• Неодамнешно
Тајландски high-end дома Европската Американски антички хардвер брави TK245221 жолта бронза бравите

Тајландски high-end дома Европската Американски антички хардвер брави TK245221 жолта бронза бравите

DEN 9024.00
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Тип:
Вратата Завртки
обичај обработка:
Тоа е
Модел:
TK245221 жолта бронза
Видови:
се справи со заклучување

Слични понуди

[Haotian вегетаријанска] Кинески дома бакар фитинзи / Zhang Muxiang Додатоци / кутија тока / затворач HTN-017 Мазни
  • Неодамнешно

[Haotian вегетаријанска] Кинески дома бакар фитинзи / Zhang Muxiang Додатоци / кутија тока / затворач HTN-017 Мазни

DEN 2208.00

Модел : HTN017Спецификации : широк 6.5 cm, аспект страница висина 1.8 cm, 3.4 см под услови на страница Материјал : Месинг рафинирани Наслов : Антички месинг кутија страна Страница (ака : бакар кутија тока)Достапни бои : месинг, црна, бронза Опис : поставете од продажната цена за определена цена