• Неодамнешно
CHENXI Дами Часовници Сребро Нерѓосувачки Челик Зглоб види за Жените Мода се Облекуваат Кварц 5 Боја Аналогни Чисто Женски Часовник

CHENXI Дами Часовници Сребро Нерѓосувачки Челик Зглоб види за Жените Мода се Облекуваат Кварц 5 Боја Аналогни Чисто Женски Часовник

DEN 429.00
DEN 612.96
-30 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики :
Види случај дијаметар : 2.7 cm
Види бенд Ширина : 1.6 см
Види бенд должина : 21 cm
Види случај Дебелина : 0.9 cm
Тежина За : 70 g
Стил : Најдобар подарок за дама. Погоден за секоја прилика ( Секојдневниот Живот, Секојдневен , Бизнис, се Облекуваат за Партијата. итн.)

Карактеристики на понудата

Функција:
Отпорен На Вода
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Случај Дебелина:
9mm
Бендот Ширина:
15mm
Dial Дијаметар:
28mm
Бендот Должина:
21cm
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
73110
Бренд Име:
CHENXI
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Претставува за жени:
Најдобри нова година подароци
Луксузни часовници за жени часовници :
Види за дама
Водоотпорен:
3 БАНКОМАТ Водоотпорен
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Слични понуди

BENAYR Моден Бренд Women Часовници Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Дами Кварц Види Женски Фустан Љубители' рачни часовници Подарок Часовник
 • Неодамнешно

BENAYR Моден Бренд Women Часовници Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Дами Кварц Види Женски Фустан Љубители' рачни часовници Подарок Часовник

DEN 960.00 1845.12

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.За часовници, нашите продавници и pacage на часовнициСите часовници во нашата продавница се оригинални бренд и имаат висок квалитет, па можете да остатокот увери за да се купи.Ние ќе ги испратите сите часовници со убава оригиналната кутија.2.За мала dail во часовнициСите мали бирање на часовници во нашата продавница може да работи нормално...

ВИЛИС Жените Спортски Види Убави Розова Точка Дизајн Живот Водоотпорен Рака рачни часовници Деца Девојки Подароци Топла Продажба Часовници Кварц
 • Неодамнешно

ВИЛИС Жените Спортски Види Убави Розова Точка Дизајн Живот Водоотпорен Рака рачни часовници Деца Девојки Подароци Топла Продажба Часовници Кварц

DEN 242.00 440.16

NATATE Мода Жена Бренд Кварц Мини Види Печатење Вилис Водоотпорен Дизајн Аналогни Ultrathin смола бенд Зглоб Види 1150Спецификации : Бренд : вилисMonverment : Кварц ДвижењеПол : ЖенитеДисплеј : АналогниБендот Материјал : СмолаВиди бенд должина Приближно : 23cmВиди бенд Ширина Прибл : 1.8 cmВиди бенд Дебелина Приближно : 0.15 cmВиди случај со дијаметар од Прибл : 3.8 cmВиди екран со дијаметар од Прибл : 4cmВиди случај Дебелина Приближно : 0.9 cmТежина : 50gПакет : Едноставен PVC КесаЗошто е цената на ова стока скапи од другите слични производи?1 Стока е употребата на Јапонски увозот на кварц движење2 Види употребата на материјали се еколошки и силиконски рака3 употреба на увезени батерии во Јапонија, животниот век на батеријата е потрајни од употребата на обични часовници4 Отпорност На Вода 3 Бар

ЈУЛИЈ Бренд Имиња Часовници Жените Мода Евтини Квалитет Часовници Висок Крајот Никел Слободни Јапонски Кварц Movt Фустан Види Подарок JA-927
 • Неодамнешно

ЈУЛИЈ Бренд Имиња Часовници Жените Мода Евтини Квалитет Часовници Висок Крајот Никел Слободни Јапонски Кварц Movt Фустан Види Подарок JA-927

DEN 1073.00 1951.20

ЈУЛИЈ Бренд Имиња Часовници Жените Мода Евтини Квалитет Часовници Висок Крајот Никел Слободни Јапонски Кварц Movt Фустан Види Подарок JA927 Бренд : Јулиј Модел : JA927 Серија : Истражуваат Серија Опис : Двојни слоеви на бирање, ротирачки евреите во внатрешноста...

