• Неодамнешно
ИДЕНТИЧЕН Виски Знаме 1.5 висок превозот /top-продавање на производ / произведени од страна машини / во Боја четири квадрати

ИДЕНТИЧЕН Виски Знаме 1.5 висок превозот /top-продавање на производ / произведени од страна машини / во Боја четири квадрати

DEN 442.00
DEN 480.00
-8 %
Достапно

Количина на стоки

ИДЕНТИЧЕН Виски Знаме
Упатства за употреба :
1. Прскање вода на задната страна од печ.
2. Место парче на облека.
3. Прилагодување на железо топлина како обично.
4. Маска од далноводи со парче на влажна крпа.
5. Пеглање околу 10 до 20 секунди.
6. Пак облека внатре кон надвор и пеглање додека не се исуши.
Ние може да се покаже долна износот на фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Да бидам искрен парцела нема да controled од нас, откако беше предаден надвор, а таму ќе exsit логистичка проблем на многу мала стапка. Ако тоа се случува, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да се најде начин да се реши тоа добро.
Бесплатен превозот е Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 10-35 дена да повеќето земји,тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Карактеристики на понудата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Големина:
prop wide X 0.5 high
Број На Модел На:
245c-1
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Тип На Производ:
печ
Функција:
Извезена
Technice:
Да се шие на Железо или на
Големина:
prop wide X 0.5 high
Стил:
Персонализирани
Број На Модел На:
245c-1
Количина:
10
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Слични понуди

10 компјутери/многу Модни Жена Сива Коса Везени Печ Железо на Мотив да се Шие на Железо на Applique DIY Додаток 20cm*и 17,5 см А2
 • Неодамнешно

10 компјутери/многу Модни Жена Сива Коса Везени Печ Железо на Мотив да се Шие на Железо на Applique DIY Додаток 20cm*и 17,5 см А2

DEN 1441.00 2442.24

10 компјутери / многу Модни Жена Сива Коса Везени Печ Железо на Мотив да се Шие на Железо на Applique DIY Додаток 20cm*и 17,5 см А2

Sequins Круна Љубов Закрпи За облека, Железо На Закрпи DIY Везови Печ Applique Parches Ropa Налепници За Облека 5pcs
 • Неодамнешно

Sequins Круна Љубов Закрпи За облека, Железо На Закрпи DIY Везови Печ Applique Parches Ropa Налепници За Облека 5pcs

DEN 131.00 198.24

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далноводи на висок околу 30 секунди...

Зголеми Цвет Applique Печ Везени да се Шие на Облека, Торби за рачно изработени DIY Занает Украс Ткаенина Налепница
 • Неодамнешно

Зголеми Цвет Applique Печ Везени да се Шие на Облека, Торби за рачно изработени DIY Занает Украс Ткаенина Налепница

DEN 72.00 88.32

ПОВЕЌЕ ИЗБОР ДОСТАПНИ ЗА ВАСПроизвод : Peony печ Дизајн : Како на сликата покажува Употреба : Секое парче треба да шиење на чевли / капи / чанти или фустани...

РИБОЛОВ! ПЕЧ - РИБАРСКИ ги НАМАМАТ - СПОРТ - РИБА-Железо На Извезена Печ
 • Неодамнешно

РИБОЛОВ! ПЕЧ - РИБАРСКИ ги НАМАМАТ - СПОРТ - РИБА-Железо На Извезена Печ

DEN 762.24

Вовед Главната / Како да го користитеНие сме manufactory Welcom вашиот дизајн, и ви благодарам многу за вашата посета!УПОТРЕБА : (1).Земете вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / book / други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо(2).Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.(4).По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин...

Италија Знаме Везови Закрпи 3 Направени од страна на Twill со Топлина Намалување на Работ и Железо На Поддршка MOQ50pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Италија Знаме Везови Закрпи 3 Направени од страна на Twill со Топлина Намалување на Работ и Железо На Поддршка MOQ50pcs бесплатен превозот

DEN 5568.00

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в Клиентот дизајн се добредојдениг...

Либан Знаме Везови Закрпи Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка Прифати Обичај, и MOQ50pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Либан Знаме Везови Закрпи Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка Прифати Обичај, и MOQ50pcs бесплатен превозот

DEN 5910.24

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в...

