• Неодамнешно
Оригиналниот 2 парчиња/многу BTY 18650 Li-ion 3.7 v Батерија 2900mAh Батерии За Електронски Додатоци Freeshipping

Оригиналниот 2 парчиња/многу BTY 18650 Li-ion 3.7 v Батерија 2900mAh Батерии За Електронски Додатоци Freeshipping

DEN 541.00
DEN 576.00
-6 %
Достапно

Количина на стоки


Оригиналниот 2 парчиња/многу BTY 18650 АА Ni-Мз 1.2 v Батерија 2900m Ah Батерии За Електронски Додатоци Freeshipping
Објектот спецификите
Бренд Име : BTY
Модел : Батерија 18650
Тип : Li-ion
Номиналниот Капацитет : 2900mah
Номиналниот Напон : 3.7 V
Боја : Зелена
Тежина : 20g
Батерија : Да
Батерија Пати : До 1000 пати
Пакет Се Вклучени
4 x BTY 2900m Ah 18650 Батерии
Карактеристики
Безбеден и еколошки.
100% Сосема Нов и Висок квалитет.
18650 АА литиум батерија.
Погоден за Играчки, дигитални камери, CD-плеери, далечински управувач возила, метал детектори, џеб рефлектори, pda уредите
Превозот
Кина/Шведска/HK/Сингапур Пост : (www.17track.net) 2-7 недели
DHL : (www.dhl.com) 2-7 работен ден
EMS : (www.ems.com.cn) 7-15 работен ден
ПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 2-7 работен ден
Услови и Состојба
Нема враќање, размена на само. Ако недостасува/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот.Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар и такса за ракување и објектот исто така, мора да биде во оригинална кутија при враќање на предмети.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ни остават добар 5 ѕвезда позитивни повратни информации,кој може да ни помогне да им служи на клиентите тесто и тесто.Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации или да се отвори било спор,Негативна повратна информација не се реши нешто,ние ќе се обидеме најдобро да ги решите вашите проблеми.
Други
Фото Шоу

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
18650
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Номиналниот Капацитет:
2601-2999mAh
Бренд Име:
kingwei
Батеријата Број:
2 парчиња/многу
Тип:
Li-Ion
Големина:
18650
Тип:
Li-ion Батерија
Име:
BTY
Напон:
3.7v
Тежина:
20g
боја:
Зелена
БАТЕРИЈАТА МОДЕЛ :
18650
Оригинална Батерија:
Yes
Пакет:
2 парчиња/многу

Слични понуди

Нови Ni-CD 1300mAh Батерија Моќ Алатка Батеријата Пакети Замена за METABO 12V BSZ12 BS12SP
 • Неодамнешно

Нови Ni-CD 1300mAh Батерија Моќ Алатка Батеријата Пакети Замена за METABO 12V BSZ12 BS12SP

DEN 1311.00 1524.48

Батеријата Модел : за METABO Батерија Тип : NiCD Капацитет : 1300mah Батеријата Напон : 12 V Батерија Боја : Црна Замени оригиналниот батеријата код : Замени за METABO оригинална батерија : 6.02151.50 Компатибилен со оригинални алатки : за METABO Алатки : BZ12 SP За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 23 дена откако вашата уплата е завршен...

НОВАТА батерија 2/3N 300mAh 1.2 V Ni-МЗ акумулатори FS812 FS818 FS816 FS820 Жилет батеријата 2/3N300mAh1.2V Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

НОВАТА батерија 2/3N 300mAh 1.2 V Ni-МЗ акумулатори FS812 FS818 FS816 FS820 Жилет батеријата 2/3N300mAh1.2V Бесплатен превозот

DEN 768.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

48V 12AH,15AH,18AH,20AH,25AH Li-ion Литиум јонска батерија за велосипед моќ банка Слободни полнач
 • Неодамнешно

48V 12AH,15AH,18AH,20AH,25AH Li-ion Литиум јонска батерија за велосипед моќ банка Слободни полнач