BOAMIGO Бренд Жените Спортски Часовници Мултифункционален Двоен Дисплеј Часовници Мода Дигитални рачни часовници Водоотпорен Relogio Feminino
 • Неодамнешно

BOAMIGO Бренд Жените Спортски Часовници Мултифункционален Двоен Дисплеј Часовници Мода Дигитални рачни часовници Водоотпорен Relogio Feminino

DEN 571.00 1037.76

Добри Вести 1 Dropshipping , трговија на големо се добредојдени ние може да го направи слободен брод од страна на dhl express ако вашата нарачка над 300 американски долари...

2018 GEDI Мода се Зголеми Злато Жените Часовници Врвот Луксузен Бренд Дами Кварц Watch 3 Парчиња S-Шок Види Relogio Feminino Hodinky
 • Неодамнешно

2018 GEDI Мода се Зголеми Злато Жените Часовници Врвот Луксузен Бренд Дами Кварц Watch 3 Парчиња S-Шок Види Relogio Feminino Hodinky

DEN 936.00 1248.00

Трипарче цената вклучува види, една алка, и бисер хривнија!ние ќе ги пакувам во обична кутија : Пратката 1...

Луксузна дама Подароци Полна Дрвена Кварц Види Жени Бизнис Креативни Бамбус со рачно изработени Дрво Синџир Бенд Пол Женски Часовник
 • Неодамнешно

Луксузна дама Подароци Полна Дрвена Кварц Види Жени Бизнис Креативни Бамбус со рачно изработени Дрво Синџир Бенд Пол Женски Часовник

DEN 1028.00 1370.40

цртан филмвиди; montre; цртан филм види; relojes; relogio feminino; кварцвиди; auto; автоматско; fashion; секојдневен; облека; Класичен; Божиќ Подарок Карактеристики на Производот : 100% Природата Јавор / Бамбус СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјал : Јавор / БамбусБендот Материјал : Јавор / БамбусТока Тип : Хривнија ТокаDial Дијаметар : Прибл.3.7 смСлучај Дебелина : Прибл.1.1 cmБендот Ширина : Прибл.1.5 cmБендот Должина : Околу.22.5 cm(2.54 см=1.00 инчи)Напомена : види е направен од природни Јавор / Бамбус и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Рачно изработени од Вистински Maple / Бамбус, Без Боја.На Watchband може да се прилагоди од страна на професионални види поправка алатки.Пакет Содржина : 1 x Јавор / Бамбус Види

S ШОК Бренд Жените Деца Спортски Часовници Деца Спорт Види Воена Мода Кварцен Дигитален часовник Момчиња рачен часовник Relojes
 • Неодамнешно

S ШОК Бренд Жените Деца Спортски Часовници Деца Спорт Види Воена Мода Кварцен Дигитален часовник Момчиња рачен часовник Relojes

DEN 536.00 892.80

2017 S ШОК Бренд Жените Спортски Часовници Деца Спортот Децата да се Види Воена Мода Кварцен Дигитален Деца Види Момчиња рачен часовник RelojesБренд : skmei Деца Часовници Стил : Спортот watche за Жени и Деца Деца Двојна време покажува со ЕЛ светлото функција; 50 M Отпорни на Вода , Можат да Пливаат Нурне ( багери,нуркање ) Со Тоа ; Постојат пет бои за избор : Жолта&Blue &Зелено &сребрена&Црвена; Движење : Јапонија Оригинални Дигитални Движење; Батеријата : 3 V висок капацитет алкална манган Јапонски батерија; животниот Век на Батеријата : 18 месеци под нормални околности; Оперативен Температура : 040 степени; Точност : 90 секунди месечно на нормална температура Компоненти Вклучени : 1 x Вистински SKMEI Види 1 x Корисници Прирачник НЕМА Подарок Кутија Забелешка , pls не't притиснете на било кое копче под вода, Кога ќе оди да плива или нурне!Опис :

