• Неодамнешно
Беа 25,5 mm 25.4 mm 1 Титаниум Високотонци Дијафрагмата Говорникот се Вози Глас Серпентина

Беа 25,5 mm 25.4 mm 1 Титаниум Високотонци Дијафрагмата Говорникот се Вози Глас Серпентина

DEN 392.00
DEN 412.32
-5 %
Достапно

Количина на стоки

Име на производ Глас Серпентина Материјал Титаниум, Бакар Серпентина Дијаметар беа 25,5 mm / 1" Мембрана Дијаметар 38mm / 1.5" Боја Сребрена на Ѕвонење, Црна Пакет Содржина 1 x Глас Серпентина Опис : Говорникот Замена, беа 25,5 mm 25.4 mm 1inch Титаниум Високотонци Дијафрагмата Говорникот се Вози Глас Серпентина Pls проверете ја големината пред да ја купите.

Карактеристики на понудата

DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Надворешни Хексадецимален
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
/
is_customized:
Yes
Димензии:
M2*4

Слични понуди

5pcs 21x10mm Тон Сребро Алуминиум Легура Ротари Potentiometer Копчиња Капа
 • Неодамнешно

5pcs 21x10mm Тон Сребро Алуминиум Легура Ротари Potentiometer Копчиња Капа

DEN 393.00 413.76

Име На Производ Potentiometer Knob Капа Материјал Алуминиум Боја Сребрена На Ѕвонење Вратило Дупка Кол 5.5 мм / 0.22" Вкупната Големина 21mm x 10мм / 0.83" x 0.4" (DH) Пакет се Вклучени 5 x Potentiometer КопчињаОпис : Potentiometer Ротари Knob е корисен за да се поврзете на ротари Potentiometer, обично multiturn линеарна potentiometer кои секогаш се користи како контрола на јачина на звук switch...

M6 x 25 Месинг Хексадецимален гром DIN933 200 парчиња
 • Неодамнешно

M6 x 25 Месинг Хексадецимален гром DIN933 200 парчиња

DEN 2592.00

Карактеристики : големина : M6*25 материјал : Месинг Одделение : 6.8 Pls љубезно answer : ___________________________ note : ова е 200pcs / многу, пакување со тенка мембрана торба или кутија, а потоа да картон...

M6 x 16 Месинг Хексадецимален гром DIN933 200 парчиња
 • Неодамнешно

M6 x 16 Месинг Хексадецимален гром DIN933 200 парчиња

DEN 2256.00

Карактеристики : големина : M6*16 материјал : Месинг Одделение : 6.8 Pls љубезно answer : ___________________________ note : ова е 200pcs / многу, пакување со тенка мембрана торба или кутија, а потоа да картон...

500pcs/многу М2.5(2.5 mm) А2 Нерѓосувачки Челик Првенство Точка Копачка Хексадецимален Socket Set Завртки DIN916
 • Неодамнешно

500pcs/многу М2.5(2.5 mm) А2 Нерѓосувачки Челик Првенство Точка Копачка Хексадецимален Socket Set Завртки DIN916

DEN 815.52

Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

М2 М2*4/5/6/8/10 M2x4/5/6/8/10 304 Нерѓосувачки Челик 304ss KB Philips Крстот Countersunk CSK Рамна Глава, Опашка Само Прислушување Завртки
 • Неодамнешно

М2 М2*4/5/6/8/10 M2x4/5/6/8/10 304 Нерѓосувачки Челик 304ss KB Philips Крстот Countersunk CSK Рамна Глава, Опашка Само Прислушување Завртки

DEN 281.76

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М2 М2*4 / 5 / 6 / 8 / 10 M2x4 / 5 / 6 / 8 / 10 304 Нерѓосувачки Челик 304ss KB Philips Крстот Countersunk CSK Рамна Глава, Опашка Само Прислушување ЗаврткиМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mmНавој Дијаметарd 1.6 2 2.5 3 3.5 4 5 6ТеренотСтр 0.35 0.4 0.45 0.5 0.6 0.7 0.8 1Глава Дијаметарdk 2.8 3.6 4.5 5.3 6.2 7.2 8.8 10.7Глава Дебелинак 1.2 1.3 1.7 2 2.3 2.6 3.8 3.3

7pcs 1/16PT Машки Конец да 6mm Цевка 3 Начин Т Форма Брз Спојка Заеднички
 • Неодамнешно

7pcs 1/16PT Машки Конец да 6mm Цевка 3 Начин Т Форма Брз Спојка Заеднички

DEN 417.00 439.20

Опис Име на Производ Брзо Монтирање Модел PD6 / М5 Дизајн Tee во Облик на Тема Големина 5mm / 1 / 16"PT Дупка Внатрешен Дијаметар(Секој) 6mm Материјал Пластика, Метал Димензија (Приближно) 41 х 25 х 13mm / 1.6" x 1" x 0.5" (L*W*T) Боја Црна, Сина, Златна Тон Пакет Содржина 7 x Брзо МонтирањеОпис : Тоа е наменета за користење за да се поврзете со полиетилен, најлон и СТП цевки...

