• Неодамнешно
ИДЕНТИЧЕН Zulu Знаме везови печ 1.5 висок превозот/редовни форма/Vertex приклучните/ коцка бои

ИДЕНТИЧЕН Zulu Знаме везови печ 1.5 висок превозот/редовни форма/Vertex приклучните/ коцка бои

DEN 442.00
DEN 480.00
-8 %
Достапно

Количина на стоки


ИДЕНТИЧЕН Zulu Знаме везови печ
Упатства за употреба :
1. Прскање вода на задната страна од печ.
2. Место парче на облека.
3. Прилагодување на железо топлина како обично.
4. Маска од далноводи со парче на влажна крпа.
5. Пеглање околу 10 до 20 секунди.
6. Пак облека внатре кон надвор и пеглање додека не се исуши.
Ние може да се покаже долна износот на фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Да бидам искрен парцела нема да controled од нас, откако беше предаден надвор, а таму ќе exsit логистичка проблем на многу мала стапка. Ако тоа се случува, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да се најде начин да се реши тоа добро.
Бесплатен превозот е Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 10-35 дена да повеќето земји,тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Карактеристики на понудата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
248c-1
Големина:
prop inches wideX 1.5 inches high
Тип На Производ:
печ
Функција:
Извезена
Technice:
Да се шие на Железо или на
Големина:
prop inches wideX 1.5 inches high
Стил:
Персонализирани
Број На Модел На:
248c-1
Количина:
10
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Слични понуди

Шарени Мешани жолта сино бела розова боја се виолетови Пеперутка печ на железо или да се шие за облека, извезена appliques DIY додаток
 • Неодамнешно

Шарени Мешани жолта сино бела розова боја се виолетови Пеперутка печ на железо или да се шие за облека, извезена appliques DIY додаток

DEN 51.00 63.36

ПОВЕЌЕ ИЗБОР на РАСПОЛАГАЊЕ ЗА Производот : печ Дизајн : Како на сликата покажува Информации : 1.Ве молиме овозможи 12cm грешка поради прирачник за мерење...

Обичај Животинско Печ/Риба Везови Амблем Направени од страна на Twill со Железо На Подлога Направена како Клиент Дизајн и MOQ 50pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Обичај Животинско Печ/Риба Везови Амблем Направени од страна на Twill со Железо На Подлога Направена како Клиент Дизајн и MOQ 50pcs бесплатен превозот

DEN 5755.20

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в Клиентот дизајн се добредојдениг...

ЦРНО ЗНАМЕ Шие Железо На Печ Везени на Хеви Метал и Рок Бенд Музика Логото
 • Неодамнешно

ЦРНО ЗНАМЕ Шие Железо На Печ Везени на Хеви Метал и Рок Бенд Музика Логото

DEN 474.24

Вовед Главната / Како да го користитеНие сме manufactory Добредојде за вашите дизајн, и ви благодарам многу за вашата посета!Usages : (1).Земете вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / book / други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо(2).Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.(4).По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин .(5).Поради светлината и аголот, бојата можеби малку разлика помеѓу производите и фотографија, се надевам дека ќе можат да го разберат!(6).Испорака : бесплатна испорака преку Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 1535 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.Информациите на компанијата : Ние сме factorty во Кина копното,има expenience на везови закрпи производство за повеќе од 15years,Ние може да се направи било дизајни,Нашите клиенти од целиот свет,како САД,велика БРИТАНИЈА,Русија,Австралија и така натаму, Топло добредојде за вашиот убав прилагодено дизајни.Имаме најдобрите везени машина во светот,нашите 20sets нова машина се увезени од Јапонија TAJIMA .Нашиот професионален тим бидете сигурни дека високиот квалитет на нашите површини ,брзо quotion,најдобра цена и услуга за вас .Испорака : За прилагодено дизајн,примерок потврди трае околу 3~5days ,производството за 5~10days .За било какви прашања,pls контакт со мене се чувствуваат слободни, добредојде за вашите сопствени дизајни.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (за сопствени закрпи)A.

Либан Знаме Везови Закрпи Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка Прифати Обичај, и MOQ50pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Либан Знаме Везови Закрпи Направени од страна на Twill со Merrow Граница и Железо На Поддршка Прифати Обичај, и MOQ50pcs бесплатен превозот

DEN 5910.24

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в...

