• Неодамнешно
Jady Се Зголеми На Продажба Црна Велур Жените Пумпи Вистинско Крзно Оркестарот Високи Потпетици Посочи Пети Пром Фустан Чевли Жена Stiletto Вљубените Чевли

Jady Се Зголеми На Продажба Црна Велур Жените Пумпи Вистинско Крзно Оркестарот Високи Потпетици Посочи Пети Пром Фустан Чевли Жена Stiletto Вљубените Чевли

DEN 1632.00
DEN 2400.00
-32 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Чевли Големина:
9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
Jady Роуз
Горниот Материјал:
Крава Велур
Моден Елемент:
Рим
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
Овча
Пети Форма:
Посочи Пети
Број На Модел На:
жените пумпи
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
sapato feminino:
Zapatos Mujer
stiletto:
валентин чевли
боја:
црвено црн
Големина:
34-39

Слични понуди

doershow blackcolor италијански Жените Чевлите и Чантата Постави Висок Квалитет Африка Свадба Чевлите и Чантата Чевлите и Чантата Поставите New2018 SZQ1-10
 • Неодамнешно

doershow blackcolor италијански Жените Чевлите и Чантата Постави Висок Квалитет Африка Свадба Чевлите и Чантата Чевлите и Чантата Поставите New2018 SZQ1-10

DEN 2808.00 4320.00

До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантатаСтоки Опис : Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата...

ALMUDENA Класичен Стилски Голи Црна Ултра Висока Пета Чевли Платформа Банкет Чевли Крст на Рака 16cm Stiletto Пета Начичкана Пумпи
 • Неодамнешно

ALMUDENA Класичен Стилски Голи Црна Ултра Висока Пета Чевли Платформа Банкет Чевли Крст на Рака 16cm Stiletto Пета Начичкана Пумпи

DEN 2553.00 2687.52

1 Прилагодено : да ја прифатиме прилагодено чевли Ние си имаме свој фабрика за да се исполнат вашите барања.2...

QZYERAI Нови 2018 жените пролет и лето високи потпетици метал потпетици и женска чевли секси женска секојдневен чевли на голема големина 34-43
 • Неодамнешно

QZYERAI Нови 2018 жените пролет и лето високи потпетици метал потпетици и женска чевли секси женска секојдневен чевли на голема големина 34-43

DEN 1440.00 2879.04

Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Capputine 2018 Африкански Модни Чевли И Чанти Соодветен Сет Италија Дами Чевлите И Чантата На Високо Квалитетни Чевли И Торба За На Партијата
 • Неодамнешно

Capputine 2018 Африкански Модни Чевли И Чанти Соодветен Сет Италија Дами Чевлите И Чантата На Високо Квалитетни Чевли И Торба За На Партијата

DEN 2834.00 3936.00

Ве Молиме Обрнете Повеќе Внимание : Производи вклучуваат : Чевли + Чанта : 1 SetМатеријал : СТП+Кристал+ГумаВисоки Потпетици : 9 CMЕвропа Големина : 3842Боја : Црна.Злато.Сина.Црвена.Сребро.1.Обработка на време : само 13 работни дена.2...

doershow Чевлите и Чантата за Да Одговара на италијански Африка Свадба Чевлите и Чантата се Поставува Висок Квалитет на Појавување на италијански Чевли и Торба!SWR1-16
 • Неодамнешно

doershow Чевлите и Чантата за Да Одговара на италијански Африка Свадба Чевлите и Чантата се Поставува Висок Квалитет на Појавување на италијански Чевли и Торба!SWR1-16

DEN 2933.00 4512.00

До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантатаСтоки Опис : Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата...

doershow Нигериската Партија Чевли и се Поставува Торба Африкански Појавување на Чевли и Чанти италијански Кај Жени со Висок Квалитет на Африканската Партија BO1-24
 • Неодамнешно

doershow Нигериската Партија Чевли и се Поставува Торба Африкански Појавување на Чевли и Чанти италијански Кај Жени со Висок Квалитет на Африканската Партија BO1-24

DEN 2839.00 4368.00

До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантатаСтоки Опис : Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата...

