите боја, не покажува бојата на нашите случаен коса) Опис : еден од продажната цена за цената

Карактеристики на понудата

Тип:
Вратата Шарки
DIY Материјали:
Електрични
Модел:
HTF-051
Материјал:
Бакар
Дебелина:
1.5 mm
Големина:
Total length 13cm, expand wide 8cm, 0.15cm thick copper

Слични понуди

Стаклена врата зглоб,туш вратата зглоб,месинг зглоб,сите бакар зглоб(XYGL-14),сјајна полирање
 • Неодамнешно

Стаклена врата зглоб,туш вратата зглоб,месинг зглоб,сите бакар зглоб(XYGL-14),сјајна полирање

DEN 744.00

Стаклена врата зглоб,Сите бакар зглоб,отворени надворМатеријал : Сите цврст меч,ПОЛИРАЊЕ СО Сјајна.Се користи за 612 MM СТАКЛО,Двојно страна на вратата.

Висок Квалитет 2 ПАРЧИЊА од Нерѓосувачки Челик SUS304 Frameless Туш Бања Стаклена Врата Шарки 90 степени Ѕидот на Чашата Зависи Хром
 • Неодамнешно

Висок Квалитет 2 ПАРЧИЊА од Нерѓосувачки Челик SUS304 Frameless Туш Бања Стаклена Врата Шарки 90 степени Ѕидот на Чашата Зависи Хром

DEN 4265.00 6561.12

започнете Цена : $136.69 Цена : $136.69 Цена : $183.00 Цена : $184.60 Цена : $62.55 Цена : $59.85крајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Висок Квалитет 2 ПАРЧИЊА од Нерѓосувачки Челик SFrameless Туш Бања 90 степени Стаклена Врата Шарки Ѕидот на Чашата Зависи Хром Q45 Опис : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Нерѓосувачки Челик SПовршина Заврши : Полиран ХромСе прилагодат Стакло Дебелина : 8~12mm (5 / 16"1 / 2")Функција : 90 степени двострано фиксна со ЅидЅидот ДА СТАКЛО ЗГЛОБ, 5 / 16" ДА 1 / 2" СТАКЛО ДЕБЕЛИНА, ЗА ТУШ ВРАТАТА Пакет Вклучува : 2 ПАРЧИЊА Стакло Шарки, со Монтажа, Дихтунзи (Нема други Додатоци)ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Шкафот Плакарот Нерѓосувачки Челик 270 Степен Пролет Натоварени Зглоб Црна 60mm Должина
 • Неодамнешно

Шкафот Плакарот Нерѓосувачки Челик 270 Степен Пролет Натоварени Зглоб Црна 60mm Должина

DEN 360.00 479.04

Спецификација : Име На ПроизводВратата ЗглобМатеријалНерѓосувачки ЧеликШиревте Големина60 x 37.4 x 0.8 mm / 2.4" x 1.5" x 0.03"(L*W*T)Монтажа Дупка Големина4mm / 0.16"Укината Големина60 x 20 x 5mm / 2.4" x 0.8" x 0.2"(L*W*T)Монтажа Дупка Растојание45mm / 1.8"БојаЦрнаТежина19gПакет Содржина1 x Вратата ЗглобОпис : Изработени од Нерѓосувачки Челик материјал, со висок квалитет, долго време за користење, лесен за инсталација...

Стаклена врата зглоб,туш вратата зглоб,од не ' рѓосувачки челик зглоб(XYGL-06),црна боја,за 90 степени
 • Неодамнешно

Стаклена врата зглоб,туш вратата зглоб,од не ' рѓосувачки челик зглоб(XYGL-06),црна боја,за 90 степени

DEN 636.00

Стаклена врата зглоб,Материјал : Сите цврсти од не ' Рѓосувачки челик 304,ПОЛИРАЊЕ СО САТЕН.За 90 СтепениДебелина : 5mmСе користи за 812 MM СТАКЛО,

ТОПЛА 13*45mm Невидливи Скриен Крстот Вратата Зглоб Нерѓосувачки Челик Скриени Шарки, Имајќи 6KG За Виткање Врата Скриени Вратата K95-2
 • Неодамнешно

ТОПЛА 13*45mm Невидливи Скриен Крстот Вратата Зглоб Нерѓосувачки Челик Скриени Шарки, Имајќи 6KG За Виткање Врата Скриени Вратата K95-2

DEN 252.00 360.00

започнетекрајотТОПЛА 13*45mm Невидливи Скриен Крстот Вратата Зглоб Нерѓосувачки Челик Скриени Шарки, Имајќи 6 KG За Виткање Врата Скриени Вратата K952Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Широко се користи во хотели, клубови, пронаоѓа клубови, дрвени врати, counter врати, лесни караван worktop или на маса и многу DIY проекти...

8PCS Приказ Стаклена Врата Шарки Бранеа Заврши Вино Кабинет Вратата Шарки Стакло Шарки за Шкафот Стакло Стеги
 • Неодамнешно

8PCS Приказ Стаклена Врата Шарки Бранеа Заврши Вино Кабинет Вратата Шарки Стакло Шарки за Шкафот Стакло Стеги

DEN 4174.00 6842.88

8 PCS Приказ Стаклена Врата Шарки Бранеа Заврши Вино Кабинет Вратата Шарки Стакло Шарки за Шкафот Стакло Стеги Опис : Материјал : Цинк ЛегураПовршина Заврши : БранеаСе прилагодат Стакло Дебелина : 6~8ммЧашата на Виното на Кабинетот треба да се отвори Дупки.тоа е широко се користат за Стакло Шарки,Вино Кабинет Вратата Шарки....

