• Неодамнешно
нови 10pcs Карбид внесува TBGT060104L користат за досадни барови

нови 10pcs Карбид внесува TBGT060104L користат за досадни барови

DEN 1718.40
Достапно

Количина на стоки


Нови 10pcs
Sumitomo Карбид внесува TBGT060104 L CNC Мелничката Здодевни insert
Направен во Јапонија
10pcs карбид внесува TBGH0601 L користат за cnc Мелничката здодевни insert
За челик, Железо, Алуминиум , Бакар.
Превозот политика ; Retrun политика :
ние ќе брод објектот од регистарот на воздухот mail
ќе брод да се САД, КАНАДА, Западна Европа ,Австралија итн .
и друга адреса која оддалечена област ќе брод од страна на ems или регистрирајте се за воздух mail
Некои адреса ќе трае 15-30days. пристигне ( Afica ,јужна ameria итн ) Клиент одговор даноци
1 Превозот и Ракувањето со полнење е прикажано на за Меѓународни купувачи. комбинираат превозот ќе го понуди.
2 Сите предмети ќе се испраќаат во рок од 2 работни дена откако ќе се прими целосната уплата.
3 ние ќе ја објавите на објектот Преку Воздух mail со следење на број ,превозот време е за : 7-9days (случајно до две недели)
4 Ние ќе ви e на следење на број по што го објавите вашиот пакет. ве молиме да контактирате со локалните пост кога ќе исплата на следење на број.
5 Ние ќе брод објектот default за да ја купувачот адреса. Ако купувачот сакаат да ја смените превозот адреса ве молиме, напишете ја белешката во заедно со уплатата.
6 Гаранција : Производ ќе се врати кај нас со 30 дена по примање на

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
TBGT060104L CNC Мелничката

Слични понуди

1 КОМПЈУТЕР Ф1 - 2 инчен здодевни главата со MT3 Здодевни месо тело и 9pcs 12mm здодевни барови, здодевни главата во собата
  • Неодамнешно

1 КОМПЈУТЕР Ф1 - 2 инчен здодевни главата со MT3 Здодевни месо тело и 9pcs 12mm здодевни барови, здодевни главата во собата

DEN 3830.00 4032.00

1 КОМПЈУТЕР Ф1 2 инчен здодевни главата со MT3 Здодевни месо тело и9pcs 12mm здодевни барови, здодевни главата во собатаНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика покаже : Answer : ___________________________ Note : (1) Овој линк за моделот MT32 инчи.(2) Сите слики во оваа врска е базирана на еден MT42 инчен заварени досадномашина производ само за повикување само,ние ќе ви испратиме MT32 инчиако поставите цел, преку овој линк.Ако треба MT2 / MT4 производи, можете да контактирате со нас земете линк,ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.MT2 : MT4 : Опис :