• Неодамнешно
ИДЕНТИЧЕН Јенки Знаме везови печ 1.5 висок превозот/Добар густина/чудни бар дел/Тапан тип

ИДЕНТИЧЕН Јенки Знаме везови печ 1.5 висок превозот/Добар густина/чудни бар дел/Тапан тип

DEN 442.00
DEN 480.00
-8 %
Достапно

Количина на стоки


ИДЕНТИЧЕН Јенки Знаме везови печ
Упатства за употреба :
1. Прскање вода на задната страна од печ.
2. Место парче на облека.
3. Прилагодување на железо топлина како обично.
4. Маска од далноводи со парче на влажна крпа.
5. Пеглање околу 10 до 20 секунди.
6. Пак облека внатре кон надвор и пеглање додека не се исуши.
Ние може да се покаже долна износот на фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Да бидам искрен парцела нема да controled од нас, откако беше предаден надвор, а таму ќе exsit логистичка проблем на многу мала стапка. Ако тоа се случува, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да се најде начин да се реши тоа добро.
Бесплатен превозот е Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 10-35 дена да повеќето земји,тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Карактеристики на понудата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Големина:
prop wide X 1.5 high
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
247c-1
Тип На Производ:
печ
Функција:
Извезена
Technice:
Да се шие на Железо или на
Големина:
prop wide X 1.5 high
Стил:
Персонализирани
Број На Модел На:
247c-1
Количина:
10
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Слични понуди

Шарени Мешани жолта сино бела розова боја се виолетови Пеперутка печ на железо или да се шие за облека, извезена appliques DIY додаток
 • Неодамнешно

Шарени Мешани жолта сино бела розова боја се виолетови Пеперутка печ на железо или да се шие за облека, извезена appliques DIY додаток

DEN 51.00 63.36

ПОВЕЌЕ ИЗБОР на РАСПОЛАГАЊЕ ЗА Производот : печ Дизајн : Како на сликата покажува Информации : 1.Ве молиме овозможи 12cm грешка поради прирачник за мерење...

Висок Квалитет на Круша Везови Значка/Зеленчук Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка MOQ 50pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Висок Квалитет на Круша Везови Значка/Зеленчук Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка MOQ 50pcs бесплатен превозот

DEN 5755.20

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в...

ВОЗИ ТЕШКО УМИРААТ БЕЗБЕДНО черепот Везови Закрпи за Јакна Назад Вест Мотоцикл Клуб Biker 8*10см
 • Неодамнешно

ВОЗИ ТЕШКО УМИРААТ БЕЗБЕДНО черепот Везови Закрпи за Јакна Назад Вест Мотоцикл Клуб Biker 8*10см

DEN 95.52

Материјал : TwillТехника : Везени големина:8*10см закрпи може да се изменуваат,но им е потребна дополнителна такса.Ве молиме да се чувствуваат се да ме контактирате за повеќе детали.Производи Фотографии : Фабриката Се Покаже : Превозот : DHL,UPSот,ТНТ,Fedex,EMS,EЕМС Изразат за превозот опции.Ако ви треба Изразат испорака начин,ве Молиме контактирајте ме за детали пред да се направи нарачката.Царинската : Јас ќе се прогласи вредност на стоката како вашето барање или пониска вредност да ги споделите со стоката помине вашиот царински повеќе лесно.Тоа е вашата должност да го исчистите на царината во вашата земја.Ако тарифниот се случува,Тоа е вашата должност е да се плати за нив.Ви благодариме за вашето разбирање.Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина...

Обичај Животинско Печ/Риба Везови Амблем Направени од страна на Twill со Железо На Подлога Направена како Клиент Дизајн и MOQ 50pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Обичај Животинско Печ/Риба Везови Амблем Направени од страна на Twill со Железо На Подлога Направена како Клиент Дизајн и MOQ 50pcs бесплатен превозот

DEN 5755.20

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в...

Канада Знаме Везови Печ Направени од страна на Twill 3 Топлина се Намали Границата и Железо На Поддршка 100pcs/Пластична Кеса MOQ50pcs Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Канада Знаме Везови Печ Направени од страна на Twill 3 Топлина се Намали Границата и Железо На Поддршка 100pcs/Пластична Кеса MOQ50pcs Бесплатен Превозот

DEN 6096.00

Добредојдовте на Нашата Онлајн Продавница : Ние сме многу чест ако ви се допаѓа и да ги купуваат нашите постоечки производи, ние ќе се направи ПОБРЗО кога ги добивме цел и точната количина...

Јапонија Знаме Закрпи/Земја Закрпи Направени од страна на Twill Топлина Намалување и Железо За Поддршка Направат Предмети Како на Клиент Барање MOQ50pcs Бесплатен Прево?
 • Неодамнешно

Јапонија Знаме Закрпи/Земја Закрпи Направени од страна на Twill Топлина Намалување и Железо За Поддршка Направат Предмети Како на Клиент Барање MOQ50pcs Бесплатен Прево?

DEN 6048.00

Добредојдовте на Нашата Онлајн Продавница : Ние сме многу чест ако ви се допаѓа и да ги купуваат нашите постоечки производи, ние ќе се направи ПОБРЗО кога ги добивме цел и точната количина...

Food Drink Mix Закрпи Applique Овошје Patch за Облека, Фармерки Трансфер Железо Везени Паричници Закрпи за Облека Јакна 1PCS
 • Неодамнешно

Food Drink Mix Закрпи Applique Овошје Patch за Облека, Фармерки Трансфер Железо Везени Паричници Закрпи за Облека Јакна 1PCS

DEN 27.00 33.60

Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦИИ е многу поевтина од КОМПЈУТЕР и може да добие повеќе изненадување.И не заборавајте да ја додадете нашата продавница до вашите омилени за да добиете монети од Апликации.Конечно,можете да купите производи за СЛОБОДНИ...

