• Неодамнешно
Темно Сина боја глеѓ Волфрам злато Electroplated cufflinks Висок квалитет метал мажите Ткаенината Линкови

Темно Сина боја глеѓ Волфрам злато Electroplated cufflinks Висок квалитет метал мажите Ткаенината Линкови

DEN 719.52
Достапно

Количина на стоки


Материјал : Волфрам злато Electroplated + Висок квалитет на метал
Должина : 18 MM × 18 MM

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
is_customized:
No
Обликотшема:
Плоштад
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
S
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Стил:
Класичен
Метали Тип:
бакарни легури
Метали Тип:
Бакар
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Стил:
Романтични

Слични понуди

Маица Cufflinks Смешно Ставивме На Ткаенината Линкови 2017 Нова Мода Кул Француски Мажите Cufflink Ткаенината Копчиња Иглички Подарок Накит
  • Неодамнешно

Маица Cufflinks Смешно Ставивме На Ткаенината Линкови 2017 Нова Мода Кул Француски Мажите Cufflink Ткаенината Копчиња Иглички Подарок Накит

DEN 69.00 86.40

Маица Cufflinks Смешно Ставивме На Ткаенината Линкови 2017 Нова Мода Кул Француски Мажите Cufflink Ткаенината Копчиња Иглички Подарок Накиттопла продажба cufflinks за унисексврвен квалитетрачно изработенинајдобар подарок за сите васЗачувај Плаќање со Зачувам Услуга : Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.Капка Превозот Услуги : Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување...

A-R 25мм почетна азбука родиум сребро месинг новина cufflinks мода ракав копчиња кошула ткаенината линкови 8611007AR
  • Неодамнешно

A-R 25мм почетна азбука родиум сребро месинг новина cufflinks мода ракав копчиња кошула ткаенината линкови 8611007AR

DEN 170.88

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL / EMS превозот за цел погоре 200 USDAR 18mm почетна буква на азбуката родиум сребрена боја месинг новина cufflinks мода ракав копчиња кошула ткаенината линкови 8611007За Бесплатен ПревозотПроизводи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис...

1Pair Кристал Кристал Mens Златни Сребрени Кошула Cufflinks Свадба Партија Подарок H058
  • Неодамнешно

1Pair Кристал Кристал Mens Златни Сребрени Кошула Cufflinks Свадба Партија Подарок H058

DEN 184.80

JIAJIAСпецификација : Направи да се charmer и елегантен Убави и привлечни Материјал : Бакар+Кристал Боја : злато,сребро Количина : 1 Pair Забелешка : Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен...

Стилски Розово Злато-Боја Галвански Човечки Скелет со Змија Крстот Очи Мода Кошула Cufflinks за ноќта на Вештерките Ден Партија Манжетната
  • Неодамнешно

Стилски Розово Злато-Боја Галвански Човечки Скелет со Змија Крстот Очи Мода Кошула Cufflinks за ноќта на Вештерките Ден Партија Манжетната

DEN 555.84

Добиете Вашите Производи Побрзо1.Нашата Продавница Сите Објекти Што Доаѓаат Со Кутија (Слободен Подарок Пакување Кутија).2.Нашата Продавница Поддршка На Големо,Големо Цена Количина Започне Од 6 По Пар ,Парче Или Поставување На Објектот.Цената Ве Молиме Контактирајте Не Преку Трговија Со Датотеки, Или Да Ни Оставите Порака...

Бренд Hawson Мода Cufflinks Тапан Дизајнер Персоналните Глеѓ Музика Cufflinks за Мажи Луксузни Бесплатен Подарок Кутија
  • Неодамнешно

Бренд Hawson Мода Cufflinks Тапан Дизајнер Персоналните Глеѓ Музика Cufflinks за Мажи Луксузни Бесплатен Подарок Кутија

DEN 432.96

Објектот Спецификации : Предмет Тип : Ткаенината ЛинковиПарична Казна Или Мода : МодаМетали Тип : МеталМатеријал : БакарПол : МажиМанжетната Линкови Стил : ТрендовскиОблик / Шаблон : Музички Инструмент ТапаниПовод : Партија / Свадбена / Состанок / ЦеремонијаОпис : Бренд : HAWSONБрој На Модел : 90270Боја : Како На СликатаГолемина : 21*12mmТежина : 12.6 gПакување : Еден пар спакувани во една кутија,Доаѓаат со бесплатен кутија за пакување.Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.Детали Покажуваат : Примена : За Да Примате Адреса : 1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.За плаќање : Ние прифаќаме Али плати тука.Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.За Превозот : За Услугата : 1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Алида се изречни или да ни email.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.