• Неодамнешно
22mm 24mm 26mm Нови Mens висока Бранеа Тешки Чиста Цврст 316L не ' Рѓосувачки Челик Види БЕНДОВИ Нараквици

22mm 24mm 26mm Нови Mens висока Бранеа Тешки Чиста Цврст 316L не ' Рѓосувачки Челик Види БЕНДОВИ Нараквици

DEN 1398.00
DEN 1536.00
-9 %
Достапно

Количина на стоки


Ве молиме изберете "Боја & Ширина" ,и оставете порака за нас,така што ние можеме да брод тоа ПОБРЗО,ви благодарам многу!
Опис
Достапни Големина : 22mm 24mm 26mm
Достапни Бои : Сребрена Црна
Бендот Ширина : 26mm (Тока Ширина : 26mm)
Бендот Должина : 18.5 cm
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Thinkness : За 4mm
Тока : Од Нерѓосувачки Челик Тока
Тип : луксузни
Модел : Никој
Користење На Логото : Никој
Персонализација : Поддршка Customsize Цел Cprint Лого.Шема.Големина.итн Пакет :
Пакет : 1pcs*види рака,1pcs*вчитување на рака алатки и 3pcs*рака уши (pin)
Начин на плаќање 1.Ние прифаќаме Alipay само . 2. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не се вклучени во објекти цена или превозот надомест. Тоа е купувачот одговорност, но ние ќе се обидеме потрудиме да соработуваат со вас да го реши проблеми, и нуди слободен документи, доколку постојат било какви трошоци, тоа ќе биде купувачот одговорност. Превозот 1.1-3 Дена да доведе време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата. 2.Ве молиме внесете точна адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3.DHL, TNT, Fedex, UPS-от, Воздух Товар, препорачана Пошта се сите подржани, ако сакате да го користите било која од нив, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата, бидејќи таму ќе се произведуваат други давачки. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. 4.Меѓународен превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молам не ставајте наредби.

Карактеристики на понудата

Бендот Боја:
22mm Сребро, 24mm Сребро, 26mm Сребро.
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
UYOUNG
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SN3
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик тока
Бендот Должина:
18.5 cm

Слични понуди

Полнач за Apple Види Бенд Рака Конектор за iwatch 38mm 42mm
 • Неодамнешно

Полнач за Apple Види Бенд Рака Конектор за iwatch 38mm 42mm

DEN 107.00 124.32

Види Бенд Адаптер за Поврзување на Рака Конекторот За Apple Види iwatch 38mm 42mmОпис : Материјал : МеталБоја : Сребрена / Црна / Пиштол Боја / Розово Злато / ЗлатоФункција : Се вклопуваат совршено и остава сите копчиња, камера, пренос на податоци пристаниште и полначот отворена портаЛесно да се прибере и отстраниНевлијание за вашиот екран операцијаОдлично рака чувство и моден трендсетерКомпатибилен за Apple Види 38mm / 42 MMКоличина : 1 PairAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

23mm Силикони Види Бенд Рака Мажи Спорт Водоотпорен Црна Watchbands За Luminox Додатоци од Нерѓосувачки Челик Црна, Сребрена Тока
 • Неодамнешно

23mm Силикони Види Бенд Рака Мажи Спорт Водоотпорен Црна Watchbands За Luminox Додатоци од Нерѓосувачки Челик Црна, Сребрена Тока

DEN 281.00 623.52

Нови 23mm Силикони Види Бенд Рака Мажи Спорт Водоотпорен Црна Watchbands За Luminox Додатоци од Нерѓосувачки Челик Црна, Сребрена ТокаСтавка описБренд : HENGRCБендот ширина : 23mmБендот боја : ЦрнаБендот должина : Долги дел за 135mm + Краток дел за 80mm (без тока)Бендот Материјал : силиконска гумаТока Материјал : нерѓосувачки челикПакет : 1pcs види бенд ,2 парчиња пролет барови и мала алаткаНие сме професионални производител на watch ремени, понуда на високо квалитетни производи со конкурентни цени, ако имате интерес, ве молиме слободно контактирајте со нас, добредојдовте OEM Наредби, многу ви благодарам!!!(1) Нормално,тоа ќе потрае 35 недели или така испорака.Ако вашиот царински е многу stirct,таму можеби ќе има некои задоцнување.Ве молиме трпеливо чекање.Ви благодариме за вашиот вид да се разбере...

