• Неодамнешно
Тајландски high-end хардвер дома модерен минималистички златен пиштол заклучува вратата се заклучува TK205221 канцеларија врати

Тајландски high-end хардвер дома модерен минималистички златен пиштол заклучува вратата се заклучува TK205221 канцеларија врати

DEN 9168.00
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Тип:
Запечатување Ленти
Материјал:
Цинк Легура
обичај обработка:
Тоа е
Модел:
Соба TK205221 пиштол злато
Видови:
се справи со заклучување

Слични понуди

5M D/E/P Тип Себе Лепило Печат Ленти Пена Draught Excluder Само Лепило Прозорец Вратата Печат Лента За Хардвер Алатки
  • Неодамнешно

5M D/E/P Тип Себе Лепило Печат Ленти Пена Draught Excluder Само Лепило Прозорец Вратата Печат Лента За Хардвер Алатки

DEN 81.00 171.36

HG0009906Спецификација : Бренд новиМатеријал : EPDM, Силикони, ПВЦФорма : E тип(прибл 9x4mm), Д тип(прибл 9x6mm), Стр тип (прибл 9x5.5mm)Должина : околу...

14mm Извиткани Пролет Гума Подолу Пумпа Механички Печат 301-12
  • Неодамнешно

14mm Извиткани Пролет Гума Подолу Пумпа Механички Печат 301-12

DEN 59.52

Име На Производ : Механички ПечатМодел Бр : 30112Карактеристики единствен калем пролет, гума јастуци структура, издржливост и стабилност.Широко се користи во храна и пијалаци за обработка на Внатрешен Дијаметар : 14mm / 0.55""Вкупната Големина : 25 x 15mm / 1"" x 0.6"" (HМакс.D)"Материјал : Пластични, Метални, КерамичкиБоја : Црна, Бела, Сребро На ЅвонењеНето Тежина : 13g"Пакет Содржина : 1 x Механички Печат

50 Компјутери 5мм х 1mm x 3мм Механички Црна NBR О Прстени Нафта Печат Подлошки
  • Неодамнешно

50 Компјутери 5мм х 1mm x 3мм Механички Црна NBR О Прстени Нафта Печат Подлошки

DEN 34.56

Одличен материјал за отпорност на непријателски хемиски и масло средини во нормална и повишени температури.Широко се користи на автомобилски компоненти, машини компоненти, бања установи, апарати за домаќинство електрични апарати и електронски инструменти и др.

Вратата Долниот Праг Печати Нацрт Затка Силикони Запечатување Лента 0-28mm Јазот 3M Лепило 25мм 35mm 45mm Кафена Кафена и Бела
  • Неодамнешно

Вратата Долниот Праг Печати Нацрт Затка Силикони Запечатување Лента 0-28mm Јазот 3M Лепило 25мм 35mm 45mm Кафена Кафена и Бела

DEN 379.00 379.20

Пукнатини и празнини околу прозорците и вратите може да предизвика drafts (недовршени) за да дојде во вашиот дом , што доведува до висока греење и ладење трошоци...

5M TPV гума дрвена врата, прозорец браник запечатување лента weatherstrip
  • Неодамнешно

5M TPV гума дрвена врата, прозорец браник запечатување лента weatherstrip

DEN 767.52

метар метар метарДрвена врата, прозорец TPV гума меки и цврсти композитни запечатување лента weatherstripМатеријал : TPV гума Големина : 9mm x 6mm Боја : Бела / Браун Пакет : 5 метриИспоракаКога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот metod и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни coutries,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.Се враќаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме,Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било која причина,меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата,купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Ширина 25мм Силиконската гума прозорец печат rpuf член прозорците и вратите windproof стакло запечатување лента
  • Неодамнешно

Ширина 25мм Силиконската гума прозорец печат rpuf член прозорците и вратите windproof стакло запечатување лента

DEN 563.52

пластични прозорци печат вратите и прозорците rpuf член стаклена врата дрвена врата windproof водоотпорен лента Ширина : 25мм Должина : 6meters Дебелина : 0.5 mm до 1mmБоја : Кафена / Бела / ПроѕиренВе молиме оставете порака за боја што ви треба...