2018 најновите weddig чевли жените шампањ цвеќиња женски дами чипка партија свадба пумпи чевли DS001 ВО ПАРК
 • Неодамнешно

2018 најновите weddig чевли жените шампањ цвеќиња женски дами чипка партија свадба пумпи чевли DS001 ВО ПАРК

DEN 1404.00 2160.00

Таписерии изработка Големи и мали големини се на сите достапни Обичај се направат различните потпетициСтандардна големина на табелата : Ве молиме погледнете го големина на табелата на оваа страница самоОбувка Гола нога должина=220mm ( гола нога должина )=225mm ( гола нога должина )=230mm ( гола нога должина )=235mm ( гола нога должина )=240mm ( гола нога должина )=245mm ( гола нога должина )=250mm ( гола нога должина )=255mm ( гола нога должина )=260mm ( гола нога должина )=265mm ( гола нога должина )Ве молиме Забелешка : чевли големина на aliexpress се сите САД ГОЛЕМИНАPls бидете сигурни дека ќе го изберат правото НАС ГОЛЕМИНА соодветно.Молам, изберете големина според вашиот Метри должина .

Пумпи Бела Свадба Пумпи Бисер Цвет Формално Фустан Чевли Круг Пети Оптоварување Потпетици Свадба Чевли Ултра Високи Потпетици XY-B0016
 • Неодамнешно

Пумпи Бела Свадба Пумпи Бисер Цвет Формално Фустан Чевли Круг Пети Оптоварување Потпетици Свадба Чевли Ултра Високи Потпетици XY-B0016

DEN 2389.00 3676.32

ЕУР 33 = НАС 3.5 = Нога Должина 21.5 cm ЕВРА 34 = НАС 4 = Нога Должина 22.0 cmЕУР 35 = НАС 5 = Нога Должина 22.5 cm ЕВРА 36 = НАС 6 = Нога Должина 23.0 cmЕУР 37 = НАС 6.5 = Нога Должина 23.5 cm EUR 38 = НАС 7.5 = Нога Должина 24.0 cmЕУР 39 = НАС 8.5 = Нога Должина 24.5 cm ЕУР 40 = НАС 9 = Нога Должина 25.0 cmЕУР 41 = НАС 9.5 = Нога Должина беа 25,5 см ЕВРА 42 = НАС 10 = Нога Должина 26.0 cmЕУР 43 = НАС 10.5 = Нога Должина 26.5 cm ЕВРА 44 = НАС 12 = Нога Должина 27.0 cmВе Молиме Проверете Ја Големината На Табелата Внимателно Пред Да Го Купат...

ASUMER црвено беж црна посочи пети плитки домот дами пумпи плоштадот пета свадба чевли жените високи потпетици чевли голема големина 32-46
 • Неодамнешно

ASUMER црвено беж црна посочи пети плитки домот дами пумпи плоштадот пета свадба чевли жените високи потпетици чевли голема големина 32-46

DEN 1248.00 2400.00

Добредојдовте На ASUMER Чевли Продавница Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)Нашиот производ големина стандард : USA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина)​Answer : ___________________________ Note : 1...

Crossdresser Плус НИ 16 17 18 19 Нови Stiletto zapatos mujer 22cm тенки потпетици жените Вечер пумпи Патент Кожа Крст-врвка за чевли
 • Неодамнешно

Crossdresser Плус НИ 16 17 18 19 Нови Stiletto zapatos mujer 22cm тенки потпетици жените Вечер пумпи Патент Кожа Крст-врвка за чевли

DEN 3318.00 6912.00

Имајте на ум,сега акции ѓон ќе биде злато или црвена,ако умот,pls не купуваат кога у цел,pls изберете со оваа големина chards

2018 Нови Кристал Свадба Чевли Тенки Високи Потпетици Посочи Пети Невестата Формално Партија Чевли за Жени со Висок Квалитет 9CM Пета XY-A0015
 • Неодамнешно

2018 Нови Кристал Свадба Чевли Тенки Високи Потпетици Посочи Пети Невестата Формално Партија Чевли за Жени со Висок Квалитет 9CM Пета XY-A0015