Белгија Знаме Везови Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и ПВЦ Поддршка Прилагодено како Клиент MOQ50pcs Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Белгија Знаме Везови Печ Направени од страна на Twill со Merrow Граница и ПВЦ Поддршка Прилагодено како Клиент MOQ50pcs Бесплатен Превозот

DEN 6048.00

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в...

ZYFMPTEX 2017 Еко-Пријателски Applique Везови Цвет Закрпи Црвено Печ за Шиење Облека Налепници Diy Железо-На 5.2x5.2cm 3Pcs/Многу
 • Неодамнешно

ZYFMPTEX 2017 Еко-Пријателски Applique Везови Цвет Закрпи Црвено Печ за Шиење Облека Налепници Diy Железо-На 5.2x5.2cm 3Pcs/Многу

DEN 85.00 99.36

Големина : За 5.2(W)Х 5.2(H)cm Пакетот вклучува : 3 еез цвет печ / Многу Имајте на ум : Постои лепак на задната страна...

Мексико Знаме Везови Закрпи Направени од страна на Twill со Топлина се Намали и Железо На Поддршка Прилагодено Дизајн и MOQ50pcs Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Мексико Знаме Везови Закрпи Направени од страна на Twill со Топлина се Намали и Железо На Поддршка Прилагодено Дизајн и MOQ50pcs Бесплатен Превозот

DEN 6096.00

Добредојдовте на Нашата Онлајн Продавница : Ние сме многу чест ако ви се допаѓа и да ги купуваат нашите постоечки производи, ние ќе се направи ПОБРЗО кога ги добивме цел и точната количина...

Јапонија Знаме Закрпи/Земја Закрпи Направени од страна на Twill Топлина Намалување и Железо За Поддршка Направат Предмети Како на Клиент Барање MOQ50pcs Бесплатен Прево?
 • Неодамнешно

Јапонија Знаме Закрпи/Земја Закрпи Направени од страна на Twill Топлина Намалување и Железо За Поддршка Направат Предмети Како на Клиент Барање MOQ50pcs Бесплатен Прево?

DEN 6048.00

Добредојдовте на Нашата Онлајн Продавница : Ние сме многу чест ако ви се допаѓа и да ги купуваат нашите постоечки производи, ние ќе се направи ПОБРЗО кога ги добивме цел и точната количина...

Тешки Везови Печ, 3D Везови Големи Печ Везени Applique Парче На Облека, Додатоци
 • Неодамнешно

Тешки Везови Печ, 3D Везови Големи Печ Везени Applique Парче На Облека, Додатоци

DEN 475.00 528.00

Користење на владата : да се Шие наГолемина : 42*од 30 смКоличина : 1 парчиња / многуПрирачник за мерење на големината, постои мала грешкаПревозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена откако примено вашето плаќање .Испраќање на пратката од Страна на пост воздух mail,Таа треба за 1525 дена да повеќето земји, но да Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, земји во Јужна Америка треба повеќе денови, можеби 2060 дена.Клиенти од САД може да се добие стоката во рок од 20 работни дена.Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците)...

10PCS Шие Зеленчук Диња Везови Печ за маици Облека Закрпи Трансфер Applique Мрачно Бод Печ се справи со Облека
 • Неодамнешно

10PCS Шие Зеленчук Диња Везови Печ за маици Облека Закрпи Трансфер Applique Мрачно Бод Печ се справи со Облека

DEN 168.00 227.04

Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦИИ е многу поевтина од КОМПЈУТЕР и може да добие повеќе изненадување.И не заборавајте да ја додадете нашата продавница до вашите омилени за да добиете монети од Апликации.Конечно,можете да купите производи за СЛОБОДНИ.2.Ние ве советуваме да го нарачате повеќе од $5.Потоа можете да ги пратите на пакет и може да се добие тоа побрзо.Инаку ние ќе испраќање од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не може да се следи,не се безбедни и ќе добиете производи во долго време...

Топла Продажба! 10pcs/Set BANDIDOS ТЕКСАС MC Печ Везени Железо-На Целосна Back Големина Јакна Вест Мотоцикл Biker 1% Печ
 • Неодамнешно

Топла Продажба! 10pcs/Set BANDIDOS ТЕКСАС MC Печ Везени Железо-На Целосна Back Големина Јакна Вест Мотоцикл Biker 1% Печ

DEN 1094.00 1824.00

Добредојдовте На Зелена Куќа!1 Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2...