1PCS Висок квалитет 42MM вистинска кожа види бенд (за 42mm apple види вклучувајќи 1pair тока) iwatch рака - A88
 • Неодамнешно

1PCS Висок квалитет 42MM вистинска кожа види бенд (за 42mm apple види вклучувајќи 1pair тока) iwatch рака - A88

DEN 775.00 815.52

1 PCS Висок квалитет 42 MM вистинска кожа види бенд (за 42mm apple види вклучувајќи 1pair тока) iwatch рака A88димензии : должина : 21.5 MM(За 42 MM apple види ,iwatch )Боја : црнаНајдобра ценатрговија на Големо Многу 40pcs 14mm види рака кожа имитација Бамбус жито 10 боја на располагање многу40 парчиња / многуНиска цена секој дентрговија на Големо Многу 240pcs 12mm14mm16mm18mm20mm22mm види рака кожа имитација Бамбус жито Врвен квалитет многу240 парчиња / многуНајдобра ценатрговија на Големо Многу 40pcs 18mm кожа имитација Бамбус жито Види Бендови цветен 10 боја на располагање многу40 парчиња / многу50pcs / многу 18mm20mm22mm24mm26mm види рака вистинска кожа види бенд Врвен квалитет многу50 парчиња / многуНајдобра ценатрговија на Големо Многу 40pcs 20mm Гума Види Бендови 13colors на располагањеВрвен Квалитет многу40 парчиња / многуТрговија на големо Многу 50pcs 18mm Гума Види Бендови 10colors на располагањеВрвен Квалитет многу50 парчиња / многуТрговија на големо Многу 20pcs 18mm нерѓосувачки челик Види БендовиВрвен квалитетWB1801 многу20 парчиња / многутрговија на големо многу 10 PCS 18 MM Солидна Нерѓосувачки Челик Види Бенд Рака pushbutton скриени затворач WB1866Врвен Квалитетниска цена многу10 парчиња / многу

16MM рака додатоци види додатоци од нерѓосувачки челик тока додатоци
 • Неодамнешно

16MM рака додатоци види додатоци од нерѓосувачки челик тока додатоци

DEN 446.00 479.52

Предмет Тип : Watchbands Состојба : Нова без ознаки Бенд Материјал Тип : гумени Бендот Ширина : 16mm Број на Модел : 16103 Затворач Тип на : Нерѓосувачки челик тока Тока боја : црното Злато Сребро Мат сребро Бенд Должина : 220mm 16 MM рака додатоци види додатоци од нерѓосувачки челик тока додатоци за Casio GAZ100 GA120 GA120 GA120 G8900 GLS 120 ГД100 GA100 C Почитувани, ако ви треба многу на набавката, ве молиме да ни даде писмо, со нетрпение очекуваме да работиме со вас за вашата соработка!

