• Неодамнешно
60cm Мотоцикл Рек Фиксна Товар Дребулии Шлем Складирање Еластични Јаже Алатка

60cm Мотоцикл Рек Фиксна Товар Дребулии Шлем Складирање Еластични Јаже Алатка

DEN 305.00
DEN 335.52
-9 %
Достапно

Количина на стоки


100% Сосема НОВ
Црна Боја
Должина=60см
Багаж Шлем на висока јачина на еластична.
Мотоцикли багаж Шлем Еластична Јаже Лента.
Тоа ќе се протега до околу 2 X тој износ.
Пакет содржи : 1 x Црни Еластична Јаже Лента.
1. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
7.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Задните Полици & Додатоци
Максимална Тежина Препорака:
00kg
Материјал Тип:
Најлон
Специјални Функции:
Јаже Алатка
Минимална Тежина Препорака:
00kg
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Висина:
00inch

Слични понуди

Лесно удобен Автомобил Подигање на Количка за Складирање Дребулии Ракавица Кутија Подигање Организатор 3 главни прегради за Сите Автомобили
  • Неодамнешно

Лесно удобен Автомобил Подигање на Количка за Складирање Дребулии Ракавица Кутија Подигање Организатор 3 главни прегради за Сите Автомобили

DEN 1294.00 1437.60

Клучни Карактеристики Автомобил Подигање на Организаторот За Лесно погодно за складирање, држи автомобил уреден и организиран...

Автомобил Мека Чувствува Виткање Складирање Кутија Мулти-Се Користи Алатки Организатор Автомобил Преносни Складирање Кеси Сива
  • Неодамнешно

Автомобил Мека Чувствува Виткање Складирање Кутија Мулти-Се Користи Алатки Организатор Автомобил Преносни Складирање Кеси Сива

DEN 487.00 624.00

Карактеристики Дното и телото Велкро дизајн има да автомобил тепих веднаш Голем волумен и долго дизајн за складирање на повеќе алатки со долга рачка Количка за дизајн спаси повеќе простор во багажникотПревозот И Товарни : Товарни : Време на испорака за 718 работни дена...