DEN 9360.00

24v10ah (140mm*110mm*50mm)24v12ah (150mm*140mm*40mm)24v15ah (190mm*140mm*40mm)24v18ah (220mm*140mm*40mm)24v20ah (260mm*140mm*40mm)36v10ah (170mm*140mm*40mm)36v12ah (220mm*140mm*40mm)36v15ah (190mm*140mm*55мм)36v18ah (220mm*140mm*55мм)36v20ah (260mm*140mm*55мм)48v10ah (220mm*140mm*40mm)48v12ah (230mm*140mm*53mm)48v15ah (220mm*140mm*55мм)48v18ah (220mm*130mm*70mm)48v20ah (240mm*140mm*70mm)

KingWei Оригинален Бренд 4pcs Висока Потрошувачка Батерија 18650 За Електронска Цигара 2000mah E-cig Li-Lon Батерија 3.7 V
 • Неодамнешно

KingWei Оригинален Бренд 4pcs Висока Потрошувачка Батерија 18650 За Електронска Цигара 2000mah E-cig Li-Lon Батерија 3.7 V

DEN 575.00 821.28

ТОПЛА ПРОДАЖБА 10 Pcs / многу 18650 Liion Батерија Сина TR 18650 3000m Ah 3.7 v Ba Добредојдовте на нашата продавница ,ве молиме видете стоки опис внимателно , ако никакви проблеми ,можете да контактирате со нас ,ви благодариме! Објектот специфики : Модел : 18650 Висока Cстапка на еЦигара батерија Тип : батеријаКапацитет : 2000mah Забелешка : има можеби малку грешка ,ние не прифати таков спор ,ви благодариме!Напон : 3.7 v Боја : портокаловаБатерија Време : 5 00timsГолемина : 18*65 mm (Дијаметар) Забелешка : има можеби малку грешка ,ние не прифати таков спор ,ви благодариме! Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : ДаУпотреба : telecontrol ,итн Карактеристики : Безбеден и еколошки.100% Со Добар Квалитет .>>>>> Ако имате било какви проблеми или прашања во врска со вашата трансакција...

Литар енергија на батеријата 3.7 V литиум полимер батерија 601120 120MAH мала играчка steelmate Bluetooth звучници глувчето
 • Неодамнешно

Литар енергија на батеријата 3.7 V литиум полимер батерија 601120 120MAH мала играчка steelmate Bluetooth звучници глувчето

DEN 242.00 331.20

Здраво! Почитувани купувачи,Сите ние полимер батерија можат да бидат прилагодени за вас,Вие само треба да го обезбеди на батеријата должина * ширина * дебелина, ние може да го прилагодите за вас,Ако треба да се прилагодат, ве молиме контактирајте го нашиот персонал,Ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор!ви благодаримеМодел 601120Капацитет 120 MAHНоминална напон 3.7 VПолнење напон 4.2 VГолемина дебели 6 MM широк 11 MM долго 20 MMСо богат кристал заштитна плочаБатеријата може да се прилагоди 1.27 1.5 2 2.54 два 1 заеднички дупка дупка и сл.Производителите продажба 3.7 V литиум полимер батерии можат да бидат прилагодени 7.4 v батерии, мобилни моќ батеријата пак, 3.7 V литиум полимер батерија за MP3 MP4 и MP5 GPS, Bluetooth слушалките, звукот мали играчки рекордер мобилни моќ игра машина рачни таблет компјутер безжичен телефон LED производи, корен во согласност со клиент спецификации за сопствени батеријата, голема количина на одлична цена, цената на нет е за повикување само, количина може да се јавите на детали, квалитет на сигурен, доволен капацитет, модел опсег, капацитет 50 MAH5000 MAH, спецификации и различни, не е целосно снимен, добредојдовте истрага, онлајн QQ648499699Купувачот мора да го прочитате ве Молиме купувачите пред приемот на прво отворете пакет инспекција на стоки е оштетен, се водат за исчезнати, неточни ставки и за други прашања; како што откривањето на согласност, треба веднаш да се јавите на продавачот и знак за еден пополнување детали и нека превозникот потпис за потврда...

