• Неодамнешно
[Haotian вегетаријанска] Минг и Кинг антички мебел, бакар фитинзи бакар кутија тока бакар кутија заклучување HTN-046

[Haotian вегетаријанска] Минг и Кинг антички мебел, бакар фитинзи бакар кутија тока бакар кутија заклучување HTN-046

DEN 3192.00
Достапно

Количина на стоки


Модел : HTN-046 Спецификации : вкупно дијаметар 10cm, висината на аспекти страница 4cm, под условите на страница висина на 6cm Материјал : Месинг рафинирани Наслов : Антички месинг кутија страна Страница (ака : бакар кутија тока)
Достапни бои : месинг, црна, бронза Опис : поставете од продажната цена за определена цена

Карактеристики на понудата

Тип:
Вратата Завртки
DIY Материјали:
Електрични
Модел:
HTN-046
Боја Класификација:
Црна месинг бронза
Видови на:
Кутија брави

Слични понуди

[Haotian вегетаријанска] Кинески дома бакар фитинзи / Zhang Muxiang Додатоци / кутија тока / затворач HTN-017 Мазни
  • Неодамнешно

[Haotian вегетаријанска] Кинески дома бакар фитинзи / Zhang Muxiang Додатоци / кутија тока / затворач HTN-017 Мазни

DEN 2208.00

Модел : HTN017Спецификации : широк 6.5 cm, аспект страница висина 1.8 cm, 3.4 см под услови на страница Материјал : Месинг рафинирани Наслов : Антички месинг кутија страна Страница (ака : бакар кутија тока)Достапни бои : месинг, црна, бронза Опис : поставете од продажната цена за определена цена

[Haotian вегетаријанска] имитација на Минг и Кинг Династии на Кинески бакар Zhangmu Xiang hasp HTN-053 три-боја
  • Неодамнешно

[Haotian вегетаријанска] имитација на Минг и Кинг Династии на Кинески бакар Zhangmu Xiang hasp HTN-053 три-боја

DEN 3115.20

Модел : HTN053Спецификации : вкупно дијаметар 16cm, висина страница на аспекти 5.5 cm, според условите од страна на висина од 10.5 см, Материјал : Месинг рафинирани Наслов : Антички месинг кутија страна Страница (ака : бакар кутија тока)Достапни бои : месинг, црна, бронза Опис : поставете од продажната цена за определена цена