Топла Продажба! 10pcs/Set BANDIDOS ТЕКСАС MC Печ Везени Железо-На Целосна Back Големина Јакна Вест Мотоцикл Biker 1% Печ
 • Неодамнешно

Топла Продажба! 10pcs/Set BANDIDOS ТЕКСАС MC Печ Везени Железо-На Целосна Back Големина Јакна Вест Мотоцикл Biker 1% Печ

DEN 1094.00 1824.00

Добредојдовте На Зелена Куќа!1 Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2...

обичај закрпи за капи Уметности,Занаети & Шиење DIY за Шиење Облека & Ткаенина Закрпи
 • Неодамнешно

обичај закрпи за капи Уметности,Занаети & Шиење DIY за Шиење Облека & Ткаенина Закрпи

DEN 115.00 144.00

Добредојдовте на ПОКРОВИТЕЛСТВО занаети продавницаКлиент : цената на овој линк е само за референца ве молиме не го плати тоа пред договор со нас.Нормално реалноста цена е повеќе поевтини.Прилагодено производи ќе брод во рок од 15 дена по имаат примено вашето плаќање.Тоа не квантитетот limtted...

Грузија Знаме Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка 100pcs/торба Добредојдовте Сопствени и MOQ50pcs Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Грузија Знаме Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка 100pcs/торба Добредојдовте Сопствени и MOQ50pcs Бесплатен Превозот

DEN 6048.00

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в...

Ирак Знаме Значка На Облека/Облека Печ Направени од страна на Twill 3 Широк Топлина со Намалување на Железо За Поддршка MOQ100pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Ирак Знаме Значка На Облека/Облека Печ Направени од страна на Twill 3 Широк Топлина со Намалување на Железо За Поддршка MOQ100pcs бесплатен превозот

DEN 5712.00

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в...

Италија Знаме Везови Закрпи 3 Направени од страна на Twill со Топлина Намалување на Работ и Железо На Поддршка MOQ50pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Италија Знаме Везови Закрпи 3 Направени од страна на Twill со Топлина Намалување на Работ и Железо На Поддршка MOQ50pcs бесплатен превозот

DEN 5568.00

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в...

Африка знаме на Јуда знаме rasta rastafarian реге applique железо-во patch
 • Неодамнешно

Африка знаме на Јуда знаме rasta rastafarian реге applique железо-во patch

DEN 336.00 474.24

Вовед Главната / Како да го користитеНие сме manufactory Welcom вашиот дизајн, и ви благодарам многу за вашата посета!УПОТРЕБА : (1).Земете вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / book / други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо(2).Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.(4).По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин...

5pcs/многу Везени Љубов Закрпи Железо на Срце облик на Ткаенина Налепници DIY рачно изработени Комбинација за Шиење Занает Облека Appliqued
 • Неодамнешно

5pcs/многу Везени Љубов Закрпи Железо на Срце облик на Ткаенина Налепници DIY рачно изработени Комбинација за Шиење Занает Облека Appliqued

DEN 105.60

Големина : 13.5 * 5cmПакет : 5pcs / многу​​Плаќање1 Ние прифаќаме Alipay, T / T, Зачувам.2 Ние не сме одговорни за било локалните должност на вашата земја Обичај...

Белгија Знаме Везови Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и ПВЦ Поддршка Прилагодено како Клиент MOQ50pcs Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Белгија Знаме Везови Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и ПВЦ Поддршка Прилагодено како Клиент MOQ50pcs Бесплатен Превозот

DEN 6048.00

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в Клиентот дизајн се добредојдениг...

Сан Диего Везени Гроздобер Стил Печ Значка Амблем
 • Неодамнешно

Сан Диего Везени Гроздобер Стил Печ Значка Амблем

DEN 402.00 618.24

Вовед Главната / Како да го користитеНие сме manufactory Welcom вашиот дизајн, и ви благодарам многу за вашата посета!УПОТРЕБА : (1).Земете вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / book / други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо(2).Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.(4).По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин...

Усните закрпи за облека, железо на закрпи бакнеж мода везови печ applique parches ropa секси налепници за облека 5pcs
 • Неодамнешно

Усните закрпи за облека, железо на закрпи бакнеж мода везови печ applique parches ropa секси налепници за облека 5pcs

DEN 118.00 178.56

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далноводи на висок околу 30 секунди...

Мексико Знаме Везови Закрпи Направени од страна на Twill со Топлина се Намали и Железо На Поддршка Прилагодено Дизајн и MOQ50pcs Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Мексико Знаме Везови Закрпи Направени од страна на Twill со Топлина се Намали и Железо На Поддршка Прилагодено Дизајн и MOQ50pcs Бесплатен Превозот

DEN 6096.00

Добредојдовте на Нашата Онлајн Продавница : Ние сме многу чест ако ви се допаѓа и да ги купуваат нашите постоечки производи, ние ќе се направи ПОБРЗО кога ги добивме цел и точната количина...

Цвет Чипка Јака Везени Облека Applicaties Закрпи Деколте Venise Ткаенина За Cheongsam Прибор За Шиење
 • Неодамнешно

Цвет Чипка Јака Везени Облека Applicaties Закрпи Деколте Venise Ткаенина За Cheongsam Прибор За Шиење

DEN 204.00 251.52

ПОВЕЌЕ ИЗБОР на РАСПОЛАГАЊЕ ЗА Производот : печ Дизајн : Како на сликата покажува Пакет се вклучени : 1pcs Употреба : Секое парче треба да шиење на чевли / капи / чанти или фустани...