10 Компјутери 8мм х 22mm x 7mm Метал Печат од Еден Ред Длабоко Ритам Топката Имајќи 608
 • Неодамнешно

10 Компјутери 8мм х 22mm x 7mm Метал Печат од Еден Ред Длабоко Ритам Топката Имајќи 608

DEN 464.00 488.16

Име на производ Длабоко Ритам Топката Имајќи Materal Метал Надворешниот Дијаметар 22mm / 0.9" Внатрешен Дијаметар 8mm / 0.3" Дебелина 7mm / 0.3" Боја Сребрена на Ѕвонење Пакет Содржина 10 x Длабоко Ритам Топката ИмајќиОпис : Еден ред длабоко ритам топката лежишта...

50Pcs М2 М2.5 М3 М4 DIN965 ISO7046 JISB1111F GB819 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машина Завртки со Рамна Глава КМ Завртка HW029
 • Неодамнешно

50Pcs М2 М2.5 М3 М4 DIN965 ISO7046 JISB1111F GB819 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машина Завртки со Рамна Глава КМ Завртка HW029

DEN 95.52

Единица:mm Номинална Дијаметар М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 Теренот P 0.25 0.25 0.3 0.35 0.4 0.45 0.5 0.7 0.8 1 1.25 1.5 dk max 2 2.1 3.2 3.0 3.8 4.7 5.5 7.6 9.2 11.2 15.20 18.30 мин 1.7 1.8 2.8 2.7 3.5 4.4 5.2 6.8 8.5 10.3 14.7 17.5 k max 0.6 0.9 1 1.2 1.3 1.5 1.65 2.7 2.7 3.3 4.65 5

50pcs/многу M3*50mm+6 бакар столбови 50mm висока М3 Хексагонална колона Хардвер сврзувачки елементи Завртки
 • Неодамнешно

50pcs/многу M3*50mm+6 бакар столбови 50mm висока М3 Хексагонална колона Хардвер сврзувачки елементи Завртки

DEN 877.00 933.60

Опис : М3*50+6 хексагонална бакар столбовиМатеријал : месинг, површината златнана хексагонална колона дел должина на 50mmдолжина на навој дел од 6mmПакет Се Вклучени : 50 * бакар столбовиПочитувани,доколку имате потреба другите,ве молиме кликнете на неа.М2 МашкиЖенски(mm)ЖенскиЖенскиМ3 МашкиЖенски(mm)ЖенскиЖенскиM4 МашкиЖенски(mm)ЖенскиЖенски

OOTDTY 800pcs Лаптоп Завртки Сет + Шрафцигер За Toshiba Sony Dell IBM Samsung Леново 16 Големини Завртки За Лаптоп
 • Неодамнешно

OOTDTY 800pcs Лаптоп Завртки Сет + Шрафцигер За Toshiba Sony Dell IBM Samsung Леново 16 Големини Завртки За Лаптоп

DEN 418.00 542.88

Опис : 16 големини завртки за лаптоп,секоја големина 50 компјутери шрафцигер за слободни Завртка Големина : PM2 X63.8PM2 X103.5CM2 X33.3CM2 X34.0CM2 X34.5CM2 X45.0CM2 X44.0CM2.5 X3.54.5CM2.5Х54CM2.5 X64.5CM2.5 X7.54.5CM2.5 X84.0CM2.5 X104CM2.5 X124.5КМ2.5 X43.5CM3 X35.0 Шрафцигер Должина : 13cm Количина : 1 сет (800 завртки + 1 шрафцигер) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

М5 x 30 Месинг Хексадецимален гром DIN933 200 парчиња
 • Неодамнешно

М5 x 30 Месинг Хексадецимален гром DIN933 200 парчиња

DEN 2625.60

Карактеристики : големина : M5*30 материјал : Месинг Одделение : 6.8 Pls љубезно answer : ___________________________ note : ова е 200pcs / многу, пакување со тенка мембрана торба или кутија, а потоа да картон...

М3 SEMS Завртка Филипс Возачот Полиран Крстот вдлабнати пан главата завртки со обична и пролет подлошки во прилог на Пакет 100
 • Неодамнешно

М3 SEMS Завртка Филипс Возачот Полиран Крстот вдлабнати пан главата завртки со обична и пролет подлошки во прилог на Пакет 100

DEN 336.00

М3 SEMS Завртка Филипс Возачот Полиран Крстот вдлабнати пан главата завртки со обична и пролет подлошки прилогПакет 100 Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во нашата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6h Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

2 Парчиња Жолта 5/8 Опрема Кол 11 Заби Т Облик На Контрола На Металот Вежба Чак Копче
 • Неодамнешно

2 Парчиња Жолта 5/8 Опрема Кол 11 Заби Т Облик На Контрола На Металот Вежба Чак Копче

DEN 390.00 410.40

Објектот на Име на Чак Копче Пилот Пречник од 6mm / 0.24" Опрема Дијаметар 16mm / 5 / 8" месо тело со Дијаметар 8mm / 0.31" Вкупната Големина 82 x 42mm / 3.2" x 1.6" (L*W) Заби Број 11 Боја Жолта, Црна Материјал Пластика, Метал Пакет Содржина 2 x Чак КопчеОпис : На чак бараат клучот да ги обезбеди потребните вртежен момент за да се стегне и се олабави и вилиците...

2018 Временски ограничени Топла Продажба Титаниум Гром Fastener Круг 100pcs/многу Din912 M3x20 Нерѓосувачки Челик А2 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки
 • Неодамнешно

2018 Временски ограничени Топла Продажба Титаниум Гром Fastener Круг 100pcs/многу Din912 M3x20 Нерѓосувачки Челик А2 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки

DEN 463.00 503.04

започнетекрајотОва е за една кеса на 100 парчиња на DIN912 Нерѓосувачки Челик А2 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки.Големина : М30.5 x 20mm(3мм Дијаметар x 0.5 Тема Теренот x 20mm Долго) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината не вклучува главата...

М1.4 М1.4*8/10/12 М1.4x8/10/12 12.9 Одделение Црна Јаглероден Челик DIN912 Целосна Тема Капа Првенство Ален Главата Гром Хексадецимален Хексагонални Штекер Завртка
 • Неодамнешно

М1.4 М1.4*8/10/12 М1.4x8/10/12 12.9 Одделение Црна Јаглероден Челик DIN912 Целосна Тема Капа Првенство Ален Главата Гром Хексадецимален Хексагонални Штекер Завртка

DEN 266.00 266.40

М1.4 М1.4*8 / 10 / 12 М1.4x8 / 10 / 12 12.9 Одделение Црна Јаглероден Челик DIN912 Капа Првенство Ален Главата Гром Хексадецимален Хексагонални Приклучок Машината Завртка最少5个字符Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект Единица : mm Дијаметар Norminal(d)Теренот(P) б дк к с тmin max min max min max min М1.4 0.3 2.74 2.46 1.4 1.26 1.36 1.32 0.6 М1.6 0.35 3.14 2.86 1.6 1.46 1.56 1.52 0.7 М2 0.4 3.98 3.62 2 1.86 1.56 1.52 1 М2.5 0.45 4.68 4.32 2.5 2.36 2.06 2.02 1.1 М3 0.5 23 5.68 5.32 3 2.86 2.58 2.52 1.3 М4 0.7 23 7.22 6.78 4 3.82 3.08 3.02 2 М5 0.8 22 8.72 8.28 5 4.82 4.095 4.02 2.5 M6 1 25 10.22 9.78 6 5.7 5.14 5.02 3 М8 1.25 28 13.27 12.73 8 7.64 6.14 6.02 4 M10 1.5 33 16.27 15.73 10 9.64 8.175 8.025 5 М12 1.75 38 18.27 17.73 12 11.57 10.18 10.025 6 М14 2 41 21.33 20.67 14 12.57 12.21 12.032 7 М16...

M4 Машина Завртка Countersunk Head Завртки Со Рамна Глава Филипс Вози Крстот Вдлабнати Јаглероден Челик
 • Неодамнешно

M4 Машина Завртка Countersunk Head Завртки Со Рамна Глава Филипс Вози Крстот Вдлабнати Јаглероден Челик

DEN 513.60

M4 Машина Завртка Countersunk Head Завртки Со Рамна Глава Филипс Вози Крстот Вдлабнати Јаглероден ЧеликДолжина 570 mmАко сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6hИспорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

Механички Din Железнички 29Mins Програмабилни Тајмер Префрлате
 • Неодамнешно

Механички Din Железнички 29Mins Програмабилни Тајмер Префрлате

DEN 770.00 810.24

Механички Тајмер доведе железнички 20min САЛАДИН Контрола ПрефрлатеГлавната користи во индустријата за контрола ,скалите светлина ,патот ламба ,се рекламираат кутија и разни автоматско ситуација.Модел : ALC18Контакт Оценка : AC220 V 16 AMinmum Време : 0.5 минMaxmum Време : 20minКонтакт Отпор : 50mИзолација Отпор : 100mСредина Температура : : 4055Време на Поставување : 0.5 мин,5min,10min,15min,20min