MELASTA 2 парчиња 12v Ni-Cd 2.1 Ах Замена на Батеријата за Makita 1220 PA12 1222 1233S 1233SA 1233SB 1235 1235A 1235B 192598-2
 • Неодамнешно

MELASTA 2 парчиња 12v Ni-Cd 2.1 Ах Замена на Батеријата за Makita 1220 PA12 1222 1233S 1233SA 1233SB 1235 1235A 1235B 192598-2

DEN 2135.00 3094.56

Ве молиме имајте во предвид : За клиенти во Канарските Острови од Шпанија, чии поштенски код е 3500035999 или 3800038999.Ве молиме не го стави на ред за овој производ, ние не се сигурен начин да се испрати на батеријата вашата адреса во моментов.2 парчиња MELASTA Бренд 12 volt 2100m Ah NiCd Батеријата PodСтил Замена на Батеријата за Makita 1220 PA12 1222 1233 S 1233 SA 1233 SB 1235 1235 A 1235 B 1925982 1926815 1939816 6383478 63834782Бренд : Melasta Модел Бр...

36V 10AH,12AH,15AH,18AH,20AH,25AH Li-ion Литиум батерија за велосипед напојување Слободни полнач
 • Неодамнешно

36V 10AH,12AH,15AH,18AH,20AH,25AH Li-ion Литиум батерија за велосипед напојување Слободни полнач

DEN 7680.00

24v10ah (140mm*110mm*50mm)24v12ah (150mm*140mm*40mm)24v15ah (190mm*140mm*40mm)24v18ah (220mm*140mm*40mm)24v20ah (260mm*140mm*40mm)36v10ah (170mm*140mm*40mm)36v12ah (220mm*140mm*40mm)36v15ah (190mm*140mm*55мм)36v18ah (220mm*140mm*55мм)36v20ah (260mm*140mm*55мм)48v10ah (220mm*140mm*40mm)48v12ah (230mm*140mm*53mm)48v15ah (220mm*140mm*55мм)48v18ah (220mm*130mm*70mm)48v20ah (240mm*140mm*70mm)

DVISI BAT048 9.6 V 3000mAh алат Батерија со Замена AL1411DV Апарат за полнење за Bosch Вежба PSR 960 Ni-МЗ
 • Неодамнешно

DVISI BAT048 9.6 V 3000mAh алат Батерија со Замена AL1411DV Апарат за полнење за Bosch Вежба PSR 960 Ni-МЗ

DEN 1889.00 2660.64

Опис БатеријатаБатерија Тип : NiCD / NiМЗНапон : 9.6 VКапацитет : 2000m Ah / 3000m AhБоја : ЦрноЦрвенаДимензија : 82.00 x 79.50 x 111.00 mmТежина : 480gГо замени Оригиналниот за Bosch Battery Код : за БошBAT048, BAT100, BAT119, BH984, BPT10412 607 335 260, 2 607 335 2722 607 335 3732 607 335 453, 2 607 335 461, 2 607 335 4692 607 335 524, 2 607 335 529, 2 607 335 5402 607 335 674, 2 607 335 6822 607 335 7072 607 001 380, 2607001802 607 300 002Ги собере Оригиналните за Bosch Модел : за Бошза Bosch PSR 960за Bosch GSR 9.6 Vза Bosch 23609за Bosch 32609за Bosch 32609RTза Bosch GSR 9.6 (Нова Верзија)Опис Држачи ЗаТекст : 110~240 V AC 50~60 HzИзлез : наизменична СТРУЈА ОД 1,5 СОПолначот Тежина : 662gПолнење Заштита : Полначот има вграденво коло заштита за да се спречи прегревање, краток кола,во текот на полнењето и откривање на оштетени батерии.Компатибилен Со : GSR 7.21 GSR 7.22 GSR 9.61 GSR 9.62 GSR 121 GSR 122 GSR14.41 GSR 14.42(power tools батеријата for7.2 V14.4 V)Замена Бош 7.2 V до 14.4 V електрични алатки батерија полнач ( замена производи, не Бош оригинални производи)Пакетот Вклучува1*Замена AL1411 DV Полнач1*Replacemet Батерија (NiCD 2000m Ah / NiМЗ 3000m Ah )Професија Батеријата ФабрикаВисок Квалитет на Реалниот Капацитет Искрен продавачот DVISIДобредојдовте да контактирате со нас за промет на големоПЛАЌАЊЕ 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

најдобри батеријата бренд Бесплатен Превозот Литиум полимер батерија Големина 604680 3.7 V 3500mah Литиум полимер Батерија со Заштита Одбор
 • Неодамнешно

најдобри батеријата бренд Бесплатен Превозот Литиум полимер батерија Големина 604680 3.7 V 3500mah Литиум полимер Батерија со Заштита Одбор