Швајцарија луксузни Жените часовници BINGER бренд Шупливи Од Механички рачни часовници sapphire целосна нерѓосувачки челик Б-5066L
 • Неодамнешно

Швајцарија луксузни Жените часовници BINGER бренд Шупливи Од Механички рачни часовници sapphire целосна нерѓосувачки челик Б-5066L

DEN 3192.00 6258.72

Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : Automatic самостојно правец на Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 29mm Бенд Тип : 316 L не' рѓосувачки челик Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

Совршен Подарок Мода Жените Дама Круг Кварц Аналогни Хривнија Рачен Часовник Види Подарок Levert Dropship July01P20 H0
 • Неодамнешно

Совршен Подарок Мода Жените Дама Круг Кварц Аналогни Хривнија Рачен Часовник Види Подарок Levert Dropship July01P20 H0

DEN 101.00 112.32

Совршен Подарок Мода Жените Дама Круг Кварц Аналогни Хривнија Рачен Часовник Види ПодарокФункција : 100% сосема нов и висок квалитет .Количина : 1Моден жените зглоб видиDial Прозорец Материјал : СтаклоСлучај Материјал : АлуминиумскиDial Материјал : Нерѓосувачки ЧеликДвижење : КварцСлучај Облик : ТркалезнаСтил : Fashion & НеврзанDial Се Прикаже : АналогниБендот Материјал : кожа СТПГолемина : случај : 26*26*7mm,бенд : 210*7mmВодоотпорен : НикојБоја : Црна.Бела.Црвена.Сина,КафенаПрилики за подароци : Рекламирање и промоција бизнис подароци, одмор, housewarming, birthday (роденден), travelПакет Содржина : 1 PC Мода Жените Дама Круг Кварц Аналогни Хривнија рачен часовник Види Подарок

Relojes mujer 2017 Нерѓосувачки челик рачен часовник Хривнија Кварц се види Жена Дами Часовници Часовник Женски Фустан Relogio Feminino
 • Неодамнешно

Relojes mujer 2017 Нерѓосувачки челик рачен часовник Хривнија Кварц се види Жена Дами Часовници Часовник Женски Фустан Relogio Feminino

DEN 166.00 552.96

Бренд Нерѓосувачки челик Фустан рачен часовник Алка Хривнија Жена Дами Дијамант Час Часовник Фустан Кварц Зглоб Часовници Карактеристики : * добра chioce третираат како подарок за вашите пријатели или семејството * Роуз златна за бендот и embeded shinning rhinestones * Мини бирате и водоотпорен и не ' рѓосувачки челик * Quarzt движење за да се обезбеди траен и точни време * Бенд боја : Сребрена * Бенд ширина : 0.7 cm Должина : 16(18)cm биде избран (внатрешниот круг) * Dial дијаметар : 3.5 cm приближно Истакна : Овој производ големина Сега може да биде избран според вашиот зглоб големина(16 / 18cm големина)...

ВИЛИС Часовници Девојки Жените Види Деца Силикони Водоотпорен Види Рака Дами Хривнија Деца Електронски рачен часовник PENGNATATE
 • Неодамнешно

ВИЛИС Часовници Девојки Жените Види Деца Силикони Водоотпорен Види Рака Дами Хривнија Деца Електронски рачен часовник PENGNATATE

DEN 379.00 688.32

ВИЛИС Мода Часовници Жените Прекрасна Цвет Dial Кварц Часовник Студентите Силикони Виножито Рака Бебето Девојки Зглоб Види PENGNATATEОпис : 100% оригинални бренд се види со висок квалитетКварц се Види со Силиконски БендДецата се види за дететоДете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите приликиНајдобар подарок за детеСпецифичности : Clock Face : PlexiglassСлучај : пластичниВиди Бразлетна : Силикони БендDial дијаметар : години : 35mmВкупна должина : 205mm прибл.Max...