Седи Склони Chihuahua Куче Раса Везови Печ Кутре Раса Железо На Applique
 • Неодамнешно

Седи Склони Chihuahua Куче Раса Везови Печ Кутре Раса Железо На Applique

DEN 402.00 618.24

Вовед Главната / Како да го користитеНие сме manufactory Добредојде за вашите дизајн, и ви благодарам многу за вашата посета!Usages : (1).Земете вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / book / други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо(2).Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.(4).По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин .(5).Поради светлината и аголот, бојата можеби малку разлика помеѓу производите и фотографија, се надевам дека ќе можат да го разберат!(6).Испорака : бесплатна испорака преку Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 1535 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.Информациите на компанијата : Ние сме factorty во Кина копното,има expenience на везови закрпи производство за повеќе од 15years,Ние може да се направи било дизајни,Нашите клиенти од целиот свет,како САД,велика БРИТАНИЈА,Русија,Австралија и така натаму, Топло добредојде за вашиот убав прилагодено дизајни.Имаме најдобрите везени машина во светот,нашите 20sets нова машина се увезени од Јапонија TAJIMA .Нашиот професионален тим бидете сигурни дека високиот квалитет на нашите површини ,брзо quotion,најдобра цена и услуга за вас .Испорака : За прилагодено дизајн,примерок потврди трае околу 3~5days ,производството за 5~10days .За било какви прашања,pls контакт со мене се чувствуваат слободни, добредојде за вашите сопствени дизајни.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (за сопствени закрпи)A.

Швајцарија Знаме Везови Закрпи Направени од страна на Twill Топлина се Намали и Железо На Поддршка MOQ50pcs Прилагодено како Клиент Дизајн Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Швајцарија Знаме Везови Закрпи Направени од страна на Twill Топлина се Намали и Железо На Поддршка MOQ50pcs Прилагодено како Клиент Дизајн Бесплатен Превозот

DEN 6048.00

Добредојдовте на Нашата Онлајн Продавница : Ние сме многу чест ако ви се допаѓа и да ги купуваат нашите постоечки производи, ние ќе се направи ПОБРЗО кога ги добивме цел и точната количина...

Австралија Знаме Embroider Печ со Топлина се Намали и Железо За Поддршка, исто Така, Направи Предмети како на Клиент Барање MOQ50pcs Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Австралија Знаме Embroider Печ со Топлина се Намали и Железо За Поддршка, исто Така, Направи Предмети како на Клиент Барање MOQ50pcs Бесплатен Превозот

DEN 5574.24

Добредојдовте на Нашата Онлајн Продавница : Ние сме многу чест ако ви се допаѓа и да ги купуваат нашите постоечки производи, ние ќе се направи ПОБРЗО кога ги добивме цел и точната количина...

Sequins Круна Љубов Закрпи За облека, Железо На Закрпи DIY Везови Печ Applique Parches Ropa Налепници За Облека 5pcs
 • Неодамнешно

Sequins Круна Љубов Закрпи За облека, Железо На Закрпи DIY Везови Печ Applique Parches Ropa Налепници За Облека 5pcs

DEN 131.00 198.24

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далноводи на висок околу 30 секунди...

Вез Феникс крпа налепници,закрпи за облека,Декоративни додатоци
 • Неодамнешно

Вез Феникс крпа налепници,закрпи за облека,Декоративни додатоци

DEN 609.00 655.20

Функција : Материјал : Феникс крпа налепнициГолемина : 20 CM 35cm(прикажи на сликата)Употреба : Облека пополнат дупки, чевли торба декорација, DIY занаети, подароккартички и сл., Треба ракакроиПакување : 1set / многу(како на сликата покажува)Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам...

Данска Знаме Везени Значки Направени од страна на Twill со Топлина се Намали и Железо На Поддршка Прилагодени MOQ50pcs бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Данска Знаме Везени Значки Направени од страна на Twill со Топлина се Намали и Железо На Поддршка Прилагодени MOQ50pcs бесплатен превозот

DEN 5814.24

1 Основно Конкурентни Предности : а Висок квалитет со конкурентна ценаб Мали наредби се прифатени,в...