DEN 443.00 651.36

Здраво! Почитувани купувачи,Сите ние полимер батерија можат да бидат прилагодени за вас,Вие само треба да го обезбеди на батеријата должина * ширина * дебелина, ние може да го прилагодите за вас,Ако треба да се прилагодат, ве молиме контактирајте го нашиот персонал,Ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор!ви благодаримеЗдраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

6PCS Висок Квалитет 5300mAh Li-Ion Замена на Батеријата за iRobot Braava Џет 240 Модел 4446040
 • Неодамнешно

6PCS Висок Квалитет 5300mAh Li-Ion Замена на Батеријата за iRobot Braava Џет 240 Модел 4446040

DEN 4870.00 5472.00

6 X Висок Квалитет 5300m Ah LiIon Замена на Батеријата за i Robot Braava Џет 240 Модел 4446040 Оваа замена Литиум Јонска Батерија е компатибилен со Braava џет 240 многу добро, со дополнителна батерија може да се задржи вашата Braava џет да се исчисти втор соба без да се чека за надополнување...

Висок Квалитет на Сосема НОВ 3000mAh 18 VOLT Li-Ion Моќ Алатка Батеријата за Makita BL1830 Bl1815 194230-4 LXT400 + Полнач
 • Неодамнешно

Висок Квалитет на Сосема НОВ 3000mAh 18 VOLT Li-Ion Моќ Алатка Батеријата за Makita BL1830 Bl1815 194230-4 LXT400 + Полнач

DEN 3631.00 4080.00

Бренд НОВИ 3000m Ah 18 VOLT LiIon Моќ Алатка Батеријата за Makita BL1830 Bl1815 1942304 LXT400+Полнач Спецификации : (батеријата) 1.Батерија Тип : LIION БАТЕРИЈА 2.Батеријата Напон : 18 V / 18volt 3.Капацитет : 3000m Ah / 3.0 Ах 4.Тежина : 0.85 кг 5.Боја Црна За Makita алатки : (батеријата) BCS550 BCS550 Z BDA350 BDA350 Z BDF451 BDF451 Z BDF452 BDF454 Z BFR550 L BFR550 Z BFR750 BFR750 L BFR750 Z BFS450 BFS450 RFE BFS450 Z BGA452 BGA452 Z BHP451 BHP451 SFE BHP451 Z BHP452 BHP454 BHP454 Z BSS610 BSS610 SFE BSS610 X2 BSS610 Z BSS611 X BSS611 Z BST221 Z BTD140 BTD140 SFE BTD140 Z BTD141 BTD141 Z BTD144 BTD144 RFE BTD144 Z BTDW251 Z BTL061 BTL061 Z BTL063 BTL063 Z BTP140 BTP140 Z BTW251 BTW251 Z BHR202 BHR202 RFE BHR202 Z BHR240 BHR240 Z BHR241 BHR241 Z BJR181 BJR181 X BJR181 X1 BJR181 Z BJR182 BJR182 X BJR182 Z BJS130 BJS130 Z BJV180 BJV180 Z BML184 BML185 BPB180 BPB180 Z BSS501 BSS501 Z BTW253 BTW253 Z BTW450 BTW450 Z BUB182 BVR450 Компатибилни Модели : (батеријата) BL1830 1942053 Спецификација : (полначот) Влезен Напон : 110240 V Излезен Напон : 14.4 V18 V Приклучок : ЕУ приклучокот, НИ се приклучи и Ау plug Гаранција : Една Година Димензија : 187.5*165*104mm Тежина : 580g Компатибилни Модели За (полначот) DC7100, DC711, DC9700,DC9710,DC18 RA, DC18 SE DC18 SC DC1803 DC1804 DC1201 DC1290 DC1410 DC1412 DC1413 DC1414 , DC1470 DC1439 DC14 SA LXT литиум батерија Забелешка : Ние ќ да не биде задолжен за anytaxes и надоместоци кога стоката ќе пристигнат во земјата на дестинација...