(1 пар) VIBORG Нерѓосувачки Челик SUS304 Wall-mount Туш Вратата Зглоб, Ѕид-да-Стакло Туш Вратата Зглоб, Сјајна, ГШ-Y90A-ПШС
 • Неодамнешно

(1 пар) VIBORG Нерѓосувачки Челик SUS304 Wall-mount Туш Вратата Зглоб, Ѕид-да-Стакло Туш Вратата Зглоб, Сјајна, ГШ-Y90A-ПШС

DEN 2544.00

VIBORG ® Создава БР.1 БренднаСветКласа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!Детали За Производот Покаже : Крај : Сјае .Забелешка : Овој производ е достапен во сјајна и сатен никел заврши.На овој линк е за Сјајна завршницаИзработени од Нерѓосувачки Челик Sw лошо никогаш не ' рѓа или ги кородирааткако нов како неискористени дури и по се користи за сто години!!!А производ што може да се користи за целиот живот!!!ТОПЛО СОВЕТИ : Бидете внимателни кога продавачот вели неговите производи се направени од нерѓосувачки челик Sно ги продава по многу ниски цени! Нивните производи се веројатно направени од инфериорни 201 од не ' рѓосувачки челик! Бидејќи цената на 304 нерѓосувачки челик е скоро пет пати поголем од 201 од не ' рѓосувачки челик!!! Се мудар купувачот и не се измамени, мојот пријател! Стр закуп секогаш да имајте во предвид вечниот директорот на пазарот : цените на производите се секогаш во однос на нивниот квалитет!!!Опис на производот Тип на Ѕид монтирање туш вратата зглоб Место на Потекло Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име VIBORG Број на Модел на ГШY90 AПШС Материјал од нерѓосувачки челик SЗаврши Сјајна Големина 90*60 mm Погодна за стакло дебелина 8 до 12 mm Пакетот вклучува 2 x wallmount туш вратата шарки, со нерѓосувачки челични наврткиЗа VIBORGVIBORG основана во Хонг Конг во 1996 година, е водечки и најдобар производител, специјализиран во домот на хардверски производи во Кина, со своето производство на база се наоѓа во industialized Pearl River Delta на Провинцијата Guangdong...

10 Компјутери Дома оков за Мебел Врата Зглоб Сатен Никел 3inch Долго
 • Неодамнешно

10 Компјутери Дома оков за Мебел Врата Зглоб Сатен Никел 3inch Долго

DEN 225.12

Направени од добри, квалитетни материјали во сребрен тон, што се користи за долг животен век.Монтажа за дома на врата или прозорец, кабинет, алатка box, итн.Задник зглоб е нормално се користи за врати.Тие се многу силен, но не може да се прилагоди откако тие се опремени.Инсталирате со завртка, завртка е вклучена овде.Име На Производ : Вратата ЗглобМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : Сребрена На Ѕвонењеголемина : 66 x 38mmТеренот : 25mmПакет Содржина : 10 x Вратата ЗглобAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

2 парчиња/многу J047 Железо Материјал Шарки Метал фитинзи 1.7*1.8 cm за DIY и Дрвена Кутија Одлуки Бесплатен Превозот Русија
 • Неодамнешно

2 парчиња/многу J047 Железо Материјал Шарки Метал фитинзи 1.7*1.8 cm за DIY и Дрвена Кутија Одлуки Бесплатен Превозот Русија

DEN 30.00 31.20

2 парчиња / многу J047 Железо Материјал Шарки Метал фитинзи 1.7*1.8 cm за DIY и Дрвена Кутија Одлуки Бесплатен Превозот РусијаПакетот Вклучува : 2 парчиња шаркиГолемина : 1.7*1.8 cmДебелина : 0.5 mmОтворот дијаметар : околу 2,5 mmМатеријал : железоОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Дотур Заклучување / Кабинетот Заклучи катанец кутија Додатоци Заклучување на Вратата Тока 10pair
 • Неодамнешно

Дотур Заклучување / Кабинетот Заклучи катанец кутија Додатоци Заклучување на Вратата Тока 10pair

DEN 912.00

Дотур Заклучување / Кабинетот Заклучи катанец кутија Додатоци Заклучување на Вратата ТокаПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Стаклена врата зглоб,туш вратата зглоб,од не ' рѓосувачки steel304 зглоб(XYGL-13),сјајна полирање
 • Неодамнешно

Стаклена врата зглоб,туш вратата зглоб,од не ' рѓосувачки steel304 зглоб(XYGL-13),сјајна полирање

DEN 585.60

Стаклена врата зглоб,Материјал : не ' Рѓосувачки челик 304,ПОЛИРАЊЕ СО Сјајна.За 90 СтепениСе користи за 812 MM СТАКЛО,еден страна на вратата со сидро.

Стаклена врата зглоб,туш вратата зглоб,од не ' рѓосувачки челик зглоб(XYGL-09),за 90 степени
 • Неодамнешно

Стаклена врата зглоб,туш вратата зглоб,од не ' рѓосувачки челик зглоб(XYGL-09),за 90 степени

DEN 384.00

Стаклена врата зглоб,за 90 степениМатеријал : Сите цврсти од не ' Рѓосувачки челик 304,Брусен површината.90 Степени,дебелина 4mmСе користи за 812 MM СТАКЛО