• Неодамнешно
[Haotian вегетаријанска] Кинески дома бакар фитинзи / Zhang Muxiang Додатоци / кутија тока / затворач HTN-017 Мазни

[Haotian вегетаријанска] Кинески дома бакар фитинзи / Zhang Muxiang Додатоци / кутија тока / затворач HTN-017 Мазни

DEN 2208.00
Достапно

Количина на стоки

Модел : HTN-017
Спецификации : широк 6.5 cm, аспект страница висина 1.8 cm, 3.4 см под услови на страница Материјал : Месинг рафинирани Наслов : Антички месинг кутија страна Страница (ака : бакар кутија тока)
Достапни бои : месинг, црна, бронза Опис : поставете од продажната цена за определена цена

Карактеристики на понудата

Тип:
Вратата Завртки
DIY Материјали:
Електрични
Модел:
HTN-017
Боја Класификација:
Црна месинг бронза
Видови на:
Кутија брави

Слични понуди