нови пристигнување! 15 КОМПЈУТЕРИ сет 3.6 V 700mAh GA-BP3 Батерии за Кобра PR145/150 /155G токи-Токи 2-Начин Радија
 • Неодамнешно

нови пристигнување! 15 КОМПЈУТЕРИ сет 3.6 V 700mAh GA-BP3 Батерии за Кобра PR145/150 /155G токи-Токи 2-Начин Радија

DEN 1475.00 1843.20

бренд нови пристигнување топла продаде во Русија и НИ се 15 КОМПЈУТЕРИ сет Генерички замена на батеријата за Кобра GABP3 100% ОЕМ компатибилен Сосема НОВ заменетата батерија ги Исполнуваат или надминуваат оригинални спецификации Хемија : NiCd Капацитет : 700m Ah Напон : 3.6 V Компатибилен со КОБРА : GABP3За 2начин на радио модели : КОБРА : ГМРС Micro Talk Радија PR145, PR150, PR155

Многу од 5 компјутери 3.7 V 300mAh 402040 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија За Mp3, GPS PSP мобилен телефон електронска дел
 • Неодамнешно

Многу од 5 компјутери 3.7 V 300mAh 402040 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија За Mp3, GPS PSP мобилен телефон електронска дел

DEN 561.00 623.52

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Апликација1.Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка.2.Преносни канцеларија уреди : Лаптоп, PDA, преносни electrograph, пренослив печатач.3.Видео уреди : GPS, дигитална камера, видео камера, преносни DVD, преносни телевизија, MP3, MP4.4.Преносни размена уреди : ПОС, Корисна, Отпечатоци машина, преносливи акции машина.5.Осветлуваат уреди : рудар светилка, searchlight.6.Други : играчки, модели5 x компјутери 3.7 V 300m Ah 402040 Литиум LiПолимер li ion Батерија За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни електронски дел 0420403.7 V 300m Ah 402040 Литиум Полимер LiPo li ion Батерија За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни електронски дел Следење на број обезбеди! Една година гаранција Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)* 20mm (W)* 40mm (L) 5 > Оценка : DC3.7 V 300m Ah Полнење на струјата : стандард полнење, брзо полнење : 1.0 C : 0.5 C Стандард полнење метод : 0.5 C CC (константна струја) задолжен да 4.25 V, тогаш CV (константен напон 4.2 V) полнење до наплатат струја е помала или еднаква на 0.05 C...

Литар енергија на батеријата 3.7 V литиум полимер батерија на 800mAh 063040 GPS navigator MP3 Bluetooth звучник 603040
 • Неодамнешно

Литар енергија на батеријата 3.7 V литиум полимер батерија на 800mAh 063040 GPS navigator MP3 Bluetooth звучник 603040

DEN 245.00 335.52

Здраво! Почитувани купувачи,Сите ние полимер батерија можат да бидат прилагодени за вас,Вие само треба да го обезбеди на батеријата должина * ширина * дебелина, ние може да го прилагодите за вас,Ако треба да се прилагодат, ве молиме контактирајте го нашиот персонал,Ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор!ви благодаримеБатеријата модел : 603040Капацитет : 800m AhНоминална напон 3.7 VПолнење напон 4.2 VДебелина 6 MM широк 30ММ долго 40 MMСо богат кристал заштитна плочаПолнење на струјата : стандард полнење 0.5 C Брзо полнење 1.0 CСтандард полнење метод : CC 0.5 C (Heng Лиу) задолжен да 4.25 V Повторно, CV (постојан притисок 4.2 V Задолжен да ја полните тековната 0.05 C; &леполнење на струјата : 1 Cm A (max)испуштање струја : 2 Cm A (макс) на Испуштање на критичниот напон : 2.75 VЗадолжен за заштита на критичниот напон : 4 .26 VИспуштање температура : C~; 20 + C; 60Време на полнење : 2 6hrs (стандард); 3hrs (брзо)висока сигурност : не експлозија, нема оган, итн.Заштита функција : со над задолжен, со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој заштита, во текот температура заштитаСлика шоуПроизводителите продажба 3.7 V литиум полимер батерии можат да бидат прилагодени 7.4 v батерии, мобилни моќ батеријата пак, 3.7 V литиум полимер батерија за MP3 MP4 и MP5 GPS, Bluetooth слушалките, звукот мали играчки рекордер мобилни моќ игра машина рачни таблет компјутер безжичен телефон LED производи, корен во согласност со клиент спецификации за сопствени батеријата, голема количина на одлична цена, цената на нет е за повикување само, количина може да се јавите на детали, квалитет на сигурен, доволен капацитет, модел опсег, капацитет 50 MAH5000 MAH, спецификации и различни, не е целосно снимен, добредојдовте истрага, онлајн QQ648499699 купувачот мора да го прочитате ве Молиме купувачите пред приемот на прво отворете пакет инспекција на стоки е оштетен, се водат за исчезнати, неточни ставки и за други прашања; како што откривањето на согласност, треба веднаш да се јавите на продавачот и знак за еден пополнување детали и нека превозникот потпис за потврда.