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 14 16 18 19 20 21 22mm за Longines L2 L3 L4 Господар Предводник на Освојување врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 14 16 18 19 20 21 22mm за Longines L2 L3 L4 Господар Предводник на Освојување врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија

DEN 666.00 666.24

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Longines со соодветен конектор ( L2 L3 L4 Серија Господар Освојување Предводник, итн.)ЦрнаСребро.ЗлатоРоуз ЗлатоПодарок

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 20mm 22mm за Фосилни Пеперутка Тока врвка за околу Рака Брзо Ослободување Јамка Појас Хривнија Црна, Сина, Сребрена
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 20mm 22mm за Фосилни Пеперутка Тока врвка за околу Рака Брзо Ослободување Јамка Појас Хривнија Црна, Сина, Сребрена

DEN 762.00 762.24

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Фосилни Мажи Жени со Право се Види на Лицето (Townsman, Модерна Машина, Грант, Нејт, Спорт 54, Патнички, Оригинални Дечко, Жаклин, по мера, Abilene, Гроздобер Музата, итн.)ЦрнаСребро.СинаЗлатоРоуз ЗлатоПодарок

Кожа Watchbands Рака Пеперутка Затворач Солидна Нерѓосувачки Челик Црна Браун Види Бенд 16 18 20 22 24 26mm
 • Неодамнешно

Кожа Watchbands Рака Пеперутка Затворач Солидна Нерѓосувачки Челик Црна Браун Види Бенд 16 18 20 22 24 26mm

DEN 230.00 271.20

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "ПродавницаЛистата".Ви благодарам многу!(^o^) / ~ Опис : 100% сосема нов и висок квалитет...

22mm Сребро Watchbands нерѓосувачки челик криви завршува со висок квалитет Метал пеперутка тока за mens часовници опрема s3 мода замени
 • Неодамнешно

22mm Сребро Watchbands нерѓосувачки челик криви завршува со висок квалитет Метал пеперутка тока за mens часовници опрема s3 мода замени

DEN 1922.00 2160.00

22mm Сребро Watchbands нерѓосувачки челик криви завршува со висок квалитет Метал пеперутка тока за mens часовници опрема s3 мода замениТочка име : Watchband Нерѓосувачки челик(Ние продаваме watchband само)Објектот Ширина : 22mmОбјектот Боја : Црна, СребренаВе молиме мерка вашиот watchband ширина прво ,watchband е Криви крајот за Samsung Опрема S3,ви Благодариме!Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

2 ПАРЧИЊА конекторот за Apple Види Бенд 42mm 38mm Метал Нерѓосувачки Челик Адаптер Приклучок за Iwatch 3/2/1 Види рака со алатка
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА конекторот за Apple Види Бенд 42mm 38mm Метал Нерѓосувачки Челик Адаптер Приклучок за Iwatch 3/2/1 Види рака со алатка

DEN 93.00 114.24

2 ПАРЧИЊА конекторот за Apple Види Бенд 42 mm / 38mm Метал Нерѓосувачки Челик Адаптер за Полнач Јамка за Iwatch Види рака со алаткаПоради различни култури доведе до Именување е различнаAnswer : ___________________________ NOTE : розово злато конектор одговара за розово злато apple види,гроздобер злато конектор одговара за злато apple види Опис : Материјал : Метал Боја : Сребрена / Црна / Розово Злато / Gold / гроздобер злато Функција : Вклопуваат совршено и остава сите копчиња, камера, пренос на податоци пристаниште и полначот порта отворете Лесно да се држат и се отстранат на Невлијание за вашиот екран операција Одлична рака чувство и моден трендсетер Компатибилен за Apple Види 38mm / 42 MM Количина : 1 Pair Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

20mm 22mm 24mm 26mm Ткаенина Гроздобер Црна кожа Watchband Рака бенд Хривнија pin Врежан Тока Затворач За Panerai/Pam види
 • Неодамнешно

20mm 22mm 24mm 26mm Ткаенина Гроздобер Црна кожа Watchband Рака бенд Хривнија pin Врежан Тока Затворач За Panerai/Pam види

DEN 1200.00

За Нашата Услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас...

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 20mm 22mm за IWC Види Пеперутка Тока Рака Брзо Ослободување врвката за на Појас Хривнија Црното Злато Сребро.
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 20mm 22mm за IWC Види Пеперутка Тока Рака Брзо Ослободување врвката за на Појас Хривнија Црното Злато Сребро.