ZYFMPTEX 2017 Еко-Пријателски Applique Везови Цвет Закрпи Црвено Печ за Шиење Облека Налепници Diy Железо-На 5.2x5.2cm 3Pcs/Многу
 • Неодамнешно

ZYFMPTEX 2017 Еко-Пријателски Applique Везови Цвет Закрпи Црвено Печ за Шиење Облека Налепници Diy Железо-На 5.2x5.2cm 3Pcs/Многу

DEN 85.00 99.36

Големина : За 5.2(W)Х 5.2(H)cm Пакетот вклучува : 3 еез цвет печ / Многу Имајте на ум : Постои лепак на задната страна...

Висок Квалитет на Круша Везови Значка/Зеленчук Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка MOQ 50pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Висок Квалитет на Круша Везови Значка/Зеленчук Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка MOQ 50pcs бесплатен превозот

DEN 5755.20

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в...

Данска Знаме Везени Значки Направени од страна на Twill со Топлина се Намали и Железо На Поддршка Прилагодени MOQ50pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Данска Знаме Везени Значки Направени од страна на Twill со Топлина се Намали и Железо На Поддршка Прилагодени MOQ50pcs бесплатен превозот

DEN 5814.24

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в...

ЦРНО ЗНАМЕ Шие Железо На Печ Везени на Хеви Метал и Рок Бенд Музика Логото
 • Неодамнешно

ЦРНО ЗНАМЕ Шие Железо На Печ Везени на Хеви Метал и Рок Бенд Музика Логото

DEN 474.24

Вовед Главната / Како да го користитеНие сме manufactory Добредојде за вашите дизајн, и ви благодарам многу за вашата посета!Usages : (1).Земете вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / book / други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо(2).Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.(4).По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин .(5).Поради светлината и аголот, бојата можеби малку разлика помеѓу производите и фотографија, се надевам дека ќе можат да го разберат!(6).Испорака : бесплатна испорака преку Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 1535 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.Информациите на компанијата : Ние сме factorty во Кина копното,има expenience на везови закрпи производство за повеќе од 15years,Ние може да се направи било дизајни,Нашите клиенти од целиот свет,како САД,велика БРИТАНИЈА,Русија,Австралија и така натаму, Топло добредојде за вашиот убав прилагодено дизајни.Имаме најдобрите везени машина во светот,нашите 20sets нова машина се увезени од Јапонија TAJIMA .Нашиот професионален тим бидете сигурни дека високиот квалитет на нашите површини ,брзо quotion,најдобра цена и услуга за вас .Испорака : За прилагодено дизајн,примерок потврди трае околу 3~5days ,производството за 5~10days .За било какви прашања,pls контакт со мене се чувствуваат слободни, добредојде за вашите сопствени дизајни.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (за сопствени закрпи)A.

Афро Американското Знаме Закрпи за Облека Направени од страна на Twill и Направен од страна на Twill Merrow Границата со ПВЦ Поддршка MOQ50pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Афро Американското Знаме Закрпи за Облека Направени од страна на Twill и Направен од страна на Twill Merrow Границата со ПВЦ Поддршка MOQ50pcs бесплатен превозот

DEN 6048.00

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в...

Ел Салвадор Знаме Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка 100pcs/торба Прифати Обичај, и MOQ50pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Ел Салвадор Знаме Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка 100pcs/торба Прифати Обичај, и MOQ50pcs бесплатен превозот

DEN 6096.00

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в...

Чешка Знаме Печ Направени од страна на Twill 3 со Топлина се Намали Границата и Железо На Поддршка Прилагодени MOQ50pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Чешка Знаме Печ Направени од страна на Twill 3 со Топлина се Намали Границата и Железо На Поддршка Прилагодени MOQ50pcs бесплатен превозот

DEN 5814.24

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в Клиентот дизајн се добредојдениг...

Портокал Овошје Везови Закрпи Направени од страна на Twill со Топлина Намалување на Работ и Железо На Поддршка Прифати Обичај MOQ 50pcs Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Портокал Овошје Везови Закрпи Направени од страна на Twill со Топлина Намалување на Работ и Железо На Поддршка Прифати Обичај MOQ 50pcs Бесплатен Превозот

DEN 5904.00

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в...

Грузија Знаме Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка 100pcs/торба Добредојдовте Сопствени и MOQ50pcs Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Грузија Знаме Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка 100pcs/торба Добредојдовте Сопствени и MOQ50pcs Бесплатен Превозот

DEN 6048.00

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в Клиентот дизајн се добредојдениг...