• Неодамнешно
Црвен цвет глеѓ Волфрам злато Electroplated cufflinks Висок квалитет метал мажите Ткаенината Линкови

Црвен цвет глеѓ Волфрам злато Electroplated cufflinks Висок квалитет метал мажите Ткаенината Линкови

DEN 719.52
Достапно

Количина на стоки


Материјал : Волфрам злато Electroplated + Висок квалитет на метал
Должина : 18 MM × 18 MM

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
is_customized:
No
Обликотшема:
Плоштад
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
S
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Стил:
Класичен
Метали Тип:
бакарни легури
Метали Тип:
Бакар
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Стил:
Романтични

Слични понуди

Cufflink Ќорци+стакло Settings Cufflinks Коцки Сребро Позлатен Бакар француски Cufflinks Ќорци Поставува Cufflinks грбот за Cabochons
  • Неодамнешно

Cufflink Ќорци+стакло Settings Cufflinks Коцки Сребро Позлатен Бакар француски Cufflinks Ќорци Поставува Cufflinks грбот за Cabochons

DEN 547.00 575.52

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотКол : 16mm MOQ : 20pcs Бои : Сребрена , Antiqure Бронза,Црна,Antiqure бакар Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба ...

Адвокатско Мода Tuxedo Studs Cufflinks Формално Constume Кошула Ткаенината Линк Studs 6pcs/ Set
  • Неодамнешно

Адвокатско Мода Tuxedo Studs Cufflinks Формално Constume Кошула Ткаенината Линк Studs 6pcs/ Set

DEN 854.00 959.52

Опис : Бренд : HAWSONБрој На Модел : 4005640059Боја : Како На СликатаГолемина : Ткаенината Линк : Дијаметар= 16 ммStuds : Дијаметар=12 mmТежина : 26 gПакување : Еден секс спакувани во една кутија,Доаѓаат со бесплатен кутија за пакување.Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.Слични Производи : Детали Покажуваат : Примена : За Да Примате Адреса : 1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.За Превозот : За Услугата : 1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Алида се изречни или да ни email.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.6.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.За Повратни Информации : Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ви благодариме...

Забава торби за голф креативни моделирање cufflinks француски ткаенината помине KLJ1292
  • Неодамнешно

Забава торби за голф креативни моделирање cufflinks француски ткаенината помине KLJ1292

DEN 196.00 205.92

Име на производ : Забава торби за голф креативни моделирање cufflinks француски ткаенината помине KLJ1292Големина : 21*10ММТежина : 11.2 g / парПлоча : Бела ЧеликМатеријал : МесингКатегорија : Бакар cufflinks,свадба кошула cufflinks, Компас cufflinks,Билијард cufflinks,Животински cufflinks, Хороскопски Cufflinks

CL-042 Прилагодено свадба годишнината Ткаенината Линкови ласерски гравирани класичната за Мажи
  • Неодамнешно

CL-042 Прилагодено свадба годишнината Ткаенината Линкови ласерски гравирани класичната за Мажи

DEN 336.00

ПРИЛАГОДЕНО ПРОИЗВОДНЕ ГИ ПОДДРЖУВААТ ВРАЌАЊЕ ИЛИ РАЗМЕНАСАД$5.99= a cufflink + подарок кутијаpls ме остави порака за она што текстот икој вид на фонтот дали треба, ви благодариме !Спецификации Повод : Роденден, Годишнина, Свадба Примачот : Groomsman, Младоженецот, Пријатели, Соработници, Него Категорија : Cufflinks & Вратоврска Клипови Сезона : Зима, Есен, Лето, На Пролет Стил : Модерен, Класичен Боја : Сребро Материјал : Цинк Легура Персонализација : Персоналните Сопствени Изработка : Ласерско Гравирање Прибл...

Стилски Мажите Гроздобер Режа Шема Вратоврска Вратоврска Клип Мода Бар Затворач Pin Свадба На Божиќ Шарм Креативни Подароци Нова Жешка
  • Неодамнешно

Стилски Мажите Гроздобер Режа Шема Вратоврска Вратоврска Клип Мода Бар Затворач Pin Свадба На Божиќ Шарм Креативни Подароци Нова Жешка

DEN 169.44

Карактеристики : Оваа Бесконечност вратоврска клип е совршен додаток за секој ансамбл Секој вратоврска клип е delicately направени со рака...

1Pair Кристал Кристал Mens Златни Сребрени Кошула Cufflinks Свадба Партија Подарок H058
  • Неодамнешно

1Pair Кристал Кристал Mens Златни Сребрени Кошула Cufflinks Свадба Партија Подарок H058

DEN 184.80

JIAJIAСпецификација : Направи да се charmer и елегантен Убави и привлечни Материјал : Бакар+Кристал Боја : злато,сребро Количина : 1 Pair Забелешка : Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен...