• Неодамнешно
5pcs/многу Везени Љубов Закрпи Железо на Срце облик на Ткаенина Налепници DIY рачно изработени Комбинација за Шиење Занает Облека Appliqued

5pcs/многу Везени Љубов Закрпи Железо на Срце облик на Ткаенина Налепници DIY рачно изработени Комбинација за Шиење Занает Облека Appliqued

DEN 105.60
Достапно

Количина на стоки


Големина : 13.5 * 5cm
Пакет : 5pcs/многу


Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, T/T, Зачувам.
2. Ние не сме одговорни за било локалните должност на вашата земја Обичај. Сите цената не вклучувајќи Даноци или Должност
Превозот
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса,телефонски број,поштенски код се точни.
2. Најчесто, производи ќе бидат испратени со 3-5 дена.
3. Експрес и Специјални линии ќе трае од 4 до 10 дена за испорака. Препорачана пошта ќе трае од 15 до 45 дена за превозот. Економски воздух пошта ќе трае 20 до 60 дена. Тоа зависи од земјата на дестинација.
Ве молиме да бидете трпеливи за превозот.
Во нашата позиција, се надеваме дека сите корисници може да се добие на парцела, како е можно поскоро.
Повратни информации
Ние сме во потрага напред за да се добијат позитивни повратните информации од клиентите.
Ве молиме љубезно ни остави позитивен повратните информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни со производи.
Ве молиме контактирајте со нас кога не сте задоволни со производи, ние ќе се најде решение за вас и да бидете задоволни.

Карактеристики на понудата

Тип На Производ:
Закрпи
Број На Модел На:
ABP0017
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Бренд Име:
ABEI
Големина:
13.5*5cm

Слични понуди

Италија Знаме Везови Закрпи 3 Направени од страна на Twill со Топлина Намалување на Работ и Железо На Поддршка MOQ50pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Италија Знаме Везови Закрпи 3 Направени од страна на Twill со Топлина Намалување на Работ и Железо На Поддршка MOQ50pcs бесплатен превозот

DEN 5568.00

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в Клиентот дизајн се добредојдениг...

Либан Знаме Везови Закрпи Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка Прифати Обичај, и MOQ50pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Либан Знаме Везови Закрпи Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка Прифати Обичај, и MOQ50pcs бесплатен превозот

DEN 5910.24

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в...

Усните закрпи за облека, железо на закрпи бакнеж мода везови печ applique parches ropa секси налепници за облека 5pcs
 • Неодамнешно

Усните закрпи за облека, железо на закрпи бакнеж мода везови печ applique parches ropa секси налепници за облека 5pcs

DEN 118.00 178.56

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далноводи на висок околу 30 секунди...

Африка знаме на Јуда знаме rasta rastafarian реге applique железо-во patch
 • Неодамнешно

Африка знаме на Јуда знаме rasta rastafarian реге applique железо-во patch

DEN 336.00 474.24

Вовед Главната / Како да го користитеНие сме manufactory Welcom вашиот дизајн, и ви благодарам многу за вашата посета!УПОТРЕБА : (1).Земете вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / book / други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо(2).Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.(4).По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин...

Цвет Чипка Јака Везени Облека Applicaties Закрпи Деколте Venise Ткаенина За Cheongsam Прибор За Шиење
 • Неодамнешно

Цвет Чипка Јака Везени Облека Applicaties Закрпи Деколте Venise Ткаенина За Cheongsam Прибор За Шиење

DEN 204.00 251.52

ПОВЕЌЕ ИЗБОР на РАСПОЛАГАЊЕ ЗА Производот : печ Дизајн : Како на сликата покажува Пакет се вклучени : 1pcs Употреба : Секое парче треба да шиење на чевли / капи / чанти или фустани...

Седи Склони Chihuahua Куче Раса Везови Печ Кутре Раса Железо На Applique
 • Неодамнешно

Седи Склони Chihuahua Куче Раса Везови Печ Кутре Раса Железо На Applique

DEN 402.00 618.24

Вовед Главната / Како да го користитеНие сме manufactory Добредојде за вашите дизајн, и ви благодарам многу за вашата посета!Usages : (1).Земете вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / book / други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо(2).Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.(4).По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин .(5).Поради светлината и аголот, бојата можеби малку разлика помеѓу производите и фотографија, се надевам дека ќе можат да го разберат!(6).Испорака : бесплатна испорака преку Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 1535 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.Информациите на компанијата : Ние сме factorty во Кина копното,има expenience на везови закрпи производство за повеќе од 15years,Ние може да се направи било дизајни,Нашите клиенти од целиот свет,како САД,велика БРИТАНИЈА,Русија,Австралија и така натаму, Топло добредојде за вашиот убав прилагодено дизајни.Имаме најдобрите везени машина во светот,нашите 20sets нова машина се увезени од Јапонија TAJIMA .Нашиот професионален тим бидете сигурни дека високиот квалитет на нашите површини ,брзо quotion,најдобра цена и услуга за вас .Испорака : За прилагодено дизајн,примерок потврди трае околу 3~5days ,производството за 5~10days .За било какви прашања,pls контакт со мене се чувствуваат слободни, добредојде за вашите сопствени дизајни.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (за сопствени закрпи)A.

Вез Феникс крпа налепници,закрпи за облека,Декоративни додатоци
 • Неодамнешно

Вез Феникс крпа налепници,закрпи за облека,Декоративни додатоци

DEN 609.00 655.20

Функција : Материјал : Феникс крпа налепнициГолемина : 20 CM 35cm(прикажи на сликата)Употреба : Облека пополнат дупки, чевли торба декорација, DIY занаети, подароккартички и сл., Треба ракакроиПакување : 1set / многу(како на сликата покажува)Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам...

route 66 Везови Закрпи за Јакна Назад Вест Мотоцикл Клуб Biker C 7.5 cm*9cm
 • Неодамнешно

route 66 Везови Закрпи за Јакна Назад Вест Мотоцикл Клуб Biker C 7.5 cm*9cm

DEN 95.52

Материјал : TwillТехника : Везени големина : 7.5 cm*9cm закрпи може да се изменуваат,но им е потребна дополнителна такса.Ве молиме да се чувствуваат се да ме контактирате за повеќе детали.Производи Фотографии : Фабриката Се Покаже : Превозот : DHL,UPSот,ТНТ,Fedex,EMS,EЕМС Изразат за превозот опции.Ако ви треба Изразат испорака начин,ве Молиме контактирајте ме за детали пред да се направи нарачката.Царинската : Јас ќе се прогласи вредност на стоката како вашето барање или пониска вредност да ги споделите со стоката помине вашиот царински повеќе лесно.Тоа е вашата должност да го исчистите на царината во вашата земја.Ако тарифниот се случува,Тоа е вашата должност е да се плати за нив.Ви благодариме за вашето разбирање.Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина...

Food Drink Mix Закрпи Applique Овошје Patch за Облека, Фармерки Трансфер Железо Везени Паричници Закрпи за Облека Јакна 1PCS
 • Неодамнешно

Food Drink Mix Закрпи Applique Овошје Patch за Облека, Фармерки Трансфер Железо Везени Паричници Закрпи за Облека Јакна 1PCS

DEN 27.00 33.60

Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦИИ е многу поевтина од КОМПЈУТЕР и може да добие повеќе изненадување.И не заборавајте да ја додадете нашата продавница до вашите омилени за да добиете монети од Апликации.Конечно,можете да купите производи за СЛОБОДНИ...

обичај закрпи за капи Уметности,Занаети & Шиење DIY за Шиење Облека & Ткаенина Закрпи
 • Неодамнешно

обичај закрпи за капи Уметности,Занаети & Шиење DIY за Шиење Облека & Ткаенина Закрпи

DEN 115.00 144.00

Добредојдовте на ПОКРОВИТЕЛСТВО занаети продавницаКлиент : цената на овој линк е само за референца ве молиме не го плати тоа пред договор со нас.Нормално реалноста цена е повеќе поевтини.Прилагодено производи ќе брод во рок од 15 дена по имаат примено вашето плаќање.Тоа не квантитетот limtted...

10PCS Шие Зеленчук Диња Везови Печ за маици Облека Закрпи Трансфер Applique Мрачно Бод Печ се справи со Облека
 • Неодамнешно

10PCS Шие Зеленчук Диња Везови Печ за маици Облека Закрпи Трансфер Applique Мрачно Бод Печ се справи со Облека

DEN 168.00 227.04

Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦИИ е многу поевтина од КОМПЈУТЕР и може да добие повеќе изненадување.И не заборавајте да ја додадете нашата продавница до вашите омилени за да добиете монети од Апликации.Конечно,можете да купите производи за СЛОБОДНИ.2.Ние ве советуваме да го нарачате повеќе од $5.Потоа можете да ги пратите на пакет и може да се добие тоа побрзо.Инаку ние ќе испраќање од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не може да се следи,не се безбедни и ќе добиете производи во долго време...

Обичај Албанија Знаме Везови Закрпи Направени од страна на Twill со Merrow Граница и ПВЦ Поддршка Добредојдовте како Клиент MOQ50pcs Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Обичај Албанија Знаме Везови Закрпи Направени од страна на Twill со Merrow Граница и ПВЦ Поддршка Добредојдовте како Клиент MOQ50pcs Бесплатен Превозот

DEN 6048.00

Добредојдовте на Нашата Онлајн Продавница : Ние сме многу чест ако ви се допаѓа и да ги купуваат нашите постоечки производи, ние ќе се направи ПОБРЗО кога ги добивме цел и точната количина...

ВОЗИ ТЕШКО УМИРААТ БЕЗБЕДНО черепот Везови Закрпи за Јакна Назад Вест Мотоцикл Клуб Biker 8*10см
 • Неодамнешно

ВОЗИ ТЕШКО УМИРААТ БЕЗБЕДНО черепот Везови Закрпи за Јакна Назад Вест Мотоцикл Клуб Biker 8*10см

DEN 95.52

Материјал : TwillТехника : Везени големина:8*10см закрпи може да се изменуваат,но им е потребна дополнителна такса.Ве молиме да се чувствуваат се да ме контактирате за повеќе детали.Производи Фотографии : Фабриката Се Покаже : Превозот : DHL,UPSот,ТНТ,Fedex,EMS,EЕМС Изразат за превозот опции.Ако ви треба Изразат испорака начин,ве Молиме контактирајте ме за детали пред да се направи нарачката.Царинската : Јас ќе се прогласи вредност на стоката како вашето барање или пониска вредност да ги споделите со стоката помине вашиот царински повеќе лесно.Тоа е вашата должност да го исчистите на царината во вашата земја.Ако тарифниот се случува,Тоа е вашата должност е да се плати за нив.Ви благодариме за вашето разбирање.Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина...

Ел Салвадор Знаме Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка 100pcs/торба Прифати Обичај, и MOQ50pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Ел Салвадор Знаме Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка 100pcs/торба Прифати Обичај, и MOQ50pcs бесплатен превозот

DEN 6096.00

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в...

Обичај печ шведски знаме 2.5inchWx1.5inchH намали жешко железо on EMB низок квалитет, добар компјутер везови
 • Неодамнешно

Обичај печ шведски знаме 2.5inchWx1.5inchH намали жешко железо on EMB низок квалитет, добар компјутер везови

DEN 360.00

Вовед Главната / Како да го користитеНие сме manufactory Welcom вашиот дизајн, и ви благодарам многу за вашата посета!УПОТРЕБА : (1).Земете вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / book / други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо(2).Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.(4).По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин...

10 компјутери/многу Модни Жена Сива Коса Везени Печ Железо на Мотив да се Шие на Железо на Applique DIY Додаток 20cm*и 17,5 см А2
 • Неодамнешно

10 компјутери/многу Модни Жена Сива Коса Везени Печ Железо на Мотив да се Шие на Железо на Applique DIY Додаток 20cm*и 17,5 см А2

DEN 1441.00 2442.24

10 компјутери / многу Модни Жена Сива Коса Везени Печ Железо на Мотив да се Шие на Железо на Applique DIY Додаток 20cm*и 17,5 см А2

Белгија Знаме Везови Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и ПВЦ Поддршка Прилагодено како Клиент MOQ50pcs Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Белгија Знаме Везови Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и ПВЦ Поддршка Прилагодено како Клиент MOQ50pcs Бесплатен Превозот

DEN 6048.00

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в Клиентот дизајн се добредојдениг...

Зголеми Цвет Applique Печ Везени да се Шие на Облека, Торби за рачно изработени DIY Занает Украс Ткаенина Налепница
 • Неодамнешно

Зголеми Цвет Applique Печ Везени да се Шие на Облека, Торби за рачно изработени DIY Занает Украс Ткаенина Налепница

DEN 72.00 88.32

ПОВЕЌЕ ИЗБОР ДОСТАПНИ ЗА ВАСПроизвод : Peony печ Дизајн : Како на сликата покажува Употреба : Секое парче треба да шиење на чевли / капи / чанти или фустани...

3D ПВЦ лепак armband Јамка И Долниот punisher печ armband Американското Знаме печ INFIDEL Печ Моралот Тактички Печ
 • Неодамнешно

3D ПВЦ лепак armband Јамка И Долниот punisher печ armband Американското Знаме печ INFIDEL Печ Моралот Тактички Печ

DEN 204.96

3 D ПВЦ лепак armband Јамка И Долниот punisher pacthes armband 6 боја моралот значки печ INFIDEL Печ Моралот Тактички ЗакрпиГолемина : 5.5*7.5 CM(2.2"x3.0")