DEN 858.00 858.24

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за IWC со соодветен конекторЦрнаСинаСребро.ЗлатоРоуз ЗлатоПодарок

Види бенд 18mm 20mm 22mm Премиум Црна Браун Вистинска Кожа Види Рака Бенд Нараквици
 • Неодамнешно

Види бенд 18mm 20mm 22mm Премиум Црна Браун Вистинска Кожа Види Рака Бенд Нараквици

DEN 1092.00 1200.00

Ве молиме изберете "Боја & Ширина" ,и оставете порака за нас,така што ние можеме да брод тоа ПОБРЗО,ви благодарам многу!ОписДостапни Големина : 18mm 19mm 20mm 21mm 22mmКопчето боја на Сребро Злато се Зголеми Злато Порака копчето боја на Стандардниот сребро копчињаБендот Ширина : 22mmМатеријал : Вистинска кожаБоја : ЦрнаThinkness : Околу 3,5 ммТока : Од Нерѓосувачки Челик ТокаДупка : ДаТип : СпортМодел : НикојКористење На Логото : НикојПерсонализација : Поддршка Customsize Цел Cprint Лого.Шема.Големина.итнПакет : 1pcs*види рака,1pcs*вчитување на рака алатки и 3pcs*рака уши (игли)Пакет 1 x 20 mm Watchband Метод на плаќање 1.Ние прифаќаме Alipay само ...

CRESTED рака За Apple Види бенд 42mm 38mm за iWatch3 2 1 Нерѓосувачки Челик Линк Хривнија Метал Wristband замена бенд
 • Неодамнешно

CRESTED рака За Apple Види бенд 42mm 38mm за iWatch3 2 1 Нерѓосувачки Челик Линк Хривнија Метал Wristband замена бенд

DEN 486.00 639.36

Каубој Синџир од Нерѓосувачки Челик Хривнија Замена Wristband види бенд рака за Apple Види бенд 42mm 38mm Серија 2 Серија 1 тема : Предмет тип : види бенд Материјал : не 'рѓосувачки челик Боја : црна, сребро, злато, злато се зголеми Големина за избор(ширина) : 38mm / 1.50", 42mm / 1.65" Должина : 18.5 cm / 7.28" Затворање тип : тока Погоден за : apple се види, i Watch Користи ситуација : спортски Состојба : сосема нов и висок квалитет на Пакетот вклучува : 1 x види бенд(со приклучоците за интегриран) watch не вклучуваат

Најновите Вистинска Кожа рачно изработени Риба коска линија серија види бенд рака за apple види серија 1 2 3 42mm iwatch watchbands
 • Неодамнешно

Најновите Вистинска Кожа рачно изработени Риба коска линија серија види бенд рака за apple види серија 1 2 3 42mm iwatch watchbands

DEN 1915.20

Најновите Вистинска Кожа рачно изработени Риба коска линија серија види бенд рака за apple види серија 1 2 3 42mm Descrition 1.100% сосема нов и висок квалитет...

20mm 21mm 22mm Замена Види Бенд Црна Висок Квалитет Најлон Вистинска Кожа Види Бенд Рака Нараквици За Пилот
 • Неодамнешно

20mm 21mm 22mm Замена Види Бенд Црна Висок Квалитет Најлон Вистинска Кожа Види Бенд Рака Нараквици За Пилот

DEN 695.00 763.20

Ве молиме изберете "Боја & Ширина" ,и оставете порака за нас,така што ние можеме да брод тоа ПОБРЗО,ви благодарам многу!ОписДостапни Големина : 20mm 21mm 22mmБендот Ширина : 21mm (Тока Ширина : 18mm)Бендот Должина : 19.5 mМатеријали : Најлон ткаенина со вистинска кожаБоја : ЦрнаThinkness : Околу 3 mmТока : Од Нерѓосувачки Челик ТокаДупка : НикојТип : луксузниМодел : АлигаторКористење На Логото : НикојПерсонализација : Поддршка Customsize Цел Cprint Лого.Шема.Големина.итнПакет : 1pcs*види рака,1pcs*вчитување на рака алатки и 3pcs*рака уши (игли)Врежани бренд лого на располагање......Ве молиме да ни побарате слободен ако имате потреба од тоа.Пакет 1 x 20 mm Watchband Метод на плаќање 1.Ние прифаќаме Alipay само ...

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 20mm за Samsung Опрема S2 Класичен R732 / R735 Пеперутка Тока Рака Брзо Ослободување Јамка Појас Хривнија
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 20mm за Samsung Опрема S2 Класичен R732 / R735 Пеперутка Тока Рака Брзо Ослободување Јамка Појас Хривнија

DEN 762.00 762.24

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Samsung Опрема S2 Класичен (СМR732) и 3 G Класичен (СМR735 СМR735 V СМR735 A СМR735 T)ЦрнаСребро.СинаЗлатоРоуз ЗлатоПодарок

20mm 22mm Сребро Нерѓосувачки Челик Мрежа Кука Тока Мода Мажи Жени Зглоб Бенд Види Рака Хривнија Замена + 2 Пролет Барови
 • Неодамнешно

20mm 22mm Сребро Нерѓосувачки Челик Мрежа Кука Тока Мода Мажи Жени Зглоб Бенд Види Рака Хривнија Замена + 2 Пролет Барови

DEN 487.00 749.28

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетЗатворач Тип : Кука ТокаМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик МрежаДолго Бенд Должина : Околу 10.5 смКраток Бенд Должина : Околу 7.5 cm (не вклучуваат тока)Бендот Ширина : 20mm / 22mmПакетот Вклучува : 1 x Види Бенд2 x Пролет Барови

Рачно изработени Cowhide Watchbands Жолта кафена кожа Види, Ретро Стил Рака 20MM 22MM 24MM 26MM за Panerai Pam Човек Види Алатка
 • Неодамнешно

Рачно изработени Cowhide Watchbands Жолта кафена кожа Види, Ретро Стил Рака 20MM 22MM 24MM 26MM за Panerai Pam Човек Види Алатка

DEN 806.40

За Нашата Услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас...

18mm Керамички Watchband за Huawei Види 1 / Вклопи во Чест S1 Asus ZenWatch 2 Жени 1.45 WI502Q Пеперутка Тока за Врвка за Зглоб Бенд
 • Неодамнешно

18mm Керамички Watchband за Huawei Види 1 / Вклопи во Чест S1 Asus ZenWatch 2 Жени 1.45 WI502Q Пеперутка Тока за Врвка за Зглоб Бенд

DEN 1007.52

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Керамички Премија Затворач Тип : Пеперутка Тока Двоен Клик Бенд Ширина(mm) : 18 Бенд Боја : Црна, БелаГолемина На : Прилагодлив Функција : Редовен Керамички Дизајн, Елегантен и Удобен за Носење Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка 1 x Линк Смена, 4 x Пролет БарКомпатибилен Со : за Huawei Види 1 Генерација, за Huawei Одговара Чест С1, за AsZen Watch 2 Жени 1.45" WI502 QЦРНАБЕЛА

12mm Висок Квалитет Види бенд рака Замена Milanese Магнетни Јамка Нерѓосувачки Челик магнетна Брава Бенд за Fitbit Алта
 • Неодамнешно

12mm Висок Квалитет Види бенд рака Замена Milanese Магнетни Јамка Нерѓосувачки Челик магнетна Брава Бенд за Fitbit Алта

DEN 331.00 367.20

Персоналните Вашата Fitbit Алта HR / Fitbit Алта Фитнес Тракер Замена Нерѓосувачки Челик Fitbit Алта Метал Бенд Wristband се вклопуваат добро со Fitbit Алта Фитнес Тракер, Премија од не ' рѓосувачки челик мрежа со уникатен магнет затворач дизајн модерен изработка, издржливи, удобно чувство на допир на вашиот зглоб, совршен за дневни и ноќни носат., достапни за мажите и жените кога спорт, датира, средба и слично...

Најлон Нато Види Бенд 18mm 20mm 22mm 24mm за Фосилни Мажи Жени Платно Ткаенина врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна, Сина, Зелена
 • Неодамнешно

Најлон Нато Види Бенд 18mm 20mm 22mm 24mm за Фосилни Мажи Жени Платно Ткаенина врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна, Сина, Зелена

DEN 522.00 522.24

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Фосилни Мажи Жени со Право се Види на Лицето (Townsman, Модерна Машина, Грант, Нејт, Спорт 54, Патнички, Оригинални Дечко, Жаклин, по мера, Abilene, Гроздобер Музата, итн.)ЦрнаСинаБраунЗеленаПодарок

Силиконска Гума Види Бенд 22mm 24mm за Тјудор Нерѓосувачки Челик Затворач врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна + Пролет Бар + Алатка
 • Неодамнешно

Силиконска Гума Види Бенд 22mm 24mm за Тјудор Нерѓосувачки Челик Затворач врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна + Пролет Бар + Алатка

DEN 570.24

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Тјудор со Право се Види на Лицето (Ѕвезденото / Принцот / Принцезата / Роуз / Hydronaut / Pelagos / Наследство, итн.)ЦрнаПодарок

кожа хривнија Гуштер кожа watchband Круг жито рачни часовници бенд види рака 18mm 19mm 20mm 21mm 22mm пеперутка затворач
 • Неодамнешно

кожа хривнија Гуштер кожа watchband Круг жито рачни часовници бенд види рака 18mm 19mm 20mm 21mm 22mm пеперутка затворач

DEN 1329.00 1872.00

Добредојдовте на ZBL watchband Продавница.Ве молиме изберете "Која Боја & Ширина" ви треба.Ви благодарам многу! Достапни watchband ширина : 14mm,16mm,18mm, 19mm,20mm,21mm,22mm Достапни watchband затворач : сребро, злато

22 24 26mm Темно Кафеава боја Црвена Сина, Црна рачно изработени од Кожа Watchband, ретро тип watchband, погоден за PAM часовници,Слободни Shipng
 • Неодамнешно

22 24 26mm Темно Кафеава боја Црвена Сина, Црна рачно изработени од Кожа Watchband, ретро тип watchband, погоден за PAM часовници,Слободни Shipng

DEN 758.40

За Нашата Услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас...

Брзо Ослободување Најлон Watchband 22mm за Samsung Опрема S3 Класичен Граница Amazfit Види Бенд Кожа за на Рака Челик Хривнија Тока
 • Неодамнешно

Брзо Ослободување Најлон Watchband 22mm за Samsung Опрема S3 Класичен Граница Amazfit Види Бенд Кожа за на Рака Челик Хривнија Тока

DEN 575.52

Премиум Најлон + Вистинска Кожа Watchband Брзо Ослободување за Samsung Опрема S3 Класичен Граница СМR760 / R770 5 Бои 10 Опции, Црна, Сина, Темно Кафена, Светло Кафена, Зелена (Б Значи Црн Тока, S Значи Сребрена Тока) ЦРНА B ЦРНА S BLUE Б СИНА S ТЕМНО КАФЕАВА Б ТЕМНО КАФЕАВА боја S СВЕТЛО КАФЕАВА Б СВЕТЛО КАФЕАВА S ЗЕЛЕНА Б ЗЕЛЕНА S Спецификација : Watchband Ширина : 22mm Направени од премиум ткаени најлон и вистинска кожа, направена рачно плетење да се спречи тема попушта, дише и антиbaterial, меки и удобни за носење...