DVISI EB1214S Батеријата 12V 3300mAh NI-МЗ за Hitachi C5D DS12DVF3 EB1212S Р 9D DS12DVF DS12DVB2 DS12DM2 12DM DH15DV CL13D CD4D
 • Неодамнешно

DVISI EB1214S Батеријата 12V 3300mAh NI-МЗ за Hitachi C5D DS12DVF3 EB1212S Р 9D DS12DVF DS12DVB2 DS12DM2 12DM DH15DV CL13D CD4D

DEN 2075.00 2412.00

ЗА HITACHI ИО 1212 S ИО 1214 L ИО 1214 S ИО 1220 BL EB1212 S EB1214 L EB1214 S EB1220 BLЗА HITACHI EB1214 S батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : C 5 DCD 4 D CL 13 D DB12 DM2 DH 15 D2 DH 15 DV DN 12 DY DN 12 DYK DN 12 Y ДС 10 DTA ДС 10 DVA ДС 12 DM ДС 12 DM2 ДС 12 DV ДС 12 DVB ДС 12 DVB2 ДС 12 DVB2 KS ДС 12 DV FDS 12 DVF2 ДС 12 DVF3 DW 18 DF ДС 12 DVC FDV 12 DV FWH 12 DC2 FWH 12 DC3 FWH 12 DD FWH 12 DF FWH12 DC4 Р 9 D RB 18 D УБ 12 DL УБ 5 D ПОТ 12 DAF ПОТ 12 DAF2 WH 12 DC ПОТ 12 DM ПОТ 12 DM2 ПОТ 12 DM2 K ПОТ 12 DMR ПОТ 12 DMR2 WP 12 DA WR 12 DAF WR 12 DAF2 WR 12 DM WR 12 DM2 WR12 DMR C5d CD4 D CL13 D DB12 DM2 DH15 D2 DH15 DV DN12 DY DN12 DYK DN12 Y DS10 DTA DS10 DVA DS12 DM DS12 DM2 DS12 DV DS12 DVB DS12 DVB2 DS12 DVB2 KS DS12 DVF DS12 DVF2 DS12 DVF3 DW18 D FDS12 DVC FDV12 DV FWH12 DC2 FWH12 DC3 FWH12 DD FWH12 DF FWH12 DC4 R9 D RB18 D UB12 DL UB5 D WH12 DAF WH12 DAF2 WH12 DC WH12 DM WH12 DM2 WH12 DM2 K WH12 DMR WH12 DMR2 WP12 DA WR12 DAF WR12 DAF2 WR12 DM WR12 DM2 WR12 DMR ЗА HITACHI EB1214 S Моќ Алатка Батеријата опис : Ние нудиме 30 Дена за враќање на Пари, 1 Година Гаранција за HITACHI EB1214 S Моќ Алатка Батеријата EB1214 S Моќ Алатка Батеријата се добри компатибилен со оригиналната ЗА ITACHI EB1214 S Моќ Алатка Батеријата...

(За QQ5) Melasta 14.4 V 2800mAh NIMH Батерија за Cleanmate QQ5 Чистење со Правосмукалка Робот
 • Неодамнешно

(За QQ5) Melasta 14.4 V 2800mAh NIMH Батерија за Cleanmate QQ5 Чистење со Правосмукалка Робот

DEN 1560.00 2400.00

Ве молиме имајте во предвид : За клиенти во Канарските Острови од Шпанија, чии поштенски код е 3500035999 или 3800038999.Ве молиме не го стави на ред за овој производ, ние не се сигурен начин да се испрати на батеријата вашата адреса во моментов.(За QQ5) Melasta 14.4 V 2800m Ah NIMH Батерија за Cleanmate QQ5 Чистење со Правосмукалка РоботМодел БР...