2017 Вистински Јулиј Познатиот Бренд Спорт Кварц-види Водоотпорен Жените се Види на Часовникот Бизнис Relogio Feminino Мода Жените Види
 • Неодамнешно

2017 Вистински Јулиј Познатиот Бренд Спорт Кварц-види Водоотпорен Жените се Види на Часовникот Бизнис Relogio Feminino Мода Жените Види

DEN 1560.00 3120.00

Совети : користење на мобилен телефон за да купите повеќе повластен!!!ЈУЛИЈ 36mm Унисекс Види Познатиот Бренд Спорт Види КварцВиди Водоотпорен Жените Whatch Часовник Бизнис Види Хронос Dial JA937 Бренд : Јулиј Модел : JA937 Серија : Истражуваат Серија Опис : Класичен стил, 4 бои на располагање...

Shengke Жените Се Види Луксузно Врвот Бренд Бизнис Види Жените Часовник Кожа Морнарица Едноставни Модни Види Дами Relogio Feminino 2017
 • Неодамнешно

Shengke Жените Се Види Луксузно Врвот Бренд Бизнис Види Жените Часовник Кожа Морнарица Едноставни Модни Види Дами Relogio Feminino 2017

DEN 624.00 1222.56

Shengke Жените се Види Луксузно Врвот Бренд Бизнис Види Жените Часовник Кожа Морнарица Едноставни Модни Види Дами Relogio Feminino 2017 Item Type рачни часовници Кварц Бренд Име shengke Род Жени Стил Мода & Секојдневен Кварц Движење Случај Материјал од Нерѓосувачки Челик Бенд Должина 19.5 cm Затворач Тип Виткање Затворач со Безбедноста Отпорност на Вода Длабочина 3 Bar Функција Отпорни на Вода, Шок Отпорни Dial Дијаметар од 36 мм Број на Модел на K0052 Кутии & Случаи Материјал Хартија Dial Прозорец Материјал Тип Hardlex Случај Форма Круг Бенд Материјал Тип на Нерѓосувачки Челик и кожа Бенд Ширина 16 мм Случај Дебелина 9 mm

Роуз Злато Позлатен женски Домот Кристал Хривнија Кварц Watch Fashion Дами Фустан Часовници relogio feminino DropShipping804
 • Неодамнешно

Роуз Злато Позлатен женски Домот Кристал Хривнија Кварц Watch Fashion Дами Фустан Часовници relogio feminino DropShipping804

DEN 145.00 204.48

Роуз Злато Позлатен женски Домот Кристал Хривнија Кварц Watch Fashion Дами Фустан Часовници Пад на ПревозотОпис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет,Моден Дизајн Пол : Жените Стил : Мода Тип : Зглоб Види Dial плоча Материјал : Метал види лицето meterial : Стакло Watchband Материјал : Алуминиум во Движење : Кварц Види Случај Дијаметар : 2.3 см(Приближно) Watchband Должина : 18.4 cm(Прибл) Watchband Ширина : 1.0 cm / (Приближно) Боја : A,B,C,D,E Водонепропусност : Не може да Модерен, многу шармантна за сите прилики...

Жените Часовници Спорт Силикони Види Дами Часовници Унисекс Топла Продажба Круг Dial рачен часовник relojes montre femme relogio feminino
 • Неодамнешно

Жените Часовници Спорт Силикони Види Дами Часовници Унисекс Топла Продажба Круг Dial рачен часовник relojes montre femme relogio feminino

DEN 129.00 143.52

Жените Часовници Спорт Силикони Види Дами Часовници Унисекс Топла Продажба Круг Dial рачен часовник relojes montre femme relogio femininoНие сме чесни продавачот на Aliexpress...