DEN 2058.00 3165.60

ЕУР 33 = НАС 3.5 = Нога Должина 21.5 cm ЕВРА 34 = НАС 4 = Нога Должина 22.0 cmЕУР 35 = НАС 5 = Нога Должина 22.5 cm ЕВРА 36 = НАС 6 = Нога Должина 23.0 cmЕУР 37 = НАС 6.5 = Нога Должина 23.5 cm EUR 38 = НАС 7.5 = Нога Должина 24.0 cmЕУР 39 = НАС 8.5 = Нога Должина 24.5 cm ЕУР 40 = НАС 9 = Нога Должина 25.0 cmЕУР 41 = НАС 9.5 = Нога Должина беа 25,5 см ЕВРА 42 = НАС 10 = Нога Должина 26.0 cmЕУР 43 = НАС 10.5 = Нога Должина 26.5 cm ЕВРА 44 = НАС 12 = Нога Должина 27.0 cmВе Молиме Проверете Ја Големината На Табелата Внимателно Пред Да Го Купат...

Вистинска Кожа Високо-револвер Секојдневен Удобни Чевли Платформа Женска Рака Висок Квалитет Sys-1619
 • Неодамнешно

Вистинска Кожа Високо-револвер Секојдневен Удобни Чевли Платформа Женска Рака Висок Квалитет Sys-1619

DEN 2244.00 2639.52

Боја и големина не може да се промени по 12 часа на плаќање Некои чевли имаат големина 29 33, големина 40 до 47, овие димензии се прилагодени...

VENCHALE мешани бои фер maiden високи потпетици дише ангажман пумпи жена посочи пети удобни чевли пролет плус големина
 • Неодамнешно

VENCHALE мешани бои фер maiden високи потпетици дише ангажман пумпи жена посочи пети удобни чевли пролет плус големина

DEN 1901.00 3456.00

Saled Големина Водич ќе Choost големината тоа е САД големина, не велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме да го потврдите...

ENMAYER Нова Мода Глуждот Рака Круг Пети Оптоварување Жените Пумпи Пролет / Есен 4-боја Свадба Чевли
 • Неодамнешно

ENMAYER Нова Мода Глуждот Рака Круг Пети Оптоварување Жените Пумпи Пролет / Есен 4-боја Свадба Чевли

DEN 1286.00 2571.84

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина.ако имате било каков проблем со големинаpls се чувствуваат слободни да ги споделите со нас!Нашиот производ големина стандард=CN34=220mm(боси нозе должина) =CN41=255mm(боси нозе должина)=CN35=225mm(боси нозе должина) =CN42=260mm(боси нозе должина)=CN36=230mm(боси нозе должина) =CN43=265mm(боси нозе должина)=CN37=235mm(боси нозе должина) =CN44=270mm(боси нозе должина)=CN38=240mm(боси нозе должина) =CN45=275mm(боси нозе должина)=CN39=245mm(боси нозе должина) =CN46=280mm(боси нозе должина)=CN40=250mm(боси нозе должина) =CN47=285mm(боси нозе должина)Разликата во бојата можеби предизвикани од некои причини, како што се боја одраз во мониторот lighthingпозадина итн.ако верувате дека објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако се вратиили вратат е можно...

Нова Плус Големи и Мали 31-48 Големина 4 боја Нова Пролет Есен Жените Пумпи Жените Чевли Круг Пети Плоштадот пета 038-2
 • Неодамнешно

Нова Плус Големи и Мали 31-48 Големина 4 боја Нова Пролет Есен Жените Пумпи Жените Чевли Круг Пети Плоштадот пета 038-2

DEN 1597.00 3072.00

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

ALMUDENA Секси Бело Жолта Посочи Пети Чевли Stiletto Потпетици Плитки Намали Лизга-за Фустан Shose Гладијатор Пумпи Концизен Обувки
 • Неодамнешно

ALMUDENA Секси Бело Жолта Посочи Пети Чевли Stiletto Потпетици Плитки Намали Лизга-за Фустан Shose Гладијатор Пумпи Концизен Обувки

DEN 1344.00 2239.20

1 Прилагодено : да ја прифатиме прилагодено чевли Ние си имаме свој фабрика за да се исполнат вашите барања.2...

2017 Плус Големина на Чевли Жените Чевли Zapatos Mujer Жени Секси Пумпи Висока Пета Сандали chaussure femme Свадба Чевли c-8
 • Неодамнешно

2017 Плус Големина на Чевли Жените Чевли Zapatos Mujer Жени Секси Пумпи Висока Пета Сандали chaussure femme Свадба Чевли c-8

DEN 1482.00 2390.40

започнетекрајотИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD